107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Daves
    #15937
    Videókari nem elég neki nekem is ezt csinálja:S
    Épp ezért veszek újat mert alig megy ezen a sz*ron az új gamnek közül 1-2:)
  • Raho
    #15936
    Jó lenne mindig 1 helyen találkozni, mert most nem hol van a OAHU raceway:(
  • 3P
    #15935
    Köszi érdemes asszem ezt is használni. Ahogy látom nem véletlen született meg ez a progi. Talán tényleg érdemes lene kiadnia az Atarinak az első komoly javító csomagot.
  • Alexease
    #15934
    Tudom hogy nem szim, atto messze van, csak azt nem ertem, miert csak a jatek vegen lehet valasztani a HC-t, es miert nem lehet hasznalni Single-ben?! Te teljesen mindegy, olyan nagy kulonbseg ugy sincs:)
  • Sland
    #15933
    küldd el priviben, akor tuti nem felejtem el...
  • mardal
    #15932
    Hy
    Tud valaki megoldást arra hogy lehetne megszüntetni az indításnál való lefagyást?Ez minden 3ik indításnál van és nem reagál semmire csak a resetre.
  • AntiHero
    #15931
    20:00 nekem nem fekszik:(
    Poker verseny majd oolyan 23:00 után leszek fent. Szóval a mai talit kihagyom.
  • AntiHero
    #15930
    Áhh köszi.
    Bár én minden kilépésnél lementem:D
    Mehet a FAQba:D
  • TPG
    #15929
    Ezt nézd meg, a problémán már nem segít viszont lehet hogy megóv a jövőbeli hajkitépéstől. Egész kényelmes kis progi ami 3 percenként backup-olja a mentésedet és gáz esetén vissza tudod vele állítani.
  • Pleomax365
    #15928
    Sziasztok!
    Nem tudjátok arra a problémára a megoldást hogy indításkor beadja a sötét ablakot...5mp, aztán kidob az asztalra?
    Légyszíves válaszoljatok!
    Előre is kösz!
  • Danman
    #15926
    http://www.sg.hu/galeria/1056142085/10561420851170081553.jpg
    nissan: H-8 Merci: I-12
  • robotnyk
    #15925
    nem szimulátornak tervezték, csak egyfajta extraként beletették. ha konkrétan szimulátort akartak volna, és csak így lehetne elérni, és használni, akkor oké, ciki, de sztem így nem.
  • Hmuda
    #15924
    Detto mint nekem. Egyelőre még Hmuda01 néven lézengek nagyon ritkán, amíg vissza nem ír a mélyen tisztelt tech-support. Nem akarok túlzottan belemélyedni amíg ki nem derül, hogy kijavítható-e a régi nevem (illetve 100%, hogy kijavítható, csak kérdéses, hogy van-e ehez az Atarinak munkamorálja, amit kétlek).
  • CivicVTi
    #15923
    Mashol kellene talalkozni, a palyanal mindig sokan vannak, igy nehez lesz osszeszedni a bandat![#confused
  • atomboy
    #15922
    Na megjott, sajnos a regi accommal nem tudok jatszani. Uj accot kellett letrehoznom, atomb0y a nevem. Na folytatom is, nagyon elejen vagyok. :)
  • Joybull
    #15921
    azért lenne egy olyan kérdésem is, hogy akiket látok a térkép nézetbe, hogy online vannak, mikor kiválasztom és visszamegyek a játékba akkor senkinek se híre se hamva.

    hogy van ez?
  • SLICK
    #15920
    nem, még oda is írtam az üzenet számát :P na ok nem akarok szpemmelni.

    végülsi már midnegy szerencsére találtam egy FAQ kommentett amiben link is volt, látszik nem mindegy hogy keresem.. azért thx!
  • Joybull
    #15919
    üdv mindenkinek

    na tegnap megpróbáltam csatlakozni egyik itteni magyar klubbhoz, bár nem értettem a sok feltett kérdést. Szerintem az lenne a lényeg, hogy minél többen legyünk egy helyen, de vannak akik még itt is a klikesedés mellet döntenek.
  • bucsher
    #15918
    Én mondjuk kifejezetten örülnék, ha időről időre eltűnne az összes leszállítós küldi. Azok a legfílingesebbek :)
  • AdaKiller
    #15917
    eredetivel nálam sincs new version
  • bertino
    #15916
    ja
  • 3P
    #15915
    Nos lehiggadtam. Elszámoltam sokszor 10-ig. Visszatőltöttem egy korábbi állásom. A versenyek közül minden ok, a traffipax megvan, s itt is már csak 1 időfutam ezüstérmes, a többi arany. Ez olyan mint ami elszállt. A stoppos, csomagos, modell és autó leszállítós küldikből összesen kb 20 hiányzik, de ugye meg is kell keresnem őket. Azaz deríthetem fel újra a térképet Az utak 82% van jelenleg felderítve, csak ugye ez a hiányzó 18% volt elég nehéz, mert keresgetni kellet az utakat, ahol még nem jártam, ja és kb 15 milla hiányzik (pénz, házak és autókból adódóan). Mindegy így "csak" 10-15 órányi játék mehetett a süllyesztőbe.

    Hogy mi a tanulság? Egyszerű, tényleg mentsétek elsűrűn a profilotokat. Az elején én is folyamatosan mentettem, de most hogy csak hobbi autózást csináltam, derítgettem az utakat, már elhanyagoltam a mentést, ez pedig mint látható súlyos hiba volt. Eddig nálam se volt fagyás, se más hiba, de egy ilyen kilépés után akár totális profil elszállás lehet bárkinél, mint most nálam. A pech az hogy nálam 1-ből 1 ezt okozta. Szóval mentsétek el sűrűn a profilotokat!!!
  • ZiP90
    #15914
    nem, az InfiniteReality-nek ment...
  • Totya77
    #15913
    Na feltelepitettem a gamit,nemrossz csak egy dolog aggaszt
    3200+ Barton 1.5 giga ram,6800gt és 1024*768ban anti,hdr nélkül low resolution és 30 fps fölé nem hajlandó menni,ha kocsi tumultus van akkor visszaesik 16 körülre....
    ez normális?
    A vga driver ForceWare 81.98
  • CivicVTi
    #15912
    Szerintem egyel melle nyomott:D
  • XuChi
    #15911
    Az ujregséged nekem szólt????? Nem értelek.

  • SLICK
    #15910
    persze.. egyik napról a másikra lett kínja

    #15887: újregséged megnyilatkozott, thx -.-
  • ZiP90
    #15909
    Vki aki benn van a Hungarian Team klubban ráérne esetleg most, hogy talizzunk és fel vegyen barátnak? A mostot úgy gondoltam, hogy 7ig :)
  • CivicVTi
    #15908
    En ott leszek tuti. De a palya csak Champion fokozaton elerheto nem? Mondjuk a bookmarkbol konnyen be lehet jutni.
  • XuChi
    #15907
    jaja.
  • InfiniteReality
    #15906
    Na akkor ma 8kor tali az OAHU raceway-en.
  • autoszimulator
    #15905
    De ezt megelőzi valami fagyás, vagy akármi? Vagy csak szimplán egyszer megvoltak, egyszer csak nem? :O
  • 3P
    #15904
    Sajnos az a gond, hogy az összes küldim elveszett. Az összes út mind ismeretlen. Gyakorlatilag olyan mintha a játék elején lennék, csak van vagy 40 autóm meg 14 millám.
    Ja és a vicc, hogy a profilm tele van hülye számokkal szóval totálisan összeset a profil. Na mindegy ez van, de azért elképesztő.
  • Toya
    #15903
    Rá se ránts nekem is most váltak köddé a leszállítós, stoppolós, csomag fuvarozós küldetéseim. Ami érdekes, hogy az összes többi küldetés és az összes autó, ház, stb, mind-mind megmaradt.
    El leszek ismét én is egy darabig :)
  • Alexease
    #15902
    Meg van a trukk;)
    Eredeti jatekom van, de HATRED crack-et hasznalok hogy ne kelljen pakolgatni a DVD-t. A tort verzioval updatelni akar, de az eredetivel NEM. Nem is varialok, a lehetosegek szama eleg sok, egyelore akkor marad az eredeti verzio;))


  • bertino
    #15901
    hát én most elindítottam de nekem nem írt semmit
  • ffxi
    #15900
    Tessék! Nagy segítség annak, aki bill. nyomja a gémet. Ezzel jelentősen jobb az autó írányíthatósága. Csupán egy-két dolgot kell beállítani ennél a menüpontnál.

    És most én kérek segícséget :)
    Nissan és Merci tuningboltot hol találom?

  • bucsher
    #15899
    és? legalább maradt kihívás. ez csak egy játék, nem kapsz semmit, ha 100%
  • kaposi1
    #15898
    Menteni minden kilepes utan!!
  • Alexease
    #15897