107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AdaKiller
    #16036
    ja és aki akar jelentkezni, az írjon már egy privit neki mikor lenne jó a tali, mert egyeztetni nem ártana:)
  • AdaKiller
    #16035
    van szabad hely, és sztem csak az adott profil megy a klubba, de ebbe nem vagyok 100%ig biztos.


    tényleg akkor már 1 kérdés, ha adott 1 játék-cdkey, lehet-e egyidőben 2 profillal játszani? gondolom nem lehet, de próba....:)
  • AntiHero
    #16034
    "Gyerekek, nemtudom már ki postolt ide SG talis bookmarkot, de a magyar karaktereket ki kellene venni belőle, mert a TDU nemszereti. Nem tűnt fel senkinek?"

    és? Semmi baja nincs a játéknak tőle. Renddesen működik mindent kiír ígyis!
  • Vlala #16033
    Ez a kétszáz kilométeres verseny? Nem volt idegileg fárasztó?
  • Tomy Lee
    #16032
    Másoknak is megfelel az #16009 hsz-ban AntiHero által készített Találkahelyek?
  • Tomy Lee
    #16031
    Rendben van működnek a bookmarkok!
    Tehát ma kedd és hegyi találkozó.
    Szerintem így már működni fog a dolog
  • Cujo01
    #16030
    én már sajna találkoztam, Enemy-territory-ban is volt 1 holland Cujo srác :)
    TDU-t nem tolom online, szóval maradhatsz te :D
  • Cujo HuN
    #16029
    Aztaaa méég soha nem találkoztam ezzel a névvel soha sehol Egyszer mindent el kell kezdeni mi??TDU-ban mi a nicked??Remélem ott is az
  • InfiniteReality
    #16028
    THX!
  • Amiga
    #16027
    Tegnap letudtam az egymillás versenyt egy gyári Ferrari Enzo volánja mögött ülve 58:29.39 alatt.

    A rendőr egyszer állított meg út közben, de szerencsére még nem tudtam különösebb kárt okozni.

    Most várom, hogy a Shelby Daytona Coupe megérkezzen a márkakereskedőhöz. :)
  • Cujo01
    #16026
    pl a lakásodban? :) trade/sell
    vagy ha autószalonban akarsz vásárolni, de nincs elég pénzed, akkor felajánlja, hogy beszámitja valamelyik létező kocsidat.

    csá Cujo, jó a neved :)))
  • conann
    #16025
    sziasztok
    valaki tudna segíteni, autót lehet benne eladni?
  • fokec
    #16024
    Hali,akadna még 2 szabad hely a klubban,mert ha igen akkor nagyon szivesen belépnénk a tesómmal.
    Ja és hogy van ez a klubbos dolog hogy az egész account megy a klubba vagy csak a profilom,mert a tesómnak is van egy profilja és az érdekelne hogy akkor ő is abban a klubban lesz amiben én vagy ő mehet másba is?
  • XuChi
    #16023
    Köszönöm akkor majd még dumálunk.
  • hykao #16022
    Mert nem ott kell. Ott csak a meglévőket lehet megjeleníteni. P lenyomása után lehet bookmarkot létrehozni, freeride-ban.
  • hykao #16021
    FAQ
  • InfiniteReality
    #16020
    Gyerekek, nemtudom már ki postolt ide SG talis bookmarkot, de a magyar karaktereket ki kellene venni belőle, mert a TDU nemszereti. Nem tűnt fel senkinek?

    Egyébként kérdésem még mindig áll, hogy hogyan kell bookmarkot csinálni? Térképen nem enged újat létrehozni.
  • AdaKiller
    #16018
    természetesen lehet, remélem nekem is jó lesz az este 9, és akkor lerendezünk mindent:)
  • XuChi
    #16016
    Még a barátlistám is elveszett. Vááááá.

    Ha valaki valaki érdemlegesnek érzi hogy szerepeljek a barátlistáján az kérem majd vegyen fel este 9 körül a fenti reptéren leszek.

    Köszönöm.

    Adakiller: Szivesen belépnék a klubba ha lehet még.
  • AdaKiller
    #16015
    nálunk(sgfunklub) még mindig akad pár szabad hely, aki be akar lépni az jöhet bátran.



    én ezért másolom ki mindig a mentést. legalább naponta 1xer, de leginkább minden kilépéskor.
  • InfiniteReality
    #16014
    Hogyan kell bookmarkokat csinálni? Térképen nem enged kijelölni / létrehozni újat.

    Van most valaki online? Ha igen merre? 9-ig ráérek...
  • XuChi
    #16013
    Ja és mégvalami. Elviekben beléptem egy klubba. A Hungarian blabla mitomén mien klub. És a neten az atari oldalán meg nem is irja hogy klub tag vagyok. Szal valami tényleg nem stimmel.
  • XuChi
    #16012
    Na tegnap nekem is elszált a profilom. Aszem én most pihentetem a tdu-t egy darabig. Berágtam de rohatdtúl.

    Már csak azt nem értem hogy ha a neten a serveren látom a profilom és ott minden stimmel, akkor a gépemen lévö profil miért nem megy??
    Ha visszamásolom a gépre a régebbi profilt akkor a serveren lévö eddigi eredményekkel mi lessz???

    Egyszerüen nem értem na mind1.
  • szuku
    #16011
    hehe, látom te is bagoly vagy...
  • szuku
    #16010
    helló mindenki!

    nálam is megvolt ez atérképenlátomdeapályánnem effektus, próbáltam portokat állítgatni, de nem nagyon sikerült (norton tűzfal; net:1m/380k), meguntam, oszt win tűzfallal nyomom, úgy jó (bár így kissé cikis a biztonság )...
    jja, wander kösz, hogy felvettél hawernak...
  • AntiHero
    #16009
    Kész a Bookmarks, 7 helyszínt készítettem a hét minden napjára.(A helyszín napját a képeken lehet látni).
    Lelehet tesztelni ha nem jó akkor csinálok új helyszíneket. Bróbáltam olyan helyeket keresni ahol viszonylag kevesen vannak,(online játékosok)így könnyeb lesz egymás megtalálni, észlelni.

    A csomag egy ".rar" kiterjesztésű file emit a C:\Documents and Settings\USERNEVED\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\PROFILNEVED\ -be kell kitörmöríteni. Ha már van Bookmarks könyvtárod akkor kitömörítés előtt célszerű azt letörölni, átmásolni máshova mivel az bezavarhat!
    Innen töltheted le:Jobb Klikk, Cél mentése másként


    Na meg összedobtam egy kis térképet a játékban eddig szereplő kocsi, motor boltokról és tuning műhelyekről.DEALER TÉRKÉP
  • AntiHero
    #16008
    Nem.
    Book markot meg akkor én összedobok eggyet.
  • Aranylo
    #16007
    Az utcan rohangalo ellenfelektol nem lehet elnyerni az autot???
    Elore is koszi a valaszt!
  • wander01
    #16006
    a reptér melletti versenypályára mikortol lehet bemenni?
  • voto
    #16005
    Akinek sikerült bejutni a kikötőbe
  • gduck
    #16004
    Jó ötlet :D És ha lehet valami félreeső hely legyen, ahol más nem nagyon fordul elő :D
  • gduck
    #16003
    22:00-kor senki ismerőssel nem futottam össze a versenypályán :(

    De utánna páran mégis összefutottunk :D

    A kikötő "benti" bookmark-ja, ha vkit esetleg érdekel :D
    "Pearl Harbor" 14 31828.24 2.74 39435.56 0.963 0.082 -0.258 427915411
  • Tomy Lee
    #16002
    Csinálni kellene 3 Magyar találkozóhelyi Bookmark-ot és valamimódon betenni a fennti Bannerba(mehetne talán a tdu játékosok listájába de ebbe nem szólnék bele ezt bízzuk a főszerkesztő úrra:)
    Azért gondoltam 3-ra mert nemsokára úgyis többen leszünk és kinek melyik hely a szimpi oda megy.


  • metyo
    #16001
    Csáó, hol lehet lotust tuningolni? a british parts-tól elküld a francba mondván hogy lotust nem tud.
  • AntiHero
    #16000
    a legjobb találka hely szerintem fent van a világító toronynál.
    Én mindjárt megyek drift videót csinálni ha akarsz jöhetsz
  • Danman
    #15999
    hmm hát nekem nem sikerült veletek összefutnom...van pár srác akikkel viszont toltuk.
    /OFF
    drága nővérem viszont úgy döntött neki most mindeképpen neteznie kell, úgyhogy routert kellett használnom-.- azzal viszont nem látok embereket, úgyhogy addig is ment az autóleszállítós küldi:)
    /ON
    jó lenne most leszögezni hogy pl holnap mikor hol találkozunk, hogy ne legyen félreértés..vagy csak a helyet
  • atomboy
    #15998
    Nah 4 ora kocsikazas utan pozitiv a velemenyem. Gepem ephogy eleri a minimum gepigenyt, de mindent minimumra allitva semmi problema, csak a varosban akadok neha. A latvany sem kifogasolhato. Kellemesen csalodtam, megerte megvenni.
    Cujo, en is elveztem a kocsikazast, bar nem egy sulycsoportban voltunk. :)
  • AntiHero
    #15997
    Áhh dehogy....
  • npxffi
    #15996
    hát de azért jól jártam:Dnem?
  • hykao #15995
    Hardverbővítés. Főleg ram és videokártya...