107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Garcsi
    #15750
    A rendőrés a gyorshajtók után miért nem megy?
    Valahol be lehet állítani a rendőrség erősségét?
  • Gabor_(HSF)
    #15749
    vegyél autót vagy házat,nézd meg mi hiányzik ahoz a 10 ponthoz,persze minden versenyt is nyerni kell...
  • Garcsi
    #15748
    Azért szimulátor szempontból a gtr2 mindekit ver ( szélárnyék ott is van)!!!
    Bár most nem erről van szó. Tény, hogy akinek fut a program akadozás nélkül annak nagyon élvezhető. Példának okárét nálam nagyon szépen fut. De a bátyámnál akinek jobb gépe van mint nekem úgy müködik mint ha diafilmet nézne. Az elején amikor megláttam a garikát azt mondatam magamban, hogy ez egy rakás fos. Az NFS sokkal szebb. De tévedtem, nem 30 perc után kell emgítélni a játékot. Csak el kell kezdeni barangolni az utakon. Gyönyörű helyeket lehet felfedezni. És még ami pozitívum és még senki nem említette meg, hogy az autópályán a belső sávba mész gyorsabban mint az AI (ez általába mindig így van) akkor ha van lehetőségük lehúzódnak a külső sávba.
  • AdaKiller
    #15747
    champion szintet, hogy lehet elérni, azon kivűl, hogy 45%...???

    tegnaptól végig 44%-on állok, és már vagy 20 versenyt lenyomtam, amibe volt csomagszállítás, modell, és rendes versenyek is.

    arra gondoltam, hogy esetleg az a baj, hogy nem minden versenyt sináltam meg első helyezettként.
  • AntiHero
    #15746
    Tul jó a netem
  • Tomy Lee
    #15745
    Ehh,kergettelek hajnalban de valahogy mindig eltüntél.Párszor láttalak de nem sokáig:)
  • Gabor_(HSF)
    #15744
    És mégegy érdekesség..
    Ez az első olyan autós gamma,ahól a szélárnyék is levan programozva..
    (legalább is én ilyen szinten még egynél sem találkoztam)
  • AntiHero
    #15743
    OFF
    Huhhúú és akkor most te kemény vagy. Huzzál innen a picsába, fasznak offolod szét a fórumot. 1x leírtad hogy nem tetszik, (mert béna vagy) nsf jobb neked, (ez meg olyan mint a sims, szallag játék) akkor menyél az NFS topicba ott a helyed. Tény hogy vannak bugok majd kijavítják. Gondolom te nem fullverzióval nyomod vagy igen? Ha enm akkor meg tényleg nem itt helyed.

    On
  • Amiga
    #15742
    Te biztosan nem azzal a játékkal játszol, amivel én. A Ferrari Enzomban több, mint 600 km van, a Jaguar XJ-220-ban 490. Nemrég nyertem meg egy 200 km-es versenyt (Tour de Island), közel 2 km-el vertem meg a második helyezett gépet.

    Az irányítás félúton helyezkedik el a NFS és a GTR 2 között, nem bír az utóbbi komplexitásával, de sokkal erősebb, mint az NFS-é.

    A grafika az ATI Radeon x1600pro-mon nagyon szép, HDR nélkül ugyan, de high-ban 1024x768 alatt. Így a sebesség elviselhető, még az akadások sem voltak olyan sűrűek és zavaróak, hogy miattuk elveszítsek egy versenyt (nem vagyok online, mert csak modemmel vagyok otthon).

    A rengeteg aztó, a kidolgozott autóbelsők (amelyekben az egérrel még körül is lehet nézni), a számtalan küldetés és az óriási, lemodellezett sziget szerintem messze az arcade autóversenyek legjobbjává teszik a TDU-t. És ne feledjük, hogy patch-elés után még jobbá válhat.
  • bucsher
    #15741
    francba és én is válaszoltam neki :)
    túl rendesek vagyunk.
  • bucsher
    #15740
    pihenj már le. fogadd el, béna vagy hozzá.
    na jó cáfolok neked egyet, de úgyse fogod érteni az óvodás színvonaladdal. drifthez nagyon is jól tapadós gumit kell használni, ugyanis az nem abból áll, hogy eltekered a kormányt, és nyomod a gázt, máris te vagy a driftking...
  • Gabor_(HSF)
    #15739
    Rossz ívről kanyarodsz és bénán,a körversenyek 70% nál egy kör is vertem az AI-ra..
    az egész gamában 3 nehéz verseny van,a többi az gyerekjáték,persze attól még izgi...
  • teputele
    #15738
    Ez a BUG ,mert az egész egy BUG halmaz , megbukott sajnos. TDU meghalt.
    NFS tényleg libafing. De elnézést már , az Ai miért veszi be 300-al a 90 fokos kanyart én meg enyhe ivnél elszállok a rákba, és C kategorias versenyen miert van A kategorias AI versenyző és hogy kell csucsforgalomba 30 km-t 2 perc alatt megtennem , hogy kispistát elvigyem egyik helyről a másikra ? Az AI miért nem csuszik ki a le akarom tolni és miert szállok el ha meg lök egy enyhe szellő ? Elnézést de ez bődli.
  • Vlala #15737
    Szerintem padlógázzal megy mindenütt, úgy nekem sem menne.
  • Gabor_(HSF)
    #15736
    Te aztán egy nagy mágus lehetsz..
    Az tény.hogy vannak hibái a játéknak,de amennyi baromságot te leírtál! az nem hétköznapi...megcsinálhatattlan? meg nem tapad a verda? ,kispajtás maradj a LEGO-nál...
  • teputele
    #15735
    bődli ez a játék bődli
  • InfiniteReality
    #15734
    A VGA harmatgyenge, RAM elég, proci ok. Ha abba a gépbe bele tennél egy x800-at vagy jobbat, illetve egy 7600gt vagy jobbat, low vagy mid grafikán HDR nélkül 1024-ben elmenne a játék rendesen.
  • wander01
    #15733
    gondolom ezt most nem gondoltad komolyan :DDDDD az nfs egy gyenge libafing ehhez a játékhoz képest és ráadásul SZERENCSÉRE nem annyira árkád mint az :) én imádom a kezelést sztem döbbenetesen jol sikerült a hátsokerekes TT-t leszámitva :D

    bucsher tessék mégis válaszolt neki valaki :)
  • teputele
    #15732
    Ez miért hülyeség ? Ezek a játék jellemzői. Ezt be kell látni , ha ez jo nektek , akkor jó de attol még ezek a dolgok ott vannak. Cáfold meg az összes általam felsorol dolgokat , nem csak szavakat vagdoss ki a hozzászolásombol , de nem tudod megcáfolni mert az ugy van ahogy leirtam
  • bucsher
    #15731
    ennyi hülyeségre nem fog senki válaszolgatni. nem való ez neked.
  • teputele
    #15730
    Elfogadom az érveléseket mert elfogultak vagytok OK jo játékot , de az én érveléseimre egy válasz nem jött mert igazam van .
  • robotnyk
    #15729
    mondom, tanulj meg játszani. a time attack versenyek között van jó pár necces, de az AI nincs olyan jó, hogy gondot jelentsen a raceban. (viszont legalább nem csal undorító módon)
  • bucsher
    #15728
    szervusz, jó nfs-ezést.
  • teputele
    #15727
    Persze hogy elszállok , de érdekes modon az AI 200-al nem száll el ,hmmm...ja és C kategorias versenyesn , hogy hogy nem A kategorias kocsik az ellenfeleim, ez hogy LOL , ez a jatek
  • TunerX
    #15726
    Már akinek, már akinek... Nekem pl. semmi gondom nem volt a felsorultak közül kivéve az indításkor ritkán előforduló grafikai bugot, és az most annyira tud zavani vkit ? elállít vmit a video optionsban az illető, és már el is múlt a bug. Látom te is Need for Foson edződtél... ha mennél egy autóval, és 140el akarnál bevenni egy 90 fokos kanyart, mégis mi történne ? próbálj már ki vmi értelmesebb autós játékot (ezen kívül, az NFS meg nem értelmes)(pl. GTR2)...Ha meg tuningolni akarsz, akkor már ott van a fentebb 100x említett, szinte mindenki által agyon-ajnározott szemét.
  • robotnyk
    #15725
    memória tképp elég, többi rész nem kifejezetten optimális.
  • The Protector
    #15724
    Manapság már a gépigény is marketing eszköz.Vegyél ezt vegyél azt,holnap már úgy is lessz jobb.Parasztság.Nekem jól ment a game de ez már parasztság.
  • ffxi
    #15723
    Hali!
    Minimum grafon nálam szaggat és ezért van ez a írányítási nehézség. Nem, tudjátok, hogy mért? Megyek az úton és 1x csak akkorát lagol, hogy utána észreveszem, hogy ütköztem. Vitaly és Hatred előtt milyen realase volt? Mert haver asszondja, hogy ez is full-os gém, nem béta vagy micsoda.
    Configom:
    1GB DDR400 RAM
    Sempi 2600+
    AGP 6800LE 128mb
  • robotnyk
    #15722
    ha hozzád érnek te perzse elszállsz az utrol mint a madár.A te autod mintha papírból lenne , semmi tapadás , küldetések egy része megcsinálhatatlan (csalás nélkül)

    erről egy WoW topic klasszikus fordulat jut eszembe: L2P, vagy reroll nfs - úgy látom, irányítás, fizika terén is a szappantartó tologatás felel meg neked.
  • InfiniteReality
    #15721
    7-es explorerrel a bannerból a magyar tdu játékosok listája nem nyitható meg (hiba az oldalon), a FAQ működik.
  • InfiniteReality
    #15720
    Ha a játék image-éből / a játék lemezéről elindítod a telepítőt, akkor úgy szedi le, hogy nem töröl semmi olyant, amit nem kéne neki. Ez egy létező bug sajnos, de ily módon kiküszöbölhető!

    Minden oldalra beírom ezentúl, hogy:

    HA VALAKI UNINSTALLÁLNI AKARJA A JÁTÉKOT, AZ INDÍTSA EL A JÁTÉK TELEPÍTŐJÉT AZ IMAGE FILE-BÓL / A JÁTÉK LEMEZÉRŐL. ÍGY NEM JELENTKEZIK A BUG!
  • teputele
    #15718
    Nagyszerű ??
    Folyamatos grafikai és hang problémák , ergo játszhatatlan. Irányítás fos, autok fizikája fos , AI-k ugy tapadnak az uthoz mintha oda lennének ragasztva , de ha hozzád érnek te perzse elszállsz az utrol mint a madár.A te autod mintha papírból lenne , semmi tapadás , küldetések egy része megcsinálhatatlan (csalás nélkül), mentések elszállnak , kormányok használhatatlanok,gyér tuning lehetőség , még gumit se lehet cserélni , mondjuk ,hogy tapdjon az uthoz vagy ha driftelni szertnék csusszon , uninstallnal elszáll a rendszered .
    És ezért még fizet is valaki ? Csak az elfogultak nagyszerűzik ezt az igen elbaszott valamit , be kell vallani , a béta után ráfért volna még + fél év fejlesztés az biztos.Ez nem játék.
  • XuChi
    #15717
  • Scrat
    #15715
    Ja és Uninstall után TÉNYLEG törli a system file-okat a C-ről!!!!!!!!!!!
  • DJ Skyline
    #15713
    én kormánnyal játszom, azzal nem olyan vészes! mondjuk néha úgy érzem, hogy az LFS hátsó kerekes autóit könnyebb úton tartani, mint a TDU autóit, driving aidsal vagy mivel! :D
  • ffxi
    #15712
    Hali!
    Most kezdtem jácani, de vmi förtelmes az írányítás :(, vettem egy Alfi GT. De nemtom egyenesen tartani. Vannak ezek a vezetési stílusok, de nem veszek semmit sem észre. Tud vki vmi okosat mondani?
  • Mike at home
    #15711
    esetleg nem lehet elütni? :)
  • Mike at home
    #15710
    no ezért jobb a GTA

    ott lelőheted :))))))
  • Kmarha
    #15709
    wháááá.. kiidegel a game!

    Megyek kiscsajhoz hogy felveszem erre lesajnálóan közli hogy szar a gépem, ő ilyenbe nem ül be (igen, még az elején vagyok, nincs időm játszani)
    Na mondom.. pár verseny, azt szépen meg is vettem pici B kategoriás Corvettemet.

    Büszkén hajtok a p...a elé. Erre végigméri szépséges négykerekümet, és képest azt mondani hogy nem is ilyenre gondolt, őfelsége csak és kizárólag E kategóriás kocsiba akar beszállni :) Puff.. ugy vágnám szájon! :DD Most meg túl jó a kocsim neki? :DD

    Másik szőszi lányka meg a város másik végébe furikáztatná magát, alig adva időt arra hogy odaérjek.
    24szer álltam neki.. 24szer, egész uton vagy mindkét oldalon tele volt civillel az út, vagy az összes keresztedődésben ütközés volt, csak hogy elállják az útamat, vagy pedig az összes szembejövő autó felém rántotta kormányát, amig az jobb oldali sávokban az összes kocsi pont akkor váltott sávot, mikor én mögé értem és előzni akartam. Persze pont mindig elém.

    Ha nem laptopom lenne már rég darabbokra csapkodtam volna a klaviatúrát. Ez a játék szivat engem. UGy látszik ma egyeltalán nem akarja hogy vele szenvedjek.

    De nem uninstallálom még :D Azért sem! :D
  • Tomy Lee
    #15708
    Most nézem benne van a faq-ban az általam egyik hozzászólásomban leírt Online mod kreálása!
    Köszönöm:)