107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Kit--Kat
    #15667
    Őőőő bevallom nemnéztem még be a menüben a hang részletbe. Lelehet húzni a többiek hangját?!
  • bertino
    #15666
    ték ?
  • hykao #15665
    Iktasd ki a menüben, ha idegesít. (sajna az én zenéim és motorhangom is áthallatszik, pedig nincs is mikrofonom... :D)
  • hykao #15664
    Egyébként roppant könnyű megoldani ezt a problémát. Install előtt az összes C:-n lévő fájlt (főleg a rendszerfájlokat) át kell másolni valahova (a nem láthatóakat is), majd a játék uninstallálása után (de még a gép újraindítása előtt) visszamásolgatni a kitörlődötteket a helyükre. Ennyi.

    Mehet a FAQ-ba a BÉTÁS téma helyett...
  • Kit--Kat
    #15663
    Elég idegesítő.
  • bertino
    #15662
    ja, van nekem is
  • Kit--Kat
    #15661
    Másnak is van olyan, hogy néha bejön 1másik autó motorzaja, gondolom 1 másik muliban játszóé? Van, hogy szövegelés jön be ugyanígy.
  • AntiHero
    #15660
    Ez akkora hülyeség nekem sose törölt semmit a gépemről. Pedig volt fent több warez is, és már az eredetit is raktam újra semmit nem törölt le!
    Ez egy bagy hülyeség!
  • AntiHero
    #15659
    "(de az mi, amikor egy bagoly vagy mi a túró van valaki neve előtt?)"

    Az erősen gondolkodik
  • robotnyk
    #15658
    valóban, ezért nem kéne 3 dolgot csinálnom szinkronban
  • rage
    #15657
    Pont ez az, hogy megvette, gyári dobozos verzió.
  • autoszimulator
    #15656
    Egyedül utóbbival nem tudok egyet érteni, a többi helytálló! Meg még amit hykao mondott minap, h amely online race körül aktív narancsárga kis körvonal van, ott vannak pléjerek. Ez is bekerülhet majd.
  • hykao #15655
    Aki HC módban van, annak egy H betű van a neve előtt. Aki világoskékkel van és egy PAUSE jel van a neve előtt, az meg épp megnyomta a P betűt... :)

    Térképen egyébként én még csak egyszer láttam sárga pontokat is, amúgy mindig pirosak az emberkék... :)

    Az, hogy mikor lesz látható valaki FREERIDE-ban csak a fene tudja, de ha egy nem túl sűrű helyen elég időt töltenek páran, akkor valószínűleg egy idő után azért láthatóvá válnak egymásnak (max. 8-an, 7 egyéb + maga a játékos)

    (de az mi, amikor egy bagoly vagy mi a túró van valaki neve előtt?)
  • robotnyk
    #15654
    megvetted? vagy warezoltad?
  • Sland
    #15653
    küldd el priviben nekem!
  • peti1000
    #15652
    Sziasztok!
    Az miért lehet, hogy még vissza van 2 versenyem és a térkép már tök üres????????????????????
  • InfiniteReality
    #15651
    Vagytok valakik most fent?

    Egyébként FAQ-ba szerintem mehetne pár dolog, ha TÉNYLEG így van:

    -Az emberkék színe attól függ, milyen a netkapcsolata (piros=zsír, sárga=gáz van, fehér=gyatra/szakadozik(ilyenkor van a neve elött egy "szakadás" jel is)).

    -A térképen a pontok színe attól függ h milyen szinten vannak az emberek (amateur/pro/expert/champion (ilyenkor egy korona is van az emberke neve elött))

    -A többi játékost én csak akkor látom, ha elötte a térképen azt választom hogy a játékosokat mutassa. Ilyenkor ha kilépek a térképből elkezdem látni a többieket.
  • Cujo HuN
    #15650
    Volna esetleg egy angolul némeleg tudo ember aki elolvasná s megosztá velem a readme ben leirt multival kapcsolatos dolgokat??
  • Nightwish006
    #15649
    Nekem is ugyan így. Igaz nekem csak A64 3000+ 2.2ghz-n, 1 agyon tuningolt 7300GT ddr3 (700/1650), 1 giga ram.
    Elhiszem hogy szar a gépem, de kérem... Ennyire azért nem (640*480 minden low on) elején 40-50fps, 2 óra game utan 15-30...
    Könyörgöm, faszért nemtudják ugy csinálni hogy 1 átlag gépen játszható legyen... PARASZTSÁG.
  • Mike at home
    #15648
    ja értem, mindekinek mindent lehet
    nekem 1 dolgot: fizetni
  • Megvagyok
    #15647
    azt tudom,én a radio manager file-jait tettem be oda,a számokat a radio mappába
  • bertino
    #15646
    kezdjük ott, hogy nem a játék gyökerébe kell tenni a hangfile-okat...
  • bertino
    #15645
    FAQ
  • Megvagyok
    #15644
    És azt valaki tudja hogy működik ez a radio manager amivel be lehet rakni a saját számokat???mert bemásoltam a fájlokat a tdu gyökerébe elindítottam,beállítottam lent a helyet,beraktam a radio-ba a számokat,confirmeztem,de a játékban semmi nincs:(:(:(:(egyébként 370,1-et mentem az MV Agustával,az jó?:D
  • robotnyk
    #15643
    confirmot megnyomod, mikor engedélyezed a kormányt?
  • Neoka01
    #15642
    Hali!

    Kormány gondom lenne.
    Néztem a FAQ-t is, de ott nem találtam. Van egy nem ma darabom egy logitech wingmann formula force GT kormányom, de hiába állítom be az options-ba a kormányt olyan az irányítás vele mintha a régi comodore joy-jal, amiben volt egy microkapcsoló. Nem folyamatos a kanyarodása. van ötlet erre?
  • Truck Driver001
    #15641
    Egyszerűbb lenne offenzívát indítani az Atari cég épülete ellen.
    Rusholjunk kecaj.Enemy spotted.
  • robotnyk
    #15640
    még az usában is elolvastatnák veled a szerződést, amit telepítéskor elfogadsz, aztán az atari viszontperelne a perköltségért.
  • Mike at home
    #15639
    ez egy desktruktiv program
    megyek és feljelentést teszek ismeretlen tettes ellen :D
  • Mike at home
    #15638
    :DDDDD
  • rage
    #15637
    Ez a büntetés, ha le akarod törölni ezt a nagyszerű játékot.
    Ha ezzel nem akarsz játszani, akkor ne játssz semmivel !
    :))
  • Mike at home
    #15636
    ezt akár a faq-ba is be lehetne irni nagy vörös betükkel, hogy mindekiben tudatosuljon
  • Der Wahnsinn
    #15634
    LOL, ok, megértettem. :)
  • Mike at home
    #15631
    most szólok (ha még nem tudnátok) hogy nem csak a béta törli le amit tud a system rootból, hanem a kiadott dobozos verzió is!
    ha aza USA-ban lennénk most milliókra perelném az Atarit
    így csak a SeVen M-et fogom keményen lebaszni, ugyanis sehol egy figyelmeztetés mit művel a program uninstallkor
  • gabi89
    #15630
    Igen eredetivel nyomják.Mivel warezzal nem lehet multizni :D
  • Robyeee
    #15629
    Vistán megy valakinek?
  • Megvagyok
    #15628
    Ti most eredetivel multiztok??:(
  • autoszimulator
    #15627
    Hogy a fenébe jön össze a kormánnyal irányítás és a nyitott motorháztető?
  • Gabor_(HSF)
    #15626
    ezzel keményen vitába szállnék..
    sztem ez pont nem az a game,amit kormánnyal kellene jáccani,ahoz ez túlságosan is egyszerű..............
  • Lyan Kyj
    #15625
    alt+tab 2x, aztán elmúlik..