107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Lyan Kyj
    #15896
    Fogadd részvétem!
  • 3P
    #15895
    Nos most durrant el az agyam. :(
    Mecsináltam az összes modelles, stoppos, autós leszállítós küldetést, megnyertem az összes futamot, az összes traffipaxos versenyt az idő futamokból is csak 1 volt ezüstérmes. Az utak 100%-ban(!) fel voltak derítve 4200km levezett táv. Épp kínlódtam, hogy az utolsó futam is arany legyen, erre kilép a játék. Visszalépve megvolt a zsozsóm, a kocsik, csak épp minden amit eddig csináltam futamok, felderített részek elvesztek. A rangom is visszaeset. Egyszerűen döbbenet. Nem tudom, hogy hány órányi játékom lett a múlté, de rengeteg. B@ssza meg a játék! Ekkora egy szemét hibát. Sajnos a profilom is túl rég lett elmentve amit vissza tudnék állítani.
    Eddig abszolút semmi gondom nem volt, de azért ez így nagyon sok volt. Most nagyon pipa vagyok.
  • Alexease
    #15894
    SORRY! Valami nem stimmel, vagy meg sem jott ki semmi:) Inditasnal, szerver csatlakozasnal kiirta, hogy "Uj verzio jelent meg, szeretnem-e letolteni?", de most hogy visszaleptem, mar semmi (nem toltottem le, elotte kijottem szolni a topic-ba). Azert erdemes korbenezni, hatha;)

    Megegyszer sorry, ha valaki szivrohamot kapott;)))
  • InfiniteReality
    #15893
    Hm na ezt akkor megnézem este. Mi változik?
  • Lyan Kyj
    #15892
    thx! patch notes vhol?

    lehet hülye vok, de nem találom a letöltési lehetőséget:P
  • Alexease
    #15891
    Bocsi a nagybetukert! :)

    MEGJELENT EGY UPDATE, PATCH, UJ VERZIO A JATEKHOZ! EREDETIVEL, ONLINE, A JATEKBOL TOLTHETO!

  • Alexease
    #15890
    Jo, jo ugy mukodik, azzal nincs gond, de a jatek erdemi resze nem megy;) Es az szamomra teljesen erthetetlen:\ Az hogy van benne HC MOD, azzal gondolom azoknak akarnak "kedvezni" akik eredetileg a "komolyabb" autos jatekokat szeretik. Igen, de igy mi ertelme van?! Foleg hogy Single-ben nem megy?! Olyan mintha egy szimulatorban, a jatek elejen csak segitsegekkel lehetne jatszani, es ha mar megnyertem a bajnoksagot, akkor mar hasznalhatom normalisan is. Addig meg gagyizzunk... Most mar mindegy. Mar ketszer "vegig jatszottam", ha esetleg a patch-ben lesz ra lehetoseg, megegyszer nem fogom;) Azert annyira nem HC az a HC mod;)))
  • robotnyk
    #15889
    nem csak online, offline is működik free rideban
  • bertino
    #15888
    téééééééékkkkk
  • InfiniteReality
    #15887
    De Te vagy a béna hozzá, mert van annak az oldalnak címe is: tdufaq.e-plague.hu
  • XuChi
    #15886
    Java és az activ x vezérlöd telepitve van?
  • SLICK
    #15885
    Nekem nem jelenik meg a banner... ez mitől van? Pár napja merült fel ez a probléma, így nem tom elolvasni FAQ-t (mielőtt vki leszólna, nem én vagyok a béna hozzá)
  • Soneji
    #15884
    biztosan elfolyt a fékolaj.
  • Soneji
    #15883
    számodra bugnak látszik, de én vegyem már észre, hogy nem az?
  • InfiniteReality
    #15882
    Igen... jól van megcsinálva, ha az autó fennakad valamin, az első kerekek szabadon pörögnek, míg meg nem állnak. Fenomenális!
  • Soneji
    #15881
    még annyival kiegészíteném, hogy az első két kerék folyamatosan pörgött, hiába nyomkodtam a féket. videó tömörítgetést meg föltöltögetést nem ért volna meg, de azért vicces volt.
  • InfiniteReality
    #15880
    Annak látszik :D
  • Soneji
    #15879
    ki mondta, hogy bug?
  • InfiniteReality
    #15878
    Soneji vedd már észre, ez nem bug! Fennakadtál valami árnyékon vagy keréknyomon(?!)
  • AlexCross
    #15877
  • Soneji
    #15875
    [img=http://img106.imagevenue.com/loc518/th_16559_TestDriveUnlimited_2007_03_26_15_39_57_29_123_518lo.jpg]
    [img=http://img104.imagevenue.com/loc433/th_16559_TestDriveUnlimited_2007_03_26_15_40_10_64_123_433lo.jpg]
  • Sland
    #15872
    Törlés befejezve :)

    KUNTÁS-t bennehagytam, hadd röhögjön más is rajta
  • DJ BP
    #15871
    nincs még benne, ATARI nem tájékoztatott?

    Mellesleg inkább patchel kéne foglalkozniuk legelőbb, nem ilyen közösségi marhaságokkal...
  • Rogerke
    #15867
    Na de mindegy. Valaki elmondja még ma hol találom a LAMORGHINI COUNTACH-t?
  • Vlala #15857
    Miért nem nyomtál P-t, amikor összetörted, aztán retry? (ez szép magyar kérdés volt, remélem, érted :) ).
  • hykao #15856
    Inkább ne baszkuráld őket, mert aztán meg lesz fekete képernyő kilépés helyett, meg mentés elveszés...
  • killerlaca
    #15853
    Sziasztok

    Nem tudja valaki hogyan lehet az ini-k ből kiszedni pl:a falevél hullást, madarakat, villamos vezetékek mozgását, fák mozgását, árnyékokat), mert sajna nekem mikor gyorsan megyek pláne motorral akkor be-be szaggat és hát elég nagyot lehet burulni miatta.
    Egyéb megoldás is érdekel ha tud valaki valami jót 9600xt-m van.
    Köcci
  • Rogerke
    #15852
    Na mostmá téleg mondja meg vki hogy hool van a Countach mer begurulok xD
  • Alexease
    #15851
    Az osszes autokereskedest fel kell keresni;)

    De a jatekon belul, miert nem lehet elolvasni az informaciokat?!? Kiir minden informacit. A kerdesek 90% teljesen felesleges, mert ott a valasz a jatekban. "Arkad" jatek, a gyerek kategoriatol hasznalhato, arra is van beallitva az egesznek a szintje.
  • AdaKiller
    #15850
    mit vársz, új reg.... sztem kb ennyi is a valóságtartalma a szövegének, ha nem akkor természetesen bocsánatot kérek tőle és a haverjától is...
  • Rogerke
    #15849
    Mér fórumba már tilos SZLENG-ül dumálni??? (mik vannak :D)
  • hykao #15847
    Szvsz a Countach-ra gondol...
  • hykao #15845
    A FAQ elolvasását...
  • Alexease
    #15844
    Ahoz kepest, hogy az Atarival "targyaltal", irni, fogalmazni nem tudsz, es a jatekrol meg lovesed sincs;)))
  • npxffi
    #15843
    mien feladatokat kell megcsinálni hogy a motorokat meg tuggyam vásárolni???
  • Alexease
    #15842
    - Champion szinten erheto el a fomenubol.
    - Csak online-ban hasznalhato, az Single kuldetesek nem mukodnek (teljesen ertelmetlen dolog:/)
    - Kapsz egy kijelzot a kepernyore, amin lehet lani a "fizikat" es a gumikat.
    - Valamivel "jobb" az auto kezelese (nem tapad meg olyan durvan, nem "ragaszkodik" az aszfalthoz, konnyebben tul- vagy alulkormanyzott lesz)
  • autoszimulator
    #15841
    Meg kell nyerni az összes őőő... Race vagy time versenyt, nem tudom pontosan, de én is most kaptam meg, hogy ezek megvannak.

    KUNTÁS... LOL. az mi?
  • hykao #15840
    Neked, mint az ATARI-val tárgyaló magyar kommuniti vezéregyéniségének tudnod kéne ezt...no meg, hogy KUNTÁS ehh...
  • Rogerke
    #15838
    Passz... De amúgy hogy a VOLKSWAGEN w12 unlock olni tuggyam mit tegyek érte?
  • AdaKiller
    #15837
    jó tudni, kössz:)