107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • bertino
    #15790
    megvammá, köszi
  • XuChi
    #15789
    Jó a reptér nekem is. De a szigetre miért nem mész szivesen?
  • GerY5
    #15788
    Bocsi:
    A balfelső görgetős doboz legalsó tétele az -> "Realisztikus napmozgás és éjszaka mód"
  • bertino
    #15787
    jah FAQban ha minden igaz, akkor megvan, bocs :))))))
  • Tomy Lee
    #15786
    Honolulu Airport?Ma este?Többiektől is kérdezem!
    Ha van jobb ötlet találka helyre ma estére akkor mondjátok.Nekem végülis mindegy a titkos szigetet kivéve(oda nem szivesen megyek).
  • GerY5
    #15785
    Itt a FAQ-ban is be van linkelve, a'sszem én is innen szedtem le.
  • bertino
    #15784
    és honnan lehetne beszerezni ? oO
    tudom google, de már próbáltam én is...
  • GerY5
    #15783
    Esetleg próbáld megpiszkálni a beállításokat a Start -> Vez.pult -> Játékvezérlők alatt... esetleg, szerintem... hátha
  • InfiniteReality
    #15782
    Élethű. Az éjszaka olyan mintha telihold világítana. Zsír.
  • XuChi
    #15781
    Pontosan erre gondolok én is.

    Remélem mihamarabb megoldják. A másik a textura pakolászása a távolban.
  • Neoka01
    #15780
    Igen! ez volt az első dolgom amire figyeltem. próbáltam kormány driver-t is frissíteni,de semmi. :(
  • bucsher
    #15779
    ez érdekes mert nekem meg 1900xt és szintén nincs aa mostanában
    pedig a bétában még volt
  • XuChi
    #15778
    catalist 7.1 szal nem értem.
    7.2-nél meg világit a kép és szivárványszinekben tündököl. :(
  • Lyan Kyj
    #15777
    Csak egy bizonyos verziószámú driver fölött lehet alkalmazni mindkettot, de gondolom 06 tavasza óta azért frissítetted:)
  • AdaKiller
    #15776
    akkor a minden verseny megnyerése lehet a gond.


    köszi
  • XuChi
    #15775
    Egyépként valaki tudja hogy milrt van az hogy rárakom a 4xaa-t és a hdr-t de nincs aa. Radeon x1950xt szal nema hardwer az oka.
  • XuChi
    #15774
    Szaladj a matchbox topikba. Ez nem nfs féle gagyi taposd a gázt tövig azt beveszed 300-al a 180 fokos kanyart.
  • robotnyk
    #15773
    faq.
  • tobias88
    #15772
    Hogy tudok zenét beletenni? csak simán bemásolom a rádió mappába?
  • GerY5
    #15771
    Ja és a síró szájaknak majd elfelejtettem...
    Már kezdett a hajam égnek állni a sok péppé tuningolt verdától (a'la NFS). Végre frankó széria kocsikkal kell gyűrni az aszfaltcsíkot.

    Már csak az az egy vágyam van, hogy valaki írja át pl erre az új grafikus engine-re az NFS1-et :) Azt imádtam kb ennyire akkoriban
  • Alexease
    #15770
    A jatekrol sajnos sokat lehet(ne) vitatkozni (sokszor feleslegesen), mindig lesz akinek nagyon tetszik, es olyan is akinek nagyon nem.

    Egyertelmu a sok apro grafikai bug, az AI hiba es foleg a belassulas, de ahoz hogy ezekrol valaki erdemben nyilatkozzon, hogy mekkora hibak vannak benne, ahoz erdemes lenne "erteni" is egy kicsit a programhoz, hogy mi is van mogotte, mennyire osszetett.

    A fizikarol is felesleges vitatkozni, orulhetunk hogy ilyen van benne. Ami azert nem olyan rossz. Nem egy "autofizikai-engine", de azert a Havoc nem olyan rossz. Elvileg 5 pontos felfuggesztes-fizikat, es egyszerusitett Pacejka gumifizikat hasznal. Bar "normal" modban kicsit nagyobb a "gravitacio" es a gumik oldaltartasa is nagyobb (erosebb stabilitas es kanyarsebesseg), de HC modban mar eleg hasznalhato.
  • AntiHero
    #15769
    Én meg koncerteket vagy nagyob eseméynekt látnék szivesen. Mi filíng lenne egy nagy koncert a szigeten sok emberrel
  • robotnyk
    #15768
    Porsche elvileg lesz, Ruf tuning formában
  • autoszimulator
    #15767
    Állítólag Hummer várható majd a későbbiekben :) Igaz luxusterepjáró, de azért megteszi :)
  • Garcsi
    #15766
    A realisztikus modot valaki le tudta tölteni?
    És ha igen milyen?
  • robotnyk
    #15765
    én inkább egy Veyront látnék szívésen, ha már a VWhez tartozik a Bugatti, igazán belepaszírozhatták volna. persze ez olyan dolog, ha az benne lenne, akkor 2 másik hiányzó jutna az eszembe :)
  • GerY5
    #15764
    Esetleg patch formájában valami terepjáró féleséget is kaphatna a nép, ha már ennyire szabad a barangolás... A Saturn Sky nem hasít túl jól füves lankákon Ellenben a vízeséses downhill nagyon ment neki
  • bucsher
    #15763
    Én meg veled értek egyet :) Remélem én is, hogy kapcsolnak a bajorok, és a következő részben már ezt választják, nem a kalgon2 szemetet.
  • GerY5
    #15762
    nem volt a leg meggyőzőbb a dramaturgiája na :)
    de nagyon bejött a sorbanállós karakterválasztás, az ingatlanügynök-látogatás, kocsibérlés, stb :)
    valójában a gyért csak a legelejére értettem, az első pár mp-re, aztán már tetszett ;)

    Ja a másik ami nagyon bejövős, az a "GoogleEarth-szerű" térkép... meg a váltás térkép és játék között. uhh... él a reptér, van hajóforgalom is a térképen, és nem utolsó sorban, valamivel kevesebb úttal ugyan (már akinek kevés az össz-vissz ~1600km), de egy az egyben megegyezik a sziget a valódi O'ahu szigettel. perfect...
  • Soneji
    #15761
    veled egyet tudok érteni.
  • AntiHero
    #15760
    "de azt hiszem a "gyér" intró után"
    Nakem nagyon bejött, nagyon jól eltalálták.
  • GerY5
    #15759
    OFF
    ...ja és bocsi a hosszú hsz-ért :)
    ON
  • GerY5
    #15758
    Nekem ugyan csak tegnap nyílt alkalmam először játszani a gémmel, de azt hiszem a "gyér" intró után nemsokkal azt kellett mondanom, hogy számomra a modern NFS meghalt. Kb 10 óát toltam csak úgy, hébe-hóba versenyezgetve, többnyire barangolva, felfedezve a tájat
    Tapasztalatok: grafika magáért beszél, nekem ugyan mezei 9600XT van, és nem viszi valami fényesen, de sok-sok óra játék után sem volt tapasztalható a másoknál említett belassulás (1GB RAM, 3.0GHz P4). A hang az egyik legjobb közel s távol, majd szétesik a mélynyomó még letekerve is. A belső nézet, asszem mondanom sem kell: etalon. A kocsik detto (csak lenne benne Porsche & Bömös is :) itt egy halvány fekete pontocska)
    Az egyesek általsokat szidott fizika asszem eléggé támadhatatlan, elég szimulátoros beidegződésekkel kipróbálnia játékot, meg észrevenni az indulásnál a pillanatra felvillano "HAVOK" logót. Irányítás már billel, is tökéletes szinte, de az első autófuvarnál feltettem az asztal széléraa MOMO Racinget.. (addig nem értem rá, nem volt kedvem kilépni :) ) Kicsit tartottam tőle, hogy ott lesz elszúrva az addig tökélete program, de NEM! A beállítások szegényesek (Deadzone, FFB beállítások), de nem is hiányoznak, annyira be van lőve minden.
    Egyes versenyeket bizony ésszel lehet csak megnyerni (pl. "It's all about handling", talán ez volt a futam alcíme)
    Tény, h kilökni az ellent szinte lehetetlen, de hogy nem tudnak elszállni, az túlzás. Volt, hogy úgy kirepültek többen is előlem, hogy öröm volt nézni.

    Nekem tehát egyelőre semmilyen nagyobb... hmm semmilyen bug nem jöt elő, mentésem megvan (lekopp) imádom... kell egy új kari, ennyi minden, mert 1 versenyt pl azért nem tudok teljesíteni, mert egy komplexebb részen diavetítésre elég csak a 9600XT :(

    Egyelőre ennyi így hirtelen... asszem este játszok kicsit :)
    Csak ne kéne minden nap korán kelni....:\
  • AntiHero
    #15757
    Sztem Billentyűzettel lehet rendesen irányitani. Nekem nincs vele bajom.
  • InfiniteReality
    #15756
    1-2 megjegyzés:

    -Onlineba nem jönnek a rendőrök, akármennyi a körözöttségem.
    -Olyan buggal találkoztam hogy eszméletlen. 2 út egymás mellett. Mentem a jobb oldalin rendesen, 1x csak az elöttem jó messze haladó autót a gép megfordította szembe velem, és nyíl egyenest árkon bokron át áttolta a másik útra, ahol az folytatta az útját majd megállt, mert ugye lezúzódott miközben az AI átvitte a másik útra.
    A kocsinak nem ment neki semmi. Ő sem ment neki semminek. Normál forgalom volt.
    Nekem úgy tűnt, hogy ez olyan bug, mintha a scriptelt forgalomban haladó jármű nem ott és nem úgy haladt volna, mint azt a szerver "feltételezte", ezért rövid úton "megoldotta a dolgot".

    Kérdés: lesz ma tali?
  • Garcsi
    #15755
    Te mivel játszól kormánnyal, vagy billentyűzettel?
  • autoszimulator
    #15754
    Kicsit vakon vagy
    Éppenhogy az AI az, akit meg lehet fogni a kanyarokban mert sokszor indokolatlanul is lefékez. És mutassad már azt a küldetést, ahol C-s kocsiddal A-sok ellen kell menni... Itt senki sem elfogult, csak mikor idejön valaki olyan stílusban mint te, és elkezdi osztani a semmit... Csodálkoznék, ha egyáltalán 1 óránál többet játszottál volna a játékkal.
  • Gabor_(HSF)
    #15753
    Hoppá! valakit kiütöttem..
    évek óta nekem ilyen most van előszőr
  • Gabor_(HSF)
    #15752
    Nem.. de bekeményitenek azok,ha rövid időn belül sűrűn ütközől,de trafipaxot nem használnak
  • Gabor_(HSF)
    #15751
    Nem.. de bekeményitenek azok,ha rövid időn belül sűrűn ütközől,de trafipaxot nem használnak