107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • atomboy
    #16118
    Amcsi tuning.
  • Tomy Lee
    #16117
    Látom van szó a töredezettség mentesítésről.
    Mindenkinek ajánlom erre a célra legalkalmasabb programot a PerfectDisk 8.0 -t
    (torrentről lehet húzni).
  • Met
    #16116
    fordot hol lehet tuningolni? nem találok olyan szervízt
  • Alexease
    #16115
    Test Drive Unlimited Teszt (HSW/PC DOME): http://www.pcdome.hu/review.php?id=1996
  • Alexease
    #16114
    Eredetivel...
  • bpeti72
    #16113
    sziasztok hogy lehet a neten játszani sehogy nem sikerül.
  • foldi6
    #16112
    adnál lécci egy linket róla. kofi
  • razz
    #16111
    áá az ilyen töredezetségmentesités nem nagyon jön be.
    söt haver még valami tune up 2007 et is felrakatot velem és mindent beisálitottam frankon de semmilvel nem lett jobb.
    ja az ilyen uteltünésröl képet tudnátok linkelni meg arrol amit még irtatok ellöbiekben.
  • fsgh
    #16110
    végre valaki:) thx^^
  • InfiniteReality
    #16109
    Van ez az ini hack. Fentvan az ataricommunity oldalán. Próbáld meg azzal. Persze legfrissebb alaplap, vga (nem hackelt hanem 7.2 catalyst), és hangkari driver, valamint 2007 februári frissítés.
  • tonytomi
    #16108
    Igen el lehet adni mégpedig úgy, hogy bemész a házaid eggyikébe rálépsz a "Trade" opcíóra kiválasztod hogy Sell és aztán azt az autót amilyeket eladnád valószinüleg másnapra már megveszik.
  • Me0w
    #16107
    Pl. az ASUS P5PE-VM is viszi agp mellett a c2d-t.
  • Me0w
    #16106
    Teljesen toredezettsegmentes a drive amin van, raadasul kulon drive, nem oda swappel a windows, es mindharom drive a gepben sata.
  • gabi89
    #16105
    Szegény core2
  • XuChi
    #16104
    Mien alplap az ami agp-s és viszi a Core 2 Duo-t?? Csak nem Asrock???
  • fsgh
    #16103
    | #16093? tudom türelmetlen vok de mennék vissza játszani:P
  • bertino
    #16102
    azzal nem nagyon fog frankón futni én sztem... :|
  • foldi6
    #16101
    ATI kártyára vmi tippetek hogy jobban fusson (9600GURU,friss driver+diretx)?
  • bpeti72
    #16100
    kösz
  • InfiniteReality
    #16099
    Bocs...

    szóval hány olyan játék van, amiből ha kitörlünk valami "meg se kottyan neki" hanem megy rendesen tovább?
  • TunerX
    #16098
    az nem Cobra, az csak egy 427es :) A Cobra szerintem esztétikusabb és sportosabb is.
  • InfiniteReality
    #16097
    Erre szerintem megoldás a töredezettségmentesítés. Ez nem hiszem h ati specifikus dolog.

    Mivel a forgalom kivehető úgy, hogy simán átnevezünk egy könyvtárat, ezért valószinüleg a játék úgy van megirva, hogyha valami nincs vagy nem elérhető, akkoris menjen, ne írjon ki hibát stb.

    Hány olyan van, amiből ha "kitörlünk" valami működik tovább?
  • Me0w
    #16096
    Csinalja sajnos. Eleg idegesito pl. mikor fel orat vezetsz egy car delivery-nel es leesel a tengerbe es ugrott a kuldetes...
  • wander01
    #16095
    p betü :)
  • bpeti72
    #16094
    hali hogy lehet újra indítani egy versenyt ha már benne vagy? ha ESCt nyomok nincs olyan kiirás hogy újrakezdés.
  • fsgh
    #16093
    Sziasztok! kocsit el lehet adni?
  • Leky
    #16092
    Akkor ez nem csak nálam van Nvidia-n hanem Ati-val is csinálja.
  • InfiniteReality
    #16091
    Látom végre valaki mélységeiben látja át a dolgot:)

    ATIval nekem a kép sosem esik szét, és az út sem tűnik el alattam. Az hogy így úgy amúgy dobálja be az objektumokat az nem zavar. Az sem ha lassabb időnként, vagy leesik az fps.

    Az egyetlen dolog ami zavar, az a véletlenszerűen megjelenő beakadás, dadogás (hang nem, csak a kép).
  • Totya77
    #16090
    Én cseréltem a vga driveremet asszem 81.93 volt mostmeg 93.71 és stabilabb lett kicsit az fps mostmár nem röccen meg annyira ha több kocsi van az úton
    de még mindig röhej hogy nem megy feljebb 1024x768 medium no aa és hdr 35 frame átlagba 800x600 ban is ugyanennyi 1280x1024 ben leesik 24 körülre

    3200+ barton 1,5 giga ram 6800gt

    mondjuk kicsit gazdagabbra vehették volna a vga beállitásokat árnyék,távolság ,levelek stb...
  • gduck
    #16089
    Áláírásomban lévő konfigon, 1280x1024 FULL 4xAA 8xAF 40-60fps akadás nélkül! AGP 8x-n!

    Előforduló hibák:
    - 5-10fps indításkor: megoldás ALT+TAB
    - ALT+TAB után (ha fórumba írok közben) néha előjövő hiba, hogy játékba visszaváltáskor 15-25fps-sel fut tovább. Játék újraindítása nem segít: megoldás gép teljes újraindítása
  • Me0w
    #16088
    Nekem Ati-n siman elofrdul 2-3 orankent, hogy elfogy alattam az ut, leesek valahova a sziget ala a vizbe, majd a program idovel visszarak 'felulre' ;)
  • TPG
    #16087
    "Egyébként gyanús a dolog, hogy valamilyen textúra vagy objektumkirajzolási probléma lehet, mert a távolból előtűnő dolgok sokszor igen furcsán tűnnek elő - míg közel nem érek! (mintha mögöttes objektumok rajzolódnának ki egy takaró objektum elé pl. házak, épületek - textúra nélkül)"
    Ilyet én még nem tapasztaltam, de ilyen tudomásom szerint csak egy esetben fordulhat elő: a Z-buffer rendellenes működése esetén. És ilyen rendellenes működés hibásan megírt post-process effektrendszernél fordul általában elő (tapasztalat, annó nekem is sikerült ilyen hibát programoznom :) ), itt jönnek újra képbe a render targetek és ott vagyunk ahhol a tducentral elkezdte :), csak ezek szerint Ati-n is előfordul ez. Ha valakinek az egész képernyőn villognak az objektumok az is ilyen eredetü probléma csak egy súlyosabb megjelenési formában.
  • bertino
    #16086
    fraps
  • Brainpumper
    #16085
    Ugyanez a problémám plíz help!!!!!
    Nem indul el az első verseny de le sem fagy, csak forog egyhelyben a kép!!!!!!

    Egyébként nem akad, Athlon 64 3000+, MSI6600GT AGP, 1,5GB Ram, de a detailt le kell venni mediumra és csili-vili effektek sem mennek... Majd talán egyszer erősebb gépen.
  • TPG
    #16085
    Google Translate
    A fordítása messze lesz a jótól de bőven érthetővé teszi a szöveget.
  • bondi
    #16084
    Ja és a felbontás 1900x1200, ami szintén nem mind1.
  • bondi
    #16083
    Ha megmondjátok hogy lehet kiiratni az fps-t, azt megköszönném.
    Nálam akadásmentes, és mindent fullra állítottam, mondjuk nem tudom mennyi az fps, de szemre tökéletes. Nagyon ritkán egy pici lassulást érezni, de ez még gyors vezetés közben sem okozott gondot, mondjuk betudtam multiplayer, online profil és net problémának.
    C2D6600@3200, 2G 800-as RAM, és GF8800 GTS 640 Mb, WinXP
  • Hmuda
    #16082
    Kész, feladom. Eddig elfogadtam, hogy a hétvége miatt nem írtak vissza, de mostmár bőven hétköznap van, több levelet is küldtem, hát remélem a torkukon akad a pizza amit a pénzemen vettek.

    Aki akar Hmudaa néven megtalál a játékban, annyi már most biztos, hogy a bétás klub ugrott.
  • InfiniteReality
    #16081
    Azt a TDU centrálos szöveget sajnos nem értem (englishül tudok, de németül nem)
  • InfiniteReality
    #16080
    Én ilyet nem tapasztaltam. Nálam is dobál be menetközben objektumokat, de az akadás az más lehet és nem töltési elégtelenség.

    Tény, hogy jobban hajlamos akadozni, ha gyorsan megyek, de volt olyan is hogy csak mentem lassan és elkezdett akadozni. Winyó lámpa meg sem villant.

    Nyilván ha épp winyóról tölt a játék akkor akkor megakad, de sokszor tölt kicsit és ráadásul satás winyón van, ami töredezettségmentesítve van.

    Ilyet, hogy elfogyott alólam az út még nem tapasztaltam.

    Az akadozások közül van olyan, hogy a pálya adott pontján mindig jelentkezik, de van olyan hogy nem. Sőt van olyan része a szigetnek, ahol szinte 100% hogy jó hosszú szakaszon végig tudok menni akadozás nélkül.

    Városban sem akadozik jobban, csak kicsit lejjebb esik az fps.

    Úgyértem az akadozás teljesen rapszódikus és nem tudni mikor csinálja, de vannak helyzetek amikor szinte mindig (adott verseny adott pontjánál).

    Az azonban tény, hogy a bétánál sokkal jobban fut a progi (framerate nem emelkedett viszont kevesebbet akadozik). Volt pl olyan verseny, amit az akadozások miatt nem tudtam megcsinálni (american duel nevű verseny közben játszhatatlanul szaggatott - versenyen kivül ugyanott meg sem röccent), viszont a véglegesben simán végigmentem akadozások nélkül. Viszont még 1x megpróbáltam ugyanazt a versenyt és akkor már akadozott (igaz kevesebbet mint a bétában).