31662
CRYSIS
  • grebber
    #90
    Crysis GDC 2006 Trailer

    ÁÁÁ ez nagyon üt!!!!!Akarom most.
  • Evogordon
    #89
    De sokan max grafón akarnak majd játszani
  • REALista
    #88
    Ja hihető hogy kevés lesz!!!!Max grafikával már elképzelhető kevés lesz sőt szinte biztos!!!
  • Evogordon
    #87
    Hát azt írták hogy azért lessz kevés mert olyan nagy látótávolság lessz hogy azt megjeleníteni nem piskóta :D
  • CUCLI
    #86
    hát nagyon remélem ez a 2giga ram csak kamu.
  • grebber
    #85
    Az a 2 giga ram lehet kevés lesz neki beszolás nem tetszik :(
  • FOXX supreme
    #84
    Én olvastam újságban, de mindegy, nem erről van szó!:)
  • Evogordon
    #83
    Ki is mondta neked... :P :D
  • FOXX supreme
    #82
    Köszönjük szépen de én ezt már tudtam...:)
  • Evogordon
    #81
    Haverom megvette a legújabb gamestar-t és beszámolt nekem ,hogy mit olvasott a crysis-ról:

    Az a lényeg hogy lessz FARCRY 2 meg CRYSIS is. A farcry 2 a farcry 1 stroriára fog épülni a crysis-nak pedig teljesen más lessz a sztoria, de mind 2 cryengine 2-es motorral fog működni mint eztmár tudjuk... A CRYSIS-nak az a lényege, hogy egy szigetre becsapódott valami de a tudósok nem tudták megmondani mi lehet az mert nem lehet meteor mert akkor az egész sziget elpusztúlt volna... Aztán észlelték hogy valamiféle idegenek lehetnek és 3 ország USA, Kína és nemtom mi a 3. kikűldött egy-egy felderítő csapatot, hogy szerezzenek híreket stb... Az idegenek meg közben elkezdték fagyasztani a földet mert az a céljuk hogy az egész föld lelegyen fagyasztva :D. Szóval a játékban fog változni ezmiatt az időjárás is (hó esés stb...). Játékközben összefogunk ezzel a 3 felderító csapattal és a szörnyeket kell már csak nyírni, de pl te ha jobban lövöldözted a kínaiakat mint a másik 2 cspatott akkor úgy is fognak veled bánni pl ha kérsz majd tőlük lőszert akkor kiröhögnek meg ilyesmi... Szóval a mesterséges inteligencia nagyon fejlett lesz mert emlékezni tudnak majd a katonák és pl amikor keresnek téged akkor követik a lábnyomaidat és a letölrt faágakat amit magad után hagytál... A grafikus motorról annyit, hogy minden falvél, ág stb... 3ds lessz és azt írták hogy lehet hogy kevés lessz a 2giga ram...
    Elkérem majd a haveromtól a gamestart és majd be scannelem, hogy legyen mit olvasnunk a játékról :)
    Röviden ennyi.
  • Evogordon
    #80
    Mondjuk gondolom előbb kijönnek mint maga a game :) szal majd mennek le az árak is.
  • grebber
    #79
    Öszintén ez első szériából szerintem egyiket se mivél drágátk lesznek.
    De majd ha kijön a 2. széria és ugy visszamegy a 2 legjobb DX10-es kari ára mint most a 7800GT-é na akkor veszek én.
  • FOXX supreme
    #78
    Én Nvidia...G80 chip sztem hazavágja az Atit...
  • Evogordon
    #77
    Ha kijönnek a directX10-es kártyák ki melyiket veszi? Én az ATI-ra szavazok :)
    ATI vs nVidia
  • Evogordon
    #76
    Már voltak ezek a képek :)
  • CUCLI
    #75
    egy csomó tényleg csak koncetp art vagy mi :D
  • Shodan
    #74
    Igen sok közöttük a concept art, de látni azt is hogy nincs sok takargatni valójuk, nem ezekkel hülyítik csak a népet, a melletük lévő shotok pedig önmagukért beszélnek.Történetileg meg sokkal öszzerakotabb lesz mint az fc legalábbis ezt igérik, majd meglátjuk.
  • Shodan
    #73
    pár új kép elég rossz a minőségük, bár még így is látni hogy azért itt nem szarral gurigáznak!
  • lac coo
    #72
    Ezek közül a képek közül nagyon sok csak festmény...
    FC-t is ilyenekkel futtaták anno....
  • FOXX supreme
    #71
    Most hogy így nézegettem a képeket, kedvet kaptam hozzá, de ehez már sztem igen drasztikus változtatások kellenek a gépembe...:)
  • Evogordon
    #70
    Bizony aztak**va :D Remélem kint lessz évvégére tényleg... Egyre jobban várom :)
  • FOXX supreme
    #69
    Gyönyörű....
  • FOXX supreme
    #68
    aztakurva!!!!
  • grebber
    #67
    Hát ha ez tényleg ennyire csodálatos lesz én befosok a gyönyörtől.



    További pár kép
  • mila69en
    #66
    én inkább hibridnek nevezném
  • Istencsászár
    #65
    mindeki tudja hogy nem gef 3 mivel annál jóval többet tud és erősebb..
  • Inquisitor
    #64
    Hát pontosat max. a fejlesztők tudnak, de azt hiszem közelebb volt a GeForce 4-hez, mint a 3-hoz, hiszen miatat csúszott az NVidia a GF FX (GeForce5) szériával, na meg a chipset miatt is. Laa-Yosh írt róla cikket, de már rég olvastam ...
  • Inquisitor
    #63
    Sőt, most mégfontosabb a Microsoft keresztplatformos fejlesztői készlete (PC, XBOX, X360) miatt.
  • Istencsászár
    #62
    xbox neo pécé:) dx8as shédereket használja a benne levő gef3 ivadék miatt ezér mondjuk hogy dx8at használja:)

    Inquisitor köze sincs a dx9hez:) nézz meg pár gémet xen dx8at használgatja...
  • Inquisitor
    #61
    Hol itt az ellentmondás? Azért lehet kisebb, gyorsabb és szebb az XBOX1 a saját kis DirectX verziójával, meg a szuperkicsi Win2000 kerneljével, mert fix a hardware, nem? :)
    Másrészt használhatnak bármilyen megnevezést is (OpenGL, Direct3D, Glide, stb.), ha a lényegi dolgok hasonlóak. Kell egy halom programozási segédlett, amivel elérheted a megfelelő grafikai hatásokat és kész. Most veszel egy zsír új kártyát, akkor nagyjából ugyan azt tudja mondjuk DX9.0c alatt, meg OpenGL2.0 alatt. Persze pár részletben nem fedik egymást, ezért van pár plusz feature mindkettőben ...
  • lac coo
    #60
    Konzolhoz minek kell valami direktx ????

    Épp ez a lényeg benne , hogy minden játék adott hardwerhez készül ....
  • Inquisitor
    #59
    Ez nem sokat jelent, az XBOX se DX8-at használt, hanem valami egydi átmenetet a 8 és 9 között. :)
  • mila69en
    #58
    "Az Xbox 360 konzol főképp a DirectX 9-ben is használatos technológiákon alapul. A Microsoft állítása szerint ez kiegészül még jónéhány saját fejlesztéssel is. A DirectX 10 viszont egy teljesen újszerű fejlesztésnek ígérkezik, mely elsőként PC-n jelenik meg"

    SG.hu
  • Evogordon
    #57
    Ezek már szerintem próbálják a directX10-et mutogatni... De kitudja milyen lessz a végleges :)
  • Inquisitor
    #56
    Ez a kép szerintem azért jó, mert semmi nagyon extra nincs rajta a Dx10 shader effekteken kívűl, bár még az is lehet, hogy ezek a fények "csak" DX9-el készültek? :)
  • Inquisitor
    #55
    Amúgy a CryTek 2.0 Engine hivatalosan kijön X360-ra, PS3-ra is meg PC-re. Ha csoda történik még Ravo-ra is :)
    Onnantól meg elhatározás és exclusivítás kérdése, hogy maga a Crysis mire jön ki?
    Ja van itt egy szép kép:
    http://hardwired.hu/g.php?img=14095
  • Inquisitor
    #54
    "az X360 dx9-re épül szal semmi esélye:)"
    Nem vennék mérget rá, sokak szerint az ATI R500 magja az első DX10 magja, erről olyan programozót kéne faggatni, aki dolgozik X360 projectben :)
    Ha abban már egyesített PS+VS van, akkor igazam lehet.
  • mila69en
    #53
    hát pedig énsem vagyok elereszte... és nem is szoktam évente költeni a gépemre a mostani gépemre is a PII-met csréltem le:) vagyos átlagosan 2-3 év de ha bejönnek ezek a DX10-ek akkor teljes renoválásra lesz szükség:)))

    PS3-az tuti mivel konzol párti is vagyok:) szinte minden konzolom volt ami megjelent bár miota van PS azóta csak PS jelenleg PS2 párti vagyok
    [zikszbox nem kell]
  • lac coo
    #52
    És ennek soha nem lesz vége ..... :DDDDDDDDDDDDD
  • lac coo
    #51
    Na nem azt mondtam , hogy nem lesz , aki nem teheti meg , hogy egy vagyont költsön minden évben a gépére :DDDDDD

    Én nem fogok az tuti :DDDD
    PS3-ra inkább, értékállóbb befektetés :DDDD