33535
  • vki
    #395
    Itt a lap alján Accept, és már jön is az International Driver.
  • samhun
    #394
    Elinditanám, és ezt irja ki: D:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X Demo\fsx.exe
    Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát.
    Volt valakinek ilyen? Nem elég a gépem neki?
  • ColdFire
    #393
    xp pro 2002-es verzió servicpack 2
  • Crazy Mate
    #392
    Geforce 6600 gt-m van,Windows XP professional op. rendszer,nem tudjátok milyen driver kell hozzá?Nekem most ilyen van:78.01_winxp2k_international_whql,de a legújabb kellene.Nem tudok angolul,ezért nem tudom letölteni az nvidia honlapjáról.
  • ColdFire
    #391
    SP2-m van :S
  • kolszal
    #390
    Hello, SP2 kell hozzá, én is így jártam szombat de :(. Laci
  • akyyy
    #389
    vedd egy picit lejebb a grafot
  • alert
    #388
    Te tényleg ennyire hülye vagy ember? Szerinted eddig mi a francról beszéltünk eddig az utolsó 100 hsz-ben?
  • Crazy Mate
    #387
    Geforce 6600 GT-m van,2.8 ghz processzor,1 gb ram,windows xp professional service pack 2,és szaggat egy kicsit,nektek is szaggat?Azért szaggat mert a demo még csak beta demo?Vagy gyenge a gépem hozzá?
  • ColdFire
    #386
    hogyha teccik, akkor már gyüjtheted a pénzt (linkeket a torrenthez:) a vistahoz meg a játékhoz me nem lesz ócsó :D
  • alert
    #385
    Na látod ez egy jó kérdés :D
  • kerek1224
    #384
    oké, értem én, hogy az a demo még Beta1, meg minden, nyilván azóta is dolgoznak rajta, ez rendben is van. Jó lesz ez.

    De minek adták ki ezt a demót? Most komolyan, hogy mindenki a bugokat, meg a szaggatást emlegesse?
  • ColdFire
    #383
    csak az egész világ :D
  • ColdFire
    #382
    ja hogy ugy...
    azt hittem vizen nem tud felszállni, azé ezt a kis infot tedd hozzá :D
  • Dave000
    #381
    nincsenek kerek rajta, tehát felszálni azért nem tudsz mert nem gurul, én slew módban kitettem a tengerre és onnan ragyogóan fel lehet szállni
  • ColdFire
    #380
    hát erre nem tudok mit mondani :D
  • Crazy Mate
    #379
    Igen hidroplán,de hogy lehet felszállni?
  • Papirzacsi
    #378
    De, teis. ;-)))))))))
  • Bucser
    #377
    Egy program nagyságát soha nem a készítő határozza meg hanem a community.
  • Matth3w
    #376
    Ha meg ez sem elég próbáld ki a Just Flight Traffic 2005 öt és leesel a székedről mert minden parkolóhelyen álnak a gépek és csurognak a reptérre az érkezők is uh előbb tetted volna maxra a 2004 ben a trafficot és már is másképp látnád az egészet
  • ColdFire
    #375
    nem én ultem háttal? :D
  • akyyy
    #374
    jó, de ezek modok, moddal a gta-t is télire lehet varázsolni...
    de alapból úgy nincs benne mint az X-ben.

    maxra se kell tán venni sak vmit bejelölni..
  • alert
    #373
    Hogy ne lenne? Zacsinak igaza van, csak utána kellett volna nézned. Az egyes reptereken a forgalom mennyisége attól is függ hogy milyen kidolgozású AFCAD fájl van hozzá ami többek közt a parkolóhelyeket is definiálja. Ilyen fájl ingyenes editorral szerkeszthető és készíthető, internetről pedig millió letölthető. Egyéb infó a témában, hogy léteznek ingyenes kiegészítők is mint pl a Project AI, amik valós légitársaság festéseket tesznek a játékba és rengeteg típusú és festésű géppel egészítik ki a default forgalmat. Akkora forgalom generálható FS2004-hez is teljesen ingyenesen, amennyitől megdöglik a számítógéped és az FS ATC is megbolondul :)
  • akyyy
    #372
    igen az X-ben már van , de 2004-be nem nagoyn akad!
  • Papirzacsi
    #371
    Mondom ,hogy háttal ülsz a moziba.Hol van maxon? Picit utánnanéztél volna, akkor most nem vernéd a nyálad ,hogy szar volt a légiforgalmad a 2004-ben.
  • ColdFire
    #370
    az:D
  • akyyy
    #369
    ember, ott van h csak maxon van forgalom, vedd le minimumra máris nem lesz sehol senki, az meg nem az én bünöm h régi gépen is játszottam h repülhessek, és nem csak azért tettem fel több gigát h verjem rá a nyálamat h "hűűű mivel jáccok én"
  • perko
    #368
    Szép!

  • ColdFire
    #367
    hidroplán?:)
  • Crazy Mate
    #366
    A fékeket hogy lehet ki-be kapcsolni?Azzal a repülővel vagyok,ami lehet tud szálni a vízre is.
  • Crazy Mate
    #365
    Jó játék,remélem sok repülőt beletesznek majd,de ebbe is lesznek olyan repülők,amiket a netről lehet leszedni,szal ilyen kiegészítők?Ebbe mennyi bejárható terület lesz?
  • Clidey
    #364
    Nem
  • Crazy Mate
    #363
    A demoban lehet multiplayerben játszani?
  • ColdFire
    #362
    lol...
    végul is nemérdekel, multiba nyomom, van ott torony
  • Papirzacsi
    #361
    Te háttal ülsz az fs elött....
  • Clidey
    #360
    Q: Will there also be multiplayer missions and – if so – are people able to create multiplayer missions by themselves using the editor?
    A: No

    A kabintetőkinyitás alatt meg nemtudom mit értesz...az eddig is volt...
  • perko
    #359
    Egyetértek veled, hogy aki egy kicsit ért a repüléshez azt a fizikai modell jobban érdekli mint a látvány. Azért szerintem nem baj ha a környezet is látványosan van megcsinálva.(Kár hogy ez zabálja leginkább a gépet.)
    De legyünk megértőek, ez mégiscsak egy kereskedelmi termék, amit az MS nem csak pilótáknak akar eladni. Az átlagfelhasználót elsősorban a látvány érdekli és lehet, hogy ezen keresztül kap kedvet a repüléshez.
    Nemtudom van-e aki emlékszik még rá, a '90-es évek közepén, vagy még előbb a THALION-nak volt egy A-320-as szimulátor progija. Abba nem volt semmi csili-vili (hol volt az még akkor...)tiszta vektorgrafika volt a táj, mégis ragyogóan lehetett vele szórakozni. Azt akkor nem sokan vették meg, csak a megszálottak :)
  • ColdFire
    #358
    nállam el se indul... :(
    letöltöttem a hivatalos honlaprol, kitomoríti magát, aztán vmi instal hibával kilép :(
  • Dave000
    #357
    Hát nálam a 3200-es athlon64-el meg egy 9800 pro-val 1280-ba highon tökéletesen repülhető akadás szempontjából, néha ahol több cucc van ott szaggat be, de 15 fps alá nem megy. Pedig ez a demó kb. az év eleji fejlesztési szintben van, azóta már csak dolgoztak rajta vmit :D
  • alert
    #356
    Egyetértek én se a grafra gondoltam. Azért fejtegetem így, mert itt sajnos 99.9%-ban mindenkit csak ez érdekel :(