33535
  • filipov
    #435
    mért lenne kamu?
  • Clidey
    #434
    A sajnálatos ebben az egészben az, hogy e kép dx10-es párja kint van a gamespot-on is, mint official screenshot... eléggé LOL...
  • Nyiri
    #433
    Azert remelem vagod hogy egy kamu
  • sure
    #432
    ...és lássátok a flémmet a kommentekben.
  • exTrem
    #431
    Már régebben beraktam ezt a képet ... A dx10-es változatot is
  • bepe79
    #430
    Ez így nem ment, úgyhogy inkább berakom a linket:

    http://www.duggmirror.com/software/DirectX_10_will_blow_you_away_with_screenshots/
  • bepe79
    #429
    Flight Simulator X DX10-el (nem render):

  • alert
    #428
    Ha szép kiegészítő repcsikkel és repterekkel együtt nézzük a dolgot akkor eddig még NEM! Ha a szar fizikájú eredetileg is a játékban lévő repülőket és a default nagyon undorító reptereket nézzük, akkor igen.
  • kiskorúbézoltán #427
    Hmm , az FS-ek történetében előfordult már , hogy a frissen kijött játékhoz létezett az azt fullextrásan futtatni tudó gép is ?
  • berczy #426
    Hi!

    Na kipróbáltam én is a Demót! Hát mit mondjak elsírtam magamat. Mindent Ultra High-ra húzva AA-val max 15 FPS-t produkált... Néhol még annyit sem... Ez így nagyon gáz. Milyen lesz egy forgalmas reptéren, mint LFPG?? :-(
    Amúgy nagyon szép, csak a víz valahogy nem az igazi. Nagyon rikító kék szerintem. A fák nagyon ott vannak.
  • Papirzacsi
    #425
    Nem cseréltek semmit. Csak a panelt, és a hangokat másolták át a 747 mappájába, ami viszont azt jelenti, hogy a korábbiakkal ellentétben nem .cfg, ileltve .air file szerkesztéssel lehet csak az AI gépeket repülhetővé tenni.
    Amúgy mint mondottan nagy szar. A 747 model olyan távol van a késztől, mint ide a hold. Gau nincs, és a VC olyan hiányos mint állat. Repülni meg kb úgy repül mint a 2004-es 747. Az animációk se fullosak még. Szal kipróbálni ki lehet, de sok értelme nincs. Amúgy ez a VC szebb lesz, mint a 2004-es. Bár azt is olyna régen láttam már, hogy ihaj. :-D
  • kerek1224
    #424
    Egyébként azt vettem észre, hogyha a textúra felbontást a legfinomabbra veszem (azt hiszem 7 cm), akkor jelentősen javul a látvány (kimondottan király lesz), és max 1-2 fps-t esik vissza, egy 3500+ AMD64-gyel, és 7800GT kártyával.
  • DJviolin
    #423
    Én ezt ott olvastam. Szerintem nem éri meg kipróbálni. CRJ cockpit 747 külsővel és CRJ repmodellel.
  • exTrem
    #422
    Nem tudom, hogy mit cseréltek ki és mit nem mert nem próbáltam. Azért kérdeztem, hogy hátha valaki :). Ott a leírás hajrá
  • DJviolin
    #421
    Magyarán a CRJ modelljét lecserélték a statikus 747-es modelljére. Hát azt kell mondjam, hogy ha a Trabant alvázára rárakjuk a Ferrari kaszniját, attól még nem lesz Ferrari. :)
  • exTrem
    #420
    Hát erre azt kell, hogy mondjam ráb***tatok.747-400
  • Papirzacsi
    #419
    Hagyjad, csak . A demóban nincs repülhető 747, ha pedig betesz egyet, akkor az ugyan olyan szar , mint korábban volt, ha nem szarabb.
  • kiskorúbézoltán #418
    Hmm , még egy demó ? Az elsőben nem volt ha jól tudom ... Vagy kijöttvolna a full ? Nem októberben jön ? Esetleg egy újabb időutazó mint az Il-2 topikban ...
  • DJviolin
    #417
    :)
  • exTrem
    #416
    A 747-est próbáltátok már fsx-ben ? Ha igen akkor milyen ?
  • samhun
    #415
    Majdnem megcsináltam a landolást a princess juliana reptérre, de az utolsó pillben beleért a kerék a vízbe, és splass...
  • alert
    #414
    200 ezer HUF-ból már kijön -jobb is- (csak: alaplap, cpu, ram, vga)
  • akyyy
    #413
    mennyibe kerül kb egy ilyen konfig? fél milla? :O talán lesz ötös lottón egy négyesem: \
  • alert
    #412
    Olvasd vissza az utolsó száz hozzászólást és meglátod, hogy még a legjobb gépeken is szaggat a demó. Aki hülyeségeket beszél hogy így meg úgy megy nála akadás nélkül, az a legszarabba grafra rakta... Másrészt már elmondtuk, hogy nem lehet tudni, hogy pontosan milyen gép kell a véglegeshez.
  • thomasthomas
    #411
    na ugy döntöttem mégse adom fel.......mit gondoltok milyen lenne a gém GeForce 7300Gs videókarin?...tudom nem a legjobb..de azért is....
  • berczy #410
    Hát ez tényleg... :-(
  • alert
    #409
    Ezt nem lehet megmondani. Eleve demó. Másrészt attól is függ, hogy az FS alap szar gépeivel repülsz-e vagy valami igényesebb, nagy FPS igényű reális kiegészítővel? Attól is függ hogy default scenery-t használsz vagy szépen kidolgozottat? Szerintem egy szépen kidolgozott scenery-vel és egy PMDG vagy ahhoz hasonló géppel nem lesz sokkal több 20 FPS-nél az alábbi konfigon :( de ezt majd a jövő megmondja...
  • berczy #408
    Na, ja éppen most szedem lefele, de nem jön túl gyorsan... :-(
  • Papirzacsi
    #407
    Próbáld ki és megtudod. Arról meg sztem csak egy beta tester tudna nyilatkozni, hogy milyen FPS-re számítsál heathrow-n. De a korábbi fseket alapul véve jóval kevesebbre, mint mondjuk TNCM-en.
  • berczy #406
    Én még nem próbáltam a demó, de megmondanátok, hogy szerintetek az alant említett masinával menni fog maxon? Remélem igen... kb mennyi FPS-t remélhetek, mondjuk nagy forgalmú reptereken. (Pl. heathrow)
  • thomasthomas
    #405
    hát akkor ettől a gémtől is elbúcsúzhatok
  • alert
    #404
    20-30 között gondolkozhatsz merthogy az említett gépnél gyengébb konfigon az életben nem fog szépen futni azt garantálom! :( Az FS mindig is ilyen volt.. amikor megjelenik, a legbrutálisabb gép kell hozzá.
  • thomasthomas
    #403
    ezért a videókártyáért már egy gépet is kapok...20-30között gondoltam
  • alert
    #402
    Nem olyan rosz az csak FS-ben semmire se megy vele :)
  • PLackó
    #401
    X550 az eléggé gyengusz kártya...
  • alert
    #400
    Optimális gép a játékhoz körülbelül: 3.5 GHz processzor, 1 GB memória, ATI X1800 XT 512 MB videókártya. Ezek a minimumok, inkább próbáld többel :)
  • quack
    #399
    paksi atomerőmű
  • thomasthomas
    #398
    hi!

    Szeretném megtudni hogy a gépemen menne e max grafon minden=>a raedon x550 es videókarival...utána utánanéztem hogy milyen de egyik gyengének a másik pedig nagyon jónak mondta..a mostanin pedig nem is xp van..a többi pedig egyezne a (honlapján néztem)követelményekkel..ha pedig nem menne(vagy senki se tudná) maxon akkor írjon ide a fórumba, hogy valszeg milyenen működne gondmentesen

    előre is kösz
  • akyyy
    #397
    amugy a demoban hol is vaguynk?:D
  • samhun
    #396
    Na sikerült feltennem
    Nekem nem akad, mondjuk a grafika sem a legmaxabb, de jó.

    http://iaro.srv.hu/kep/fsx.JPG