33535
  • Matth3w
    #194
    Alert no megosztod mi is az a hack?
  • DummyBoy
    #193
    Mi is ez a kis hack? :) De mondjuk remélem reggelre fent lesz GS-en vagy HW-en ... :)
  • alert
    #192
    Én már töltöm a GameSpot-ról. Kis flashget hack-el max sávszél 130k/sec :)
  • Matth3w
    #191
    No lehet tölteni 1000 el amúgy a GS re is rápakolják már írták :)
  • Thanatos
    #190
    mert akkor nem tud fp, meg gamespot meg tökömsetugya mi exclusive lenni :P
  • DummyBoy
    #189
    Én abban bízom, hogy reggel 7-re fentlesz valami normális oldalon ...

    Akkor érek haza melóból, szóval elindítom, lefekszem aludni, délután felkelek és kipróbálom :)
  • Matth3w
    #188
    U.I
    Lehet most sokan bunkónak néztek ezzel a hozzászólással de szerintem ez az igazság én sem szólom le az ő játékukat h ilyen meg olyan !!!

    Köszi Zacsi :)
  • Matth3w
    #187
    Ne fogd fel a helyzetet ilyen drasztikussan igaz nekem is felfodul a gyomrom az ilyen kommentekből és legsszivesseben beírnék csak akkor meg énvagyok a "szar szemét szaralak" , de reményeim szerint kiadnak akkor 1 másik demót 1 véres kaszabolós fps-t és oda csábítja az ilyen szarfazékokat
  • Papirzacsi
    #186
    Ha jól tudom olyan 800mega körül lesz...
  • alert
    #185
    Oké :) én örülni fogok. De úgy is csak az lesz mint mindig: a sok láma kipróbálja vagy ránéz és azt mondja hogy mi az élvezet ebben, szar az egész és nem lehet csinálni semmit és fújolja hogy unalmas béna stb. Namost tele lesz az összes letöltő portál az ilyen tudatlan begyepesedett korlátolt barmok commentjével és még akit érdekelne annak is elmegy a kedve tőle :(
  • Matth3w
    #184
    Szerintem is kint lesz GS-en vagyis remélem! Én biztos elkezdem tölteni, nem tudja vki hány mega /giga lesz?
  • Seaweed
    #183
    azt nem ertem miert nem torrentezik....eszerubb lenne..
  • bepe79
    #182
    Na de ha fél nappal később letölthetem full sávszéllel a gamestar-ról? Mert így lesz, csak figyeld meg..
  • alert
    #181
    küldjél 6 dolcsit és töltheted amennyivel a neted bírja :)
  • bepe79
    #180
    Na én asszem nem maradok fent még 2 órát azért, hogy elkezdhessem hajnali 2-kor 10 k-val tölteni.. ráadásul úgy, hogy holnap reggel 8-ra megyek dolgozni...
  • bepe79
    #179
    Valószínűleg azért, mert ez játék. Ellentétben a többi szimulátornak nevezett f*ssal, ami mostanában kijön.
  • McW
    #178
    Ez az a szimulátor sorozat amelynek korábbi részeit is úgy csekély 20-30k-ért vesztegették a boltokban? Vicces...
  • Thanatos
    #177
    miért ne tennék? hypeot ez is kapott és gyk iylen portálokra ma már minden demot kitesznek :)
  • alert
    #176
    De nem hinném hogy ilyen gamet hamar kitesznek a gamestar-ra vagy hasonlóra. Főleg a magyarok...
  • alert
    #175
    Szerintem nem hostolja más. Bár lehetséges. 6 dolcsiért full speed hajnali 2-kor is :)
  • bepe79
    #174
    Még 2 óra 40 perc. Nem biztos, hogy megéri elkezdeni hajnal 2-kor a gamespotról lefelé tölteni 10KB/sec-el.. lehet, hogy holnap napközben már kint lesz a gamestar vagy hardwireden lokálban, és akkor max speed powa:)
  • alert
    #173
    Kevesebb mint 3 óra a demóig. Lassan lehet menni előfizetni a high-speed szerverre :D 6 dolcsit kinek ér meg? :D
  • Papirzacsi
    #172
    Úgy egy hónapja nyílt titok, hogy vannak termikek, illetve, hogy lehet benne vontatni. Ajánlom figyelmedbe a vontatós videót (keresd meg, ne mtom má hol láttam), és egy világ fog összeomlani benned az FSX vitorlázással kapcsolatban. Sajnos...
  • DJviolin
    #171
    Sziasztok!

    Ezt nézzétek:
    http://www.simhq.com/_downloads/air/FSX/FSX.wmv

    Jól hallom, hogy a varió sípolását itt-ott megszakítja egy kis pittyegés is? :) Ez csak egy dolgot jelenthet! EMELÉST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEHÁT!!!!! VANNAK TERMIKEK!!!!! (Mostmár csak az a kérdés, hogy élethűek-e annyira, mint a Condor nevű csodában.)
  • neuro
    #170
    0 days 7 hours 25 minutes 35 seconds
  • bepe79
    #169
    0 days 7 hours 44 minutes 31 seconds
  • bepe79
    #168
    http://www.gamespot.com/promos/2006/flightsimulatorx-demo/index.html?tag=flightsimx_csbox_home

    The Flight Simulator X demo will be available in:

    0 days 15 hours 4 minutes 45 seconds
  • chicco
    #167
    tényleg ne zacsi.Azért emléxem mikor elöször mutatta Tibcsi a 2004 et és láttam billegni a szélbe a kis pipert akkor azért nyultam volna a joyért.És azóta is azt használjuk.Remélem eljön a nap 1x a microsftnál ,hogy elkezdenek 1 új moci me modellezést írni 1 két dologra.Tegnap multiztam fscaffén vagy hol és úgy dobálta a csomagokat ,hogy nem tudtunk kötelékbe repülni.Mindig máshol volt a gép amit követtem volna.Il-2 nél ninc silyen pedig ugyan az a net.Próbáltam más hostokat is
    ott sem volt élvezhető.
  • Papirzacsi
    #166
    10-én hajnali 1-2 körül kb... Már ha igaz a kiadás időpontja.

    Egyet kell értsek Nyirivel. Aki már a sokadik részt éli meg az FSből, az valszeg a rózsaszín köd nélkül fogja átélni a demót. Aki meg először, annál majd úgy 2-3 nap múlva kezd el oszlani a rózsaszín köd, és kezdi észrevenni ,hogy az újdonságok elenyészőek, a bentmaradt tipikus fsbeli hiányosságokhoz képest.Ismét ne legyen igazam. :-)
  • DJviolin
    #165
    Nemétem ezt az egész GMT-t. Tehát akkor itt nálunk mikor lesz elérhető?
  • Nyiri
    #164
    Valszeg a nagy csalodasok (tapasztaltabbaknak az szokasos hummogesek) napja lesz a demo kiadasakor. :)
  • Nyiri
    #163
    Szerintem a gepigenytol mindenki sirni fog.
  • Papirzacsi
    #162
    Holnap után lesz a demó. Mivel helyi idő szerint 17:00-kor adják ki. :-)
    Amúgy a Beaver és egy ultralight (ezesetben a motoros sárkány) lesz benne a demóban.
  • DJviolin
    #161
    De arra jó lesz, hogy megtapazstaljuk a technológiát, és a nem sokatt fejlesztett repmodellt. Amint kézhezkapom a demót, majd csinálok róla egy tesztet a Légcsavarra. Persze szigorúan pártatlan lesz a véleményem, és nem fogom fikázni az egész gémet, ha rossz lesz a repmodell. (Nem annyira.)
  • exTrem
    #160
    Gondolom csak pár ócska gép lesz a demóban .... nem várok tőle túl sokat
  • DJviolin
    #159
    Azta

    Mikor lesz már holnap.
  • r4pt0r
    #158
    Holnap érkezik a Flight Simulator X demója.
  • kerek1224
    #157
    Kicsit azért szabad várnunk, nem? Meg örülni, annak, ami újdonság lesz? :)
  • Papirzacsi
    #156
    A sázmokról ne mtdok nyilatkozni. 24000reptér. 80%-uk alapból hasnzálhatatlan... FS2004-ben is majdnem ennyi van.
    24 repülő. Nem tudom ,nem is érdekel, mert a default gépek nagyrésze megint csak használhatatlan szokott lenni.Illetve tele van hibával (csak egy nézőpontból teljes VC meg ilyesmi) :-)
    18000 mérföldes "plafon"...Majd meglátjuk. Nem remélem ,hogy komplett ürdinamika lesz benne... Annélkül meg végülis mindegy mekkora. Akár a fele is lehet.:-)
    10000 csillag. Ha fele ennyi lenne se mennél vele sokra, mert eszköz nincs a csillagok alapján navigálni, mert ha reális lenne az fs, városból nézve a 10edét se látnád. :-)
    A 24 millió út megint csak érdekes, mert az egész földet nézve ez elég kevés. ráadásul kiderült, hogy az úton forgalom csak a külön kidolgozott régiókban lesz. Szóval ez ikább a parasztvakítás, mint sem tényleges ficsőr.(hasonlóan mint a 2004 részletesen kidolgozott repterei. Amik jobbak voltak mint a többi default, de fényévekkel elmaradtak az addonoktól)
    Szóval én nem várok sok jót az új résztől. :-) Így legalább nem fogok pofára esni. :-)
  • DJviolin
    #155
    Tehát ezektől eltekintve korrekt a cikk? Más hiba nincs? Én a számadatokra gondolok, meg ilyenek. Nem akarok hülyeségeket írni, hogy aztán valaki majd rajtam kérje számon, hogy azért adta ki rá a 10 éve spórolt pénzért, és azért törte össze a rózsaszín röfimalacát, mert én azt írtam, hogy a réteken bocik fognak legelészni. :)