33535
  • perko
    #559
    Mostmár biztos, hogy nem lesznek új repülési modellek az FSX-ben, bevallották.
    Kiderül ebből a videóból Sim Heil
  • alert
    #558
    Nem férhetsz hozzá, teljesen zártkörű. Ha warezon találtad akkor fake vagy vírus.
  • kerek1224
    #557
    Beta 2 a tesztelőknek, nem? Zártkörű. Ha jól tudom.
  • Air
    #556
    Hozzaferheto egy beta.
    Hallottatok rola??
  • Dave000
    #555
    ok, csak akkor írd oda végére, mert így könnyen félreérthető, így no problem.
  • thomasthomas
    #554
    jjaaaaa...bocs.... a caps lock ugy maradt...és a végén jöttem csak arra rá hogy végig nagy betű és nem volt kedvem ujrairni
  • chicco
    #553
    jaj szegény hányszor maradt bekapcsolva nekem is a capslock a végén írok 1 Lnézést és annyi
    Remélem nem fáj a fülecskéd
  • Dave000
    #552
    Ha nem tudnád, felvilágosítalak, hogy a fórumokon nagy betűvel írt mondatok, szavak, ordibálásnak minősülnek.
  • thomasthomas
    #551
    ki mondta hogy ordibálok??.....mindegy
  • Dave000
    #550
    Ne ordibálja a frórumon, mert azt kibaszottul utálom!!!!
  • quack
    #549
    szerintem olyan egy év múlva, max 07 végére már lesznek jó ár/telj. dx10 karik, arra meg most sztem teljesen fölösleges venni 100k-s karikat hogy másfél év múlva már vennéd az újat, egy most középkategorias kari meg sztem elviszi azert a jovore megjeleno jatekok nagy reszet is elég szépen
  • thomasthomas
    #548
    nem kerek1224 nek ment volna hanem Dave000 nak
  • thomasthomas
    #547
    AZ IS MEGLEHET HOGY CSAK DECEMBERBE VESZEK VIDEÓKARIT ÉS ADDIG REMÉLEM KIJÖNNEK A DX10 ES KÁRTYÁK(OLYAT TUTI NEM FOGOK VENNI MERT AZ ÁRUK BIZTOSAN NAGYON DRÁGA lesz) meg az kártyák többségének is lemegy az ára.ja most olvasom hogy csak jövőre jönn a dx10 kártya...
  • Dave000
    #546
    Szal, először is a 7900gt-vel érek el olyan 15-20 fps-t egy sűrűbb helyen ahol sok a tárgy, az egyáltalán nem sok, másik ez egy demo, ami kitudja, hogy a játék mikori állapotát tükrözi, mert szerintem ez nem a mostani állapot, vagy akkor tuti csúszás lesz a megjelenésben, harmadszor a directx10 ha a jóég is úgy akarja jön ugye jövő év elején (bár microsoftnál sose tudni), elkezdenek jönni az első szériás dx10-es karik, amik a későbbiekhez képest szarok lesznek (pl. dx9-nél is elvéreztek az első karik amik támogatták), tehát szerintem legalább jövő év vége mire normális karik lesznek, nagyon nem normális áron! És a directx10 csak effectekben tud többet, én azért nem váltok egy első szériás vacakra, hogy a víz jobban nézzen ki.
  • kerek1224
    #545
    igen, lehet, hogy egy normálisabb vidkártyával érdemesebb most inkább duplamagos CPUra váltani inkább. Én is ezt teszem most
  • chicco
    #544
    ez így van én is amit linkeltem azért tettem mert az 1 7 sorozatú kártya és az áll a legközelebb ahoz amit venni szeretnél.Nem tom sajnos mi lenne a jó.Mint ALERTEL mondtuk beszéltük ha nem S.O.S a vásárlás várd ki a dx10 karikat.Vagy fogadd el ,hogy most ez van 2-3 hónapig majd kisebb bukással eladod és dx10 re váltasz.
  • Air
    #543
    Szerintem annyit nem hoz. A 7600GS a 7900GT-nek kb. a 30-40%-at tudja. (Kis joindulattal, egyes jatekok alatt esetleg 50%) Dave eredmenyeit nezve (neki 1,5 giga ramja van) a 7600GS-sel, ha mindent maxra felhuz, szerintem meg a 10-13FPS is szepnek mondhato.
    Es akkor ez csak az alapjatek. Egy jobb scenery, es maris halott a dolog.
    En azon gondolkodom, hogy most mennyire erne meg egy 7900GT-t venni ha jovore akarok az FSX-szel is jatszani. Egyre inkabb az a velemenyem, hogy nem eri meg.
    A DX10-es kartyak meg ki tudja mikor jonnek, es milyen aron.
  • thomasthomas
    #542
    kösz nekem ennyi bőőven elég
  • alert
    #541
    Szerintem azért nem válaszolnak, mert nem tudják. De túl jóra ne számíts! 15-20 körül saccolom MAX!! Ha van legalább 1 GB memória is amellé a 3 GHz mellé.
  • thomasthomas
    #540
    na már más videókarival kérdezem: GALAXY 7600GS 256MB ezzel a videókarival hogy menne?igaz teljesen egyezik a Inno3D 7600GST kártyájával szemben,csak jobb hűtője van (aki nem hiszi menjen a ph!-ra)..ugyhogy uanaz a kérdésem mint az elöbb:kb mennyi fpssel menne full grafon ezzel a videókarival...ja és persze 3ghz proci

    előre is kösz a segítséget
  • thomasthomas
    #539
    de az 7900GT!ez pedig 7600GST
  • chicco
    #538
    525
  • thomasthomas
    #537
    hi!

    egy INNO 3D 7600GST vel full maxon menne 10-15fps körül?
    (csak mert valszeg ilyen videókarit fogok venni)
  • Dave000
    #536
    Na ma is repkedtem egyet, a tenger nagyon tetszik ahogy meg van csinálva, de rengeteg a grafikai hiba, pl. hiányoznak a háztetők, csomó fekete cucc betöltés után. Na majd meglátjuk a teljest. Itt egy kép a mai repülésről :D
  • Air
    #535
    Hat ahogy az ms-t ismerem optimalizalasra nemigen szamithatunk. Esetleg max. annyira, hogy a bugos reszeket kiremelik a forrasbol.
  • alert
    #534
    Ne aggódj nekem is :)
  • chicco
    #533
    videot nem tudsz csinálni?,
  • Papirzacsi
    #532
    Már a 2004ben is volt ilyen megy a gép és letlenedi katáj probléma, de rendzserint csak a nagyobb mérető fotoreal tájakon. Úgylátszik már elérte ezt a szintet a default is. :-)
    De az én problémám ennél gázabb. Nekem egy egyszerű külső nézetre váltástól elmegy az összes textúra a lerosszabb minőségre.:-(
  • Dave000
    #531
    Na ja, mondjuk nem értem azt az állítólag merőben új renderelés technikát, mert ahogy repül a gép nem tölti utána a föld textúrákat, csak jóval később, ami elég zavaró, általában csak akkor lesz éles amikor leszállok és megállok. Egy kis anisotropic tényleg kéne még rá, de én annak is örülnék ha így menne csak mondjuk 30-40 fps-el. Szerintem is javítanak/tottak a gémen, mert ez nem tom mikori állapot lehet ez a demo, de nagyon butácska.
  • Papirzacsi
    #530
    Hú, hát nálam is kinéz így, igaz akkor 2-3 fps, és amint nézetet váltok eléletlenedik az összes textúra. :-))
  • alert
    #529
    Na ez már valami. Egy kis anisotropic filter még elkéne a driver beállításaidban és akkor tényleg elég szép :) 25 FPS elkeserítő, de kizártnak tartom, hogy a végső verzióra ne javítsanak rajta.
  • Dave000
    #528
    Hát, pedig még egy ilyen karival se játszható így, bár igaz hogy játszható, tehát el lehet lenni vele, annyira nem akad, de ha mondjuk ilyen igény mellett feltennék egy add-on-t akkor ott lenne a vége :(. Remélem ez csak optimalizáció hiány ahogy mindenkinél akad... De a víz az valami brutális :D, és még ahogy mozog.. csakhát ez a demo annyira bugos, hogy elkeserítő... ahol csillog a tenger felszíne, nem is arra van a nap, pedig nyilván attól csillog így.
  • DJviolin
    #527
    Brutálisan szép.
  • zolo
    #526
    Na ez már döfi, én csak álmodozhatok hogy így nézzen ki nállam...
  • Dave000
    #525
    Nah, most hogy meglett a 7900gt-m, mindjárt ki is próbáltam az FSX-et. Mindent fullra húzva, 1280x1024-be kb. olyan 20-25 fps körül repkedek... Csináltam egy screent is.
  • chicco
    #524
    carenado
  • ColdFire
    #523
    ezek milyen cessnak? nekem is kejjeneek :)
  • chicco
    #522
    app
  • Papirzacsi
    #521
    Tessék, még pár kép a 2004-ből. Talán látszik ,hogy az a húdejó, húde csúnya, és ezért kár vesződni az fsx-szel.
  • ColdFire
    #520
    hajaj, ez veszelyesnek laccik :D