33535
  • Clidey
    #639
    Noshát akkor megnyugodtam hogy tudsz olvasni. De ha a progi aranyra került, és megvan a kiadás időpontja is, akkor szerinted mégis milyen fázisban lehet?? Hmm?? Mondjuk...öööö...kész? (Mármint M$ értelemben vett kész... :) )

    A másik kérdésedre pedig a válasz:
    Mennyire bugos: hát lesz benne biztos, szerintem nem is kevés. Mint ahogy azt eddig is megszokhattuk az FS eddigi verzióiban. Csodákra nem kell várni.

    S mielőtt még erre is rákérdeznél (a fentiek folyományaként): az M$ hagyományait ismerve, ez a verzió sem lesz agyonpeccselve.
  • [HUN]FaTaL
    #638
    32x-es DVD meghajtó?:D sztem 16x-os a legnagyobb CDből meg 52 de szóljatok ha tévedek:)
  • Sleeper
    #637
    2006. szeptember 18.

    Kész a Flight Simulator X

    Elkészült a Microsoft Flight Simulator X, melyből a normál és a deluxe változat is október 17-én kerülhet a boltokba. Közzétették a gépkövetelményeket is: Microsoft Windows XP SP2 / Vista, 1 GHz-es vagy jobb processzor, 256 MB RAM a Windows XP SP2-höz / 512 MB a Vistahoz, 14 GB üres merevlemezkapacitás, 32x-es vagy jobb DVD meghajtó, 32 MB-os DirectX 9 kompatibilis videókártya.

    Forrás: Link

    Semmi új, csak gondoltam beszúrom.
  • Matth3w
    #636
    Tényleg? nemondod én sem az ujjamból szoptam de nem is az a kérdés h mikor jön ki mert olvasni még talán tudok csak az volt , hogy milyen fázisban van mennyire bugos stb meg a demohoz képest milyen lett ...Köszönöm
  • Clidey
    #635
    Teli van vele a net csak körbe kéne nézzél kicsit. Megjelenési dátum Október 17.
  • Matth3w
    #634
    Sziasztok
    Alert ezt a kérdést neked teszem fel mert Te mindig tájékozott vagy :) Most olvastam, h elkészült és arany lemezre került az FS X
    erről mit tudsz?
    Köszi Üdv: Máté
  • Bucser
    #633
    Hívd fel őket telefonon. ott a telefonszámuk.
  • Sleeper
    #632
    Nah, az egész demo használat alatt a procko terhelés 50%. A VGA-"kat" nem használja ki. A Dual-core-t meg pláne. Mikor lesz normális demo? Tiszta fekete nálam minden földi jármű. Brühühü. Véglegest akarok ma estére!
  • Air
    #631
    Most hasonlitom ossze a depon levo arakat a cegek sajat weblapjan levo arlistakkal. 1-2 cegnel (3t, redtower) koszono viszonyban sincsenek az arak.
    Ilyenkor mi van?? Ha a depon megrendelem akkor az ott szereplo arert szallitjak ki nekem? Ha nem, es tobbert hozzak ki akkor az a fogyaszto megtevesztese, es szabalysertesi birsagot von maga utan.
  • Air
    #630
    Na persze, aztan a garos problemaimmal meg menjek a sohivatalba, mi??
  • Bucser
    #629
    rendelj depoból pestről csomagküldéssel.. Én onnan vettem a gépemet és sokkal gyorsabb és olcsóbb volt mint a városból összevadászni a dolgokat.. úgyis onnan hozták volna:)
  • Air
    #628
    Sajna informatikai szempontbol kisvaros, Pecs.
    http://www.infolex.hu/arlista_kisker.htm
    http://www.tpcomp.hu/tpcomp.xls
  • alert
    #627
    Nem tudom, hogy hol nézted vagy merre laksz, de Infineon és Samsung ramok is Bp-n millió üzletben 18 és 19 ezer Ft-ért vannak / GB. Még 40 ezer Ft sincs 2 giga.
  • Bucser
    #626
    az 512-es ddr-ek 9-12k között mozognak de van ahol 14 is. Az 1 gigás infineon Ram 25 a kingston is csak 26 brutto. Ha leveszed az ÁFA-t máris megvan 40-ből 2 giga jó minőségű ram:)(persze csak ha vissza tudod igényelni az ÁFA-t ha nemakkor szopacs:)
  • Air
    #625
    Hol veszel 2 giga ramot 40e-ert??
    Hozz nekem is, legyszi!!
  • Air
    #624
    Hat szerintem nalad valami biztosan nem jol van. Ilyen konfigon az alap fsx-nek nem volna szabad szaggatni. szvsz.
    5000+-os x2 huzva, 2GB ram, 2db 7800GT??
  • Sleeper
    #623
    Előre szólok semmi dicsekvés vagy nagyképűség nem áll szándékomban, csupán a játék grafikáját, gépigényét illetően, saját véleményem.
    AMD X2 5000 picit húzva, 2gb ram, 7800GT SLI-be húzva + inno víz hüti, minden ultra high = szaggat! Ezt azt leveszek úgy persze nem, de ugye kompromisszumot nem ismerünk FS-be:D
    Sztem érdemes megvárni a dx10-es kártyákat, mert a mostaniakkal pl. 7900GT is ugyanúgy szaggatna. A game egyébként szvsz. gyönyörű. Már nagyon várom.
    Hozzáteszem, hogy az itten ram "vitát" olvasva kipróbáltam 1; 2gb-al és 2gb felüdülés az 1el szemben. Mind a betöltés, mind az ismert kanyarodási szaggatás sokat javul a +1gb-al. De 3gb-al is megnézném, de annyim már nincs. :(
  • thomasthomas
    #622
    de lehet tévedek mert ahogy nézegetem a teszteket.....van amibe ugyanolyan van amibe a GT sokkal nagyobb fps-t produkál...
    itt van a teszt ahol néztem..
  • thomasthomas
    #621
    hát az x1900 GT az x1800xlnél nem sokkal job....de csak akkor ha az xl512mbos
  • PhantomAss
    #620
    hát nemtom..nekem x23800, 2 gb ram, x1800xl a konfig és maxon eléggé akad...
  • alert
    #619
    Najó legyünk korrektek. 1 giga memmel fél órát töl, 2-vel kevesebbet. De részletes táj esetén ha 2 giga mem-ed van, akkor miközben mozogsz, gyorsabban tölti a környezetet így kevesebb az esély, hogy akadozik fordulás közben.
  • Falconer
    #618
    Hurra, kapasbol negyvenezer forint :D
  • alert
    #617
    Pontosan. Itt nem sokra mész a felbontás állítgatásával. Min 2 giga memó meg kell hogy ne szaggasson.
  • chicco
    #616
    alert írta .A kisebb felbontás max 1 fps -t jelent + ban.
  • thomasthomas
    #615
    vegyük úgy hogy naon jó a proci és a vinyó....a memot nem használja csak betöltéskor..amugy látom az 525ös üzenetben, hogy 7900GT-t vett és ment neki 20-25fps-sel minden fullon...csak én kisebb felbontást használok(1024-768)
    azaz ebben a felbontásba birna menni 25-30fpssel vagy fölötte is?
    (csak kéne tudnom hogy egy olyan karit vegyek amin sok a pixel shader vagy nem?)
  • Bucser
    #614
    Miután baromira nem csak a grafkártyán múlik hanema processzoron memórián és winchester sebességen is így nem megmondható.. Ez kicsit olyan kérdés volt, hogy mennyivel megy mondjuk egy Rx-8-as ha kicserélem a kipuzfogóját:D Hát honnan tudjam hisz minden mástól is függ ez ami a gépben van:D
  • thomasthomas
    #613
    hi!
    mennyi fpssel menne ez a game?: HIS raedon x1900 GT

    természetesen full grafon..

    előre is kösz a segítséget...
  • kerek1224
    #612
    asszem október 17
  • oliverb
    #611
    Mikor jelenik meg a játék, mert meg akarom venni, de nem ugy hogy elővételbe hanem doboz a kezembe és viszem haza játszani:)
  • perko
    #610
    Mo.-on is lehet rendelni.



    Relatíve, egy két külföldi árhoz képest nem is olyan drága, én többre számítottam. Az FS9 annak idején amikor megjelent jóval többe került itthon.

  • sajoati
    #609
    télleg. ha vki esetleg saitek st290 joystickot akar venni, akkor csak szólok, hogy hiába írják depo.hu-n, akkor sem forgatható a karja. :))
  • chicco
    #608
    HA LESZ RÁ gép
  • ColdFire
    #607
    mo felett majd ilyen papagájok fognak repkedni :D
  • ColdFire
    #606
    jaja, le lehet majd terrortámadásozni is öket, mint ez a boeing a hajot :D
  • Falconer
    #605
    Gecco, ebben most madarak is lesznek? :o
    Most nezem a bannert....
  • kerek1224
    #604
    Na ja, azt lenne jó látni, hogy az FSX esetében milyen látványbeli pluszt ad majd a DX10. Láttam azt az egy képet, az most akkor kamu vagy igaz?
  • Bucser
    #603
    Vagy esetleg új Joystick, táp, ház,
  • sajoati
    #602
    itt kicsit más a helyzet, mert jön egy új oprdsz., meg vele egy új directx, ráadásul talán már nincs is olyan messze, vagyis aki kibírja, h ne októberben/-re fejlesszen gépet, az szvsz jól jár el.

    addig meg lehet olyan hardverelemeket venni, amik akkor is ugyanolyan értékkel bírnak játék szempontjából. (nagyobb monitor, solid ram háttértár, stb.)

  • kerek1224
    #601
    Bocs, ha magadra vetted, én úgy általában gondolom ezt. Miszerint megvenni egy drága kártyát és hamarabb játszani problémamentesen, az is egy vállalható koncepció, várni amíg az árak lemennek, és addig szenvedni, azzal sincs baj.
  • Bucser
    #600
    Látom csak írsz de nem olvasol.. Mondom amit írtam azoknak szól akik általában flight simulator X miatt bővítenének gépet... Vagy egyéb szimulátor miatt.