33535
  • Szabi1991
    #680
    old kép ?? tegnap esti..
  • Papirzacsi
    #679
    Jó old képek, és jól széthúztad vele a topikot.Elég lett volna csak egy link is.
  • Szabi1991
    #677
  • Falconer
    #676
    Juuuj, ez most nagyon gyenge volt
    XD
  • Sleeper
    #675
    nekem van erős gépem. ha rá állok nem törik össze :D
  • kerek1224
    #674
    Hehe neked már az az időpont jár a fejedben, amikor lesz hozzá elég erős gépünk. :)
  • Sleeper
    #673
    2007 október 17? :D
  • kerek1224
    #672
    Nem sértődtem meg.
    Csak szerintem nem volt olyan hülye kérdés, mert logikátlannak tűnik nekem, hogy egy kész játékhoz egy béta1-es verziójú demót adnak ki.
    Sosem értettem, miért kell ilyen esetben "helyreigazítani", miért nem jobb megoldás egy válasz: "Igen, ez a Trial, ugyanaz mint a demo".
    Mi bajt okoz itt 2 db ilyen komment?
    Még ha azt kérdeztem volna, hogy, "milyen gép kell majd hozzá, hogy 200 fps-t menjen?", hát küldjetek el, de így...

    Amúgy meg persze ne vitázzunk, ez két különböző álláspont, én mindig is egyfajta társalgásnak tekintettem a fórumokat, nem valami szigorú rend szerint korlátozott kérdezz-feleleknek.

    Viszont amíg mi egymásnak üzengetünk, legalább közeledünk az október 17-hez...hehe
  • Clidey
    #671
    Na most nehogymár még te légy besértődött! Felteszel egy olyan kérdést, amire a gugli, vagy a nagyobb flightsim szájtokról kb. 3(!) másodperc alatt tájékozódhatnál, végső esetben még mindíg itt a lap tetején a FAQ, de neeeem, te inkább idejössz és bekommentelsz. Aztán ha valaki finoman helyreigazít, még te vágod be a durcát...??

    Sokszor szóltam már ilyen és ehhez hasonló esetekben, s ezután is megfogom tenni. Ha már egy emberkét sikerül "megtérítenem", már megérte.
  • kerek1224
    #670
    Aranyos, rendes srác vagy.
  • Falconer
    #669
    LOL :D
    [jajj de szemet vagy]
  • Clidey
    #668
    Látod, saját magad is meg tudod válaszolni a kérdéseid ha egy kicsit gondolkozol rajta...
  • kerek1224
    #667
    Hogy-hogy miről beszélek?
    a lentebb említett hivatalos oldalon van egy letölthető Tria version.
    Tehát a kérdésem az, hogy ez ugyanaz a demó-e, amit már régebben kipróbálhattunk.
    amúgy gondolom, hogy igen, mert a mérete byte-ra ugyanannyi.
    Csak furi, hogy egy kész játékról egy bugos demót adnak ki.
  • Clidey
    #666
    Miről beszélsz?
  • samhun
    #665
    HI. a 7600GS/GT/GST hogy visza az X-et?
  • kerek1224
    #664
    De akkor ez a mostani Trial Verson nem ugyanaz, mint a régebben kiadott demo?
  • Bucser
    #663
    igazából az zavar a hangba hogy köze sincs ahhoz ami éppen folyi ka képen.. vagyis csak nagyon távolról ismerős...
  • Falconer
    #662
    Ez a hang iszonyatos
  • Papirzacsi
    #661
    Sztem nagyon gagyi, nem haragudtam volna meg jobban az MS-ékre ha ilyen állapotban ezt kihagyják belőle.De ki ki értékelje a saját igényei szerint.
  • Bucser
    #660
    fs2k4.el repked a virtual wizz. Azt nem tudom, hogy van-e felvtel a Virtual Malévnél.
  • Jojoaction
    #659
    PhantomAss: talán mert csak egy demó???

    Tudtok ajánlani valamilyen yo VA-t (lehet magyar is)? Szívesen repkednék egy VA-nak... Már nem vagyok kezdő, még az FS98-as időkben repkedtem egynek, de aztán abbamaradt.

    Gondoltam most ha kijön az FSX és megszerzem (így vagy úgy, valszínű megveszem) akkor elkezdem újra. Addig meg gyakorlok a 2004-el.
  • PhantomAss
    #658
    miért nem műxik a track ir a demóban?
  • Falconer
    #657
    Pff, az ilyen screenshotok lattan jovok ra mindig, hogy miert rossz csoronak lenni ...

  • kerek1224
    #656
    Vajon a mostani, hivtalos demó még mindig ugyanaz a bug-halmaz, amit régebben kiadtak?
  • kerek1224
    #655
    ez Aerosoftos cucc lesz. Csak hivatkozik egy réges-régi MS kiegre.
  • alert
    #654
    Hivatalos Flight Simulator X weboldal.
  • Falconer
    #653
    Egesz turheto a grafikaja :D
  • alert
    #652
    Novemberben
  • Szabi1991
    #651
  • Szabi1991
    #650
    Mivan a Budapest Sceneryvel ?
    kijőn ebben a hónapban ?
  • Szabi1991
    #649
    inkább Budapest add on lenne !
  • perko
    #648
    Paris 2007
    A Microsoft add on-t is fog kiadni?

  • Newfronter
    #647
    Fileplaneten elérhető a Flight Simulator X beta kliense.itt
    Csak előfizetőknek érhető el, hamarosan várható, hogy ellopják!

    Megjegyzés: Mérete nem kicsi: 8410 MB
  • perko
    #646
    Ez biztatónak tűnik. Úgy legyen.
  • Newfronter
    #645
    Most Vistán vagyok, és egyes játékok dupla olyan gyorsan mennek, de sajnos Ati driver megadta magát, így maradt a beépített ami gyér persze. Szóval frankó ez a Vista, nem kell tőle félni. :)
    (driver probléma meg nem az MS gondja, hanem a lusta gyártóké, de fullra majd lesz jó driver is...)
  • Sleeper
    #644
    Poénból írtam.
  • Air
    #643
    Az biztos. Probaltal mar vistan csak egy Minesweeper-t inditani?? Ugyanazon a vason kb. 10x annyi ido a vista alatt mint xp alatt. Akkor miert lenne egy masik program gyorsabb??
  • Sleeper
    #642
    Sőt, Vista-n biztos gyorsabb lesz
  • Clidey
    #641
    Úgyúgy!
  • Bucser
    #640
    ÉS nem lesz agyonoptimalizálva a recommended config felé:)