33535
  • Szabi1991
    #720
    mármint az a link ami tőrőlve lett
  • Szabi1991
    #719
    na most ez fake vagy tényleg az ?
  • kerek1224
    #718
    Hehe, persze nem is a baj, csak az hogy kilöttyent a kávé, az asztalokról.
  • Sleeper
    #717
    Deee, ez extrém kaland túra volt. Fakultatív. :D
  • kerek1224
    #716
    Szegény utasok annyira nem élvezték a látványt, mint mi....:)
  • JHrepklub
    #715
    Itt a Szimulátor iskola linkje.
  • nagykispeter
    #714
    Itt valami iskolát emleget ,de a linkre nem lehet rámenni.
  • Sleeper
    #713
    Még 12 nap. Ultra High 14 fps (bmp/jpg convert)
  • JHrepklub
    #712
    A Flight Simulator X bemutatója lesz látható, hallható Kozma András személyében a Jövő Háza Repülő Klub 2006. november 16-i előadásán. Bővebb információ:

    Jövő Háza Repülő Klub plakát
    Jövő Háza Repülő Klub weboldal
  • Falconer
    #711
    Na bazz, ezzel is harom evvel a megjelense utan fogok high detailban jaccani :D
  • kerek1224
    #710
    A CPU-n nincs tuning, a geforce-on van az MSI féle gyári, ami hőmérséklet függvényében max 10%-ot enged. Ezt általában ki is hozza, tehát a core 600Mhz-en, a memória 1540Mhz-en megy a videókártyán.
  • terasz
    #709
    t'om hogy a demó nem túl alkalmas rá, de azért kiváncsi lennék a Fps-re 10-20ezer lábon is!
    gondolom, majd amikor kijönnek a kiegészítők (LHBP), a felszállásoknál-landolásoknál lesz némi problémám ezekkel az erdőkkel
    :))
  • Sleeper
    #708
    Azt nem irtad, hogy tuning nélkül alapon, vagy tuninggal mértél ennyi fps-t?
    Köfi.
  • kerek1224
    #707
    Az én tapasztalataim az új demóval:
    A gépem AMD X2 4600+ duplamagos, 2G RAM, Geforce 7950GT 512Mb, 150 SATA vinyó.
    A Sceneryt Highra állítottam, annyi változtatással, hogy a Mesh Resolution-t felhúztam 38 méterre, a Texture Resolution-t pedig 1 méterre, illetve bekapcsoltam a Ground Scenery Cast Shadowst.
    Minden más Ultra Highra állítva, felbontás 1280 x 1024, Antialising bekapcsolva, Anisotropic Filteringgel.
    A Target Fps-t 26-ra állítottam.

    A mintuddomén melyik szigeten ahogy indulunk 8-10 fps...kis körülnézés után rájöttem, hogy a pont szemben talállható erdő lassít ennyire be. Más irányokban 20-26 fps.
    Felszállás után is ez a téma, ha az erdőt látom belassul 10-15 fps-re, másfele általában hozza a 26-ot.
    A látvány gyönyörű, főleg 1 méteres texture resolutionnel, úgy látom ez a paraméter nagy hatással van a szépségre.
    És megtaláltam a madarakat: a világítótorony közelében vannak.

    Sz7óval nekem tetszik. Várom a véglegest.
  • kiskorúbézoltán #706
    Ott a link a #687-ben , én is onnan szedtem le flasget-tel .
  • samhun
    #705
    Ez a demo még hol van fennt? csak azért kérdezem, mert flashgetel, vagy valami mással szeretném, hogy ha megszakad a net, akor folytathassam.
  • perko
    #704
    Ships October 17th!
  • w77d
    #703
    Sziasztok! Most végül is mikor jelenik meg?
  • Papirzacsi
    #702
    Határozottan másabb agépigénye az új demónak ez tény, de nem mondanám hogy gyorsabb. Sokminden gyorsabban fut, de pl az autogen nálam ezerszer roszabb mint az előző demóban. Emellett még sok sok grafikai bug maradt benne. Végre van self shadow. Legalábbis a sárkánynál láttam, a baronnál viszont nem működik, sőt egyenesen ocsmány.A srákány flightmodelje is válzotott vmicskét.
    És felfedeztem egy eddig sázmomra rejtett ficsört, mégpedig az egérrel nézést, amit a space lenyomásával lehet előidézni. Kár hogy ezt se az ms találta ki, ráaádsul szar, mert nem lehet a 3. egérgombra állítani. Összességében most se találom jónak. Ami tényleg jó lenne benne, az pedig nem újdonság, már a korábbi fsekben is bennevolt mindenféle külső program segítségével, és sokkal használhatóbban.
  • Sleeper
    #701
    jah :D
    Nah, eddig nyomtam. Összeségében jobb lett. Gyorsabb is. Szebb is. Nekem nem hibázott, mig ki nem dobott a demo.
    Leauk mi learjetet egy baráti nyelv botlás miatt hivjuk mi lézerdzsetnek.
    Szóval akit érdekel próbálja ki a sehol nem publikált új demót.
    És köszönet a linkért Clidey-nek.
  • Clidey
    #700
    Ugye a "laserjet"=Learjet? :)
  • Sleeper
    #699
    A grafikai beállítások sem változtak, szinte minden ugyanaz.
    A játék betöltése, nekem látványosan gyorsabb lett u.a. beálítási szinten.
    Végre nem feketék a reptéri járművek, valamint a forgalmnak szánt autók.
    Talán a felhők is jobbak lettek, de ebben nem vagyok biztos. Némi optimalizáslás is érződik, talán nem annyira szaggat, mint az előző demoval.
    Az "új" Jet műszerei részletesebbek, több adatot közölnek.
    Go game.
  • Sleeper
    #698
    nah
    leszedtem
    nekem 798MB
    A demo más mint az eddigi. ebben van helikopter is, meg egy másik laserjet.
    A többit később.
  • kerek1224
    #697
    nekem 730MB...
  • Szabi1991
    #696
    636.2 MB :(
  • Sleeper
    #695
    valakinek lejött már? vagy mindenki jáccik vele? :D
  • kerek1224
    #694
    és a mérete is más...sokkal nagyobb
  • Clidey
    #693
    Fehér a fehérbe!
  • Papirzacsi
    #692
    Köszvaze, de nem tom fejbű a kódomat, olyan kacifántos, így csak otthonró tok levelezni, ami nem baj. Meg különben is, ki kíváncsi a sok spamre amivel elárasztod a világhálót?:-P
  • Clidey
    #691
    Aham...levelet nem érsz rá olvasni, ide tékelni meg igen... :)
    Egyébiránt meg itt csekkolhatod a leveleid :)
  • Papirzacsi
    #690
    I Can't. Éppen dógzok.
  • Clidey
    #689
    Igen, erre alapozok én is... :) Namaj' ha hazaérek leszedem, és kitrájolom...hogy ne csak vaktába fikázzak... :D

    Btw, olvassadmá mélbogszodat de izibe!
  • Papirzacsi
    #688
    Igen, legalábbis a külföldi forumokon ezt állítják. :-)
  • Clidey
    #687
    Nicsak, ez most egy új demó?
    Csakmert a release date szerint szeptember 29-i, és a fájlnév is más lett...
    Próbálta már valaki?
  • Clidey
    #686
    Majdnem eltaláltad...október 17. :)
  • alert
    #685
    Fogja támogatni igen, Pentium D-t nem tudom melyik, de a Pentium Duo 2 Core-al szépen megy, valamint AMD X2-vel is.
  • thomasthomas
    #684
    hi!

    amint látom a gépigénynél a processzort egy kicsit elgondolkoztam.fogja e támogatni a kétmagos processzort, ha pedig igen akkor nem menne ez a Pentium D -s procikkal(azok is 2magosak)?

  • samhun
    #683
    mikor jelenik? sept 27-okt3?
  • Clidey
    #682
    Kb. 1 hónapos képek, ha nem több. Alert, ha erre jársz légyszi töröld ezt a #678-at. Már csak a mérete miatt is. Köszi!
  • Matth3w
    #681
    Melyik tegnap esti ??? Mert ezek már 1 hónapja kint vanak ha nem több