33535
  • w77d
    #2703
    service pack 2 kell neki ha jól tudom
  • Willenbrock
    #2702
    A gépemen XP proffesional van nemtom már hányas de lehet hogyx az nem jó neki?
  • Willenbrock
    #2701
    Nálam ha installálni akarom kiírja hogy az XP egy bizonyos verziója felelne meg a proginak.Angolul nem igen tudok,de tényleg így van-e?
  • m814
    #2700
    Ne vedd zokon de láttál már megközelítésí vagy elhagyási térképeket?
    Szerintem, mivelhogy szimulátorról van szó,és nem a csihi-puhi 200-dik epizódjáról, néz utánna a repülésre vonatkozó szabályoknak!Van bőven!
  • q2w3
    #2699
    Próbáld meg azt, hogy megint aktiválod.
  • adamb91
    #2698
    Üdv!

    Az a problémám, hogy feltelepítettem és aktiváltam a játékot két gépen, majd amelyiken korábban volt fent, ott nem enged játszani. Aztírja, nincs aktiválva és LETELT VALAMILYEN IDŐ. Mit csináljak, ha én ezen a gépen szeretném, hogy működjön, amin most nem megy.

    Elöre is Köszönöm!
  • DJviolin
    #2697
    Sziasztok!

    Már régóta esz a fene, hogy jó lenne kipróbálni ezt az FSX-et, csak hát egyrészt szaggatna, másrészt most momento nincs annyi szabad helyem. Nem tudtok valami olyan programot hozzá, hogy miután feltelepítettem azt a kemény 15 gigát, manuálisan ezzel az eszközzel letöröljem mondjuk például a gyári Ausztrál, Ázsiai és Afrikai földrészt, mert arra úgy sem repülnék, és csak tetemes gigabájtokat foglal el a merevlemezemről.
  • q2w3
    #2696
    Valaki ma ráér repülni velem?
  • kockafej554
    #2695
    és azt valaki meg tudná nekem mondani, hogy ha a pálya vonala kb egybeesik az utammal, miért van az, hogy 50nm-del a reptér előtt tetetnek velem rgy kört? ez csal az fs butasága?
  • q2w3
    #2694
    Valaki jöjjön netre játszani!!
  • q2w3
    #2693
    VAlaki jön repülni? Ombi-val nemtom mi van.
  • q2w3
    #2692
    Igen! Csak túl korán áll meg a repülő. A valóságban sokkal hosszabb ideig gurul.
  • Air
    #2691
    Ebbol latszik milyen korrekt a flight model az FS-ben:
    http://youtube.com/watch?v=YtUR2Yf4e4o
  • q2w3
    #2690
    Na itt vagyok Ombi! Írj privibe valami elérhetőséget vagy gyere hamira és akkor megbeszélhetnénk a repülést.
  • kockafej554
    #2689
    ok kösz
    http://youtube.com/watch?v=-NSLf6wO_O4
  • LegendTommy
    #2688
    igen széllel szemben célszerű mindig fel és leszálni
  • kockafej554
    #2687
    széllel szembe?
  • Papirzacsi
    #2686
    Ennél azért sokkal egyszerűbb. Ha 90-ről fúj a szél, akkor 09-es pályán fogsz leszállni.
  • kockafej554
    #2685
    szóval ha mondjuk van egy 90/270 irányú pálya és beállítok 90 fokról szelet akkor rwy27en fogok leszállni?
  • Hypo #2684
    a palyairany a szeltol fugg!!!!
  • kockafej554
    #2683
    ATC egy reptéren mindig egy pályára irányít? kicsit idegesít amikor gatwciken a (talán már nem is használt) 08L-t kapom és megkerültetik velem angliát, pedig 26L sokkal kényelmesebb lenne nekem. Lutonban egyszer próbáltam kérni ILS26-ot ILS08 helyett de akkor is circle to land rwy26. Nem lehet, hogy arra a pályára szállok le, ahova akarok? (Engedéllyel, mert volt olyan úgy gondoltam másik pálya nekem kényelmesebb lenne és szembetaláltam magam egy felszálló 747-tel...)
  • alert
    #2682
    Valószínűleg év vége felé vagy jövő év elején egy a mostaniaknál is gyorsabb 4 magos intellel és a következő geforce sorozat etalonjával már nem lesz gond.
  • w77d
    #2681
    felraktam a budapest sceneryt, erre úgy akad a game, hogy az már kegyetlenség. vajon mikor lessz olyan gép, amin mindent fullon, a legjobb sceneryket és repcsiket futtatva simán akadás nélkül megy ez a játék??
  • alert
    #2680
    Szakszerűséged odabasz :D nemtom gondold végig. Ha ennyi féket és műszert raknak egy repülőre akkor valószínűleg mindegyiket használni kell valamire :D szóval mindegyiket jó észben tartani.
  • q2w3
    #2679
    Második az nem volt ilyen sikeres. MElyik fékeket jó észben tartani? Diferental, sima, a szárnyi és van másik még?
  • alert
    #2678
    Gratulálok :D
  • q2w3
    #2677
    Fél4-ig leszek gépnél és utána olyan 19:00-től este 21:30-ig.
  • Air
    #2676
    Nem mesz olyan gyorsan!! :D
  • q2w3
    #2675
    ÉLetem első repülését Bombardier CRJ700-as utasszállító repülőn sikeresen hajtottam végre :D. Első és még le se zuhantam.De süllyedésnél állandóan jelzett a Pull up, de nem érdekelt mert tudtam, hogy lesz elég időm leszálni. Hogyan lehet ,egoldani, hogy ne Overspeedezzen állandóan?
  • q2w3
    #2674
    Rendben, de attól még fel jöhettek hamira még ha csak dumálni is.
  • Ombika
    #2673
    Szerintem mindenki tudja ezt es gyari multijaval egyszerubb talan.
    Kesobb ha raersz en szivesen repkedek veled 1 kicsit,de mos dolgom van!!
  • q2w3
    #2672
    Javaslom a Hamachiból az 1.0.2.0-es verziót.Ez a program arra való, hogy Lan összeköttetést csinál online-on keresztül. Ezáltal, ha valaki Hostol LAN-on és mind2-en be vagytok jeléentkezve hamachin akkor a másik személy látja a servert és fel is tud csatlakozni. Az azért jó mert akkor nem kell servert bérelni pénzért,de a servernek valakinél futtnia kell. De az 5/1mbit-es net már elbír kb 10 embert.
  • q2w3
    #2671
    Létre hoztam hamachin egy szobát ahova jöhetene az aki szeretne neten repülni. Név: M FSX jelszó: flight .
  • q2w3
    #2670
    Valaki jön netre repülni? Úgy hogy én vagyok a másod pilóta.
  • q2w3
    #2669
    Csak egy Nevadai felszálló pálya van és az sem a sivatagban van. MElyik a leggyorsabb repülő?
  • Ombika
    #2668
    Ezen kattogok en is!! :)))
  • q2w3
    #2667
    Mingyárt megyek egy kört Nevadában:D
  • FW190ace
    #2666
    FSX UFO :D
  • q2w3
    #2665
    VAlamiért amikor Gamespy Accot akarok létrehozni akkor mindig hibát írki, hogy csak betű és szám lehet és kevesebb mint 16 karakternek kell lennie. Pedig ezeket betartottam. Másnál is jelentkezett ez a probléma?
  • q2w3
    #2664
    AZta! A 6. küldiben a leszállópálya elött egy barnamedve járkál XD. Ilyet raknak bele?