33535
  • vmvr
    #2824
    értem. régebben játszottam a flight simulator 2002-vel, akkor még p2-es gépen.

    köszi a segítséget, mindjárt meglesem a demot.
  • alert
    #2823
    Ha kezdő vagy billentyűzettel nem fogod élvezni. Igazából a játék annyirra összetett, hogy a joy-t és a bill-t is kell használni a játék folyamán. Mindenesetre joy nélkül elmenne a kedved tőle. A progi elég drága javaslom próbáld ki a vásárlás előtt, mert gyakran megunják akik nem érdeklődnek komolyabban a repülés iránt. Kezdésnek nincs értelme drága joy-ba pénzt ölni, bőven megteszi bármelyik alsókategória 3-7 ezer HUF-ig terjedően, amire érdemes hangsúlyt fordítani, hogy legyen rajta gázkar és Z tengely is (nyele forgatható). Gamepad felejtős.
  • alert
    #2822
    "de zavart hogy mindíg választani kellett, nyomtam 1 rendsz visszaáll-t, és megjavult."

    Ki kellett volna törölni a feleslegeset a boot.ini-ből vagy pedig a 30 másodperces időt 0-ra átírni :)
  • vmvr
    #2821
    sziasztok!

    engem érdekelni ez a program, és meg is szeretném venni, ha az alábbi kérdésekre számomra pozitív válaszokat kapok:)

    először is arra lennék kiváncsi, hogy ehhez mindenképpen kell egy joystick, vagy egy gamepad, vagy élvezhető billentyűzettel is?

    ha kell, akkor milyet érdemes vennem, ha erre nem akarok sokat költeni?
    tuladjonképpen az melyik a legolcsóbb?:)

    egyenlőre ennyi:) előre is köszi a segítséget
  • AleXXXXX
    #2820
    Hmm én a rendszervisszaállításra esküszöm. Ha valam,it elbaszok a gépen az mindíg segít.:)

    Ha van oyaln profit amit nagyon hiányolnál, akkor ne csináld ha nincs akkor:

    1 A rendszerviszaállítás leszed miden oyaln progit, amit a kiválasztott pont óta felraktál. pl:
    Te 2007 júl 1-re akarod a géped visszaállítani, de 2007 júl 14-én felraktad a real playert. A real player a viszaállítás után eltűnik.

    De egyébként a fájlrendszerhez nem nyúl, viszont registry-t rendszerfájlokat, boot-beállításokat visszaállítja.
    (a boot aélatt azt értem, hogy felraktam a style-xp-t, és bootkor volt 1 oyaln h winxp, meg winxp módosított. Na mindekettő ugyanúgy indította a wint, de zavart hogy mindíg választani kellett, nyomtam 1 rendsz visszaáll-t, és megjavult.

    Nos röviden a lényegaz lenne, hogy visszaállítod a gépedet, egy olyan pontra, mikor még nem próbálkoztál felrakni a flight simulatort.
    Start>>>minden program>>>kellékek>>>rendszereszközök, és ott lesz.

    Nembiztos, hogy működni fog, de 1 próbát megér, mert vissza is lehet vonni.

    Üdv:
    Alex
  • AleXXXXX
    #2819
    Köszi!:)
    lakatos_alex hotmail.com
  • adam944
    #2818
    Hy újra!
    A múltkor leszedtem az MSFX-et,és nem bírtam feltenni a hibaüzenet miatt. Beletörődtem,és inkább megvettem a programot. A probléma az, hogy az EREDETI program telepítésének a végén is kijön az a hibaüzenet,ami a másoltnál. Mit csináljak?
    Benne van a registry-ben az illegális,és azért nem megy fel, vagy miért?
    Légyszi segítsetek!
  • félix1995
    #2817
    Ok köszi szépen.
    És azt hol találom?
  • Clidey
    #2816
    Ilyen autóhoz? Csatoltál képet? Nem látni... :D
    Egyébként meg az elkóborolt elefántbébit kell megkeresni.
  • félix1995
    #2815
    Sziasztok.Azon a sivatagos pályán mit kell csinálni amikor le kell szálni ilyen autóhoz?Sárkány repülvel vagyok ilyen zebrea szines.
  • LegendTommy
    #2814
    nem értem én ezt az fs2004-ezést, sokan leírták, hogy x alá van
    link
    This first add-on for Microsoft Flight Simulator X from Aerosoft
    The DVD also includes an updated version 4.1 of MyTraffic 2006 for the FS 2004.

    tehát csak a mytraffic 2006 updatje van rajta
  • adiker
    #2813
    hello,van egy problámám!megvan a mytraffic-x és amikor feltelepíttem fs2004-es verzióját,akkor utána az fs2004 nem indul el!mi lehet a baj?kérlek segítseetk!
  • félix1995
    #2812
    Hello ha akarod akkor ad meg az msn cimedet ha van.Ha van akkor tudok neked segiteni sok mindenben.
  • AleXXXXX
    #2811
    Sziasztok!

    Új avgyok az egész game-ben, most töltöm. Végigolvasgattam az első 3 oldalt, csendben figyeltem, és ha nem haragszotok, beszállnék a közöségbe:)

    Igazábol engem is a multy érdekelne jobbban, természetesen miután megcsináltam az első 4-5 oktatórepülést. Tehát ha len lesz a game, az sői, és tudok is játszani vele, valaki majd jöhet:)

    Alex
  • Ombika
    #2810
    Lenti konfiggal vagy az csak kamu?! :))
  • Microcosmos
    #2809
    Én így tolom. ;-)
  • alert
    #2808
    No warez. Vedd meg vagy olvass topicot, FAQ-ot, stb egy párszor már volt róla szó...
  • adam944
    #2807
    Sziasztok!

    Lenne egy kis gondom: letöltöttem a szimulátort (a Razor1911-es Deluxe-ot),és nálam kellett neki kb 2 óra hogy felmenjen.Ez még nem is lenne baj,csakhogy amikor minden fájl fentvolt,és elkezdte a cuccot regisztrálni,meg ilyenek, akkor jött egy hibaüzenet, hogy vminek a telepítése nem sikerült.Nyomtam egy OK-ot (mást nem lehetett), mire elkezdte uninstallálni a programot. Ez miért volt? Nem akarom próbálgatni,mert annyi időm azért nincs, hogy itt üljek és lessem a hibát...
    Légyszi segítsetek, nagyon fontos lenne!

    Köszi!
  • Clidey
    #2806
    Megkérném a tisztelt egybegyűlteket, használják már azt a "válasz erre" linket, nem véletlen lett az kitalálva! Köszönöm!
  • félix1995
    #2805
  • félix1995
    #2804
    wow köszönöm szépen tök yó
  • félix1995
    #2803
    Ok köszi szépen hogy kell beálitani?
  • litlebubu
    #2802
    Amikor megnyomod a "Ctrl+e" billentyűket,várd meg,amíg elkezd kinyílni az ajtó és miközben nyílik,akkor nyomj "2,3,stb" és működni fog. Néhány gépnél a "T" és az "F" billenyűk is nyitnak pl.tehertér ajtót stb. Ezekhez viszont alapból nincs funkció rendelve,azt neke kell beállítani.
  • félix1995
    #2801
    ok
  • PIER007
    #2800
    igen van,privátban megirom
  • félix1995
    #2799
    Van msn-ed PIER007 ? ha van akkor többet tudok segiteni.
  • félix1995
    #2798
    Ez jó kérdés én is kerestem hozzá és nem nagyon találtam csak a FS2004-hez pedig nekem is jól jönne egy magyar nyelvü leirás.Ha tlálok akkor fölteszem.Ok?És ha te találsz akkor lécci ted föl.
  • PIER007
    #2797
    Köszi,egyébként a FSX-hez hol találok magyar nyelvü játék leirást?
  • félix1995
    #2796
    Szerintem igen. legálábbis az irányitás igen meg a kerék kiengedés,és behuzás stb vannak benn új lehetőségek is!
  • PIER007
    #2795
    Szeretném megkérdezni, hogy a Flight Simulator 2004 -ben és a Flight Simulator X Deluxe játékban egyformák-e a segédletek?
  • félix1995
    #2794
    Érdekes mindig ugyanaz az ajtó nyil ki.Pedig majdnem mindegyiken kiprobáltam.Játék közbe átmentem egy másik gépre és annak ki volt nyitva a csomagtere de sajnos nem én vezettem.Nemtudjátok mi lehet a baja?
  • félix1995
    #2793
    Nekem nem müködik lehet hogy csak a boeing 737-800-ason most kiprobálom a sesnán
  • félix1995
    #2792
    Nagyon szépen köszönöm!!!!!
  • LegendTommy
    #2791
    ajtó nyitás ctrl+e ha több ajtó van akkor ctrl+e+2

  • félix1995
    #2790
    hahó
  • félix1995
    #2789
    Hogy lehet kinyitni az összes ajtót pl a csomagtér ajtaját??Meg hogy lehet hivni ilyen csomagszálitos kocsikat vagy olyasmit pl kerozinos autót utas szálitó busz meg ilyeneket ?
  • félix1995
    #2788
    Milyen cucc?
  • félix1995
    #2787
  • kerek1224
    #2786
    Pontosan követted a telepítési utasításokat? Mert van a végén némi manuális állítás is, anélkül nem megy a cucc.
  • repvez
    #2785
    Valaki tud mondani részleteket hogy milyen ujdonságok lesznek az FSX Expansion packban?
    Csak egy trailert találtam rola:
    FSX ADDON