33535
  • m814
    #2784
    Vegyél egy repülőt és gyújtsd fel!
    A majdnem igazi utasokon még gondolkozom!
  • félix1995
    #2783
    Hogy lehet megcsinálni hogy égjen a, motor meghogy ,tüzoltok ,legyenek benne meg ilyeneket?Ja meghogy majdnem igazi emberek legyenek benne?Kérlek irjatok elöre is köszi.
  • alert
    #2782
    A 2002, 2004, fsx, neten játszva ugyanaz. A hálózat ugyanaz. Kompatibilisek. Mindegyikkel ugyanabban a virtuális légtérben repülsz. Nincs külön hálózat mindegyik FS-hez. Ezért javaslom mindenkinek, hogy az fs2004-es FAQ-ot, leírásokat, cikkeket, stb-t is olvasgassa, mert 99%-ban az fsx-el megegyezik.
  • Tomaszman
    #2781
    alert, bocsi de ez a cucc a 2004-hez van, én meg az Xről dumálok!
  • félix1995
    #2780
    Az mi?
  • Frequency
    #2779
    Nektek működik a tileproxy 6?
  • félix1995
    #2778
    Meghogy majdnem igazi utasokat?
  • félix1995
    #2777
    Hogy lehet megcsinálni hogy égjen a motor meghogy tüzoltok legyenek benne meg ilyeneket?
  • alert
    #2776
    Tévedsz. Nézd meg ezt.
  • adamb91
    #2775
    Üdv!

    Egy nagy problémám van. Nemrég vetem meg majd telepítettem a gépre a My Traffic X kiegészítőt. Aztán próbálok egy repülést, és sehol semmi, egy darad gép nincs a nagy nemezetközi Kennedy repülőtéren.
    Mit tegyek. Tud valakis egíteni, aki nagyjából el tudja mondani, hogy miket kell beálítani, hogy menjen!
    Előre is köszönöm!
  • Tomaszman
    #2774
    Ugye, ebben nem lehet úgy isten igazából multizni? jó, hogy bele van építve, de hátrány is, rengeteg hülye sügér össze-vissza repül, és sehol 1 ATC:S
  • Dante73
    #2773
    Amit írtam, az általad idézett cikkre írtam, válaszként. A cikk lényege annyi, hogy bejelentették, hivatalosan a dx10.1-et. Valamint azt, hogy Vista SP1 tartalmazni fogja. Ami viszont azért nevetséges, mivel dx10-et sem tartalmazza még...

    Dante.
  • perko
    #2772
    Új grafikus kártyát igényel a DirectX 10.1
  • w77d
    #2771
    a próféta szóljon belőled :D
  • Dante73
    #2770
    Nem kell anyira előreszaladni...
    Egyenlőre a Vista még a dx10-es kártyákat sem futtatja rendesen, nemhogy a dx10.1-et...
    Azok a játékok, amiket most fejlesztenek, még dx9.0c, és dx10-re készülnek. megjelenésükre még várnunk kell 1-2 évet, szóval nyugi, nem eszik olyan forrón, mint ahhogy főzik. Mire dx10.1-es játékok egyáltalán lesznek, már elavul a mostani csúcskártyád. Ha kijön az sp1 Vistára, szerintem nyugodtan tudod majd futtatni vele az FS-X-et maxon, még az én kártyámon is, nemhogy a Tiéden! Most ugyanis a Vista nem tudja kihasználni a dx10-es kártyákat rendesen, mivel -hiába írja ki az ULTIMATE- nincs dx10 a gépeden! Csak valami hasonló van, ami használni tudja, KIhasználni viszont NEM a kártyádat! A driver-el a helyzet ugyanez. még az is félkész, messze van a tökéletestől.
    Szóval, no para, sem a dx10.1, sem az FS-X miatt. Mindkettőhöz idő kell még.

    Dante.
  • w77d
    #2769
    de talán a köv gen kártyákon már megy maxon ez a k..va game, mert az hihetetlen, hogy egy 8800gtx-el nem lehet játszani csak 2x élsimítás és medium beállítások mellett!! főleg a városok közelében!
  • Tomaszman
    #2768
    ez tök gagyi! persze, pont 1 sérült gépet várnak és a pálya 2 oldalára állnak a tűzoltó...:S azért kicsit messzebb szoktak
  • perko
    #2767
    A DirectX 10.1 megjelenésével az év végén dobhatjuk is ki a jelenlegi csúcstartónak számító GeForce 8800 kártyákat. Hurrráááááá
  • exTrem
    #2766
    thanks :)
  • chicco
    #2765
    tényleg állat.Köszi
  • litlebubu
    #2764
    Ez nagyon komoly
  • Ombika
    #2763
    Hol lehet arrol reszletesen olvasni,hogy mennyi valtozas van 2mag vs 4 mag kozott ,ha van egyaltalan Sp1-el?
  • Rainbow15
    #2762
    Hi
    A Caribben landing küldetésben a pilóta és az ATC hangja is más mint free flight ban. Átállitottam a pilota hangját (pl: female 9), de ugyanaz mint eddig, és a többinél is. Hol tudok változtatni rajta?
  • Kheilor
    #2761
    Köszönöm!!
  • alert
    #2760
    25000 láb standard 1013.25hPa (vagy 2992inHg) nyomásbeállítás mellett.
  • Kheilor
    #2759
    Mit jelent az hogy FL250? Flight Level 250?
    De hogy jön ki a 250? (azt hiszem kb. 7500 m körül van)

    Kheilor
  • Bruni15
    #2758
    Ez alap 747-400 az FSX ben?
    http://youtube.com/watch?v=FOu-xuWeMZA
    A VC panel nálam ultra high, brin. szűrő, és sokkal rondább. A szűrő miatt?
    -Mi az a light bloom?
  • Dante73
    #2757
    Köszi a segítséget! Kipróbálom!

    Dante.
  • exTrem
    #2756
    Ez monduk helyes hozzáállás díjazom :).
  • alert
    #2755
    Ha kezdő vagy, akkor teljesen mindegy, hogy milyen joy-al próbálod ki lehet 1000 forintos is. Később persze ha belejösz mindenképp egy jobbat kell venni. Bill-el vagy gamepaddal nincs sok értelme kísérletezni, mert nem lehet élvezni. Tökmindegy melyik meghajtóra telepíted. Teljesen kezdőként is elkezdheted. Első indításkor megkérdezi, hogy kezdő vagy-e, ismered-e a progit vagy igazi pilóta vagy-e? Ennek megfelelően igazítja a beállításokat. Angolul tudnod kell, mert anélkül nem fogsz igazán boldogulni. Ha ez megvan, akkor teljeskörű oktatómód van benne, ahol az alapoknál jóval többet is megtanulhatsz. Telepítés után töltsd le és installáld a Service Pack 1-et. Ez dob a teljesítményen és sok bugot javít.
  • Dante73
    #2754
    Valóban nem eredeti, ahoz drága, hogy kipróbáljam... Kipróbálom, és HA olyan, amilyennek itt leírtátok, illetve nekem is annyira bejön, megveszem. Ennyi.
  • Dante73
    #2753
    Köszi az érdembeli segítséget... Az NFO-t, FAQ-t természetesen elolvastam. Gondolom, fut a konfigomon, ha a full-tól messze is lessz.
    A kérdéseim a következők voltak, Ha NEM rendszermeghajtóra teszem, számít-e? Milyen joy-t ajánlotok hozzá, és mennyire kell érteni a repüléshez a játék elkezdéséhez?
    Ennyi. nem kell túlbonyolítani..., meg lenézni az embert, amiért nem pilótának született. Bár megnéztem volna anyukád arcát mikor repülővel a seggeden megszülettél. Vagy Te is elkezdted valamikor?
    Természetesen, nem sértésnek szántam, csak azért jöttem ide, mert segítség kellene, helyette kioktatást kapok. Arra semmi szükségem. Ha tudsz valamelyik kérdésemre válaszolni, megköszönöm, ha nem, nem baj, de ne oktass ki légyszives.

    Dante.
  • acsati
    #2752
    ja nem azér irtam, csak sztem nem eredeti van neki
  • exTrem
    #2751
    én kérek elnézést ...
  • acsati
    #2750
    azt irta hogy "megvette"
  • exTrem
    #2749
    Nem értem minek vetted meg ha semmid sinc hozzá ráadásul még nem is értesz hozzá. FQleg fsx .. Te tudod. Infókat a faqban találsz vagy olvass vissza sok konfigra vannak kommentek, hogy kinek hogy fut.
  • Dante73
    #2748
    Sziasztok!
    "Megvettem" a játékot, de erőssen gondolkodom a telepítésén, három okból.
    1, Nem értek a repüléshez, semmilyen szinten, bár szeretnék. Így milyen játékélményre számíthatok?
    2, A rendszerem a C meghajtón van, szabad hely 18 Giga, viszont új a rendszer, sok minden még nincsen fent rajta, tehát ha maradna 3 Giga a telepítés után, az kevés lenne. Ha a D-re rakom, akkor megy normálisan?
    3, Semmilyen Jostikom nincs. Van egy Saitek kormányom, és egy bullfrog gamepadom. A gamepad + bill elég hozzá? Ha nem, mit ajánlotok, ami jó, és olcsó?
    Nagyon szeretném kipróbálni a játékot, de nem akarok hülyeséget csinálni, szeretném, ha menne normálisan, és élvezni is tudnám a játékot, ezért kérleik Titeket, hogy segítsetek!
    Előre is köszi,

    Dante.
  • Bruni15
    #2747
    Én rádiózáshoz az ö betűt használom, csak olvasni kell.
    navigációról meg van valami a faq ban.
  • Kheilor
    #2746
    Lenne még egy kérdésem:
    Hol lehet a rádiózásról meg a navigációról olvasni? Én mindig csak simán leszállok a reptereken, de fogalmam sincs hogy lehet beszélni a légi irányítókkal.. :))
  • Clidey
    #2745
    Igen. De nem vagy hanem és.