33535
  • w77d
    #2623
    a proci is. az én konfigommal se megy fullon szépen, szóval nyugi :)
    de szép lessz a te konfigoddal is a game, csak ne számíts ara, hogy miindent felhúzhatsz maxra
  • ColdFire
    #2622
    köszöntem!

    De a proci a gond vagy mi? :D
  • w77d
    #2621
    fulln semmiképpen nem fog jól futni, középbeállítással tűrhető
  • ColdFire
    #2620
    üdv!

    Most veszek egy uj gépet, és szeretnék véleményt kérni, és h hogy megy vele az fsx...

    MSI P35 Neo-F
    Intel Core2Duo 2.1/1066/4m dob F6420
    1Gb ram
    GF 8600GT 256Mb (DX10 támogatás)

    nah?:)
  • Bucser
    #2619
    COJ nak van dx10 extensionje meg a Lost Planetnek valamint a FS-X-nek és Crysisnek lesz meg Age of conannak... Jövőre tömegével jönnek a DX10-es játékok. Főleg azok amiket cross platformnak terveznek (konzol + PC értékesítés is pl az Unreal 3.0 engine-el készült játékok ilyenek)
  • Ombika
    #2618
    Olvasd a netet intel hirek tajan!! :))
  • Simulatorfan
    #2617
    Mi lesz Jul.22 után?
  • Ombika
    #2616
    Akkor nezd meg jul 22 utan az arakat!! :))

    w77d: Jah iden max 2 !! :))
  • RaKmaTakaTa
    #2615
    FSX-hez erőmű kell + Vistahoz is erőmű = két erőmű
    Ha a hardver fejlesztők tartják magukat az ütemhez, akkor kb.1-1,5 év múlva elérhető lesz a megfelelő gép a két szoft futtatásához LOL
    Egyébként meg a quad procikat is csak kb. 65%-ban használja az FSX, (máskép kifejezve 2,5 magot használ a négyből) úgyhogy felesleges csak ezért quad prociba fektetni. C2D felett már pazárlás a jelenlegi állás szerint.
    A jövőre nézve meg bízok benne, hogy a MS tovább optimalizálja a FSX-et (részben a több magos procik terén)
  • w77d
    #2614
    de egyre több lessz belőlük
  • Ombika
    #2613
    Elarulnad minek neked dx10 ,inkabb ugyteszem fel kerdest mihez ,mivel max 2 jatek megy vele!!
  • w77d
    #2612
    a DX10 miatt sajna marad
  • Ombika
    #2611
    MAr 7900 gtx-en is fullon futtattam,szar vistat dobd mar ki,lassabb game alatta!!!
  • Clidey
    #2610
    Hey dude! Have you got my pm?
  • Clidey
    #2609
    Sehogy. A szebb képek fékek.
  • MikroID
    #2608
    Bocs, kicsit bénán csináltam a linket, de ott van a végén!
  • MikroID
    #2607
    Üdv Mindenkinek! Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de engem érdekelne, hogy lehet előcsalni ezt az fsx-ből! Valaki látott már ilyet, na mert a fejlesztők az sp1-be ígérték ezt! Előre is köszi!fsx dx10
  • w77d
    #2606
    bizony-bizony még így sem tudom problémamentesen fullon futtatni
  • LegendTommy
    #2605
    ur isten ilyen configgal is problémáid vannak az fsx-el?
    na ezért maradok én fs9-nél, ez az fsx eggyenlőre egy feneketlen kút amibe a pénzt lehet önteni:D
  • w77d
    #2604
    hát mondjuk fölszállok, a közvetlenül gép alatti terület éles, az előttem lévő még elmosódott kb 6-7mp-ig, de olyan is előfordult már, hogy nem igen akart kiélesedni semmikorra
  • alert
    #2603
    Vak vagyok. Akkor lehet hogy a gyorsat erzed lassunak. Azon mit ertesz, hogy eleg sokaig elmosodott? Nekem 2-3 masodperc alatt mindenhol eles lesz. Ha arrebb teszem magam slew modban, 10 masodperc alatt akkor is helyreteszi a dolgokat.
  • w77d
    #2602
    ott van az is: vista 64bit
  • alert
    #2601
    Hogy mennyi memóriád van és milyen gyors a proci. Pl neked e6600-ad van. Ezt tuningolni kéne és akkor már elég gyors lenne. Viszont milyen windowst használsz? Mert látom 4 giga ramod van de az xp csak 3-at kezel.
  • w77d
    #2600
    min múlik, hogy milyen gyorsan tölti be a játék a földi textúrákat? nekem elég sokáig homályos/elmosódott a talaj
  • alert
    #2599
    A CaptainSim-nél a mai napon MINDEN termék 9.99 EUR vagy 5.99 EUR!!!! Csak ma ;)
  • Ombika
    #2598
    Nemsoka beujitok,julius 22 utan ,nezzetek meg arakat,plane quad prociu arat es jon majd az FSX teszt!! :)))
  • matya00007
    #2597
    (: Vettem egy gépet nem kevés pénzért, hozzáteszem Az FSX miatt, (ezt csak azért írtam, nehogy OFF legyen) (((:0 megvettem a gammát, az sem volt kevés, és most benyögitek hogy quad proci kell hozzá?
    Ez szép((((:
    Ennek örömére, a sorozatos finomhangolások, a proci tuning, idegeskedés, reinstall, SP1-re való meghitt várakozás után ,nem vagyok megelégedve a mintegy 23-30 (ez már jó esetben) FPS értékkel most azonnal és visszavonhatatlanul fogom és letörlöm, a fenébe az FSX-et, és játszom na ez már fél off-lesz a 2004-el, és élvezem a a játékot és annak a 40-70 FPS által adott szép grafikának és játszhatóságának örömét.
    Döntésem visszavonhatatlan, fellebbezésnek helye nincs, és azonnal végrehajtandó.

  • alert
    #2596
    4 magos core2 quad processzorral, kis tuningal, SP1-el, 8800GTX-el tök jól fut :)
  • LegendTommy
    #2595
    próbáld tunningolni a procit, állítólag sokat dob az fps-eken
  • wolfaud
    #2594
    Sajna én még nem ptobáltam a 8800gtx-el de szerintem az is kevés ennek a jázéknak szerintem a ma legjobb pc-jén még nem tud élvezhetően futni fullon felhúzva nekem ez a véleményem főleg ha nem az alap Sceanarykat használod!
  • Simulatorfan
    #2593
    Szevasztok!

    Elég sok irományt visszaolvastam meg próbáltam nézelődni más topicokban is, de nem sok sikerrel jártam. (esetleg ha külföldi igényes forumot ha tud valaki, azt megköszönöm, de természetesen lehet itthoni is)

    Szóval a kérdésem a sokak által már feltett, de iagzán még sosem megválaszolt: Milyen gépen megy játszhatóan?

    Abban gondolom egyetértünk, hogy a felére lehúzott, meg lebutított grafika, felbontás, stb az nem érdemi dolog. Az új játék azért új, mert többet ad mint az előző, tehát az érdekel, ahol az FSX játszhatóan, élvezhetően hozza a benne rejlő dolgokat.

    Volt szerencsém kipróbálni: E6600 + 2 Giga RAM + Geforce 8800 GTS 320M-konfiggal és hát szomorú látvány volt ahogy szaggatott fullon mindennel.
    Ha még a földi és légi közlekedést is felhúztam max.-ra, akkor meg kb vitt 10 FPS-t, ami teljesen lehangoló volt.
    Az egyetlen kompromisszum szerintem a traffic levétele, és minden más maxon, hiszen akkor látom, hogy mit tud az új szimulator, ám ekkor is éppen csak jóindulattal volt elfogadható sebességű. És néhol már itt is érezhetően szaggatott.

    Jelen esetben ha jól gondolom marad a 8800 GTX, ami 2x annyiba kerül, de a kérdés, hogy hozzáteszi-e a hiányzó teljesítményt?
  • Papirzacsi
    #2592
    Ennyi idő alatt már magadis találhattál, ha pedig nem, akkor még nem késő, éljen az önállóság!;-)
  • Ombika
    #2591
    Rengeteg addon van,fullos listat nemlehet irni!
  • Beni521
    #2590
    Tud valaki írni/linkelni egy teljes repülőgép listát?
  • Ombika
    #2589
    Elvben mar jelentos ,mivel gtx-em 768 mb ram van ami sokat szamit!! Ehhez minimum 256os ,de inkabb 512mbos vgara lesz szukseged!
  • w77d
    #2588
    hidd el jelentős
  • wolfaud
    #2587
    te probáltál 8600 vga a 8800 gtx előtt? Kiváncsi lennék mennyia fps a külömbség a két kártya között
  • wolfaud
    #2586
    Csak az Aerosoft cég csinál fsx-alá gépeket?
  • w77d
    #2585
    sztem videokarit, a proci egész jó
  • wolfaud
    #2584
    Szerintetek mit lenne érdemes cserélnem procit vagy video kártyát? hogy gyorsabb legyen az fsx