33535
  • DJviolin
    #2583
    Köszi.

    A fenébe is, kellene már egy új gép. :( Basszus. Már 6 éve annak, amikor még le mertem írni a gépem adatait. :( Rohan az idő...
  • Papirzacsi
    #2582
    A kétmagosokon lehet, de a régebbi gépeken nem igazán van érdemi fps növekedés, sőt összességében gyakorlatilag semmi.
  • DJviolin
    #2581
    Sziasztok!

    Van itt olyan személy, aki az SP1 feltétele után kipróbálta a játékot egy eléggé alacsony teljesítményű gépen? Csak kíváncsi vagyok, hogy ha drasztikus lenne a javulás FPS téren, akkor lehet hogy feltenném.

    Üdv:
    DJviolin
  • alert
    #2580
    Szia! A kérdést kb 15x tették fel (ezért nem válaszol senki), ha beírod a lap alján a keresőbe vagy visszaolvasol, akkor magad is meggyőződhetsz róla. A probléma oka, hogy nem vetted meg a játékot. Az illegális verziónak van 'rossz' változata, ami ezt a hibát produkálja. Vagy vedd meg vagy szerezz be egy másik verziót.
  • kalapos
    #2579
    Senki nem tud segíteni?A hiba leírását a #2570 es hozzászólás
  • chicco
    #2578
    nemtom lehet deszkát is kéne cserélni
  • Ombika
    #2577
    Csak nem 667es ramokkal amigo!!
  • Falconer
    #2576
    6300as is siman ment volna annyit nem?
  • chicco
    #2575
    shift+e+1+2 a többi ajtó

    más én is beledobtam 1 kis pizt és lecseréltem a ramokat 800-as ramokra a 6300-at meg 6400 re így megy 340*8 szorzóval de semmi nem javult
  • AlbyCobra
    #2574
    jólvan akkor lelépek. bocsi a hülye kérdéseimért sziasztok
  • Akuma
    #2573
    Milyen részletesség mellett nem akad még meg? Egyébként tudtommal javít rajta.
  • AlbyCobra
    #2572
    Hogy kell az ajtókat kinyitni? mert a ctrl+e csak 1 ajtót nyit ki
    lécci mondjátok meg
  • w77d
    #2571
    a service pack 1 javít valamit a sebességen? mert még most is akad a game, ha egy kicsit látványosabban szeretnék játszani
  • kalapos
    #2570
    Hello.Valaki tudna segíteni?A fsx telepítés végén állandóan ez a hiba üzenet jön és letörli magát:
    Error 1935.An error accured during the installation of assembly'Microsoft.FlightSimulator,SimConnect,publicKeyToken="67c7
    ,version="10.0.60905.0" ,type="win 32,processorArhitecturer="x86".
    Please Refer to help and support for more informant.HRESULT:0x800736E7
    Gépigény megvan.Valaki?
  • w77d
    #2569
    lássátok, hogy adok a véleményetekre, lecseréltem az amd dual core 4200+-omat alaplapostul memóriástól oprendszerestől!!
    és holnap megyek a media marktba egy eredeti példányért
  • Clidey
    #2568
    Ennek ezerféle oka lehet. Hibás telepitő, sérült fájl(ok), hiányzó fájl(ok), rossz feltörés, stb.

    De ha FS2004-hez van a repülő maga, felesleges FS-X alá próbálkoznod, az majdhogynem biztos nem fog működni. A műszerei - ill. azok egy része - legalábbis. A visual modell kisebb-nagyobb hiányosságokkal elképzelhető hogy látható lesz, de ennyi. Nem véletlenül peccselgetik a régi FS2004-es cuccaikat a fejlesztők FS-X alá. Több-kevesebb sikerrel, tegyük hozzá...
  • wolfaud
    #2566
    De akkor miért van az hogy a 2004-alatt meg el se indul??
  • Ombika
    #2565
    Ahhoz meg elkell telnie 1-2 verzionak! :)
  • Frequency
    #2564
    Eredmény:Töröltem,nembírtam kivárni míg betölti a mapot...talán valaki türelmesebb lesz,naívan azt hittem hogy ezt a problémát megoldották.
  • w77d
    #2563
    hát az nem az erősségem
  • exTrem
    #2562
    Hamarosan lesz. Pmdg NGX. Csak várjunk türelemmel.
  • w77d
    #2561
    készült már az fsx-hez vmi jó minőségű 737 kieg?
  • Ombika
    #2560
    Kerjuk az eredmenyt! :)
  • Frequency
    #2559
    Letőlthető a tileproxy 5!!Mindjárt tesztelem.
  • Clidey
    #2558
    És arra még nem gondoltál hogy nem kompatibilis a FS-X-el?
  • Clidey
    #2557
    Nájn.
  • Clidey
    #2556
    Nájn.
  • wolfaud
    #2554
    ami az fs9 alatt a Modules konyvárba rakna repulogép felinstallálásnál azt az fsx ben a gyokerbe kell rakni? mert az a hiba hogy a muszerek látszanak de nem mutatnak semmit a gau fileokat a gauesbe raktam a aircraft mapábbol a SimObject Airplaneba raktam a gép megy meg minden csak nem mutatnak a műszerek mit szurtam el? és mit hova kell rakni? ez amugy a Piper F1 Meridian.
  • w77d
    #2553
    sziasztok! a fs2004-es pmdg 737-es család kompatibilis az fsx-el?
  • wolfaud
    #2552
    Kicsit lama voltam de már megtaláltam!
    De az miért van hogy a repulogép kiválasztásánál a kis ikonok kozott nem rak ki repulogép képet ha már kiválasztom akkor minden rendben van
  • wolfaud
    #2551
    felre nyomtam .gau
  • wolfaud
    #2550
    ha fs2004 es gépet szeretnék berakni fsx alá akkor a .gov okat hova kell berakni mert nem találom a hozzá szolást amibe ez le volt irva
  • chicco
    #2549
    ok
  • Ombika
    #2548
    Kicsit mar off ez a tema,keress meg priviben tobb infoert!
  • chicco
    #2547
    az igen mokus örs csodálkozz.Kár ez a ds3 a sorozat szám?
  • Ombika
    #2546
    DS3 jobb valasztas lenne,de 6400 folott mar mind1 melyiket valasztod! Probaltuk haverral e6420-at semmi,de semmi kulonbseget nem vettunk eszre,talan 3d tervezes proginal minimalisat,de jelentektelen!! e6600-ot nem ajanlom,mert az meg annyira se tuningolhato,bar mostansag egyik se nagyon viszi brutal eredmenyt,mint anno amit inteztem alertnek, 3500-as peldany! :))
  • samsung123
    #2545
    redkivül köszönöm válaszod pont ez kellet:) mire megtaláltam vonla megőszülök. köszönöm
  • chicco
    #2544
    Alaplap neve Gigabyte GA-945P-S3
  • chicco
    #2543
    Nos akkor melyik dual cucc a jó ??6400 vagy 6420 vagy 6600??
  • chicco
    #2542
    ha shiftel 1ütt nyomod akkor finomaban távolodik.