33535
  • rooney8
    #2904
    Hát akkor még egy ideig nem játszok ezzel játékkal.
    Én még régebben játszottam valamelyik Flight Simulator-nak a demójával és hát eléggé akdozott. :/
  • ellington
    #2903
    valahogy nem lehet a játékban a hangok minőségét lejjebb venni? én ha kikapcsolom a hangokat dupla fps-t kapok, viszont a settingsben sose volt minőségi beállítás.
  • kiskorúbézoltán #2902
    Értem, köszönöm a választ.
  • alert
    #2901
    Nincs. Az a 14 oldalas szösszenet minden. Azért nem készítettek bővebb kézikönyvet mivel az FS tartalmazza a szinte mindenre kiterjedő oktatórészt (ahogy eddig is) és azzal gyakorlatban tanít meg repülni nem könyvet bújva. Persze elmélet is van hozzá, de ez mind az FS-en belül..
  • kiskorúbézoltán #2900
    Szevasztok!

    Nyilván én vagyok nagyon hülye de nem találom a kézikönyvet... Van egy hajtogatós izé meg egy tizenegynehány oldalas kis szösszenet. Gondoltam a rendes kézikönyv nincs kinyomtatva hanem ott van valahol a lemezeken vagy valamelyik feltelepült mappában, de nem találom. Szóval hol található a rendes kézikönyv?
  • Ombika
    #2899
    Nah felraktam Wilco 737-est!
    1280/1024 32 bit,osszes szures padlon rajta,osszes forgalom padlon rajta es amit meg lehetett!!

    Kulso nezetben es belsoben is 20/25 fps volt mindig, manhattan folott!!

    Itt a kep,4 magos geppel volt!
  • Ombika
    #2898
    Azt annyira nem zabalja(mem),ha minden igaz nemsoka lesz dx 10 tamogatas,bizom benne!!
  • chicco
    #2897
    olyan gépet még nem találtak ki amit ne izzasztana meg.Nem érdemes felsorolni mi kéne hozzá.Ami biztos szereti an Intel procit.Szerintem fél év és lesz ebből 1000 magos kivitel is.
    Kell hozzá majd 1 dx10-es vidkari meg egy dx10 sem ártana.
    A maradék helyre meg sok sok ram min 2 giga.
  • vmvr
    #2896
    na, holnap megveszem a gammát^^
  • adam944
    #2895
    Nálam az I a füst,az o pedig a Strobe Light on/off
  • rooney8
    #2894
    Akkor gondolom csak pc-re jelent meg, de akkor mi a gépigénye?
  • Ombika
    #2893
    C:\Documents and Settings\profil-name\My Documents\My Pictures\Flight Simulator X Files


    Holnap meglesz addon repcsivel teszt kepekkel ,ha hulye allergiam hagy aludni ma este!! :(
  • chicco
    #2892
    A380
  • félix1995
    #2891
    Az i-vagy az o
  • chicco
    #2890
    Vagy a c duku vagy a képek mappa,nem tom de ott vhol megtalálod
  • adam944
    #2889
    Ja,és még valami: hova menti a program a screenshootokat? (amit a v-gombbal készítek)
  • adam944
    #2888
    Hogyan lehet Follow me-t kérni,ha lehet,vagy kitolást?
  • chicco
    #2887
    érdekes.mint mondtam a berugózás vezérli.Semmit nem kpcsoltál be a földön.

    RTo vagy arm spoiler
  • ellington
    #2886
    ja és az volt a poén, hogy ez kinyílt a földön, úgy indult az egész, és levegőben is maradt úgy.
  • ellington
    #2885
    naja, magyar billentyűzetem van.
  • chicco
    #2884
    Szárny teteje tuti spoiler.Amint említettem arm position -ban magátol kinyilik de csak a földön ilyenkor F2 és akkor beindul a sugárfék azaz trust reverser.N bill nekem nem köszön vissza most így fejböl.
    Figyu Milyen billentyűzeted van??HUN ENG nem mind1
  • ellington
    #2883
    na akkor azt tudom, hogy ez nem a flaps, mert a flapsot a joystickon is tudom fel-le engedni, ez a fékező valami meg a gép szárnyának tetején van. az fs2004ben volt valami fékezés, az is azt nyitotta ki emlékeim szerint. és az "n" gomba ment talán, vagy valamelyik alsó.. köszönöm a segítséget mindenesetre, a flapset legalább már értem :D
  • chicco
    #2882
    FLAPS=Fékszárny.Def settings F5-F8 ig A szárny hátsó szekcionált része.
    Feladata a fékezés és a felhajtóerő megnövelése sebbeség függvényében.


    Spoiler Air brakes shift+ü ARM POSITION --Ez ilyenkor a futó berugózásánál autómatán nyilik a földön.A gázkar melett bal oldalon a CPT oldalán lévő kar.
    A levegőben fékezésre lassulásra birja a gépet és a szárnyon fellépő felhajtóerőt rontja tehát a gép süllyedni is fog.
    Ü azzonali teljes kibocsátás. Full Position.

    Ha fékszárny kintlétekor látod ,hogy a spoiler egyes részei kinyilnak az a kanyarodás segítségére történik .Ilyenkor ez elő fordulhat amúgy te nyitod például süllyedéskor ha nagy a ráta és túl gyorsan esnél be 10000 feet alá akkor érdemes kiengedni.10000 feet alatt 250 kias vagy ahogy az írányító kéri.Remélem tudtam segíteni.

  • ellington
    #2881
    az ű betű nálam nem csinál semmit, pedig minden alapon van a billentyű-kiosztásnál. viszont érdekes módon, most elindítva a misszót, nem voltak felkapcsolva azok a szárnyak. a flaps azmeg nem az, amit soklépésben lehet állítgatni? mert amiről én beszélek, az nem az.
  • alert
    #2880
    Csak a procira nem tudsz terhelni mindenképpen a VGA is kapni fog egy pofont, de a játékban az autogen scenery, az összes AI forgalom, és ha valamilyen fizetős "összetettebb" kiegészítő repcsit használsz akkor ezeknek az adatoknak a számítása mind a procira ugrik.
  • w77d
    #2879
    szerintetek van esély arra, hogy a vista service pack megjelenése után gyorsab lessz a játék, vagy már csak az új generációs videokártyákban/procikban bízhatok??
  • chicco
    #2878
    Ombikának

    Nem nem volt szándékos.Félreértettem azt hittem kérdezed ,hogy ez nem 1 hirdetésben volt.
    Erre volt a válaszom--- hogy igen a Gianni bazárja a pro hardveren.
    (na remélemezért kapok 1 kis árengedményt)
    1ébként miért ne szoljak itt a forumon ha van 1 gép ami szereti az fs-t.
    Valaki joyt kinál az is hardver.

    Nem nem értek a hardverekhez néha ősszerakok 1 gépet magamnak és 95 óta Szimulátorozom-lehet ahoz se értek de jobb mind Counter Strike-ot nyomni

    Extrem szerintem én már akkor reptéren voltam mikor te még a kiscsoportba toltad a falepkét de min1.
    Én még mindig ott vagyok és fizetnek érte amit csinálok szvsz nekem ez így jó.

    Nem linkelem be azt a sok email amit légitársaságok vezetőitől kapunk a jó minőségi munkáért.
  • ellington
    #2877
    flaps. beleégetem az agyamba.
  • kockafej554
    #2876
    Settings/Controls/Keys vagy valami ilyesmi (a fékszárnyak angol neve flaps)
  • chicco
    #2875
    Ü betü a spoiler ha arra gondolsz
  • ellington
    #2874
    #2866?
  • w77d
    #2873
    nah erre kíváncsi leszek! Ombika az eredményt kérjük majd ide leírni! :)
  • Ombika
    #2872
    De ha fullre felhuzom grafot az nem vga-t terheli le?! :( Epp ez az,hogy kisebb felbontas kellene,hogy ne a vga-t terhelje,de nincs 1024-nel kisebb lehetoseg ,meg ha cfg-be turkalok akkor se fogadja el!!
  • alert
    #2871
    Ja és manhatten vagy valami hasonlóan zsúfolt nagy kiterjedésű városrész felett repülj.
  • alert
    #2870
    Tedd fullscreenbe és a monitorodnak megfelelően választható legnagyobb felbontásba a grafikát ultra high-ra és kapcsold be a video driver-ben is a maximum AA-t és AF-et. Az FS-ben a autogen (auto generated scenery) csúszka legyen a maxon illetve kézzel húzd fel maxra az AI forgalmat és az összes földi forgalmat pl autók stb. Repülőgépnek pedig válaszd a 747-est vagy mégjobb valami fizetős modell pl Wilco 737 vagy Level-D 767 ami totál leterheli a procit a sok poligon miatt.
  • Ombika
    #2869
    Most 4rol beszelek es linkeltem kepet!! DE 2ot se hasznalja ki ,nehe -neha 50/60%on megy max!!
  • ellington
    #2868
    (alapjáratom nem használja ki az FSX a kétmagos procit?)
  • Ombika
    #2867
    Q6600 3100 Mhzen jaratva,volt mikor jobban is megdolgoztatta cput,nemtudom hogyan tudnam jobban leterhelni es megnezni,hogy tenyleg kihazsnalja e tobb magot sp1?!

    Katt ide a kepert!
  • ellington
    #2866
    egy nagyon láma kérdés, de melyik gombbal kell kikapcsolni (ide se tudok hirtelen jobb szót) az airbusna ka fékezőszrnyát (vagy mi is az). megnézem a rómából nápolyba menő küldetést, és nyitottal kezd, és nem tudom sehogy se behúzni.

    csak pc-re, ahogy én tudom.
  • rooney8
    #2865
    Hy.
    Ez a játék csak PC-re jelent meg?