33535
  • rooney8
    #3315
    XD ez jó XD
  • Ombika
    #3314
    Ezt azonnal beszerzem ,kivancsi vagyok dx10 alatt mit produkal!
  • w77d
    #3313
    huhh.... hát az anyagi kár jelentős
  • adam944
    #3312
    Na,ez így nem lett jó,itt a link:
    Kép
  • adam944
    #3311
    Észrevettem egy kicsit érdekes dolgot a játékban,miközben én parkoltam,és átváltottam egy másik,épp a játékban lévő gépre,ami pontleszállt (jobbgomb bárhol a monitoron,Air traffic).És itt fedeztem fel ezt:
  • Strami11
    #3310
    najo.. nem irtam semmit... :D szerintem engem innen bannolni kene, mindig mindent keson veszek eszre :((( XD
  • Strami11
    #3309
    hmm.. :/ Megin siettem :( Elfelejtettem odairni, hogy erdeklodok vmi legitarsasag utan (habar ez eleg egyertelmu volt... de azert ide irom :)) es bocsanat osszeszedetlensegemert :D (ez a szo nem hosszabb mint a megszent...tekert? :DDDD
  • Strami11
    #3308
    hali!
    meg nem sokat repultem neten (osszesen kb 3-4 orat) es erdekelne, hogy milyen minimumok vannak kb... megneztem az odlalt, nagyon "baba" ;):) (es bocs ha a feltetelek folott csak atsiklottam :D)
  • repvez
    #3307
    Ne, gyenge képek érdemes megnézni minden oldalt, csak kiváncsi lennék milyen géppel ment, bár igaz hogy néhány képen az FPS 7-24 között volt.
    FSX Accelerator
  • w77d
    #3306
    azért ez egy halvány jó hír
  • Clidey
    #3305
    Az is lesz benne...ha nem is sok.

    FSX SP2-DX9

    Here is a list of what is in SP2 from a “global install perspective” and not just on Vista when DX10 is active:

    Fixes and Features Core and Graphics

    1) 8-core bug fix

    2) 3G enabling FSX and Autogen memory use optimization

    3) Exterior shadow quality improvements

    4) Optimization of terrain IO for photo-scenery and “scenery load out of the zone” fixes to help reduce blurries

    5) More batching of Autogen. This will help in areas where a lot of custom objects of the same material are authored and complements the SP1 batching work.

    6) 737 and A321 night/taxi light fix with new models

    7) Raindrops in the 2D cockpit

    Audio, International, UI

    8) Audio fix for soundcard/usb to speakers/headphones on Vista

    9) Various internationalization fixes

    10) Saving undocked panels

    11) UI fix for flight list to be alpha-sorted when "Title" is clicked

    Multiplayer

    12) Multiplayer compatibility with XPack for free-flight. With all the changes in Acceleration, SP1 is not free-flight compatible. SP2 addresses that.

    13) Multiplayer fixes for

    a) when using DIRECT CONNECT, FSX now remembers the last IP used

    b) COM1 shared cockpit sync



    We didn’t get either the “w” key issue or the alpha-fade for Autogen into SP2. We just couldn’t get to those fixes. We still have a good set of fixes, even without those two, and we hope the DirectX9 user is happy with the two service packs we have delivered this year.
  • w77d
    #3304
    basszus az alapjáték nem megy fullon, akkor ezzel mi lessz? 5fps? inkább valami sebességjavító cuccot adnának már ki!
  • perko
    #3303
    FSX Acceleration
    Azt írják az SG-n, hogy otóber 26.-án itthon is kapható lesz.
  • Vlala #3302
    Nézem!
  • w77d
    #3301
    nagyon baba, grat
  • Clidey
    #3300
    Durvajó a dizájn, gratul!!! ;)
  • m814
    #3299
    Sziasztok.

    Új szárnyak suhognak az IVAO virtuális égboltján.
    Egy kis közösség azoknak akik komolyan gondolják a szimulátoros repülést.
    Bövebben itt:http://www.pannonwings.hu/
  • litlebubu
    #3298
    Mondjuk ezt kár volt :-( ,bocsi,ez is a CRJ panelt használja.
    Linkelés után néztem meg,sorry.
  • litlebubu
    #3297
    Próbáld meg itt
  • adam944
    #3296
    Nem tudja valaki véletlenül,hogy honnan tudok leszedni MD-80 ast vagy hasonlót rendes pilótafülkével?Mert ami nekem most van az a CRJ-700 asét használja...
  • litlebubu
    #3295
    Ez 2005-ben volt,akkor nagyon hírdették,és arra jártunk,ahol az üzlet van(valahol a XI.ker-ben volt. Kipróbáltuk a VR szemüveget,de még az eladó is csalódottan nyilatkozott róla. A típusát én nem tudom,gondolom azóta jelent már meg újabb,de az nagyon gyenge volt. Olyan volt,mintha 5 méterre előtted lenne egy 15" monitor,még az ikonokat sem tudtuk felismerni a képernyőn.
  • adam944
    #3294
    Ez télleg naon odavág.Ha van vkinek véletlenül egy amit megunt,akkor azt ideajándékozhatja! :D
  • rooney8
    #3293
    Ez nagyon durva. Nekem kell egy ilyen
  • rooney8
    #3292
    Azért én szívesen elfogadnék egy olyat :)
  • wolfaud
    #3291
    itt van még róla pár infó

    http://www.diamond-simulation.de/multimedia.html
  • wolfaud
    #3290
    Szerintem a leg élvezhetőbb a Diamond simulation azzal csak 2 probléma van az egyik hogy nem fsx kompatibilis a másik hogy rohadt drága lehet!

    http://www.diamond-simulation.de/fileadmin/d-sim/multimedia/d-sim_video_01.mp4
  • adam944
    #3289
    Hát,szerintem a Media Marktban megtalálod.
  • wolfaud
    #3288
    Emlékszem ezelőtt 10 évvel ezelőtt jöttek ki az első vr sisakok még a Descent játékkal lehetett tesztelni. Azóta nem tudom elhinni hogy nem fejlesztették. Ha valaki tud olyanról ami tényleg jó minőségű és tényleg jól szuperál az engem is érdekelne!
  • wolfaud
    #3287
    Szia z800 3DVisor próbáltad ki?
  • trobi00
    #3286
    Hy
    meg tudnátok mondani honan tom meg szerezni ezt a játékot
    elöre is kösz
    trobi
  • litlebubu
    #3285
    Én ezt kipróbáltam a vrcenernél. Egy hatalmas fos az a szemüveg. Olyan,mintha 5 méterről néznél egy apró monitort,nagyon gyenge próbálkozás. A 3d-hez pedig nem sok köze volt.
  • alert
    #3284
    Az tény, de ez egyénen is múlik gondolom. Én is hallottam hasonlót (de ez mindenre igaz), ugyanakkor több olyat, hogy semmi bajuk nincs tőle.
  • Bucser
    #3283
    Szar a felbontása még ezeknek a mini TFT-knek. Arról nem beszélve, hogy kúrva gyorsan elveszíted a koordinációdat és könnyedén elszédülhetsz (váltottam levelet olyannal akinek hasnló van. Huzamosabb ideig nem tudta használni. szédült hányingere volt)
  • alert
    #3282
    De van egy ilyen szemüveg itthon is lehet kapni a vrcenternél. Nemcsak hogy mozog előtted a kép ahogy forgatod a fejed, de 3D-ben is jeleníti meg a képet mint az e-dimensional szemüvegei, tehát tényleg térhatású a kép, mintha egy pilótafülkében ülnél. Egyébként szinte bármilyen 3D progival működik. Csak 260 ezerbe kerül. Más ilyenről nem tudok.
  • rooney8
    #3281
    És nem lehet valami olyat venni ami valami sisak vagy szemüveg szerűség és ahogy mozgatod a fejed úgy mozog elötted a kép?. Tehát nem amonitoron nézem hanem a szemüvegbe vagy a sisakba (ezt most komolyan kérdezem)
  • Bucser
    #3280
    TrackIR-nak csak előnyeit láttam eddig. Hazsnáltam jópár repszimben és autósban is. mindegyikben baromira erősíti a beleélést.

    Il-2-ben nincs 6DOF-de más szimekben megtalálható és PL Armed Assaultban is nagyon hasznos.

    A Gépen lassulást nem vettem észre eddig TrackIR miatt. Mind 32 mind 64 bites driverei vannak. Én csak javasolni tudom hiszen egy idő után elképzelni sem tudod nélküle a szimezést.

    A video nem igazán mutatja, hogy milyen élmény...
  • MT12
    #3279
    A tir-nél nam annyit fordul a kép mint amennyit a fejed, minden egyes tengelyt külön lehet beállítani mekkora legyen a fejmozduláshoz viszonyított látványbeli elmozdulás. Egyetlen igazi problémája, hogy rászokik az ember, amíg joy nélkül repszimeztem - hmm, boldog békeidők :D - annak se éreztem igazán hiányát, most - számomra - ugyanilyen a TrackIr.
  • Strami11
    #3278
    errol annyit, hogy szerintem nem eleg jo, mivel ha forditod a fejed a monitorok nem forognak a fejedddel egyutt tehat a szemed elegge kiterkeredik velemenyem szerint... (PC Pilotban volt rola egy reklam de engem nem gyozottmeg... :D)
    Koszi Alert! Amugy hogy vagy miota nem beszeltunk? :)
  • w77d
    #3277
    gyerekek a trackir engem is érdekelne! aki használja tapasztalt esetleg fps esést?? egyéb hátrányok??
  • alert
    #3276
    Az IVAO-nak semmi baja :) írd át a servinfo.ini-ben az összes ivao.org végződést ivao.aero -ra majd mentsd a fájlt. Ezek után menni kell. Ha mégse akkor van egy másik szerverfigyelő progi is ami IVAO és VATSIM hálózatok forgalmát tudja megjeleníteni és magyar fejlesztés. INNEN tudod letölteni.