33535
  • alert
    #3235
    Így van az netre vonatkozik ha egy virtuláis légitársaság tagjaként akarsz repülni. Ez kicsit bonyolultabb, sokmindent kell tudni, valós szabályok, térképek, eljárások, angol fónia a valós szóbeli irányítás miatt stb. Offline lehetőség az FSPassengers. Ez fs2004-hez van, de már készítik X-hez is, nemsokára megjelenik. Ez egy payware addon, de ebben managelhetsz légitársaságot, kapsz bért, értékelik a repülésed, millió funkciója van, stewi bemondástól kezdve minden :) egész jó. Több infó: www.fspassengers.com
  • ellington
    #3234
    #3206 engem is érdekelne, de van egy olyan gyanúm, hogy az a netre vonatkozik.
  • surgeon
    #3233
    Freeflight>Failures..> és szabad a pálya!
  • Strami11
    #3232
    a freeflighton belul betudod van ott a negy gomb (most igy nemtom mindet fejbol XD) a fligt planner, fuel and payload, meg meg valami es ott be lehet.. :D nah ezt most megaszondtam
  • adam944
    #3231
    Hy!
    Azt be lehet valahol állítani,hogy legalább néha, repülés közben tönkremenjen a gépem?(mármint a repülő :D:D) Gondolok itt minden ok nélküli hajtómű leállásra,vagy hasonlókra.

    Ja,és #3206?????

    Köszi!
  • ellington
    #3230
    szerintem eltévedtél, ez az fsx topic
  • zsoli03
    #3229
    Üdv! fs 2004-em van. Tud valaki repülő madarakat az 2004-be? Letöltöttem a bird 1.0 hiegészítőt be is másoltam ahova kell elvileg, de eddig még nem találtam madarakat. ha valaki tud még ilyet, vagy állatokat, segítsen. kösz
  • alert
    #3228
    Szerintem nézz utána az Aerosoft fórumban vagy kérdezz rá, free support jár és sokmindent leírtak már, mindenre válaszolnak.
  • Strami11
    #3227
    van hozza 'ridmi' es le is irjak, hogy a flight deck 4 ben mar nincs szukseg semmi fele mas program futtatasara, meg egyebre egy katapultos inditashoz, meg egy erkezeshez... 'legyel a katapulton, parking break on, full gaz, fek kiold es repulsz' hat ahhoz kepest... :D:D pedig mar az o missions eikkel is probaltam es ott se megy :) keresek vmi pocsot(ha van) hozza hatha javit rajta vmit :D:D
  • Strami11
    #3226
    petkonak igaza vaan :)
    en nemtom, reszemrol eddig a max repult magassag 51-2000 lab lehetet egy Goshawk-kal. a 737essel meg nem szoktam tanulmanyi kirandulasokat szervezni a marsra, mert ez meg meg se fordult a fejembe a masik (most hogy mar megfordult :D) meg nem hiszem hogy hamar odaernek :P. ha mindenkepp marsolni vagy holdazni vagy nemtom mit szeretnel akkor asszem a just flight-nak de nem biztos, lehet a firstclass-sim.-nek van egy ilyen urhajos szimulatorja, a most havi PC Pilot CD mellekleten volt rola egy kifejezetten pofas videoja :).
    amugy ha az FSX-ben akar el is lehetne a legkort akkor szerintem lenne benne alapbol egy olyan kaliberu repcsi... jah es bocs a helyesirasi hibakert ha van... HA VAN :D:D
  • Petko
    #3225
    akkor mérnem kezded már egyenesen felfedezőmisszióval a titánra?
  • mcsaba
    #3224
    Sziasztok, nekem nincs meg a FSX, az FS2004-et használom, de hallottam hogy az FSX-be nincs magasság korlát, és az érdekelne mennyire lehet használni ürhajószimnek, lehet egy rendes orbitális repülést végrehajtani? van annyira élethü mint az orbiter nevü szim? mijen ürhajós kiehészítők léteznek? pl. egy holdrastállást lehet vele szimulálni?
  • Clidey
    #3223
    Nem tudom elhinni, hogy nincs hozzá egy részletes ridmi, amiben le van írva minden tudnivaló!
  • Strami11
    #3222
    ez igaz:D
  • litlebubu
    #3221
    Ez ügyben nem vagy lámább,mint én,mert hupilila fingom sincs ,hogy hogyan kell a gőzkatapultot működésre bírni,mivel nem próbáltam még ki a Flight Deck 4-et. Viszont megvan,a kérdés ez volt. :-)
  • Strami11
    #3220
    jah es bocs ha a flight deckes kerdesben csak lama vok es vmit nem vettem eszre... :D
  • Strami11
    #3219
    megvan a flight deck 4 eredetiben es egyszeruen nem megy a katapult :S valamint a drot koteleket se tudom elkapni (eddig minimum 100* probaltam, pause, kulso kamera, es el kene kapnia, de nem :S) a masik meg, hogy az ultimate traffic jol mukodik FSX-el, es erdemes megvenni? :D
  • surgeon
    #3218
    Sziasztok! Fut vkinek a FSX Google Eart Tracker? Nekem letöltve a FSXGET 0.0.3.1 RC3 file, ezerszer install, uninstall, mindig ugyanzzal a hibakóddal kezd és nem megy tovább. Any Help?
  • litlebubu
    #3217
    Igen!
  • alert
    #3216
    Mégegy kódot írtok ide és ban lesz.
  • adam944
    #3215
    #3206??
  • Strami11
    #3212
    jah es meg egy kerdes: vkinek megvan a Flight Deck 4 kieg. vagy az ultimate traffic vmelyik resze?
  • Strami11
    #3211
    alert, azer koszi a segitseget mer a pacak megadta volna az uj kodot... de hat igy nem kellett :D
  • alert
    #3210
    Ez már fáj.
  • Strami11
    #3209
    hat en sajnos nem tudok segiteni ebben a kerdesben. Viszont az en bajom megoldodott... kb 20 perc telefonalas utan kaptam egy ugyintezot akir elmondta mit csinaljak.. stb,stb.. beirtam a kodot hogy megkapjam a masikat amivel ujra aktivalja...es lass csodat, sikerult regisztralnom az FSX-t... (es azzal a koddal ami eddig 16* szart be az aktivalasnal... :D
  • zsoli03
    #3208
    És már nagyon szeretnék online repülni!
  • zsoli03
    #3207
    ÜDv! AZ fs 2004-el szeretnék csatlakozni a vatsimre. már regisztráltam magam, a squawkbox3 at is letöltöttem, de nem nem értem hogy kell csatlakozni. miután kitöltöttem minden mezőt a connectbe, a "server" -nél beírtam azt hogy VATSIM. de lehet hogy ez nem jó, mert hibát jelez. SEGÍTSENEK LÉGYSZIVES! ha valaki lépésről lépésre leírná hogy mit kell tenni, örülnék Egy éve próbálkozom a csatlakozást.
  • adam944
    #3206
    Ismét egy kérdés:

    Eredetiben van meg a cucc,és a kézikönyvben olvastam,hogy lehet olyat csinálni,hogy csatlakozok egy légitársasághoz,és kapok menetrendet,meg minden.A kérdésem az,hogy ezt hol lehet? A Missions-ban van ilyen kategória,hogy Airline Pilot,de ott van kb 4-5 repülés és ennyi,de semmi menetrend meg ilyenek.
  • Strami11
    #3205
    oh, koszi :)
  • alert
    #3204
    Ez csak egy telefon. Felhívod a microsoft supportot és megmondod a problémádat. Ők kérni fogják az eredeti termékkulcsot és vagy átírják az adatbázisukban, hogy újra aktiválhasd vagy pedig adnak egy másikat. Ennyi. Windows aktiválásnál ugyanez a helyzet.
  • Strami11
    #3203
    egyenlore ne adj ki ra 20.000 HUF-t a kovetkezo okbol: en megvettem, feltelepitettem, a vilag legjobb jateka, uj gepem van, es nem engedi regisztralni azzal a cseszett koddal amit 100 euroert vettem meg mert hogy egyszer mar regisztraltam vele... hat bil gates meg a csapata... :D nah amugy ha vki az en bajomra tudna megoldast PLZ IRJON!
  • FLeT
    #3202
    csá nép!
    Ez a verzió: - Microsoft Flight Simulator X Deluxe-Razor1911 ugyebár rossz volt hiszem a végén kiírta az 1935-ös errort!
    A napokban láttam hogy RAZOR-ék újracsomagolták az 1-es DVD-t: - Microsoft Flight Simulator X Deluxe DVD1 REPACK-Razor1911
    Azt szeretném kérdezni, hogy ezzel elindul a játék! Mert ki szeretném próbálni mielőtt kiadaok rá 20.000HUF-ot a demo pedig elég szegényes...
  • zsoli03
    #3201
    JA és! Szerintetek az fs2004 ben lehet animált forgalmat varázsolni? mert én találtam kiegészítőt bár nem tudom aktiválni. És ha feltuningolom kiegészítőkkel akkor van olyan jó mint a fsx gyenge konfival. nem??
  • zsoli03
    #3200
    és mégegy kérdés. Hogy telepítsem fel a service pakkot? egyszerű! Azért be van kapcsolva a biztonsági mentés.
  • adam944
    #3199
    Hát,ha a demó elmegy,akkor a teljes is.Egyébként a service packot a micrsoft oldaláról tudod leszedni.
  • zsoli03
    #3198
    kösz! tehát töltöm le a service pakk kettőt, és rendben lesz. És ha a demó fut akkor ugyanúgy fut majd a teljes verzió is???? SZeretném azt is.
  • ellington
    #3197
    kéri az service pack kettőt az xp-hez.
  • zsoli03
    #3196
    ÜDv! SEgítsetek! MÁr letöltötem az fsx demóját, de nem tudom feltelepíteni. azt irja ki hogy: flight simulatur x requires xp sp2 ..EZ miért lehet? Egyébként fs 2004 megvan és fut jól. Akkor az fs x futna viszonylag jól? Előre is köszönöm.
  • chicco
    #3195
    Természetesen condizni is lehet vele.
  • chicco
    #3194
    Auxiliary Power Unit.Apu.Feladata levegő és áram termelése álló ill 1es fázisokban rep közben.
    Álladó fordulató hajtómű kb 62.000 rpm.Garett vagy egyébb gyártók termékei.
    Kerozinnal megy mind a hajtóművek.
    Elegendő fordulatnál levegőt vonunk el amivel a hajtóműveket megpörgetjük.(air bleed)