33535
  • PcBalu
    #3516
    nem miért? de másnak is másoltan megy simán.
  • adam944
    #3515
    Eredetiben van meg?
  • PcBalu
    #3514
    Kérem valaki aki tud segítsen!

    A telepítésnél ez mi akar jelenteni? Microsoft Flight Simulator X -- Error 1311.Source file not found(cabinet): D:\D2Feat~1.cab. Verify that the file exists and that you can access it. És utánna a telepítés nem folytatódik. :( Ha valakinél volt hasonló hiba akkor kérem segítsen!.
    Előre is köszönöm!
  • wolfaud
    #3513
    szerintem vegyél egy kivetítő azzal elég élvezetes
  • DJviolin
    #3512
    Nincs másélf millám, hanem csak 10.000 Forintom. :) Ezt halál komoylan mondom. Nem vagyok milliomos, hanem teljesen csóresz. Pusztán érdeklődtem, hogy mennyiből lehet összehozni egy ilyen rendszert. De nyugodjatok meg, már letettem róla. :)
  • w77d
    #3511
    egyetértek
  • Ombika
    #3510
    Briko dobtam privit....
  • wolfaud
    #3509
    Mondjuk én ha lenne 3-4 millám ilyen cucra inkább leraknám 1,5 milláért egy Cessnára a joksim és a maradék 1,5 millábol meg néha bérelnék gépet és repkednék annál igazibb feelinget nem ad semmi igaz nem Boing
  • wolfaud
    #3508
    Én tudok egy alternativát de nem tudom az árát mondjuk már 1 szer belinkeltem az oldalt
    http://www.diamond-simulation.com/
  • bandikabp
    #3507
    Azért ha mégis érdekel:

    http://www.pilotshop.hu/shop5/index.php?main_page=index&cPath=73_126

    Bandika
  • alert
    #3506
    Nincs igazad van akinek ez hobbi vagy fanatizmus és erre költi a pénzét, mert ebben érzi jól magát (függetlenül attól hogy mennyivel tud gazdálkodni nem kell ehhez milliomosnak lenni még itthon is össze lehet spórolni pár év alatt ha meghúzod magad). Vannak ennél sokkal elgondolkodtatóbb és kirívóbb dolgok is.
  • DJviolin
    #3505
    Nyugi, megláttam, hogy mennyibe kerül egy falatka panel, és letettem róla. :)
  • w77d
    #3504
    bammeg mennyi pénzed van neked, hogy ilyen nagyságrendekben gondolkozol?
    azért én sem panaszkodom, de eszem ágában sincs egy több milliós szimulátort a szobámba tenni
  • alert
    #3503
    LCD kijelzőt felejtsd el nincs is akkora amekkorák kellenének :) Így is kell pár LCD a műszereknek. Repülőgéptemetőből cockpitet rendelni jó buli ha a tengerentúlon laksz és van elég pénzed :D Itthonra felejtsd el. Méretek mindenhez megvannak, ha nem tudod megépíteni kérd meg egy asztalos haverodat. Ha az sincs akkor olyan 100 rongyért megcsinálja egy ügyesebb kezű valaki aki ért a fához. Srácot nem ismerem személyesen.
  • DJviolin
    #3502
    http://web.axelero.hu/andkozma/cockpit/cockpit.html

    Itt a srác írja, hogy Kozma András cockpitja inspirálta. :o) Kicsi a világ. Ez a srác egyébként angol? Csak furcsa, hogy a vacchun-nál repül.
  • DJviolin
    #3501
    Köszi.

    És ha projektor helyett lcd kijelzőket használnék, amelyek pont ablaknyi méretűek lennének? Vagy az nem annyira élethű?

    Hallottam arról, hogy van valahol a Nevadai sivatagban egy repülőgéptemető, ahová rendszeresen kijárnak komoly cégek emberkéi, és nemes egyszerűséggel levágják egy gép orr részét. Ez olcsóbb megoldás lenne, vagy ott is érték szerint számítanák meg az árát? Na meg a behozatali költség.
  • alert
    #3500
    A mai árak a pár évvel ezelőttiekhez képest nagyon lementek. Egy ilyet nem tudsz egészben venni részenként kell innen-onnan megrendelni a dolokat, több számítógép és projector is kell hozzá nameg a váz és egyéb elemek és persze sok idő és türelem és hozzáértés, hogy össze tudd rakni és beállítani :) Nem egyszerű feladat, de van jópár olyan oldal, ami ezzel foglalkozik. Talán az egyik legjobb, ahol elég részletesen írnak az elemekről és segítőkész a srác ez: http://www.737ng.co.uk Konkrét árat nem lehet megállapítani, mert függ a felhasznált alkatrészektől, attól hogy mit tudsz megcsinálni magad és mit kell megvenned, mit honnan tudsz beszerezni, mivel szívod meg mit kell majd kicserélni stb, de ma az általam olvasott oldalak és némi utánajárás után kb 3-4 milla közé tehető egy használhatónak mondható home-made NG cockpit ha néhány dolgot meg tudsz oldani magad egy kis trükközéssel és nem kell minden elemet megvásárolni pl váz, 2db FMC, Nav szoftverek, stb.
  • DJviolin
    #3499
    Titkon az az egyik álmom, hogy építek egy szimulátort, és berakom a szobámba a a sarokba. :) Szerintem mindenkinek van/volt már ilyen elképzelése. A kérdés csak az, hogy nagyon, vagy kevésbé nagyon legyek lelombozódva a pénzügyek miatt.
  • DJviolin
    #3498
    Csak érdekel. :) Ha megnyertem volna a lottót, akkor nem kérdezősködnék, hanem megvenném azt, amelyik Ferihegyen van. ;D
  • Scottt
    #3497
    T'án megnyerted a lottót?
  • DJviolin
    #3496
    Sziasztok!

    Csak érdeklődésképpen:
    A jövő házában van egy 737NG szimulátor. Egy olyan eszköz kialakítása körülbelül hány millióba kerül? Vagy esetleg nem home-made? Ha nem, akkor mely cégek foglalkoznak ilyen szimulátorok gyártásával?
    Tudtok ajánlani olyan honlapokat, amelyek házilag és/vagy gyárilag készített szimulátorokkal foglalkoznak?
  • PcBalu
    #3495
    Segítséget kérek!

    A telepítésnél ez mi akar jelenteni? Microsoft Flight Simulator X -- Error 1311.Source file not found(cabinet): D:\D2Feat~1.cab. Verify that the file exists and that you can access it. És utánna a telepítés nem folytatódik. :( Ha valakinél volt hasonló hiba akkor kérem segítsen!.
    Előre is köszönöm!
  • repvez
    #3494
    Egész hangulatos kis video:
    mirage F1
    Esetleg tudja valaki hogy ez melyik addon és hogy FSX alá jo vagy másikhoz.Vagy ha tud még akkor pár ilyen részletes vadászgépröl adhatna infot hogy hol lehet megnézni öket.
  • adam944
    #3493
    A B737-nek hol lehet fel-lekapcsolni a Nav Light-ját?
  • Strami11
    #3492
    ok, koszi alert!
  • milk41
    #3491
    akkor inkább hanyagolom jövőre az FSX megvételét
  • w77d
    #3490
    ennek a játéknak baromi nagy gépigénye van! Talán a jelnlegi programok között a legnagyobb! A futtatásáhóz a mai viszonylatban nézve egy közepes, vagy egy jó konfig szükségeltetik és akkor sem garantált a csúcs grafika!!
  • alert
    #3489
    Nem igen van közvetlen DDS szerkesztő nameg semmi értelme, de ott van pl az Imagetool! FSX SDK-hoz mellékelik is. Még a deluxe cd-jén is rajta van. Egyébként nem DDS editor kell neked. A DDS-t a progival visszafordítod BMP-re és editálod, majd az imagetool-t megfelelően paraméterezve visszafordítod DDS-re. Konvertálásnál figyelj az alpha channel-re, DXT formátumra, stb.
  • Ombika
    #3488
    NEM!
  • milk41
    #3487
    lenne egy kérdésem,ezzel a configgal jól futna(minimum medium beállításokkal)az FSX?

    CPU típusa Intel Pentium 4, 3133 MHz (12 x 261)
    Alaplap neve Asus P4C800 (5 PCI, 1 AGP Pro, 1 WiFi, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)
    Alaplapi lapkakészlet Intel Canterwood i875P
    Rendszermemória 1536 MB (PC3200 DDR SDRAM)
    Videokártya RADEON X850 Series (256 MB)
    3D gyorsító ATI Radeon X850 Pro AGP (R481)

  • Strami11
    #3486
    nem rossz.. nehogymar vegyek egy accelerationt... ILYEN DRAGAN XDXDXD:)
  • Clidey
    #3485
    Hja, hát ilyentet tudunk mi is Zacsival... :P





  • Strami11
    #3484
    koszi, hasznaltam google-t de csak forumokat adott fel, megneztem az ott feladott programokat, konvertereket, de a programok fizetosek voltak (ami meg nem, azt mar toroltek az adott oldalrol) a konverterek meg nem futnak vistan... :S tehat bocsi... es koszi a tippet :)
  • sindelnet
    #3483
    Ha nem használsz googlét itt egy:DxtBmp
  • Strami11
    #3482
    valaki tud valami jo DDS editor programot?
  • w77d
    #3481
    mondtam már hogy NEM!!!
  • milk41
    #3480
    kártya,proci kuka.RAM-ot meg bővítsed
  • 16gaborm
    #3479
    AMD Sempron 3200+(1,8GHz)
    Ati Radeon 9200(128MB RAM)
    1GB RAM

    Szerintetek tudok majd nagyából élvezhetően játszani ezzel a játékkal érdemes letöltenem?

    írjatok köccee
  • w77d
    #3478
    hát a 3d markt 12230-at produkál, az fsx max beállításon városok felett nagyon lassú 7-9fps
  • viktor130
    #3477
    Sziasztok! A teljes játékot honnan lehet letőlteni?