33535
  • FLeT
    #3395
    csá nép!
    Lehet ezzel a gémmel lanozni?
  • Hypo #3394
    igen azt hiszem tester.

    Fiber Frame, Texture Bandwith
  • Ombika
    #3393
    Alap tweak-en mit ertesz?
    Amugy aki linkelget ott dx10bol kepeket ,o kilenne? Tester?
  • Hypo #3392
    Ez a srac konfigja amugy ott a forumon is
    Computer Specs: Conroe E6600 @ 3.6 Ghz water cooled
    FSB 1600
    P5WDG2 WS Professional
    Mushkin XP2-6400 4GB kit CL4
    5 x WD 2500 KS 16 MB S-ATA2
    Enermax Galaxy 1000 Watt
    BFG NVIDIA GeForce 8800 GTX OC WC 768MB @ 650/1500/2000
    24" Benq FP241 6ms LCD @ 1920x1200x32

    az alap tweakeket hasznalja, es nehany kepen FEX es kieg a szep felhokert
  • Ombika
    #3391
    Nekem C2D+2 giga ram+ 7900 GTX es gond nelkul megy fullba ,minden forgalommal 20 fps-eket,de ezt mar irtam!
    Dx 10 meg annyiban mas,hogy vistanak kell 3 giga ram + 8800 gtx kb.De hiaba raktam be 8800 GTX-et gepembe,a javulas 5%ot jelentett,tehat nem graf kell ide ,az majd csak dx 10 miatt kell!
  • wolfaud
    #3390
    Kiváncsi lennék milyen gépen futott ami ilyen felbontásba igy futott
  • Ombika
    #3389
    Akkor igy jartal!!!! En mar nagyon varom!
  • litlebubu
    #3388
    Én nem látok külömbséget a DX9-hez képest.
  • Ombika
    #3387
    FSX Acceleratin & DX10 Preview video!!
  • Ombika
    #3386
    Eleg jol nez ki Dx10-el! :)
  • Hypo #3385
    ? Nem értelek na mindegy.
    Ha valakit érdekel még pár kép az uj kiegbol itt csemegezhet.
    képek
  • ToMy_
    #3384
    Javaslom az Alphasim-es repcsiket kipróbálásra.

    Hivatalos weblap
  • repvez
    #3383
    A Combat FS meg WWII-es sim, de annak se jo.Azért irtam, hogy ne legyen benne fegyverhasználat,de aki nem szeretne utasszállitoval és robottal repkedni az is tudjon "valos" helyszinek fölött gyakorolni a navigáciot.Sajna amiket mostanában láttam vadászgépeket benne azok meg se közelitik a valos gépek kabinjait nem hogy 3d-ben kapcsolgatni lehessen öket.
  • Vlala #3382
    Arra ott a Combat FS. Ez polgári repülőszimulátronak indult, örülök, hogy végre repülhetek anélkül, hogy valaki szét akarná lőni a se... na, a gépemet.
  • repvez
    #3381
    Csak az fáj nekem a legjobban az egész FS sorozatban, hogy jo ne legyen benne fegyverhasználat,de attol még a vadászgépeknél a navigácios és rádiozás részt ugyan ugy kidogozhatnák a valosnak megfeleöen.Mert egy kicsit gagyinak tünik hogy minden panel külön ablakba felugrik és egy mezei GPS képet ad be .Legalább a hivatalos megjelenésünél mint most ez az F18-as.Utánna már az át lehetne modositani a többire.
  • litlebubu
    #3380
    Szép képek! És mind egyforma! Ez az a játék ,ahol meg kell keresni a képek között a külömbségeket?
  • Hypo #3379
    Pár kép az uj packbol.




  • FLeT
    #3378
    Nem csak vistán megy...xp-n is fog menni mert a direktX 10 támogatja a 9-et a 8-at...De ahhoz vista kell ha dx10-ben akarsz játszani...
  • Ombika
    #3377
    Xp-ben nincs dx10,igy ez bukta,csakis Vista!!
  • wolfaud
    #3376
    Az fsx kiegészitőre vissza kanyarodva windows xp-alá a direct x10 benne lesz vagy az csak Vistaval fog futni es ezert lesz directx 9 es verzio is?
  • Strami11
    #3375
    freeflight, es ott a repter beallitasnal nem az kifutot hanem a parkolo helyet valasztod :)
  • chilios
    #3374
    köszi,sikerült de még 1 kérdés,hogykell beálni parkolóba?:Smindig kifutopályára rak.
  • alert
    #3373
    Magadon is segíthetsz, ha beírod a google-be a problémát vagy egy részét és máris dobja a választ. Hiányzik vagy nincs regisztrálva egy OCX fájl. Mi a teendő? Le kell tölteni és regisztrálni. Töltsd le és telepítsd.
  • chilios
    #3372
    Üdv

    Fenn a játék meg minden cucc hozzá és amikor indítom a control panelt akkor ezt a hibaüzenetet kapom!Valaki segítsen!!! PLS

    http://www.kepfeltolto.hu/?img=5wen
  • Strami11
    #3371
    en szeretnem hozzad kuldeni... nehogyma nekem egy hulla jusson :D amugy nekem IVAO se megy rajta... :) semmilyen FSX kiegeszito (es ez idegeszit a legjobban :D) meg van ez a sok undorito hulyesege amiket mar meguntam :)
  • w77d
    #3370
    Billt mondjuk majd átküldöm hozzád miután én levezettem rajta a fegyülemlett indulatokat :D
  • w77d
    #3369
    nekem minden működik, semmi nem fagy le rajta! én már 4-5 hónapja használom, de eddig még megoldhatatlan problémám nem akadt :)
  • Strami11
    #3368
    lehet, de azota megtalaltam, hogy nem fut Vistan... mellesleg egy megjegyzes: ha kedves a geped ne tegyel ra Vistat. 3 hete hasznalom es ma estere kicsit elegem lett belole, hogy mindig minden szar lefagy rajta, nem mukodik rajta, ez a flight simulator is ahhoz kepest hogy erre irtak... hat nem sokat javul, sot... es allandoan kilep :))))) valaki mondja meg mikor talalkozhatok Bill-el :D
  • w77d
    #3367
    hát elképzelhető, hogy pont a warez miatt nem engedi!
  • Strami11
    #3366
    nah a wilcos dolgot megtalaltam warezban (plusz 40€ zsebben marad :))), letoltottem, gyonyoru, meseszepen megvannak csinalva, csak... :S nem engedi kapcsolgatni a dolgokat se 3d virtual cockipt modban, se 2d-ben, es semmit... tehat az elektronikat aktivalnam es nem engedi :S valaki tudna valami segitokesz dolgot errol mondani? :S:)
  • chilios
    #3365
    Üdv

    Szeretnék játszani ezzela remek játékkal neten de nemtudom hogy..ha valaki tudna segíteni msn em: [email protected] PLS!
  • Strami11
    #3364
    es kijavitom magam... (ismet) a Just FLight-nak is van egy ilyen nevu, de ahhoz nem ir FS X kompatibis"sagot"... ha vki ebben tudna tanacsot adni, vagy valami, hogy melyiket vegyem FSX-hez megkoszonnem :)
  • Strami11
    #3363
    szasztok! Az a kerdesem lenne, hogy valakinek megvan a Wilco Boeing 737 pilot in command? es ha FSX ala, akkor ott is normalisan fut? erdemes megvenni? :)
  • Strami11
    #3362
    thenksz a lat! :) szeretem ezt a forumot mert olyan kedves emberek vannak itt (kiveve amikor en elolvasok valamit... XD)
  • alert
    #3361
    Csak a servinfo-ban kell belőni az options > connection parameters-ben az IVAO-s password-ot és a login-t. Nem a website pass kell! Ez a "belehallgatok" dolog csak az IVAO-val működik, a vatsim külön voice engine-t használ, ott fel kell csatlakozni, hogy hallgathasd. Egyébként érdemes abba is belehallgatni, van egy hang torzító modul a progijukban, amivel szimulálják a vhf rádiót :) TS ilyet nem tud.
  • Strami11
    #3360
    oks, maris egy kerdes...:D ha a ServInfo-ban beleszeretnek hallgatni egy adott torony adasaba akkor a TS-ben mit kell beallitanom, es hol? :S:$
  • Clidey
    #3359
    Vannak itt ilyenek az SG-n, hidd el. És persze másutt is. Volt már szerencsém ilyen egyedekbe beleakadni... :(
    No, mégegyszer thx, és lendüljünk által a témán! :D
  • Strami11
    #3358
    miert ki az aki nem kepes?? ha voltam olyan hulye hogy felre olvastam valamit, es utanna meg bunko/serto modon visszaszolni, holott csak en voltam hulye... Ugyan, ezt miert kell megkoszonni? :D (
    es telleg remelem nem haragszol hogy ugy visszaszoltam - nem is tudom miert irtam azt... sehogy se jott oda :))
  • Clidey
    #3357
    No problem, használd egészséggel! :)

    (Örülök, hogy végre valaki képes nyílvánosan is önkritikát gyakorolni, elnézést kérni, s nem értelmetlen anyázásba torkollik az egész. Thx.)
  • Strami11
    #3356
    igazad van :)
    megneztem azon a 3on amiket szoktam nezni es a tobbire be se neztem (szegyenlem magam, sry, es hogy olyan bunkon irtam azt is) amugy meg mar megvan :))) (meg a google-t is elfelejtettem en suta)