33535
  • Clidey
    #3556
    Láthatnánk egy konfiguráció leírást amivel tolod? Kissé kurvára hihetetlen amit itt állítani próbálsz nekünk...
  • w77d
    #3555
    jah és elfelejtettem kérdezni, hogy ez a sivatagra értendő vagy város fölött??
    nem hinném hogy a te géped csaknem olyan teljesítményt produkálna mint az enyém
  • PcBalu
    #3554
    de tudnék 1280-as felbontásban is csak már akkor szaggat
  • PcBalu
    #3553
    én bocs de 1024x860 valami ilyesmi. de nem szaggat csak lejebb tettem a talaj és a közlekedés nagyságát és már jó.
  • w77d
    #3552
    9600xt-vel majdnem minden maxon? ne szórakozz már! Most mondtam, hogy egy 400ezer ft-os konfig sem képes maxhoz közeli állapotban szaggatás nélkül futtatni! Eleve milyen felbontáson játszol? 640x480 vagy mi?
    egyáltalán az fsx-ről beszélsz??
  • PcBalu
    #3551
    persze köszi már megnéztem. Csak kicsit lejebb kellet tenni a textura az ég felbontását a többit maxon hagytam és már nem iszaggat. csak így kicsit sza* hogy a vizen nincs úgy több közlekedési láthatóság a repülőböl. De nembaj a játék így szaggatás nélkűl olyan mintha igazi repülőt vezetnék!
  • Brikó
    #3550
    Javaslom az FSX FAQ tanulmányozását a feljebb látható linken...
  • PcBalu
    #3549
    persze én sem. nem nagyon szaggat végül is csak néha kanyarodáskor meg ha landolok akkor borzaztóan szaggat néha. de ha kikapcsolom a háttérben futó programokat az segít hogy ne akadozzon?
  • w77d
    #3548
    jó képminőséghez minimum geforce7900gt, de az én 8800gtx emen sem tudom teljesen fullon akadásmentesen futtatni!
    Meg jó erős proci kell neki!
  • PcBalu
    #3547
    pff lehet én nem vagyok ebben nyertes.:( Miért melyik lenne a megfelelő?
  • w77d
    #3546
    navajon?
    nem gondolod hogy az egy picit nagyon kevés ehez a játékhoz?
  • PcBalu
    #3545
    ASUS RADEON 9600 XT-m van és miért akadozik?
  • PcBalu
    #3544
    jó mind1 már... nem kell most idézni :D
  • w77d
    #3543
    gyűjti a fene, adják it szirre szarra :D
  • PcBalu
    #3542
    Basszus a gépem egyfojtába dolgozik mikkor játszom az FX-el és ez így tök élvezetlen mert szaggat! Valami vírus írtot vagy programokat kapcsoljak ki a háttérben? Mert gonodolom hogy azok játék közben futnak és ez miatt szaggat. Mert a gépem régen szaggatás nélkűl vitt mindent csak mióta tele van pakolva mindenféle vírus írtóval sz*r! :D
  • litlebubu
    #3541
    Igen,vagy a télapó hozza,vagy a télanyó huga.
  • Papirzacsi
    #3540
    Hivatalosan december elejére emlegetik a DX10-et is tartalmazó SP2 kiadását.
  • Ombika
    #3539
    KEszitik hozza,de nemtudja senki se mikor jelenik meg,egybol jelzek ,ha kesz!! :)
  • FLeT
    #3538
    jó...nekem azt mondták az alapjátékba is van DX10...
  • Ombika
    #3537
    Hiaba ,ha jatek maga nem tamogatja csak kiegeszitoje!
  • wolfaud
    #3536
    dx10 csak vista alatt van es a vistaba gyarilag be van epitve!
  • Ombika
    #3535
    JEzusom, egyenlore csak FSX Acceleration tamogatja DX10-et!!
  • FLeT
    #3534
    csá nép!
    A DX10 gyárilag nincs benne a gémben ugye? Ha nincs vki tudna adni linket honnan tudom download?
  • PcBalu
    #3533
    Ne gyűjtsd a büntetőpontokat inkább maradj kusba! :D
  • PcBalu
    #3532
    Ja én is! De nekem hála égnek nem szaggat a játék.
  • wolfaud
    #3531
    Én nagyon ritkán kb 3 szor játszottam de sajn anagyon kezdő vagyok
  • Ombika
    #3530
  • w77d
    #3529
    bammeg, ez de szar duma! Legalább már most maradnál kusba! ember majd leestem a székről:D
  • Ombika
    #3528
    Kicst atlatszo duma... Reszemrol lezarva :)
  • PcBalu
    #3527
    De eredeti az enyém is csak nem deluxe van meg sajnos. :D Csak kiváncsi voltam hogy itt lehet warezos kérdéseket fel tenni. Multiplayerezni szokott valaki a játékban?
  • adam944
    #3526
    Egy érdekesség,ami nálam előfordul,nem tudom,hogy nálatok is van-e:
    Borispol reptéren (UKBB) nem működik a földi irányítás.Illetve csak részben,mert gördülési engedélyt kérek,nem válaszol semmit,csak kiírja az ATC,hogy ackowledge,és amikor megnyomom,akkor se mond semmit,de attól függetlenül műxik a progressive taxi,meg minden ok,csak nincs beszéd.
  • Ombika
    #3525
    Visszavehetnel arcodbol ocsi,lehet van olyan akinek nem eredeti ,de nem hangoztatja......
  • Solt
    #3524
    egyetértek... akinek van olyan gépre pénze amin játszhatóan elmegy az fsx, annak legyen 10ezer forintja a játékra is....
  • kerek1224
    #3523
    nem értem, hogy az FSX esetében, aki igazán akar vele játszani, az minek warezol? 10 rugó a deluxe a media marktban, és játszol vele életed során mondjuk 500 órát? És akkor nem éri meg?
  • Strami11
    #3522
  • Papirzacsi
    #3521
    Nem értem mi a fenének kell akadékoskodni. Nem warez topik, tessék tiszteletben tartani. Aztán meg hogy itt kinek eredeti, kinek nem az nem érekel senkit.Úgyhogy nem kell a rizsád...
  • Strami11
    #3520
    szerintem ilyeneket ne allits ki, mert itt tobb mint a 90%-nak eredeti..
  • PcBalu
    #3519
    nem hinném hogy itt több száz embernek eredeti úgy hogy nem kell a rizsa...
  • sindelnet
    #3518
    Egy MirageF1 van ITT
    más cammo-val ugyan,de a 3D cockpit uaz.
    Fsx-hez készült,és ahhoz képest h ingyenes,nagyon jó!!!
  • Ombika
    #3517
    Warez nem illik,ha nemtudnad...