33535
  • ChuckyHUN
    #3636
    Fényképet akarunk kiccsákó!
  • w77d
    #3635
    de tudod, csak nagyot reccsen, és drága mulatság
  • Solt
    #3634
    Jaaaa... ebben az esetben jogos a kérdés! :)) Én kombinálva használom... :))
  • alert
    #3633
    De az előző hsz-el nem erre gondoltam, hanem hogyha van egy autós kormányod meg hozzá pedál: Az autós kormányt jobbra-balra tudod forgatni (csűrők). A pedált 2 irányba tudod belépni (oldalkormány). Magassági kormány hol van? Merthogy az autós kormányt nem tudod előrenyomni vagy hátrahúzni :-)
  • Solt
    #3632
    Minden ugyanaz mintha normál bottal játszanál, csak belép pluszban a pedál, és nem kell tekergetni a joy-t! :))))
  • alert
    #3631
    Kegyetlenek vagytok :D De az még mindig nem tiszta, hogyha csak egy autós kormányod van meg hozzá pedál, akkor hogy van magassági kormány? Gombokkal? :DDDD
  • Solt
    #3630
    Én is így használom! :) Egyszerre van csatlakoztatva a Momo és a Cyborg Evo... a Momonak csak a pedáljait használom... :))
  • blory
    #3629
    Logitech FX van rajta eleg gomb mindennek :)
  • alert
    #3628
    Oltás :D de azt mondtad ruddernek használod. Akkor hogy van magassági? :D
  • Ombika
    #3627
    Pedal! :)
  • alert
    #3626
    De milyen kormánnyal? Autós kormánnyal? És hogy van magasságid? :D
  • Ombika
    #3625
    Mikor en a kormanyom pedaljat hasznalom ugye ruddernek,nekem forog a kormany,ha nem huzom ki a tapot!! :)))
  • havri
    #3624
    Feltegyem én is a momo-t? Valaki meglát kiröhög hehe:-)
  • blory
    #3623
    En kormanyal jatszom :) de jobb mind bill.-el. A negyedik leckenel tartok egyre faszabb jo kis (nagy) game.
  • alert
    #3622
    Így van oldalkormány és csűrő mozgatás külön...
  • havri
    #3621
    Azt hiszem megtaláltam. a forgatással a vezérsíkot lehet külön irányítani, a joy döntéésel pedig magát a géptestet lehet bedönteni?
  • havri
    #3620
    Azt hiszem egyelőre elég lesz egy sima botos yoy, mert úgyis kisgépekkel repülnék. (a tengely forgatása miért szükséges?)
  • havri
    #3619
    Áh, nem vettem észre, köszi.
  • alert
    #3618
    Tegnap válaszoltam a joy-os kérdésedre is :D #3609
  • alert
    #3617
    :-) az már bőven jó.
  • havri
    #3616
    Nem 1-2, tizen huszon:-)
    De most kicsit finomítottam rajta, már 30-40 között stagnál repülés közben:-)
    Nézegetem a joy-okat, nem tudom milyet kellene venni. Amit küldtél kinyomtatom, köszi.
  • alert
    #3615
    Itt egy leírás az alapoktól eléggé leegyszerűsítve kezdők számára, de még van benne hiba és elírás bőven.. kezdésnek azonban jó. Oktató. Egyébként igen, kezd a játékban a tanuló móddal. A grafikát vedd vissza vagy kezdj vele valamit esetleg használd az FS2004-et, mert 1-2 fps-el nem lehet repülni, minimum tizenötöt keríts ;)
  • havri
    #3614
    Köszi a tippet!
    Nekem még olyan leírásra lenne szükség, ami egy abszolut kezdőt bevezetne a játékba. A FAQ, ill segédleteket leszedtem, de sajnos alapvető dolgokat nem találtam meg benne.
    Lehet a játékba kellene egy tanuló móddal kezdeni?
    Sajnos eléggé akad a játék, vagyis hát..nem szoktam hozzá a 1x 2x fpshez. Videókártya..
  • DJ Skyline
    #3613
    hát sajnos akkor nem a megfelelő programot használom hozzá :D
    természetesen nem (válasz az engedélyes kérdésre ^^) de ha nem teszem közzé (ami nem is jellemző rám, mivel textúrázni /még/ nem tudok, és egy fehár pacát meg nem fogok kiadni) akkor meg oly' mindegy hogy most van-e engedélyem a turkálásra, vagy nem! ^.^ szóval egyenlőre én még csak saját célra bohóckodok! :)
  • Clidey
    #3612
    Na látod ezért mondtam hogy ha olyan ember grebbel aki ért is hozzá akkor nem torzul... :P

    És szerinted lesz olyan fejlesztő, aki áldását adná arra hogy beletúrjál az általa készitett stuffba...még ha kisdobos becsület szavad adod neki hogy nem teszed közzé? Mindenesetre ha az általam, vagy a PWDT gépei kerülnének szóba, a válaszom egy nyomatékos "definitely not"! :)))))
  • DJ Skyline
    #3611
    minőség romlás alatt azt értem, hogy fél óra rámegy arra, hogy használható állapotba tegyem a gépet, és valamivel rondább mint a játékban, pedig az FS2004 minimumon fut szerintem! amúgy ha nyomok egy rendert, akkor szép lesz a gép, szóval lehet először én "ilyedtem" meg túlzottan! :D bár tény hogy könnyebb dolgom lenne ha normál verzióban nyitnám meg a modellt, nem ilyen össze vissza eldöntött, szétlapított valamit! amúgy konvertálni szeretnék egy két gépet! igen, tudom hogy engedélyt kell kérni a modell készítőjétől!
  • alert
    #3610
    Most jutott eszembe, hogy ennél a ch yoke-nál van már egy újabb modernebb változat, keress rá ha gondolod.
  • alert
    #3609
    Szia! Ez a legjobb FS-hez, márha szarvkormányos gépekről beszélünk. Persz ehhez még kell egy pedál az valamivel olcsóbb: CH Yoke

    Ha pedig olyan gépekkel repülsz aminek botja van és a realitásra törekszel, akkor érdemes egy jobb minőségű sima joy-t venned. Szinte mindegyik megfelel, amire figyelj, hogy legyen rajta gázkar, a nyele forgatható legyen -ne csak dönthető- (z-axis).
  • Clidey
    #3608
    1. Ha értesz hozzá nem lesz minőségromlás. Amúgyis értelmetlen ez a jelző egy 3D modell esetében ugyebár... :)

    2. Amúgysem kellene belepiszkálnod ezekbe a fájlokba szerintem, csak ronthatsz rajta legfeljebb...
  • adam944
    #3607
    Hát,én eddig sehol nem láttam magyarítást,se szövegben,se hangban
  • havri
    #3606
    Üdw!

    Milyen joy-t ajánlanátok a játékhoz?
    Még csak most ismerkedem vele, de mindenképpen valami jót szeretnék venni..
  • wolfaud
    #3605
    Mivel az angolom nem elég jó és amikor csinálom a kuldetések és magyarázza hogy mi hogy mukodik mit hogy csinál azt nem lehet valahol megszerezni magyarul?? Gondolom a soha az életbe nem fogják magyarositani mivel a 90% angol szakszó aminek nemnagyon van magyar megfelelője.
  • w77d
    #3604
    már egy jó ideje nem elérhető, szerintem megszűnt!
  • wolfaud
    #3603
    tudja valaki hogy a vrcenter oldala miért nem elérhető meg akartam nézni ezt a 3d-s szemüveget és máshol nem találtam .
  • wolfaud
    #3602
    Én próbáltam vista alatt gyorsabb semi esetre se volt!!!! :(
  • w77d
    #3601
    az ördögi kör
  • Ombika
    #3600
    DEde xp alatt jobban megy,de ott ugye nincs DX10! :)
  • w77d
    #3599
    a microsoft váltig állítja, hogy jó barátságban van a vistával
  • Varenga
    #3598
    Esetleg XP alatt nem menne jobban? Csak kérdezem, mert lehet nem szereti a visztátot. (microsoft)
  • DJ Skyline
    #3597
    hali!
    van valami mód arra, hogy az FS2004 / FSX gépeket 3DS Maxban megtudjam nyitni? kirippelni kilehet a játékból, de minőségromlás lesz abból sajna! valami plugin, vagy script?