33535
  • Willenbrock
    #12861
    Egyik gépben a kapcsolók címkéit nem lehet elolvasni és kép sincs a műszerekről a manuálban ezért nem tudom beindítani csak ctrlE-vel. Van erre valami megoldás?
  • Gizmo94
    #12860
    Azoknak sajna nem sok köze a REX-hez, Ha jól emlékszem, az egyik fű, a másik autóforgalom és utak, a harmadik passz. :)
  • Willenbrock
    #12859
    3 freeware textúra van az oldalon most még csak azokat telepítettem.
  • Gizmo94
    #12858
    Csak azért jegyeztem meg, mert az alapként megjelölt ORBX cuccai nemcsak látványosak, hanem a valamit-valamiért elvet szem előtt tartva híresen FPS killerek is. :) Bár fejlesztenek rá keményen,hogy a jövőben ne legyen az.. Nem az FSX-re gondoltam.
  • LegendTommy
    #12857
    igen egy jól felszerelt fs9 után úgy gondolom az lenne a következő lépés, de csak akkor ha lesz megfelelő hw
  • Gizmo94
    #12856
    Szívesen, de a REX payware, akkor te valami mást telepítettél, így pedig csalódni fogsz. :)
  • [HUN]FaTaL
    #12855
    Nem freeware.
  • Willenbrock
    #12854
    Kösz,látom ez freeware,már telepítettem is
  • [HUN]FaTaL
    #12853
    Tökéletesen leírtad a menetét :))))
  • Gizmo94
    #12852
    A REX nem kontinensfüggő, általános addon, mindenhol megjelenik. De nem mesh, csak runway textúrákat, felhőket, víz, fény effekteket, stb-t ad.... . :)
  • Willenbrock
    #12851
    Ez a REX melyik kontinensre készült?Nekem az orbx van fennt usa nyugati partra és a gex európára.Ezek is elég jók de a rex szebbnek tűnik.
  • Gizmo94
    #12850
    Az lesz az alap?? Kemény elhatározás.. :D
  • LegendTommy
    #12849
    amúgy milyen gép kell ahhoz, hogy magas beállításokkal, rex,as,stb.... ifr-t repkedj addon nagy reptereken ai-val mondjuk 25+ fps-el?
  • LegendTommy
    #12848
    nagyon szép, ha majd áttérek fsx-re akkor az orbx az az alap asszem:)
  • Hypo #12847
    PNW hu de pontossan meyik repter jaj nem emlekszem de az alap csomagban van
  • LegendTommy
    #12846
    az 1. kép nagyon tetszik, azt hol lőtted?:D
  • Hypo #12845
  • Gizmo94
    #12844
    Márpedig szinte kizárólag olyankor következik be. Glideslope -----> CTD ------> Fuck! :D
  • Hypo #12843
    ay már csak hab a tortán:))))))))))))))) de komolyra forditva tényleg idegölő, repülés elötti előkészület legalabb fél óra utvonal tervezés üzemanyag, idojaras, chartok, aztan cold and dark cockpit 45 perc indulasig majd taxizas felszallás ctd idegbaj:)))
  • [HUN]FaTaL
    #12842
    Dehogynem, egy 12 órás út végén mégjobb lehet :)))))))
  • Hypo #12841
    :))) nincs is jobb mint egy 4 oras ut vegen approachnal ctd:))))))
  • Gizmo94
    #12840
    Szerintem nem, egyáltalán nem vettem offenzívnek, csak eszmecserének. :) Sok tekintetben igazad van, biztosan, ha én is ráálltam volna az FS9-re nem hagynám az FSX-ért, mert egyáltalán nem érné meg, a kicsi plusz amit ad, nincs arányban a rengeteg kínlódással. Időnek kell eltelnie, mire annyi kidolgozott addon lesz alá -már ha lesz egyáltalán- mint FS9 alá, ez is tény. A nagygépes procedúrával 100%-ig egyetértek. Mivel min. 80%-ban ilyeneket repülök, így biztos vagyok abban,hogy a gondtalan repülés nyilván megnyugtatóbb, mint a kigúvadt szemmel fps figyelés:D
    De már megszoktam az állandó stresszt, talán hiányozna is.. Komlyan, heti egy-két desktop crash nélkül el sem tudom képzelni a szimulátort.
  • Hypo #12839
    :)) amugy szerintem félre értettél picit vagy legalább is a szándékom:))

    Szerintem se szebb fs9, csak abba mar annyi mindent beleöl az ember hogy jelenleg nálam teljesebb képet mutatt mint az fsx, majd ha már fsx ben is meglesz EU es USA/CANADA nagyreptereinek tobbsege illetve a kedvenc tajaim akkor persze lassan atbillen a mérleg.

    Bár azt még mindig állítom, hogy egy majdnem full real nagygépes procedure-t fs9 alatt sokkal simábban és jobb hatásfokkal hajtasz végre mint fsx ben.
  • [HUN]FaTaL
    #12838
    Kérem az FS9 víz beállításaid :D
  • Gizmo94
    #12837
    Nagyon szép képek, meg kell hagyni. Sőt, az FS9 is igen jól néz ki, de valahogyan mégis más.. Ez tényleg abszolúte ízlés dolga, nem tudom egyértelműen megfogalmazni,hogy mitől másabb a látvány az FS9-ben, de másabb. Sajna én utálom a hideget, így a Tongass Fjords-t is szanáltam, nem repülök északon. :) Szerencsétekre nem tudok képet berakni ide, tuti,hogy nem fogok kínlódni 20k-ra kicsinyítgetéssel, így teleszemetelni sem tudom a topikot az FSX-es képeimmel. :)

    Igen. hozza az elvárhatót, kb. egy év és ki tudja hány száz óra kínlódás után. Álmomból ébresztve szerkesztek fsx. és stb. cfg-t. :) Great...
  • Hypo #12836
    Na akkor örükök hogy nálad hozza mindig az elvárhatót, persze idővel minden átbillen az fsx oldalára, ahogy jönnek az újabb kiegek.

    FSX:


    és utoljára még egy gyönygszem FS9:)
  • Mocca08
    #12835
    google, de amugy Pacific Northwest :)
  • Papa01 #12834
    Köszönöm a segítséget mindenkienk! :) A PNW minek a rövidítése? Talaj közelben is ilyen?
  • Gizmo94
    #12833
    Persze, ízlésről vitatkozni nem érdemes, nem is szeretnék. Sokan használják úgy mint te, FSX VFR-re, FS9 IFR-re. . Mivel rengeteg szenvedés után eltaláltam az FSX tweakelését és az általad felsorolt kiegekkel együtt futtatva is smooth az FSX, így mivel nekem a látványa jobban tetszik azFS9-énél, így maradok mellette. Utóbbi időben a gépet sem húzom, alapon megy, mert ha megtépem csak annyi a különbség, hogy EGLL-n és KJFK-n nem esik le az fps 14-16-ra, de a többi területen overclock nélkül is hozza a bőven 30 feletti, nagyobb reptereken a 20-25 körüli fps-t és ez nekem elég. Ahogy Falconer is írta, az FS9-es képeken a talaj ronda, valamint nekem a gépek megjelenése sem tetszik, hiába részletes a kidolgozás egyes gépeknél, de a fényhatások nem az igaziak, olyan "műanyag" nekem... Lehet,hogy az ENBSeries dobna rajta FS9 alatt is, ezt nem tudom.. Minden esetre használom FSX-nél is mindig, mert hatalmas a különbség a föld-ég kontrasztokban és a fényeffektekben. .
  • LegendTommy
    #12832
    a 3. kép ugyi Menorca?
  • Hypo #12831
    két kép FSX PNW:



    És kettő FS9:

  • Gizmo94
    #12830
    Ezzel együtt tud igazán szép és hasznos lenni. AES
  • Hypo #12829
    Gizmo94: izlések és pofonok,
    Tény hogy: FSX hez az új addonok elég ütősek lásd PNW vagy AU.
    A probléma egyedül ott van egyenlőre persze idővel ez is változik, hogy ha én a telepakolt FS9 el repülök mondjuk MD 11 el Heathrow - LHBP utat, megtámogatva REX, AS, AES, FS2Crew és full AI ez nem okoz gondot és a látvány és hangulat tökéletes, ha ugyanezt tenném FSX ben izzadna a gép rendessen.

    De mint mondtam az is tény hogy egy gyönyörű zlin-el tongassX környékén repülve fsx ben szebb látványt kapok mint ugyan itt fs9 ben ( max nincs még annyi cabin és reptér pluszba)

    Én ezért is maradtam VFR inkább fsx de attól feljebb csak FS9
  • Gizmo94
    #12828
    Bármilyen alatt, amin az FSX is elmegy jó közepes szinten. A látvány minősége tőled függ, rengeteg beállítási lehetősége van. Továbbá van olyan lehetőség is,hogy csak kiválasztod és betölteted vele a neked tetsző textúrákat, utána nem kell futnia az FSX alatt ahhoz, hogy szép dolgokat láss. Így a gépigénye sem számottevő. De pl. egy i775 C2D E8400-on 4 g rammal hibátlanul futtatható FSX-estől.
  • Papa01 #12827
    Ez döbbenetesen szép, köszi a linket! :)

    Milyen vas alatt produkál ilyen látványt?
  • carlosfly
    #12826
    na ez dejol sikerült :D Na ITT
  • carlosfly
    #12825
    Mit szólnál URL=http://www.realenvironmentxtreme.com/gallery.html]ehhez[/URL] inkább??[
  • Willenbrock
    #12824
    Végre találtam egy USAF sceneryt is az F-104-hez:


  • Papa01 #12823
    Sziasztok!
    Szerintetek érdemes beruházni a Flight Environment X -.re? Nagyon szépek a képek a hivatalos oldalon, tényleg megtetszett.. :)
    Milyen gép kell hozzá, hogy 1680*1050-ben így nézzen ki?

    A válaszokat előre is köszönöm!
    Papa
  • Falconer
    #12822
    A talaj ocsmány, amugy ok minden.