33535
  • Mocca08
    #12661
    Az Ign Switch gombokra gondolsz? Azokat vegig bekapcsolva tartom amig elinditom, felpörög a motor, söt hat ugye a repüles egesz idötartama alatt. ES nalam 8 utan kell neki adni mar a benyat, mert utana visszapörög
  • Hypo #12660
    Na fsx em most nincs fent megneztemaz FS9 ben, Az IGN gombot tarsd nyomva 19 felett indul szepen
  • Mocca08
    #12659
    jaja, irtam, hogy a bill komb. alapjan megvan es ugy müxik, en csak szeretem interaktiv modon nyomogatni a gombokat :) Na de akkor mind1.
  • Hypo #12658
    (Ctrl-Shift-F4) Fuel Flow On a checklist alapjan.
  • Mocca08
    #12657
    Hat ott nincsen sajna, van ott parking brake, spoiler, es ennyi :) Van egy fuel pump switch engine 1-2-re de az sajna nem az... Ha esetleg elötted lesz, örömmel vennek barmi infot :)
  • Hypo #12656
    Niincs elottem a gép de gyanitom a throttle mellett lesz valahol:) Mixture
  • Mocca08
    #12655
    ja okay, ha megtalalnad pls oszd meg
  • polluxware
    #12654
    itt még én sem tartok
  • Mocca08
    #12653
    Halas köszönet, sikerült. Mar csak egy apro kerdesem lenne: igy bill kombinacioval sikerül benzinfröcsit adni neki, de en szeretem a cockpiton intezni a dolgokat mint a valosagban. Nem tudod az hol lehet? Ha egyaltalan lehet, mert lehet, hogy ennyire nincs kidolgozva...
  • polluxware
    #12652
    nyomj egy mixture full-t amint felpörgött..
  • Mocca08
    #12651
    en is erre gondoltam h fuel flow nem az igazi de azt hol talalom? Nem ertek a Lerjethez :D
  • Hypo #12650
    benya? marmint arra gondolok ha be van allitva a mixture valamire akkor csekkold hogy kap e benyat.
  • Mocca08
    #12649
    www.pplkonyv.hu :) En innen vasarolgatok, vagy www.pilotshop.hu
  • Mocca08
    #12648
    Sziasztok. Szokott itt vki Lear45-össel repülni? En most tertem at Cessna-rol, de ez mar kicsit komolyabb, es nem indul be vmiert. A Pre-Start Checklist megvan az utolso pontig, utana inditanam, start-up checklist megint oke (elektronika bekapcs, APU, bal-jobb ignition switch, aztan start left engine, right engine es felpörög de utana picivel le is all aztan megint felpörög es ujra leall. Pls help mi lehet a gond :-)
  • zstomi
    #12647
    Tóth Csaba: Műszerrepülés (ebben szinte minden benne van, ami a szimulátoros IFR-hez szükséges)
  • csige791
    #12646
    Félig off:

    Megvettem Háy György: Amit a repülésről tudni kell című könyvet. Néhány új és érdekes dolgot tanultam belőle. Ajánlani tudom mindenkinek, profi pilótákon kívül, mert szerintem nekik semmi új nincs benne.

    Tudtok esetleg hasonló könyveket ajánlani?
  • Tóth Balázs
    #12645
    Beállításoknál van egy olyan, hogy "Pause on task switch" kapcsold ki.
  • Robez84
    #12644
    Format C: = legyalulod a merevlemezt!!!

    Nem volt informatika órátok???
  • Gizmo94
    #12643
    Azt nem hiszem,hogy ez most valóban kérdezed, de a format c:\ sor csak egy "enyhe célzás " volt arra, hogy törölj mindent a lemezedről.

    Amikor kéri a CD2-t, akkor gondolom,hogy daemon toolsba raktad a CD1 imaget is. Nos, akkor válaszd le a CD1-et a daemonból (unmount) majd mountold bele a CD2-t és enter. Ennyi. Mielőtt továbbra sem menne, jobb klikk a tálcán lévő DT ikonra, felugró menüben meg adja magát a dolog , unmount Disc1, mount Disc2. A daemon tools felugró ablakában meg megkeresed hol van a CD2, nyilván ott ahol a CD1, betöltöd és kész, ennyi, FS települ tovább. Sok sikert.
  • Framsen
    #12642
    mikor kéri a CD2őt akkor beírom azt a cmd->format c:
    és akkor meg kell neki adni hogy hol van a játék, ugye ?
    de beírom és nem találja

    :(
    részletesebben valaki el tudja mondani ?
  • Rue East
    #12641
    CS B-52 VC preview
  • Framsen
    #12640
    Most keresem azt a kettes image filet
  • Framsen
    #12639
    jó akkor majd megpróbálom így is
    -tehát kinyitom a kettes image file -t
    aztán cmd->format c:

    (most nem fűzök hozzá semmit)
  • Gizmo94
    #12638
    Clidey kihagyta a cmd parancsot, de annak a beiktatásával menni fog. . Start menü -> Futtatás -> cmd->format c:\ -> Enter Csodálatosan írtad, a baj csupán annyi, hogy ez nyelvtan, nem irodalom.

    Amúgy remélem sikerült megtalálnod és betöltened a kettes image filet.
  • LegendTommy
    #12637
  • Framsen
    #12636
    júj
    várjatok elakadtam ! :(
    beírtam, hogy format f: (mert nekem F meghajtóm van) és ugye kérte a feladatot a meghajtónak, most oda mit kell beírni ?

    remélem szépen írtam, (és utálom az irodalmat)
  • mukesz18
    #12635
    Nem tudtok magyar szervert ahol lehet multiban repüli egy ec-135-el?
  • Framsen
    #12634
    XD
    én eddig azért nem szerettem ide írni mert általában nem kaptam segítséget
    de most látom, hogy (idézem) egyhazafi segített meg egy másik is XD
  • Gizmo94
    #12633
    Az már mellékes, mert repülős-repülős oszt' jóvan, valamint az eljárás is megegyezik. Valami azt súgta, hogy úgyis tévedés lesz neki az FS, így helpeltem, de lehet, hogy esetében indokoltabb lenne a lockon-t megguglizni.
  • Papirzacsi
    #12632
    Arról nem is beszélve, hogy a topikot is eltévesztette.
  • Gizmo94
    #12631
    Most mit írt volna neki, úgy őszintén, mondd már meg.. Egyrészt a hazafiságot emlegetvén először is egy nyelvtankönyvvel kellene barátkozni. Lásd vok , vaok, kis vuk, etc. , valamint permanensen vessző nélkül a "hogy". Ebben a meglehetősen egyszerű szövegben 10 felett van a helyesírási hibák száma. Továbbá a zárómondat is csinosan értelmetlen, mert ha "azoknak" akkor talán akik, vagy előre is. Vagy ebben a formában az "azoknak" nélkül talán ehető lett volna a mondanivaló. De legalább az XD hibátlan lett. Másrészről ugye, ha "véletlenül elveszett" a kettes CD, de véletlenül van egy hasonló számú image file -mint mentés az eredetiről, khm- akkor nyilván ugyanabba a virtuális meghajtóba kellene beletömni szerencsétlent, ahová az elsőt is kellett. Ha már ez magas labda, akkor valóban a format:c vagy a slate1 lesz a megoldás, mert ennél több telepítést és szinte állandó konfigurálást igénylő játékot nem sokat találsz.

    De segítek is, hátha mégis ez a megváltás: figy, szvsz legalább 2image filed van gondlom Na abból az egyes nyilván lement tehát kizárásos alapon a kettest ugyanoda rakjadbe ahova az egyest abba a meghajtoba és pontosan ugy ahogy az elsöt . Majd enter nem tom tutira de aszem virtuális lesz merthogy cédéaznincs, tehát amikor kéri a 2es CD2 őt akkor az első imaget unmount a másodikat meg csak mount és máris teljes siker leszel.

    szivesen egyhazafi

  • gabesz639
    #12630
    ez garantáltan segiteni fog neki...
  • Clidey
    #12629
    Start menü -> Futtatás -> format c: -> Enter
  • Framsen
    #12628
    Sziasztok!
    Most ott vok hogy letöltöttem az FS2004 et kipróbálni
    és most kéri a CD2 őt


    Mit kell bemásolnom hova, hogy " úgy vegye a gép hogy az fusson "


    köszönöm azoknak a segítőkész hazafiknak , hogy segíteni fognak ! XD
  • mukesz18
    #12627
    Sziasztok szeretnék neten repülni de nem ismerem a szabályokat mert eddig csak a simával repültem ottis az ec-135-el
  • Rue East
    #12626
    CLS MD-81
    (fsx only)
  • JackDow
    #12625
    A bétáját teszteltem, nem csak jól néz ki hanem profi is lesz, isteni grafikával, FPS barátsággal, iszonyat élethű hanggal. Május elején elérhető lesz sztem.
  • MatWood
    #12624
    Megjelenés előtti utolsó képek:

    Aerosoft Airbus X

    Szerintem nagyon profin néz ki!
  • Clidey
    #12623
    7-10 percet
  • Balintka84
    #12622
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni hogy a Boeing 737 IRS bekapcsolásakor mennyi időt kell várni ahhoz hogy betöltődjön a horizont méter, mert azt tapasztaltam hogy valamikor gyorsan máskor meg több percig is eltart mire bejön.

    Köszi a válaszotokat!

    Üdv: Bálint