33535
  • Gizmo94
    #12981
    Erre a jelenetre én is emlékszem, kárhozzak el, ha nem ! :) Nah, mily meglepő, mindenki ilyen old fart itt?? Aszittem, csak én. :)

    Hypo: jah, ha már a sok guano add-on nem megy, legalább egy kis nosztalgia. :) Amúgy Clidey rendesen elindította a lavinát az ORWO-s beszólásával :)))))
  • Hypo #12980
    na át mentünk retróba:))
  • Willenbrock
    #12979
    Én a Misi mókust szerettem a diafilmekből,máig emlékszem egy kemény "horrorjelenetre" mikor Misi egy jelzőtárcsával kitámasztotta a krokodil pofáját mikor az le akarta nyelni :)
  • Hypo #12978
  • Rue East
    #12977
    ezt de imádtam :)
  • L Viper #12976
    Két szatyornyi jó diafilmem volt, már bánom, hogy anno elajándékoztam egy kisgyermekes ismerősnek.
    Az a klasszikus diavetítőm még megvan, oda nem adnám senkinek

    Nekem ez is nagy kedvencem volt:




  • Hypo #12975
    Alibaba és a 40 rabló igaz nem HD és nem 3d de ütött:)))
  • Gizmo94
    #12974
    Ez a real classic , ez gyulladt ki nekem a Róka Rudi a Balatonon megtekintése alatt. :))))))))))))))))))))))))))))))
  • Papirzacsi
    #12973
    Ilyenem volt! :-D
  • Hypo #12972
  • Hypo #12971
    Hat igen kerem szepen, bar nekem meg ez jon be mindig:)))
  • perko
    #12970
    Sajnos ez a korral jár.
    OFF
    Csak azok kedvéért akik koruknál fogva kimaradtak ezekből a csodákból.
    Egy újszülöttnek minden vicc új.



  • FSXAirshow
    #12969
    Tisztelt Hölgyek/Urak!

    Első alkalommal kerül megrendezésre 2010. Július 10.-én és 11.-én az FSX Virtual Kecskemét Airshow. A rendezvényre több híres FSX bemutató csapat kapott meghívást és már több vissza is igazolt. Jelen állás szerint 6 bemutató kötelék és 18 szóló bemutató képviselteti magát a repülőnapon. A rendezvényről Live Stream közvetítés is lesz!

    Eddig visszaigazolt résztvevők:

    Bemutató kötelékek:
    - FSX Vintage Blue Angels (F-4s)
    - FSX Patrouille De France
    - FSX Dynamic Duo
    - FSX Flying Bulls
    - FSX Skyblazers
    - FSX Les Chevaliers du Ciel (2x Mirage 2000-5)

    Szóló bemutatók:
    - Magyarország: Gripen, MiG-29, L-39, C-17
    - Belgium: F-16MLU
    - Csehország: Gripen, L-159
    - Hollandia: F-16MLU
    - Olaszország: Eurofighter Typhoon
    - Svájc: F/A-18C Hornet
    - Nagy-Britannia: Hawk T-1
    - USA: F-16 Viper West, F-15 West Coast Demo Team (F-15 és P-51), F-18 East Coast TACDemo Team (F-18C és F4U4 Corsair)
    - MALÉV: Boeing 737
    - Airbus: Airbus A-400M
    - Red Bull: Zivko Edge-540
    - VMLVRB: Su-30MK

    Weboldal:(hamarosan a magyar nyelvű változat is elkészül!) http://airshowinfo.hu/virtualkecskemetairshow
  • Hypo #12968
  • Gizmo94
    #12967
    Sajnos szintén nem megy a wilco erj v2 Win7x64 alatt. Én még egy ekkora trágya céget nem láttam.. Eddig sem voltam kifeszülve a Wilco termékeitől, ezután meg pláne nem. 2010-ben használj XP-t... Gyökerek. :S

    "64 BITS OPERATING SYSTEMS
    Although they may work with our products, we do not technically support the use of 64 bits Operating Systems."

    Köszönjük Emese...

    Amúgy ha valaki ugyanezzel az idegbajjal küzd mint én,
    Itt megnézheti,hogy mi nem fog működni a trágya Wilco termékek közül Win7x64 alatt.
  • Hypo #12966
    ERJ

    J41 eleg realisztikus foleg az uzemeltetese, de ha begyakorlod, utana eleg kezes madarka es Pilatusnal azert jobb mar ami a hatotavot illeti
  • Gizmo94
    #12965
    Minnyá kipróbálom,hogy felmegy-e Win7 alá az is, mert az XP-s FSX-emen remekül megy, de a Win7-en benéztem a 737 PIC-ot is.. Mondjuk az XP-s FSX-et meg szanálnám az újonnan felmereült FS9 terveim miatt, mert az úgyis kínszenvedés. Csak arra volt jó már régóta ,hogy ha elszartam valami tweaket és crash lett, akkor onnan visszamásoltam a texturest, stb-t, nem kellett mentegetni. :)
    PMDG J41 megvan és a nem könnyű az enyhe kifejezés. Hogy nagyon szép, az tény, csak közepes gépből Jet igényem lenne. Kicsinek és props-nak ott a Pilatus, jobb sem nagyon kell. :)
  • L Viper #12964
    :-D
  • Hypo #12963
    ha kisebb gepet akarsz akkor bar en fs9 alatt repulgetek vele de van fsx re is a wilco erj v2 eleg jo, nekem legalabb is fs9 alatt tok szepen muxik illetve a pmdg j41 bar az nem konnyu masina de brutal
  • Gizmo94
    #12962
    Level-D-vel repülök az esetek 90%-ában, a maradékban CS757 és CLS747. Néha PMDG747.. Csak szerettem volna kisebb géppel short haulozni párat.. Jah, mard az Ariane, de rühellem, mert szerintem csúnya VC-je.. Mondjuk, hányásnak nem nevezém azért, de nem is szép, az tény.. Olyan a pedestal meg a cabin, mintha egy retardált óvodás legozta volna össze. Amúgy elmenne.. Átültettemt már régen a PMDG 737 NG-t, de gondok vannak vele, borzalmas húzásokat művel néha ascend-descend alatt és a pályairányt is elszarja rendre egy rakás fokkal. Ha egy irányba tenné még nem is volna baj, mert megjegyezném, de variálja. :)

    L Viper: jah, már agyalok a partícióján.. Legalább egy 200-as kell majd neki, sucks..

    Clidey: Én sem várok tőle sokat, szerintem full a grafra mennek rá, elképesztően szép és realisztikus lesz majd 2020-ban a megjelenés évében, és kb. lehet majd nézegetni és csodálni nyugodtan a takeoff alatti 4 fps-nek köszönketően, hogy milyen szép, kapkodni nem kell majd, úgy hiszem. Eddig sem arról volt híres egy PMDG gép sem, hogy termelte volna az pfs-t :) Off: Nekem Predom ( lengyel ) diafilm vetítőm volt, mert a bádog magyar egyszer lángot fogott. :D

  • Hypo #12961
    Mondjuk nalam a PMDG fele J41 viszi a palmat nagyon szep a vc elvezet csak ulni benne es nezelodni:))
  • alert
    #12960
    Vannak hibái, de hogy körbehányták volna? Azt nem hiszem. Amúgy ezek az új repcsik FSX alá tényleg 3D-re vannak kihegyezve, nem nagyon készítenek már 2D panelt.





  • Hypo #12959
    nem akartam mondani:)))
  • L Viper #12958
    Úristen, ez a hasonlat! Ezt az Orwo márkát kb. 20+ éve nem mondtam ki.
    Öregszünk, b*sszameg!
  • Clidey
    #12957
  • Clidey
    #12956
    Nemigazán értem mit értesz az alatt hogy körbehányták a VC-t... Formailag szerintem viszonylag rendben van, viszont textúrailag kicsit még dolgozhattak volna rajta (nekem nagyon hiányoznak a megfelelő árnyékok/árnyékolások róla), de a FS2004-hez való verzióhoz képest javítottak a felbontáson, így teljesen jól olvashatóak a feliratok minden lényeges helyen.
    A 2D panel meg tökre felesleges, egyrészt mert abszolúte unrealisztik abban repülni, másrészt az FSX eleve nem azt részesíti előnyben ugye (egy dolog abból a párból amit jónak tartok az FSX-ben...:D). Így engem nem is érint hogy van-e vagy nincs-e. Ha volna sem használnám. :)
  • [HUN]FaTaL
    #12955
    Ariane? Úgy néz ki a VC mintha körbehányták volna az egészet és nincs normális 2D Panel sem.
  • LegendTommy
    #12954
    NDK-s ORWO diafilmvetítő ez oda...ott
  • Clidey
    #12953
    Ez sajnos tény. És ne legyen igazam, de úgy sejtem, egy jódarabig nem is lesz; mindenki tűkön ül a PMDG csodájára várva, de szerintem akkora kalap szar lesz hogy csak na. Ezt értem úgy hogy grafikailag és rendszerileg valószinűleg korszakalkotó meg álleesős meg miegyéb lesz, de hogy fps-ügyileg az átlagjúzerek PC-jén egy NDK-s ORWO diafilmvetítő képességeivel fog vetekedni az is biztos.
    Ha hajlandó vagy kompromisszumokra, akkor perpillanat az Ariane 737X a legjobb választás. Én meg vagyok vele nagyjából elégedve.
  • L Viper #12952
    Megfér FSX mellett is :D
  • Hypo #12951
    hat arra nincs:))) egyenlore. Ha mindenaron nagy gep akkor a LEVELD nem rossz
  • Gizmo94
    #12950
    Hát egyre inkább afelé hajlok..... :S
  • [HUN]FaTaL
    #12949
    install fs9 :)
  • Gizmo94
    #12948
    Szeretném, ha el lehetne végre, de nincs normális 737 FSX-re...
  • Hypo #12947
    el kene felejteni a wilcot:)
  • Gizmo94
    #12946
    Na az az amit ezért a tetvedék bughalmazért nem fogok megtenni. Csak rám jött,hogy szeretnék komolyabban felszerelt 737-tel repülni. De inkább feladom. :)
  • [HUN]FaTaL
    #12945
    Nálad már csak az FSX reinstall segít szerintem.
  • Gizmo94
    #12944
    Valaki segíthetne nekem is, hogy mi a tényleg jó módszer arra, hogy a Wilco 737 PIC működjön Win7x64 alatt is és ne legyen azonnali ctd mikör tölti be az FSX a flightot. Vilco Vista patch is fent van. Már próbáltam rendszergazdaként telepíteni, FSX mappához teljes hozzáférést adni minden felhasználónak, stb. eredménytelenül. Minden ötlet, tapasztalat welcome. :)
  • Hypo #12943
    :)) hat pedig a vizualis helpnel nem sok van jobb:)))
  • [HUN]FaTaL
    #12942
    Köszi, megnézem bár a videókat annyira nem szeretem. :)