33535
  • Hypo #12941
    Ez eleg helpful:)))
  • Gizmo94
    #12940
    Nyertél, benne. Ha nincs meg, szólj, feldobom valahová.:)
  • [HUN]FaTaL
    #12939
    Az megvan, nincs benne az indítási procedúra. :))

    Bár gondolom a gyári manualban benne van.
  • Hypo #12938
    mAr pmdg 747 hez?? siman egy rakas, ott van eloszor is a magyar anyag hozza azt hiszem ivaon elerheto.
  • [HUN]FaTaL
    #12937
    747hez nincs valami hasonló?:-)
  • Hypo #12936
    igy probald
  • grimm13
    #12935
    A Captain Sim c130-as gépét hogy kell beindítani ? A youtubon találtam videót de valami miatt nem akar beindulni , pedig ugyan azt csináltam amit kellett !! Szerintem valami a hidraulika nyomással van összefüggésben .
  • Maci23
    #12934
    Sziasztok!

    4 napos Saitek x52 eladó!
    (Garis,számlával,minden tartozékával)
    Ha valakit érdekel szóljon! - nem tudom szabad e itt említeni,hátha valakinek nagyobb szüksége van rá mint nekem!

    Üdv mindenkinek!
  • polluxware
    #12933
    ha nem akarsz módosítani a múszerek méreté és pozícióján akkor elég a gaunevet átírni

    bárrr... fsx alatt nem is érdemes olyan adonnal pecselni aminek nincs 3Ds műszere

    sztem
  • Gizmo94
    #12932
    Másfél, aha.. Ha ismered a programot, és megvan az összes gauge file.. Amúgy kicsit több lesz az.. :)
  • carlosfly
    #12931
    A link lemaradt bocsi FsPanelStudio
  • carlosfly
    #12930
    FsPanelStudio-val kb masfel ora......
  • Gizmo94
    #12929
    Aham.. Látom már mi a gáz.. Ez a Gazelle nyilván nem FSX kompatibilis és úgy moddolták össze,hogy fusson alatta. Találtam ugyanis egy linket, ahol packageban van, de ezt írják:

    Gazelle Package. This is the classic AS341 Gazelle by Cyril Pioffet . This model has been updated to run in FSX with VC and 2d panel mods & gauges replaced with FSX compatible XML gauge. Multiple liveries including civilian and military. Updated by Danny Garnier

    Tehát nem véletlen a gauges csere...

    Ja, a Link
  • Gizmo94
    #12928
    Nagy vonalakban sehogy. Akkora kínlódás, ami nem éri meg. Egyébként úgy tudod megcsinálni,hogy letöltöd a jó ég tudja honnan a normális műszereket, a gauges mapppába bemásolod, amit cserélni akarsz kiszeded, majd a panel cfg-t szerkeszted az újonnan bemásolt műszerekhez, amiket egyenként pozicionálsz..
    Szvsz akkora állatmunka, hogy nem éri meg. Nem is értem hogy történhet,hogy egy addongyártó nem a saját paneljével látja el a honlapjáról fizetősen letöltött terméket. :)) Reklamálj. :D Komolyabban: keress egy normálisabbat és töltsd le azt, mert a műszerek csereberéje lehetséges ugyan, de hosszadalmas és bonyolult folyamat.
  • Jenc
    #12927
    Letöltöttem egy Gazellét, de viszont a JetRanger műszerei vannak benne. Hogyan tudnám kicserélni a műszereket, (főleg a seb.mérőt mert az nagyon zavar) hogy a teljesítményéhez megfelelő műszerek legyenek benne?
  • [HUN]FaTaL
    #12926
    Na most kaptam az infot ph-n, hogy az alap elvileg május vége. :)
  • [HUN]FaTaL
    #12925
    Standard jön, de ehhez is 100 oldal doksi lesz, nem lesz ez olyan basic. :-)
  • Hypo #12924
    akkor még nem kell cavinton nekem, megnyugodtam:))))
  • MatWood
    #12923
    Ezen átsiklottam, nem figyeltem. Akkor első körben egy alap lesz, csak adják már ki! Amennyit csúsztatnak kiadhatják a full verziót is egyből, akár Mega Airport München esetében.
  • Hypo #12922
    "..The systems are modeled in such a way that the full experience of flying a highly automated aircraft is achievable for pilots with limited time or experience."

    "..It is likely this project will be extended to a more complex version (in systems) summer 2010. The extended version will include more complex versions of the systems we left out of this product that has ease of use as it's main goal. We can not give any details on this extended version at this moment. This extended version will come as a simple low cost update to the main package. "

    Hivatalos bejelentesbol
  • Hypo #12921
    Azt vagom hogy airsimmer bol basic van es talan egyszer lesz advanced, de valahol mintha azt olvastam volna hogy az aerosft fele se lesz fullos
  • MatWood
    #12920
    Mármint milyen basic? Szerintem te az AirSimmer féle Airbus-ra gondolhatsz, én meg az Aerosoft-ra amiből tudomásom szerintem nem lesz basic. A320 és A321 lesz ami full lesz.
  • Hypo #12919
    es eloszor a basic jon nem?
  • MatWood
    #12918
    Az oldal szerint június 30. Eredetileg május 17.-én érkezett volna a letölthető változat. Remélem előbb kiadják.
  • Hypo #12917
    Betaban van mar azt hiszem
  • [HUN]FaTaL
    #12916
    Airbus X mikorra várható, nem lehet tudni?:)
  • Hypo #12915
    Jo azt ne felejsd el terrain mesh az fsgenesis tehat a domborzat lesz elethubb nem a textura.
  • Willenbrock
    #12914
    Igen szép árnyékos,meg a folyó is sokkal élethűbb,ez is van majdnem olyan jó mint az fsgenesis.
  • Willenbrock
    #12913
    Ez is szép,csak ezt nem tudom miért nem a fsgenesis jelenik meg mikor az orbx is ki van kapcsolva? A GEX Europe-nál felülíratásos telepítés is van azt úgy csináltam,de elvileg az csak az európai textúrákat írja át,nem tudom miért nem jó.
  • L Viper #12912
    Ha Grand Kanyonban repkedsz mindenképp érdemesebb alacsonyabb Nap állásná tenni azt, mert sokkal jobban kiadja a domborzatot akkor.

    Hirtelen csak FS9-es képet találtam., de szerintem látszik miről beszélek:









  • L Viper #12911
    Hát ez az. A Grand Kanyon így kiábrándító.
    De, hogy mégjobban megzavarjalak én meg az Oscar Lima Golf cuccot használom :D
  • Willenbrock
    #12910
    Hát megvolt a klikk a kezelőpanelon,defaultban van az orbx.Újra ráinstalláltam a FSgenesist de így sem aktív :( A GEX Európa is fenn van de az ebbe nem kavar be gondolom. Ez még szerintem az alap textúra:


  • Gizmo94
    #12909
    Amúgy jah, egy klikk a kezelőpaneljén, csak már röhögtem a szenvedésen. :) Tudom, szemét vagyok... :)
  • Gizmo94
    #12908
    Naja, de Ángliusul írják. :) Helping helps, like in Happy Tree Friends LOOOOOOOOOL :DDDDDDDD
  • Hypo #12907
    ??
    van egysetup menuje orbxnak ahol ki es be lehet kapcsoln ia sceneryt fsx ben nem kell, na ott kell kikapcsolni a cuccost manulba tobb hleyen irjak VASTAGON:)))
  • Gizmo94
    #12906
    Hát ez a projekt inglis nélkül eléggé fingatós fajta... :)
  • Hypo #12905
    ORBX-OT kene deactivalni a sajat menujeben
  • Willenbrock
    #12904
    North America Terrain US Southwest 1.1. Lehet hogy azért nem jó mert fennt volt az orbx is? Talán tiszta fsx-re kéne rakni? A supportnak sok hasznát nem venném minimális angol tudásommal :/
  • Hypo #12903
    Elvileg aktivalodnia kene magatol ha minden ha helyere kerult, melyik termeked van meg pontossan, a support forumuk eleg jo ott probaltad mar?
  • Willenbrock
    #12902
    Nem látom a scenery library-ben,milyen néven kéne szerepelnie? Vagy akkor tényleg a default world-ben van,és onnan hogy lehet aktiválni?