33535
  • kisbesi
    #12701
    Megtaláltam őket, köszönöm
    Tudnátok ajánlani Sceneryk t ?(Sármellékit mindenképpen letöltöm).És többet is lehet egyszerre használni?
    Repülőket találtam már.
  • Hypo #12700
    fspass manualjaban kiternek erre, es elmondjak mit kene beallitani fsx sound menujeben illetve fspass soind settingsnel
  • Blackdog
    #12699
    Fspassangers menüjében van egy olyan oldal, hogy hangok. Itt tudod csatornánként szabályozni az Fspassangers különböző hangjainak erejét külön-külön.
    Ezt el tudod játszani az fsx beállításainál is, csak ott az alap fs hangokat tudod szabályozni.
    Remélem nem mondtam semmit rosszul
  • Leo747
    #12698
    Sziasztok !
    Lenne egy kérdésem a hangokkal kapcsolatban. Két géppel szoktam általában repülni. (A B737 és a B747 a kedvencem) Mióta felraktam az "FsPassengers" kiegészítőt egy probléma kezelhetetlen lett számomra. Ha a B737-essel repülök, akkor hallom rendesen a hajtómű zaja is mellett az FsPassengers hangjait, míg B747-nél a hajtómű zaja teljesen elnyomja azt. Amíg nem volt a kiegészítő feltéve, a két géppel való repülés közti -hangbeli- különbséget egyszerűen meglehetett oldani ugye, a hangszórók halkításával, ill. hangosításával. De most ez az út nem járható, mert az FsPassengers hangjai is elhalkulnak, ha csak leveszem simán a hangerőt. Ekkor még úgy éreztem, hogy semmi gond, a B747-es aktuális hangfile-jait megkeresem és egy programmal halkítok rajtuk, a probléma megoldva. De jött a fekete leves. Látom, hogy a B747-es is ugyanazokat a file-okat használja, mint a B737-es. Itt elakadtam. A két gép esetében miért tér el a hangerő a játékban? Az "aircraft.cfg" file-okban különbözik valami a hangerővel kapcsolatban?
    Előre is köszi a segítséget.
  • [HUN]FaTaL
    #12697
    Banner alatt.
  • kisbesi
    #12696
    Olvastam hogy vannak ingyenes kiegészítők
    Tudnátok adni linket vagy linkeket?
  • Hypo #12695
    hello welcome aboard!

    javaslom a banner alatt talalhato FAQ atolvasasat es a segedleteket mind mind magyarul van, ha utana se vilagos valami batran kerdezz.
  • kisbesi
    #12694
    Sziasztok!
    Még új vagyok ugyhogy nem ismerem ezt a játékot, lécci ne szóljatok meg :)
    Az lenne a kérdésem hogy vannak ehhez különböző repülők és repterek.
    Azokat csak telepíteni kell vagy be kell valahova másolni?
  • Hypo #12693
    :)) hat ha i7 ed van meg er egy probat, plusz meg a mellette megjelent shader 3.0 meg bloom es mindjart nyalad csorog:))) en addig inditok egy fs9 et:)
  • polluxware
    #12692
    húúú már esek is neki bemásolni...
  • Hypo #12691
    I7 és dogos vga hoz fsx.cfg
  • carlosfly
    #12690
    Egyszerű pedig. Biztosítanod kell a légteret. Patrolozni kell és a körzetbe bekerülő gépeket földre irányítani. asszem átsartot kell csinálni előttük..
  • Hypo #12689
    erre talan

    mission video
  • Ordasbácsi
    #12688
    Sziasztok!
    Az FSX missions "Rocket lunch" című küldetését az összes többi kivételével 1,5 év után sem sikerült még végigvinnem.
    Tudja valaki, hogy pontosan mi a küldetés megoldása???
    Konkrétan hülyét kapok már tőle.
    Pedig rendelkezem egy angol középfokú nyelvismerettel is.
    Köszi aki segít!
  • polluxware
    #12687
    sajnos hihető.. flightreplicas szép modelleket csinál, és kábé ezután "."

    ajánlom inkább a realair spitfire-t, vagy az A2A p47, A2A b17+accusim -et

    ezekben NEM FOGSZ CSALÓDNI! HÍVJON MOST!
  • Willenbrock
    #12686
    Szerintem is jó gép csak azt nem értem-amit írtam is-hogy miért van az hogy mikor elsőre repülök vele akkor a battery felkapcsolásával csak az elektromos rendszer kapcsolódikbe,későbbi betöltéseknél meg a battery a hajtómű indítómotorját is automatikusan beindítja-ez egy bug lehet?
  • polluxware
    #12685
  • Willenbrock
    #12684
    Ezzel senki nem repül ?
  • Willenbrock
    #12683
    Feltelepítettem a Me-262-t,elsőre rendesen indult,de később már akkor is elkezdett beindulni a hajtómű ha csak a battery-t kapcsolom fel és a hajtóműindítóhoz hozzá sem érek.Miért lehet ez,hogy lehet visszaállítani?

  • Rue East
    #12682
    CLS MD-80 test (video)
  • Hypo #12681
    Erdemes elolvasni probalkozni
  • Willenbrock
    #12680
    A P-38 as fülkében olvashatatlanok a címkék,ezért hiába van checklist így nem tudom beindítani.(a Ctrl+E módszert nem szeretem manuálisan akarom beindítani)Az extrák közt sincsen cocpit térkép.
    Mit lehet csinálni?
  • MatWood
    #12679
    Nagyon komoly!
  • JackDow
    #12678
    Airspace restart reboot
  • MatWood
    #12677
    remélem nem lesz igazad és optimalizálják.
  • carlosfly
    #12676
    Én is ezen gonolkodom...
  • Hypo #12675
    nem baj maestro majd megyunk veszunk I74 et es 98 giga ramot meg egy render farmot es siman meg lesz a 20 fps:)))
  • Clidey
    #12674
    Elnézve a PMDG screenshotokat nem lesz egy poligon- és textúraszegény cucc, szóval azt itt és most írásba adom neked hogy nagyságrendekkel(!) fog szarabbul futni mint az Ariane - lévén az poligonilag eléggé baráti; van rá egy fogadásom hogy 1az1ben az FS2004-es verzió csak a textúrafelbontás lett megnövelve.
  • Mocca08
    #12673
    ha mar ugyis pmdg-röl van szo, szerintetek melyik es miert lenne jobb valasztas? pmdg 737NGX vagy Ariene 737-800? Mert gondolkodom a vasarlason, de azert 80 font az nem kis összeg, tehat 2x meggondolom..
  • JackDow
    #12672
    Igen, ezt is várom már nagyon. Addig az új bécsi reptérrel vigasztalódom.

    LOWW

  • MatWood
    #12671
    Elméletileg ebben az évben lesz kész az 737NGX, és ha minden igaz, akkor pár napon belül elkészül az Aerosoft Airbus X.
  • MatWood
    #12670
    Mennyire igényes videókat és scenery-ket tudnak csinálni az orbx-esek... Hihetetlen profi munka.

    Most jelent meg:

    YBBN Brisbane International
  • MatWood
    #12669
    Ennél már csak az a durvább ha nem madarat hanem embert szippant be a hajtómű.

    Link1

    Link2

    És a legdurvább, hogy túléli.
  • Rue East
    #12668
    én a madár helyében nem lettem volna :(
  • Mocca08
    #12667
    meg nem lattam, thx a linkert. Szeretnek ilyen nyugodt maradni en is, mint a pilota ha mondjuk engine fire van, de az utasok helyeben azert nem lettem volna ott jobb oldalt hatul :)
  • Rubio #12666
    Hátha van akit érdekel, s még nem látta:

  • JackDow
    #12665
    szép szép de mikor már? FSX se lesz , mire ezek a PMDG-s srácok elkészülnek vele
  • Gizmo94
    #12664
    Komolynak ígérkezik az NGX...
  • Hypo #12663
    szep, nagy j41 es
  • Papirzacsi
    #12662
    khm...