33535
  • [HUN]FaTaL
    #13021
    Nem szoktam, Metart szoktam nézni a weben aztán kész. :)

    FShez meg ASE-t használok.
  • exTrem
    #13020
    Egy ehhez elegendő konfighoz még várnom kell egy jó fél évet ... de nagyon szépen alakul :)
  • Ordasbácsi
    #13019
    Egyébként szoktatok időjárási infót meríteni a játék közben a real world weather update every 15 minutes beállítás segítségével? :)
    Gondolok itt pl. ha készültök valahova piknikezni vagy kirándulni szabadtéri programok stb....
    Én néha szoktam (beállítom LHBP, real world weather every 15 minutes,és kicsit körberepülök)
    Bár szinte tényleg pontosan azt az időjárási viszonyokat tükrözi (szél,hőmérséklet,légnyomás) a Jeppesen de a felhők valahogy lemaradnak.
    Vihar is van eső is van de a felhő meg alig.
    Főleg most a napokban tapasztaltam mikor nem maradunk felhő és eső nélkül szinte egy napot sem országszerte.
  • Ordasbácsi
    #13018
    Kicsit megkésve ugyan de köszi a válaszotokat!
    Persze a küldetést azóta sem sikerült megcsinálnom.
    but I don't give up...
  • Clidey
    #13017
    Aki esetleg nem lenne oda regelve:

  • Lacuska77
    #13016
    Sziasztok!

    Csak egy kis INFO ha valakit érdekel!
    Pár hete megvettem a Flight1-tól az EZdoc camera addont. A Naturalpoint által készitett TrackIR5-ot szerettem volna, de az ára eléggé ellene dolgozott. A kb. 30Euróba kerülő EZdoc csak töredéke a TrackIR5-nek. A Saitek Yoke POV- gombikájával való nézelődésemet a VC-ben sohasem találtam még elfogadhatónak sem (laaasssssúúú és dadadarabos). A program installálása után nagyon kellemesen csalódtam, jól kezelhető nem agyon bonyolitott. Tetszőlegesen beállitott nézőpontokat rögzithetünk és billentyű ill. Joy gombokat rendelhetünk hozzá. A dolgban az a legszebb, hogy két nézőpont közötti váltásnál nem "teleportál" a camera hanem szépen átsiklik a következő nézőpontba. Beállitottam ( balra ablakon ki, jobbra ablakon ki, műszerekre le illetve Overhead-re fel ) nézési pontokat, amiket a Yoke POV-jára állitottam ( Itt jegyezném meg hogy bár a POV 8 állású ebben a programban csak a 4 fő állását lehet használni ). Így már nem lassú és nem darabos a körbenézés. Ez csak a program egyik fele lenne, mert még további állitási ( sok-sok tekerő és potméter külön profil a guruláshoz és a repüléshez ) lehetőségünk van a bemutató videókon látható rázó-vibráló effecthez ami a camera nézőpontját befolyásolja ( nézőpontonként külön-külön is lehet állitani ). Ezzel kelti
    szimulátorunkat még valóságosabbá. Vannak olyan gépek amikhez benne vannak már camera nézetek ( F1 Cessna Mustang, FS default Ba58 ) A jelenleg is fent lévő 1.15-ös verzió már cooperatív a TrackIR-el is!
    Nem érzékeltem semmi FPS csökkenést a program használata óta!
  • litlebubu
    #13015
    Köszi, közben megoldottam!
  • Gizmo94
    #13014
    Például mivel rejtett fájl, így a vezérlőpult, mappa beállításainál megjeleníted a rejtett fájlokat, utána be tudod neki tallózni. :)
  • litlebubu
    #13013
    Sziasztok! Kis segítséget kérnék. Feltelepítettem a REX-et és a Step1-ben nem igazán tudom hogyan tallózzam be neki az FSX.cfg filet? Sőt egyáltalán az FSX mappát,amiben van, mert az rejtett file. Win7 64-em van.
  • [HUN]FaTaL
    #13012
    25% PMDG Discount Aerosoftéknál :)
  • eyecandy
    #13011
    Ja erre tippeltem, de nem voltam biztos:)
  • L Viper #13010
    Okés, köszi, jó így is, de lehetett volna pl. egy zipbe rakva csatolmányként ( 10 megáig lehet ), de így is tökéletes, majd összerakom.
    Kipróbálom majd, csak most nincs fent FSX, de tervezem feltenni.
  • LegendTommy
    #13009
    bazze egy napig nem nézek rá a topicra és ti már rosszalkodtok megint:)
  • Gizmo94
    #13008
    Hát valami nagyon nem, valami csúnyán gázos. :) Gyanítom,hogy az fsuipc-t nem kellett volna bántanom.. :) Még küzdök... :)
  • Gizmo94
    #13007
    Persze, public, nincs benne semmi titkos. Elküldtem privátban, három részletben ment csak át, majd összerakod jegyzettömbben. :)
  • Willenbrock
    #13006
    Mirage 2000-rel sikerült átrepülni mind a két párizsi dialadalív alatt :)
  • Hypo #13005
    Hiaba mondom, hogy szaros UT-t mind fs9 mind fsx ben el kell felejteni, mert tobb a hatrany a mint haszna!
  • Hypo #13004
    :))))) Valami akkor se stimmel a csiliviliben:)) akkor szolj ah mar wilcoval szallsz le 15-25 fps el:)))))))))))))))))))
  • Willenbrock
    #13003
    Már feljön a futó,a biztosítópöcök nem volt félrehajtva a behúzókarnál.
  • Willenbrock
    #13002
    Kösz,tényleg a nézőpont miatt volt,nem gondoltam erre mert más gépnél még nem volt ilyen.Már csak a hidraulika kapcsolót kell megtalálni.
  • [HUN]FaTaL
    #13001
    Nem a cfg-d szar, hanem szét van tweakelve az fsed scenery és egyéb ügyekben, nem csodálom hogy szétesett:D

    Gondolok itt a ge/utx szenvedésedre:D

    A végére pedig ez természetes. :-)

    Azért én még mindig azt mondom, hogy tegyél fel egy FS9et. :-)
  • L Viper #13000
    Ha publikus a cfg-d, nekem átküldhetnéd, kipróbálnám. Lehet nálam is beválik, vagy találok benne jobb beállításokat.
  • Gizmo94
    #12999
    Trágya? Trágyaaaa???????? :D Minden idők legjobb cfg-jével ellátott FSX-emet nevezted trágyának, ezért átok rád, csiribiri bohóc. :) 25-30 fps-sel landolok totál full configgal , Level-D-vel 100% traffic mellett Ferihegyen. Csak ennél rosszabb ne legyen. Amúgy biztosan valamit eltweakeltem amire ez a rom Wilco kényes, mert az összes többi gép tökéletesen, hibátlanul fut. Sajnos nem tudok rájönni,hogy mit, de már kaptam helpet, amivel holnap tudok élni, ezért tovább fogok majd küzdeni vele. Érdekes, hogy eddig egyáltalán nem hiányoztak a Wilco gépek, de most,hogy nem mennek, ez idegesít. :)
  • [HUN]FaTaL
    #12998
    Simán működnek csak a te FSXed egy trágya. :D Tegnap kipróbáltam a PICet, az ERJ is megy, FS9 alatt legalábbis biztosan és az airbussal sincs gond.
  • polluxware
    #12997
    nekem speciell ismerős:) és 'makett' a helyes megnevezés:)

    Avia, Bilek

    akkor kezdtem el makettezni:)
  • Clidey
    #12996
    Az első képen nem tudom mit kellene látni mint hiba...nekem úgy tűnik egyszerűen túl közel van a fejtámlához a nézőpont ezért a túl közeli poligonokat már nem jeleniti meg az FS engine. Tedd előrébb, és látni fogod biztos vagyok benne.
  • Willenbrock
    #12995
    2 kérdésem lenne azokhoz akik ismerik a Mirage-2000-t:
    Jól értelmeztem a leírást hogy ez accelerationra lett fejlesztve,és emiatt lehet hibás az ülés megjelenése? (sp2 van fenn)
    A másik hogy felszállás után nem tudtam a futót behúzni,biztos a hidraulika rendszer nem működik,az alsó képen mutatja is h valami gond van.Azt kérdezném hogy mivel lehet bekapcsolni a hydraulikát,francia szövegekből nem érthető.
  • Gizmo94
    #12994
    Nahát, senki nem épített itt a híres NDK-s Plasticart kultikus repülőgépmodelljeiből? :) Ugyanis ezek a kegytárgyak a ragasztó, az ezüst festék, a celofán az ablakokra és az orrába nyomandó gyurma, ami arra kellett,hogy ne essen seggre :)
  • Clidey
    #12993
    Basszus haddnekelljen már magyarázkodnom mi különbség a két dolog közt...!!!
  • Clidey
    #12992
  • Gizmo94
    #12991
    Vissza is.
  • Clidey
    #12990
    Nekem hálaégnek lángra nem kapott sosem, de a "Tájfun repülők" c. eposz egyes kockáinak közepére sikerült különböző átmérőjű lukakat égetnem... :D
  • JackDow
    #12989
    privát ment
  • Gizmo94
    #12988
  • Gizmo94
    #12987
    Amúgy erről eszébejut valakinek valami? :)
  • Gizmo94
    #12986
    Semmi nem működik. Amikor kiválasztom a gépet megjelenik, pörög-forog, minden ok. Tölteném be a flightot, elkezdi, loading scenery objects, ctd. Ennyi ami történik.. Tudom, utánanéztem, sok usernél megy Win7x64 alatt, soknál azonban nem. Nálam pont nem:. :(
  • L Viper #12985
    Jaja, rendesen.
    Ezt már nem is merem, csak így :-))))))
  • L Viper #12984
    Az más. Az topik idegen hozzászólás, ez meg szimpla OFF
  • polluxware
    #12983
    deazéé beszól nekem ha fs9-ben megemlítek egy nyüves fsxes gépet..

    cöhhh
  • JackDow
    #12982
    Cáfolnám a leírtakat, nekem win7 64Bit-es config-om van és minden wilco termék tökéletesen fut rajta. ERJ v2 az egyik kedvencem, szerintem vmit te nem csinálsz jól. Weather radar-tól kezdve HUD -ig minden működik benne kifogástalanul.

    Ha vmi konkrét dolgot leírnál mi nem működik , talán tudnék (nánk) segíteni.