2115
Daemon tools 4
  • mucsácsó
    #353
    jaja, hogy magától tiltsa, és ez még ezen a hónapon belül várható, sőt lehet akár a héten is!!!! addig meg le lesz húzva a cd kábel, bye... :DDDDD
    DAEMON TOOLS FOOOOR EVEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!
  • ACE
    #352
    Azmegmi? :D
  • rage
    #351
    Ez lesz a lényeg a Daemon következő verziójában
    Hogy ne kelljen lehúzni a kábeleket
    Ha ezt meg tudnák csinálni, tényleg elég egyszerű lenne az élet :)
  • mucsácsó
    #350
    hát...mi most buherálgattunk Newfronterrel...sajnos azt kell mondanom, hogy MUSZÁLY lehúzni a CD/DVD kábeleket, és akkor csak simán felrakod, és kész...megy is...semmi buhera, sfnightmare...ja meg bersze All emulations on a DAEMONBAN!
  • rage
    #349
    S minek az Antiblock driver ?
  • ACE
    #348
    Nekem így ment.
    Egyébként james69, neked kinyílik a DVDmeghajtó, miután Disable CD-t nyomsz? Mert nekem se kép se hang, kinyitni sem tudom a gombjával...
  • rage
    #347
    Vagy ahogy nézem, mégsem
    :)
  • rage
    #346
    Mivel ahogy írtam, nincs StarForce-os játékom, megkérdezném, hogy ezek szerint, ha mégis ilyenhez jutnék, a Daemon 4 mellett elég a StarForce Nightmare (SFN)-ben a Disable CD -vel eltüntetni a cd meghajtókat, és kész , ennyi , működni fog a játék?

    2 IDE vinyóm, 2 ATAPI CD olvasóm/íróm van, illetve fent van még az Alcohol
  • MerlinW
    #345
    srác pihenj már... ha odafigyelnél láthatnád, h egyidőben írtunk...
  • james69holden
    #344
    Na én kipróbáltam a King Kong-on!
    Alcoholt, régi Daemont leszedtem, az újat feltettem...
    SF Antiblock driver indít, SFNightmarrel DVD író tilt (el is tűnt) majd indít a játék és kijön az üzenet, hogy tegyem be másik meghajtóba a lemezt (és persze a nem látható DVD írómban lévő lemezt, amit véletlen benne hagytam, azt kezdte el pörgetni ill. ellenőrizni)
    Persze ha lehúzom a tápkábelt, akkor elindul, ugyanúgy ahogy eddig is!
    (Pri.Masteren van az íróm)
  • zoltang
    #343
    Csak az a k*r*a SF 3.6 (GTLegends) veszi észre a cd/ dvd tiltást. Hol van még, akkor a SF 3.7?
  • ACE
    #342
    gyorsan eljár a kezed a billentyűkön, mi? :D
  • ACE
    #341
    Legalább 1 hsz.-t olvastál volna vissza vazzeg...
  • MerlinW
    #340
    áhá:)
  • MerlinW
    #339
    Starforce-al mi a helyzet, próbálta már valaki?
  • ACE
    #338
    Elvileg fog menni, mert nálam a Trackmania, ami SF3.5 is megy így.
  • zoltang
    #337
    Tényleg, mivel használom az fastmount.exe-t. :)
  • ACE
    #336
    zoltang: Ez azért van, mert beállítottad a filetársítást, amint látom a -mount paraméterrel, és mivel külső paraméteres parancs megy a daemon felé, ezért megkérdezi, hogy végrehajtsa-e azt. Egy kis angolt nem ártana tanulni azért. Kapcsold ki a secure mode-ot, és akkor nem kérdezi...
  • zoltang
    #335
    Holnap megpróbálom az sfcure nélkül megy-e a Cossacks II (SF 3.4.65.11,) csak emulálva+sfn cd tiltással. (Cossacks 2: Napoleonic Wars (c) CDV Software Entertainment *SFClone*)
  • rage
    #334
    A Rollercoaster Wild az pont BlindWrite-os
    StarForce-os játékom meg nincsen.
  • rage
    #333
    Device parameternél állítottál valamit?
    Én ott annyit, hogy a betűjelet megváltoztattam, illetve az Autorunt kikapcsoltam.
  • zoltang
    #332
    Csak az sfclone, bwclone stb. clonozott cd/ dvd-nél kérdezi.
  • zoltang
    #331
    Nálam első lépés volt minden emulációhoz pipát rakni, és bekapcsoltam a secure-t is. Mégis állandóan rákérdez a kép emulálása során.
  • rage
    #330
    Az Options-ben én a secure mode-ot , meg minden mást bekapcsoltam
    Nálad ez hogy van beállítva?

    Nekem nem tesz fel ilyen kérdést.
  • zoltang
    #329
    Másnak is bejön ez az ablak, valamelyik clone emulálása előtt?
    Mire jó?
  • rage
    #328
    Vagy az emulációkat benne,az is lehet
  • ACE
    #327
    Szerintem installálva lehet, csak a Virtuális meghajtóját kell kikapcsolni...
  • rage
    #326
    Na, akkor ne csodálkozz, ha beleköt a sec7 :)
  • zoltang
    #325
    Van mág Alcohol. :)
  • Kandurex
    #324
  • rage
    #323
    Nincs a gépeden más, csak a Daemon?
    Mert az új securom detektál minden más vackot is...
  • zoltang
    #322
    A VirtualCDHide_v1.0.0.4 -t nem használom.
  • zoltang
    #321
    De nem az volt a lényeg, hogy a SecuROM-ra gyúrnak rá?
  • rage
    #320
    Virtual CD Hide-dal mit csinál?
  • zoltang
    #319
    Star Wars Battlefront II AlcoholClone (SecuROM 7.00.00.0069) sem megy sima emulálással, kell hozzá ugyan úgy az SR7.Stop v1.0 progi is.
  • rage
    #317
    Ezt (IDE channelek tiltása beépítve) majd a következő verzióba teszik bele

    Lényeg, hogy már most többet tud, rosszabb nem lett, hát miért ne használnánk ezt a verziót?:)
  • rage
    #316
    Daemon Tools 4

    Feltettem ide, a hivatalos szerver kissé túlterhelt :)
  • ACE
    #315
    ja, valóban, Disable CD-vel sfcure nélkül és Disable Node nélkül elindul, de ezzel akkor nem oldódott meg semmi, mert az sfcure elindítása csak egy mozdulat volt...
  • rage
    #314
    Nos, feltettem, ha már így megjelent :)
    Nálam Alcohol is van fent, s fent is marad, szóval így teszteltem

    Rollercoaster Tycoon : A tegnapi patch lecserélte 5-ösre a 7-es securomot,
    tegnap azért egy virtual cd hide kellett még az elindításához - ma már nem, elég a sima emuláció, s már megy is

    Gun: Safedisk 4.6 - ez elég nehezen indult el nálam, míg nem volt crack, belekötött minden szarba. Most már nem köt, egyedül csak az Alcoholba, emiatt kell a sdisk4hide, amúgy nincs szükség win2000 kompatibiltás módra, meg semmi egyéb másra sem - lehet, ha nem volna Alcoholom, elég lenne ezt is emulálni, és kész.

    A FEAR-hez ma kijött egy SecuROM 7 fix, az 1.02-es hivatalos patchhez.
    Ez plusz a Daemon 4 máris indítja a program legújabb változatát, minden gond nélkül.

    StarForce-os játékom nincs, azt tesztelgessétek ti, valahol azt olvastam, a node tiltásával a 3.6 alattiak mennek.
  • ACE
    #313
    Trackmania mingyár nem is megy vele, tehát SF rögtön kiderült hogy nem tökéletes benne...