2115
Daemon tools 4
  • mucsácsó
    #272
    jah, értem értem! szal akkor mehet a nightozás, feltelep, restart, újra disbla a nightmare-rel, és elvileg play! JHA ÉS A DAEMONBAN MINDEN EMULÁCIÓ BEKAPCSOLVA, LEHET EZ A BAJRA A MEGOLDÁS SOKATOKNÁL!!!
  • gergou
    #271
    nem, nem kell.
  • gergou
    #270
    ha kilepsz belole, akkor sem kapcsolja vissza, sot ha ujrainditod a gepet akkor sem, csak ha ujra bekapcsolod a programmal, de valami kulfoldi forumban irtak, h restart utan azert ujra ki kell kapcsolni.
  • Scott21
    #269
    oké köszi
    és ha kikapcsoltam a cd-ket, akkor utána kell restart?
  • mucsácsó
    #268
    dehát ha kilépsz belőle, akkor röhtön enable minden, nem? aztán mehet vissza minden disable-re, vagy max restart , nemde? amúgy a trackmaniát most töltöm :)
    de akkor énis úgy csinálom, hogy disable sorok, feltelepítem, restart, disable és game?? így kellene akkor? ez sem tiszta azért annyira számomra :D
  • gergou
    #267
    ez sztem nem gond, az lehet, h rossz sorrendben kapcsolod ki a cdket, leirtam a sorrendet, ha nem ugy csinaltad volna probald ugy.
  • gergou
    #266
    egyebkent lehet h az uj starforceos gamek szarakodnak, en a splinert kb 5*or elinditottam mar, de azt tudni kell, h minden ujrainditas utan a hideokat meg kell ismetelni.
  • Scott21
    #265
    megy valakinek a Trackmania Sunrise?
    mert nekem nem akar menni, már kiakaszt
    de lehet a sorrendel van gond ? mert előbb telepítettem aztán kapcsoltam ki a cd-ket.. lehet ez a gond vagy mi??
  • mucsácsó
    #264
    jaja, nem lenne rossz :)
    hát de még ez eléggé korai fázis, de ha akar vki, összeállíthatunk vmi FAQ féleséget! ^^ :)
    csak még arra kellene rájönni, hogy hogyis lehetne elkerülni a lehúzást, és mehet a FAQ :)
    amúgy 4. a TOP10-ben a topic ^^
  • 12346
    #263
    hű mennyi infó féleség. asszem lassan csinálhattok egy FAQ-t:))
  • mucsácsó
    #262
    bízok még talán abba, hogy az staforce 3.6-os, és azé nem megy... :(
  • mucsácsó
    #261
    naneeeeeeee :( :(
  • R0sc0
    #260
    nem sehogysem. asszem le kell huznom a drive-t
  • mucsácsó
    #259
    jah, és télleg, mi van akkor, ha valakinek nincsen pl meghajtja? akkó annak nem kell sose semmit húzgálnia?
  • Newfronter
    #258
    És ha újra elpróbálod a leírtakat az SFN-ben?
    Vagy netán újramountolod az imaget?
  • R0sc0
    #257
    na basszus.
    Eddig ment a world racing, mostmár nem :)

    ugy látszik továbbra is le kell huzni azt a nyomorék meghajtót.
  • mucsácsó
    #256
    hátja, hát Istenem, ez sült ki, majdcsak fejlesztik tovább, de ne legyünk ennyire szkeptikusak, sztem azért van miért örülnünk ^^ :)
  • Duddits
    #255
    Mert nézd meg a nevét! Teljesen más!
  • mucsácsó
    #254
    hehe, eztfigy:
    1. Need for Speed: Most Wanted
    2. Football Manager 2006
    3. The Movies
    4. A Pc-s játékoknak leáldozott
    5. Daemon tools 4
    6. Battlefield 2
    7. Humoros és aranyos képek
    8. World of Warcraft
    9. Számoljunk!!
    10. The Matrix: Path of Neo

    ON :)
  • Thanatos
    #253
    hát arra meg sok értelme volt :/
  • Newfronter
    #252
    Mostmár itt az ideje a Starforce-ra özpontosítani és egy újabb release-ben már SFN használatát mellőzni. :)
  • Newfronter
    #251
    Senkinek sem olyan, az egy fejlesztési periódus volt anno.
    Mindenkinek úgy néz ki mint a régi, 1-2 újabb funkcióval...
  • mucsácsó
    #250
    nem szúrtál el semmit, az egy iszonyat régi kép a PRO verzióról, nem a HE-ről!!!
    mindenkinek HE van, nem szúrtál te el semmit nyugi!!!! :)
  • mucsácsó
    #249
    ez így igaz, mondjuk én úgytudtam, hogy a fiúk a Securom 7-re összpontosítottak nagyon :)
  • Newfronter
    #248
    A DT4 azért is jobb lesz, mert kevesebbet kell majd magyarázni a lámáknak egy új játéknál
    Úgyhogy tiszta haszon...
  • urbijoe
    #247
    akkor a SW battlefront2-nél mért kell ugyan ugy az sr7 progi?
  • fitutufi
    #246
    nekem nem ilyen
    sima 3.47 desing csak a neve 4.00HEE
    nem értem mit szúrtam el :S
  • mucsácsó
    #245
    ami....amúgy, :D
    jha, de meg én nem a splintert próbálom most majd ki, hanem a TM Sunrise-t :)
    marha kíváncsi vagyok rá....
  • mucsácsó
    #244
    ami ki próbálta még ki ezt az SFN-nel való "ügyködést"? :)
  • Thanatos
    #243
    hát életedbe egyszer benyomni azt a regi beállitást tényleg bonyi volt, igazad van :D mind1, szvsz dt 4 lényege sfben van hogy menyire tudja kijátszani, a többi az max + extra de ha csak azok lettek volna akkor én nem frissitettem volna mert több macera mint amenyit használ :P
  • Newfronter
    #242
    mert eddig nem ment letiltással, ki kellett húzni a meghajtót <--- Sfcure
    DT4--> itt már lehet le se kell húzni őket csak a megfelelő sorrendben kell az SFN-ben ügyködni
  • gergou
    #241
    igen, de a feltelepites utan elvileg 1 szer ujra kell indulnia, es elotte meg lehet, h az sf3 srivereket is frissiteni kell, nemtom, van az a tools. rar a splinter cell mellett, sztem azert lehet ezek is kellenek.
  • mucsácsó
    #240
    hát előrébb vagyunk, mintha húzogatni, meg különböző progikat kellene indítgatni, nemde?
  • mucsácsó
    #239
    semmi, nem tudom, foggalmam sincs, még nem próbáltam, most jön le a tm sunrise, ez lesz most az kísérleti alany :D
    remélem nem is fog semmit kiírni
  • urbijoe
    #238
    akkor mi az értelme ha ugyan ugy tiltogatni kell a meghajtokat?
  • mucsácsó
    #237
    sorrend gondolom nem fontos
    me gondolom jó úgyis, ha feltelepedett játék után "progizol" (sfnightmare)
  • gergou
    #236
    de nalad mi a hibauzenet, vagy mi tortenik, amikor inditod a gamet?
  • gergou
    #235
    mar leirtam, ime megegyszer:

    Na ugy, h fent van az a progi, amivel ki kell kapcsolni a cdt a noodot, meg a slave/masteren levo cuccokat,
    ezeket megtettem, aztan utana daemon 4 install, aztan beraktam az imaget, aztan all emulation on,
    aztan felinstallaltam, aztan utana elinditottam, es be a cdkey, es mar fut is :)
  • urbijoe
    #234
    a SW battlefront 2 -nél ugyan ugy kéri a lemezt
  • urbijoe
    #233
    ha az összes emuláciot bekapcsolom akkor nem megy egy csomo játék