2115
Daemon tools 4
  • mucsácsó
    #393
    CRC-t is elvileg, SF 3.5...habár nemtom =/
    de Newfronter most lehúztam, és viszi a TM-et faszán!!! EL SEM HISZEM!!! MÉG MOST SEM FOGOM FEL ÉPP ÉSSZEL...
  • Newfronter
    #392
    TMSunrise-t viszi meg a Splinter cell 3-at, de nem tudom hogy a CRC-t viszi-e kábellehúzás nélkül... et a sf verziójától függ.
  • edios
    #391
    Hi!

    DT4 viszi Trackmania Sunrisét meg Cross Racing Championshipet? (esetleg neadjisten Splinter Cell 3at?) Úgyértem kábelhúzogatás meg letiltások nélkül! Mert akkor csinálok biztonsági másolatot!
  • mucsácsó
    #390
    aztakurvam ls viszi a TrackMania Sunrise-t....el sem hiszem..olyan ordítottam hogy:
    KÚÚÚÚÚÚÚÚRVA ANYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁD SZTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRFÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓRSSZ!!!!!!!!!!!!!
    hogy feljött mutterom :DDDD
    DAEMON FOR EVER !!!!!!!!!!!!!!
  • Pip Boy
    #389
    JAJA! A védelem arra való, hogy áttörjék!
  • mucsácsó
    #388
    hallod, most örüljünk egyenlőre, de ne feledd, írták a daemonos skacok, hogy ők mindig figyelnek...ha vmi védelem megpróbálja kinyírni, nem hagyják magukat! :D
    amúgy érdekes, a meghajtó neve mindig random betűkből áll, ez is az miatt van, hogy vmi védelem nehogy letiltsa a virtuális meghajtót! mert ugye eddig vmi Generic akármi volt, azt tiltotta az SF, de már baszhatja az SF...DAEMON TOOLS RULEZ!!!!
  • fitutufi
    #387
    ez már csak igy fog menni :S
  • Pip Boy
    #386
    Már éppen ideje volt, hogy valami nagy előre lépés történjen az SF ügyben!
    Ez úgy látszik, hogy megoldja! Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a következő nagy védelem! Galactical Force?
  • Shep
    #385
    Hiába jön az új démon, a szárforszos fiúk se alszanak, majd kiadják a 4.xxxx-et amihez már fejen is kell majd állni, hogy elinduljon vmi.
  • lalakov
    #384
    Igazán én se használom, csak félek a lehúzástól, mert olyan nehezen jön le, hogy múltkor is kurvára bevertem a kezem közben .
  • mucsácsó
    #383
    én lehúzom a szarba ezt az egyetlen meghajót, sose olvasok vele cd-t úgysem.....
    sztem ti is tegyétek ezt, mert így MINDEN ismétlen MINDEN StarForce-os megy, még ami 3.6-os azis...csak az a titok, hogy lehúzod az IDE-t, meg esetleg a tápkábélt, és faszán fog menni! azután majd ha meglesz egy hónap múlva kb az új verzsön, akkor visszadugom azt szevasz...
  • lck
    #382
    Addig is csinyájj egy kis kapcsolót a gíp ódalára, ami mexakittya a zoptikákba menő delejt.
  • Pip Boy
    #381
    Az nagyon jó lenne! Szemét SF
  • mucsácsó
    #380
    max 1 hónap, inkább még ebben a hónapban!
  • lalakov
    #379
    A lehúzás mentes Daemon-t mikorra ígérik?
  • zoltang
    #378
    Nem húztam le a tápkábeleket! Csak a gép indulása előtt az olvasók IDE kábeleit húztam le. Az IDE kábeleket leállított gép mellett dugom vissza, ha kellene a dvd iró/ olvasó.
  • rage at work
    #377
    Te a tápkábeleket simán lehúzod a gép bekapcsolt állapotában is, aztán később visszadugod, akár még a kikapcsolás előtt, vagy jobb előbb a gépet leállítani, s úgy csinálni ezt?

    Végülis az optikai eszközök nem vinyók, hogy egyfolytában kommunikáljanak az oprendszerrel, nem?
  • zoltang
    #376
    Kipróbáltam a GT.Legends.SFCure.DVD-iTWINS -t is (StarForce 3.6.10.03). Csak lehúztam az IDE kábelt, egyszerűen emuláltam a dvd képet. Ez is tökéletesen megy sfcure stb. nélkül, csak ehhez a SF verzióhoz már sajnos le kell húzni az IDE kábeleket.
  • Pip Boy
    #375
    Ez 3.5-ig jó akkor? Nem kell semmi extra cuccos hozzá?
  • james69holden
    #374
    mint említettem nálam is
    3.6-os SF-os védelemnél nem sok mindent ér az új Daemon.
    (nekem meg pont olyan játékaim vannak, amik 3.6-os SF-al vannak védve)
    viszont ahogy Shep is említette, nem kell Service Pack-nak fent lennie, illetve a SFcure-nak sem...
    (már ez is valami)
    várjuk a következő verzióját a Daemonnak! thx
  • grebber
    #373
    LOL nem megoldás ez a DT4.
  • ati2002
    #372
    Próbáltam a King Kong-ot, de lehúzás nélkül továbbra sem akar müködni:(((
  • Shep
    #371
    Atom jó ez a daemon, végre nem kell SP2 ahhoz hogy menjen a szárforszos játék, ááááááááááááááá de jó, utálom az sp2-t, meg az sp1-et.
  • Pip Boy
    #370
    Sziasztok! Ha mondjuk én a Worms 4-et akarom elindítani akkor most mit kell tennem?
  • zoltang
    #369
    Tehát kipróbáltam a Cossacks II (SF 3.4.65.11,)+ 1.1 javítás . Csak az MIR-COS2B.mdf emulálva+SFN CD REJTÉS (NEM NYOMTAM DISABLE NODE-t SEM). Simán megy, nem akadékoskodik, nem kell ennél a SF verziónál az optikai olvasók IDE kábeleit sem lehúzni és NEM KELL AZ SFCURE SEM.
    (Cossacks 2: Napoleonic Wars (c) CDV Software Entertainment *SFClone*)

    Úgy látszik csak a 3.6-os SF-el van még baj. (Valaki mondta, hogy a 3.5-ös is simán megy mint a 3.4-es.)
  • DJ Bee18
    #368
    ??????? Hát én vagy 30-40 hsz-t visszaolvastam, de itt mindenki beszélt mindenféléről, ezért nem volt tiszta...
  • SpyMac
    #367
    bocs
  • james69holden
    #366
    csak #355-ig kellett volna visszaolvasnod...
    SF v3.6-nál továbbra is le kell húzni a tápot
  • DJ Bee18
    #365
    most akkor valaki tisztázza le, az új Daemonnal nem kell lehúzni a kábelt? SFNightmare, SFcure kell?
  • Zetorg
    #364
    ezt már tegnap este 11 körül letöltöttük :)
  • artschiatwork
    #363
    passz, a hivatalos dt oldalon van fent ez a link.
  • lalakov
    #362
    Mármint ez az, amelyiknél már nem kell semmit lehúzogatni?
  • artschiatwork
    #361
    ez a hivatalos verzió!!
  • lagzi07
    #360
    Torrent spy-on fenn van! 1,4 Mb. Valamint hivatalos honlap http://www.daemon-tools.cc/
  • SASboy
    #359
    ez komolyan az?
  • SpyMac
    #358
    és már is van itt
  • Newfronter
    #357
    cikk
  • Newfronter
    #356
    Nincs. Sőt Nightmare sem kell ha lehúzod a kábelt..
  • james69holden
    #355
    jah, kinyílik!
    (pedig nem látszik se sajátgépben, se TC-ben)
  • rage
    #354
    A 344-es hozzászólásból idéztem :-)
    De szerintem, az nem más, mint az SFCure

    Arra akkor nincs is szükség innentől?