2115
Daemon tools 4
  • Gunner
    #32
    Ezzel kapcsolatban én csak annyit csinálok, hogy gyüjtögetem azokat az SF3-as játékokat amik érdekelnek, oszt, ha kijön megnézem, ha nem müxik akkor se fogom 8 lépésben megcsinálni
  • [Jakuza]
    #31
    Min lepodsz meg ?
    Majus ota igergetnek.
  • Gunner
    #30
    Hehhh... Keddi hír szvsz ez lesz:

    Sajnos nem sikerült kiadni Októberben, most viszont Őszi szünetelünk, így a kiadás várhatóan November-Decemberig csúszik, megértéseteket köszönjük

  • princeofdark
    #29
    Remélem keddre legkésöbb már megjelenik!!!


  • alakulat
    #28
    mikor jelenik már meg??????????gfjfgkf
  • Gunner
    #27
    Menni fog
  • Tocika
    #26
    Szevasztok ?
    Azt nem tudjátok hogy 64bites win alatt menni fog ?
  • Newfronter
    Szüli
    #25
    A fórumán azt olvastam, hogy kijön még ebben a hónapban, csak konzultálniuk kell. Legalábbis az egyik fejlesztő ezt írta oda, mert már mindenki ezt kérdezte, hogy mikor jön már. Meg azt is mondta, hogy olyan 300-400 e-mailt kaptak arról, hogy mikor lesz kész.. tiszta káosz. Csak reménykedni lehet, hogy emulálja majd a Starforce-t.
  • Gunner
    #24
    Október utolsó hete, remélem már lassan-lassan kiadják a 4est. Ezek szerint, ha emulálja a StarForce-t, akkor nem kell többé tökölészni az SP2 felrakásával, SFCure installálgatásával?
  • djcom
    #23
    Október...
    BÁr nekem ezzel az emulálással kétségeim vannak...
  • Mikiller
    #22
    SFcure után már minden lehet.
    Bebizonyosodott, hogy software-el lehet "emulálni/becsapni" ezt a qrva
    védelmet:-).
    Az új SF változatokra meg jön a gyors daemon patch, vagy akár egy új verzió(4.01)
  • Tompie
    #21
    Mikorra várható a meglenés? DT4-nek
  • soulhunter
    #20
    az is nagy előrelépés,hogy 64bites
    nem véletlenül ugornak 0,53 verziot :)
    azért hozom fontos ujitásnak a 64bitet,mert bizony a fantomdvd mindenféle emulácio nélkül sajna nem mindig használhato,igy aztán kell 1 jol használhato, klafa kis cd/dvd emu :)

    és valljuk be: jelenleg 64biten csak 1 ilyen műxik,az is oriási hiányosságokkal küzd :(
  • Newfronter
    Szüli
    #19
    Amúgy nem tudom, hogy van-e annak alapja, hogy emulálja DT a Starforce-t. Tegyük fel hogy megteszi (az SFCure után már lehet), utána viszont jön az újabb Starforce, na azzal mit fog csinálni? Sajnos nem hiszem, hogy olyan gyorsan rájönnek a Starforce nyitjára, úgy meg már nem buli. A DT arról volt híres, hogy gyorsan volt a védelemre emulálására, és hát most kemény fába vágta a fejszét.
    Ha meg nem tudja emulálni ezt a védelmet, akkor sajnos nem sokkal lesz több, mint a 3.47-es. :(
  • Zsolo007
    #18
    Pedig a 64bites windóz topicban így van írva, szal a phantomdvdt nem tudom honnan vetted (tény hogy úgy angolos, kicsit én is furcsálltam f-el....)
  • soulhunter
    #17
    hát, én végig ugy kerestem,hogy fantom dvd, phantomDVD, phantom DVD, stb stb...
    annyira okos én sem lehetek,hogy arra gondoljak,hogy fonetikusan full egybe irják

    ennél hülyébb név az lehetne már csak,hogy fantomdévédé :)

    azé köszi a linket :)
  • Zsolo007
    #16
    Hát bocsáss meg nagy balfék lehetsz...beírtam keresőbe, hogy "fantomdvd" és egyből elsőnek kidobta az oldalt ahol van(angol..)....kedvedért letöltési link

    Van hozzá readme ha aszerint jársz el faxa lesz...tökéletesen működik 64bit alatt, tény hogy ne támogat védelmi emulációkat, meg olyan sok képfájlt mint a DT, de a leglényegesebbeket tudja...
  • soulhunter
    #15
    OFF
    az az állitolag létező fantomDVD hol találhato?
    már a winXP64 topicban is irták, de azota sem találtam meg,mindig japán,orosz, stb oldalakat dobtak ki a keresők,amiken ugyan állitolag fenn van,csak sajnos letöltési link nem jár hozzá...
    vagy én vagyok hülye,hogy a sok ? jelből,és négyzetből nem találom a letöltési linket :D

    amugy az a fantomDVD tényleg rendesen műxik 64biten?
  • Zsolo007
    #14
    Szerintem nyugodtan felrakhatod...én azt használom és nagyon fasza, fantomdvdm van és az is jó, vannak gondok de szerintem megéri szenvedni
  • soulhunter
    #13
    és MIKOR LESZ?
    kezdem unni,hogy mindenhol először szeptembert irtak, aztán azt,h leállt, most meg oktobert irnak...
    és oktoberben mikor?
    miért nem képesek annyit kiirni,hogy eleje, közepe, vége, vagy bármit...
    most csak emiatt nem használok 64bites winFOSt...
    és igenis tudni akarom,hogy még meddig kell tartanom ezt a rendszert, hogy végre feltehessem a 64 bitest,és végre lehessen rajta 64es daemon is
  • Zsolo007
    #12
    Így lesz....a sima ingyenes a pro fizetős, a starforce emulációról fingom sincs
  • Zsolo007
    #11
    Ez egy ezer éves kép...azóta sokminden változhatott...
    Egészen pontosan május 23.-ai.....szal nem kéne messzemenő következtetéseket levonni...
  • mucsácsó
    #10
    úgyis feltörik...szal nem lesz gáz szvsz
  • reménytelen
    #9
    Ha én markentinges lennék (akit sokan utálnak, de sok pénze van), akkor azt csinálnám, hogy:
    a) Daemon Tools 4 - ingyenes, nem tud Starforce védelmet emulálni, barátságosabb kezelőfelület, parasztvakító nagy, színes gombok.
    b) Daemon Tools Pro - Starforce védelem emulálása, sok használható új funkció, újdonságok, természetesen megfelelő pénz kifizetése után. (Elérhető shareware verzió 30 nap próbaidővel)

    Remélem, nem így lesz.
  • mucsácsó
    #8
    jédejó, én meg vmi japán oldalon találtam ugyanezt
  • mucsácsó
    #7
    FACT:
    olvastam vmi izét, hogy ez nem a DAEMON Tools 4, hanem lesz PRO is!
    Szal:
    -DAEMON TOOLS PRO
    -DAEMON TOOLS 4!!!
    LEHET MÉGISCSAK VAN ESÉLY AZ SF GYILOKRA?
    "OFFICIAL announcement:
    For those of you who want to read the highly anticipated DaemonTools News
    and are dissapointed now - the next news about DaemonTools (V4/Pro) is to be announced on:
    Saturday, 02:00pm "
  • artschiatwork
    #6
  • mucsácsó
    #5
    amúgy elvileg októberben jön, de már én sem hiszem az SF emulációban
  • mucsácsó
    #4
    hehe, most akartam nyitni ezt témát pont! még jó hogy nem
  • bigapó
    #3
    ez majdnem olyan, mint az alcohol 120, kinézetre.
  • k8bal
    #2
    mikor jön ki?
  • djcom
    #1
    Itt az első kép a hamarosan megjelenő Daemon tools 4-ről.
    Nem látni sehol SF emulációs panelt.