2115
Daemon tools 4
  • Kaslerka #514
    Ha megnézed a gamestar.hu-t akkor irják, hogy valamit nagyon elb*sztak a patch-nél a csávók és akinek eredeti fear-e van annak sem megy néha. Most orvosolják valamikor. :)
  • agyhalál
    #513
    Megszoktam a régi időket, amikor még minden játékhoz elég volt egy crackkelt exe. Nem szeretek telepítgetni ilyen külső programokat Daemon Toolson kívűl. Anti-Blaxx sem volt fent a gépemen soha. Már ez az SFNightmare is ezek közé a programok közé tartozik részemről. Főleg, hogy Disable CD után lefagyott a gépem.
    Azért teszek még egy próbát és letiltom a 2es csatornát, hátha úgy ok. Ha ez sem megy, akkor várok egy tört exere. Esetleg mégis tetris emu, úgy is hamarosan win reinstall lesz új alaplap miatt.
  • Davidsned
    #512
    Hát nemtom kinek sikerült a fear 1.02-t elinditani, nekem nem.
    Méghozzá ezzel a hibaüzenettel:
    Please remove disc from current CD/DVD drive and insert the original disc in another drive D:.
  • Shep
    #511
    hát de ahhoz ott a tetrisemu, azzal mi a gond?
  • Newfronter
    #510
    SFNightmare-ben disable cd?
    Esetleg ez megoldja.

    Látom a DT4-ben is van hiba rendesen, még jó hogy nálam minden okés...
  • agyhalál
    #509
    Fahrenheitnél nem talál semmi védelmet. Ha optikai meghajtó IDE kábelének lehúzása nélkül (All option ON) próbálom elindítani, akkor kék halál. Ha IDE kábelt lehúzom, akkor pedig "Please insert original DVD of Fahrenheit".
  • Newfronter
    #508
    A-Ray Scanner
  • agyhalál
    #507
    A védelmek típusát milyen programmal nézitek meg?
  • R0sc0
    #506
    hát azt tudom hogy a régi deamon toolsal ment a world racing 2 míg az ujjal cd kulcs hibával nem indítja el. Pedig már mindent próbáltam ami le van írva.
  • Mikiller
    #505
    SF figyeli a hardware változást a gépben, SFClean progival szedd le és indítsd újra a progit, hogy új SF-et rakjon fel a mostani konfigodhoz, nálam ugyan ez volt VGA cserénél.
  • Newyorker
    #504
    A PROTECTION-nál kétféle van:
    - Securom + adott verziója
    - StarForce + adott verziója

    A daemon ugye orvosolja mindekettőt?!
  • ACE
    #503
    SFnightmare, Disable CD, és menni fog...
  • Shep
    #502
    2 windowsom van egyet pont azért csináltam, mert az sfcure csak azon működött hát ezért van sp2 is.
  • [HUN]FaTaL
    #501
    előbb azt mondtad nincs sp-d:) akkor milyen sp2es win?:D
  • Shep
    #500
    Hát akkor majd írj, mert max az sp2es winemet átnyomom sp1-esre :), bár engem nem nagyon hat meg ez a lehuzogatás.
  • [HUN]FaTaL
    #499
    mondom lehúzva sp2vel is megy:) viszont nem megy sfnightmare cd tiltással. havernak megy SP1gyel. azért kérdezem hogy másnak megy e ha nem sp2je van sima nightmare tiltással. mert akkor rakok új wint sp1gyel, ennyi
  • Shep
    #498
    3.6tól kisebb játékot nem tudok kipróbálni, ugyanis egyedül a splinter van de az meg eredetibe van meg.
  • Shep
    #497
    mondom nekem no sp1-2, sima alap win ennyi és simán megy lehőzással a 3.6xxxes game jelen esetben a King Kong
  • [HUN]FaTaL
    #496
    sp2d van?
  • [HUN]FaTaL
    #495
    lehúzva mindenkinél megy, az a kérdés sp1gyel vagy anélkül megy e nightmarel..
  • Shep
    #494
    lehúzás nélkül? bár ha minden igaz az nem 3.6os

    Na lehúzás nélkül 3.6os game nem megy nekem, de hát bánja a baj, ettől nagyobb gondunk sose legyen, hogy le kell húzni a meghajtót.
  • ati2002
    #493
    WOW WOW WOW! Splinter megy lazán, csak sf nightmare kell, és play!
  • Shep
    #492
    Na akkor nállam ez van:
    XP pro semmilyen "csodálatos" szervíz pekk nincs fent csak a totál alap win
    és megy sf3.6xx-es game simán bemountolva daemonba, se sfnightmare se sefcure se semmi, csak a meghajtó van lehúzva, de kipróbálom hogy lehúzás nélkül nightmareel megy e, szóval jó kis cucc ez.
  • Schwarz
    #491
    akkor add a rászorulóknak
  • [HUN]FaTaL
    #490
    havernak megy lehúzás nélkül a 3.6os world racing 2 is, érdekes sp1e van. valaki próbált 3.6os sf3as gamét sp1gyel vagy mindenkinek sp2 már sfcure miatt?
  • mucsácsó
    #489
    na, ez rám egyáltalán nem igaz, én max töltök, habár az is dvix, dvd az nagy nekem, egy film sztem nem ér meg majdnem 5 gigát, inkább játék legyen...na mind1, én nem dugom vissza...
  • MerlinW
    #488
    Aham, a lent írt registry bejegyzésen jobb klikk permissions, és ott az adminra állva a read jog mellé pipálj egy deny-t. Nekem ezután ment az összes SR porgi
  • Bennz
    #487
    és arra nem tudtok valamit, ha a word racing 2 eddig ment viszont pár napja dvd meghajtót kellett cserélnem és most cseszik elindulni?
  • bazsi123
    #486
    én pl rendszeresen veszek film dvd-ket, szal azér nem teljesen igaz, amit írsz ;-) plusz sokat is használom a dvd-írót :-P
  • Kaslerka #485
    Teszteltem egyet, minden megy kivéve a Splinter. Miért? Legalábbis nekem állandóan kiirja, hogy nem jó a cd kulcs. 1.05patch fenn van.
  • reménytelen
    #484
    Most a következő a szöveg: "Required security modul cannot be activated" stb.
    Ha átállítom Win2000 kompatibilisre, akkor megy. (Sr7stop-pal ment simán is) Nem rosszabb így a teljesítmény?
  • zoltang
    #483
    Én nem tapasztaltam ilyet. Nálam van egyszerre fent sf 3.4-es 3.6-os stb. progi, és megy a 3.4-es lehúzás nélkül is és megy a 3.6-os csak lehúzással. Egy program védelme nem frissíti egy idegen program védelmét.
  • zoltang
    #482
    Eddig az SR7.Stop v1.0 nélkül nem ment Star Wars Battlefront II AlcoholClone a DT4-el sem. Itt azt mondtátok biztos az Alcohol miatt. Most mivel a GTL -t próbáltam lehúztam az IDE kábeleket, így már a BFII is megy SR7.Stop v1.0 nélkül is.
  • reménytelen
    #481
    Rendszergazda vagyok, elvileg minden engedélyezve van. Tiltsam le az olvasást?
  • scorpeeon
    #480
    hát én egy szaros worms4ért nem fogom szétszerelni a gépemet és húzgálni a kábeleket, annyit nem ér meg az egész, akkor szarom le. majd egy olyan daemonnal amivel végre nem kell kihúzni a meghajtókat SF-nél sem...
  • Travelos
    #479
    a #471-et visszavonom, elég egy SF Nightmare enable majd disable, bocs!
  • mucsácsó
    #478
    na ponnnntosssan erről van szó.........
  • reménytelen
    #477
    Igen.
  • reménytelen
    #476
    Öööö... vegyük át mégegyszer!
    öööö
  • mucsácsó
    #475
    hheh, ki nem szarja le? DAEMON-t ez aztán hidegen hagyja, mellesleg csak szólok hogy az SFremoval egy fikarcnyit sem ér...