2115
Daemon tools 4
  • mucsácsó
    #232
    höhöhöh, ezt kapisgáljuk mi is most egész áldott este....... ezen tanakodunk má mióta :D
  • mucsácsó
    #231
    hát ismerős...igaz nem pont a DAEMON TOOLs csinálta, de volt már 1-2 ilyen eset, amire 99%-os gyógyír hogy:
    leszeded újból ugyanazt a verzsönt ami pillanatnyilag fenntvan, felrakod még1x, és utánna mehet a del! de most azért panaszkodik, mert nem találja a windows-ban az uninstallerjét ! szal sztem ez tuti működni fog!
  • R0sc0
    #230
    csak azt mondjátok meg hogy lehet lehuzogatás nélül elindítanni aztán csók!
  • Newfronter
    #229
    Rakd be oda az .msi-t ahova hibát ír ki, tehát abba a könyvtárba és úgy próbáldd meg törölni.
  • mucsácsó
    #228
    joh, de itt még azt sem kell! na mind1, akkor úgy mondom aki hide-olt, annak már azt sem kell! :) így érthetőbb?
  • Newfronter
    #227
    Nekem be van kapcsolva a DT4-ben minden és csók, nem azzal van itt a gond, hanem mi még a kábelt sem akarjuk lehúzni... :)
  • NEOreg3
    #226


    hát amikor a 3.47-est leakarom szedni akkor mindig ez a szép hibaüzenet villan a képembe:C már kiszedtem az összes aktív képfájlt, a meghajtók számát 0-ra tettem és az éppen futó folyamatok közül is bezártam, de mégis mindig ez fogad, akár manuálisan akár a DT4 telepítőjére támaszkodom

    valami ötlet? csökkentett módban megéri megpróbálni?
  • mucsácsó
    #225
    jah, még asszem előző oldalon volt egy ilyen harcos, de aszonta hogy úgy semmi! jhameg Newfronter mondta még, hogy ment a TM Sunrise úgy, hogy DT4 + eszközkezelőben letiltod a meghajtót, de így csak egyszer ment, utánna már "rakoncátlankodott" :)
  • Thanatos
    #224
    hát pont nem, semmi nem kellet de mind1 :) két regi modositás akinek votl esze és nem votlak iylen problémái securommal...
  • mucsácsó
    #223
    hi Duddits!
    hát de, crack nélkül akartad nyomni, akkor kellett!
    amúgy R0sc0, pont erről van most szó, hogy hogyan kell elkerülni a lehúzást, hiddel, én még lehúzni sem tudnám, még ha akarom sem mert nem piszkálgathatom a masinát =/ de sztem lassan rájövünk, hogy lehet lehúzás nélkül is!
  • gergou
    #222
    egyebkent probalta valaki ugy a daemon 4 et, h nincs kikapcsolva semmi drive?
  • Newfronter
    #221
    Igen mennek. Pl. WR2 legújabb patch-el
  • gergou
    #220
    most mondom, h megy kabelhuzogatas nelkul. egyebkent meg nemtom, h az ujjabb sf es gamek mennek e.
  • Newfronter
    #219
    3.47 nem képes ilyenre, egyenlő az alcohollal, a DT4 már olyan mintha egybe lenne gyúrva a Sfcure meg a DT3.47, sőt egy kicsit jobb is.
  • mucsácsó
    #218
    az, hogy télleg jó a DT4, télleg jó StarForce férgek, és SecuROM 7 és SafeDisk 4 kártevők ellen! igazi KEMOTOX :DDDD
  • R0sc0
    #217
    vááá de utálom a kábelhuzogatást!!
    anélül meg lehet oldani??? :P

    sajnos nem elég hogyha csak letiltod a drive-t.
  • Thanatos
    #216
    ilyen hide-ok eddig se kellettek...
  • mucsácsó
    #215
    jaja, velem az élen
  • R0sc0
    #214
    mert a 3.47 lehuzatam a meghajtót, meg egyebek azt szvsz.

    De olyanokat hallotam hogy simán kiüti meg hasonlok.

    Szoval akkor most mi az igazság? :O
  • mucsácsó
    #213
    kkkkk, értem, köszi! :)
    és amikor a pl a trackmania majd ugye első induláskor kéri rajta a starforce, hogy indítsd újra, akkor újra kell indítani, ugy?
  • Newfronter
    #212
    Kábellehúzással simán SFN nélkül.
    De most éppen arra próbál rájönni az SG közösség hogy lehúzás nélkül hogyan megy. :)))
  • gergou
    #211
    azt nem kell tiltani, csak a cd meghajtot.
  • R0sc0
    #210
    na akkor most hogy indulnak a starforces játékok a deamon tools 4el?
  • Newfronter
    #209
    Mármint micsoda? A DT4 és a DT3.47 ég és föld.
  • gergou
    #208
    inditsd ujra a gepet, es utana del el lepjel be a biosba, naes itt a kiosztasban nezd meg, h a combo mellett mi van irva primary master slave sc master slave, es amelyik melle van irva, azt kapcsold ki.
  • urbijoe
    #207
    szerintem semmiben nem külömbözik az elözö verziotol
  • Duddits
    #206
    Nekem köszönhetően, hogy beindult a topik!

    laky! Még mindig érzed azt a lámaságot?
  • mucsácsó
    #205
    jhah, meghogyha a secondary master/slave-en vinyó van, akkor azt is tiltani kell? mert mondom, csak egy combóm van, igazán aztsem tudom hova van dugva, de sztem secondary-ra...habár még az is lehet, hogy a másik vinyó, D: az primary-n van...foggggalmam sincs :DDD rohadtul lámizok, tudom, de még viseljétek el pls :D
  • gergou
    #204
    nezd meg a biosban, h min van a cd, es azt kapcsold ki.
  • mucsácsó
    #203
    jah, és még 1 vmi:
    mivel még nem igazán volt tapasztalatom a sfnight, stb-vel kapcsolatbanm még azt megkérdezném hozzá, hogyha rámész hogy a secondary slave-et, és master-t tiltsa, akkor ógy letiltja, hogy pl azon van vinyó akkor az el is tűnik nem?
    és ha ugyanúgy rákattintasz az enable-ra akkor meg visszahozza? már télleg csak ez nem tiszta! kicsit fosok megvallom, mert új a masinám :D
  • gergou
    #202
    pr lehet cd is, az attol fugg, h hogyan van beallitva, es radugdosva az alaplapra.
  • gergou
    #201
    ennekem pr slave az egyik cd, es sc slave a masik, nekem ezeket kell kikapcsolnom, nektek azt, ami eppen nektek,
    biosban tessek megnezni.
  • mucsácsó
    #200
    okok, nagyon nagyon remélem hogy sikerül... :)
  • Newfronter
    #199
    a végén még egy disable node ha lehet.... de nem 100%
  • mucsácsó
    #198
    ahh...sry:
  • mucsácsó
    #197
    Hacker Edition :DD vagy Hélium :P
    amúgy énis eszontam, hogy csak a sec-et mert a primary az mindigis a vinyó(k) volt(ak) =/
    csináltam egy képet, ahogy én felfogtam a dolgot: :D

    így kell, nem?:)
  • mucsácsó
    #196
    és mikor kijátszadoztad magad, akkor mehet minden vissza enable-re gondolom, nem?
  • Rain1
    #195
    Lehet! Én High Explosives-re gondoltam
  • Newfronter
    #194
    sg
    Még egy kicsi off, a most wanted miatt raktam be. :))

    De az off miatt segítek is:)
    gergou: Disable pr master/slave????? Ezt ne tedd, azzal elszáll a gép!! Rögtön kékhalál jön be. Legalábbis aki arra a gombra kattint. Maradjunk annyiban hogy sec master/slave. Nem így gondoltad?

    Ugyebár a disable pr master-el kikapcsolod a vinyódat és az nem valami jó.
  • mucsácsó
    #193
    ezaz amit senki nem tud, biztos Home Edition