2115
Daemon tools 4
  • mucsácsó
    #152
    aha, és az úgy nem jó ahogy mondtátok, hogy csak az eszközkezelőben csak a cd meghajtó letiltása, azt csá? ez kevés gondolom
  • Shep
    #151
    Most akkor ebben annyi a csoda, hogy nem kell sfcure? Hááát nem vágom magam tőle hanyat.
  • Newfronter
    #150
    SFNightmare-ben:
    - disable Sec.Master-Slave (nehogy Primary mert kékhalál!!!)
    - disable node
    - disable cd
    - disable node

    Második verzió:
    - disable Sec.Master-Slave (nehogy Primary mert kékhalál!!!)
    - disable node
    - disable ch2
    - disable cd
    - disable node

    Lehet kékhalál is, de majd ha újra betölt a windows akkor kapcsoldd be őket!(de ez csak kékhali esetén)

    Közben látom megindult a D-Tools terjedés a torrent oldalakon :)
  • mucsácsó
    #149
    hát jah, csak tudod mondom azt kellene elkerülni, hogy húzogatni a combót, mert elég nehéz helyen van, elég kényelmetlen dolog is lenne
    szóval te ezt hogy csinálnád akkor, hogy próbálnád? (bocs ha zavar hogy állandóan kérdezek, csak jó lenne tudni azért )
  • Newfronter
    #148
    Szerintem húzd csak le. Habár tehetsz próbát arra is hogy nem a szokásos SFN-es beállításokkal...
  • mucsácsó
    #147
    azért megpróbálom a trackmaniát, hátha Isten megsegít, de nagyon jó lenne, ha nem kellene húzogatnom, mert mert....ááh :(((
  • Newfronter
    #146
    Nahát akkor Sfcure parancsikon asztalról törölve, és D-Tools ikon a tálcán Ruulz!

    Úgy mennek az SF gammák ha le van húzva a meghajtó, és a SFnightmare-ben sem kell csesztetni semmit, semmi node meg hasonló.
    Erről ennyit. Mostmár 2 progi van ami üti az SF-t. A DT már kevesebb gonddal ha minden igaz. Már csak az nforce tulajdonosok véleményére vagyok kíváncsi.
  • alakulat
    #145
    biztos nem jó???
  • Rain1
    #144
    Sajna nem jó, akkor visszarakom a 3.47es DTt
  • Rain1
    #143
    megprobálom, remélem megy, ha nem akkor visszarakom a 3.47 et :)
  • Newfronter
    #142
    Esetleg indítsd újra a géped, hátha segít, nálam az egyik játéknál segített.
  • Newfronter
    #141
    Na most rakoncátlan lett, lehet mégse lehet elkerülni a meghajtó lehúzást...
  • Rain1
    #140
    Ilyet:

  • Newfronter
    #139
    Milyen hibaüzenetet dob ki?
  • mucsácsó
    #138
    oké, értem, de akkor úgy is jó, ha az eszközkezelőben letiltom? me most kicsit megkavarodtam
  • Duddits
    #137
    Azt tiltsd le, ahol a CD van!
  • Rain1
    #136
    Nincs fent az Alchol, semilyen más virtuális driver progi sincs fent. Eddig rendesen ment, csak most miután felraktamn a 4es DT, Nem megy :(
  • Newfronter
    #135
    Ok de én a FEAR-en próbáltam ki, azthiszem azon van a legújabb securom védelem.
  • Newfronter
    #134
    Nem kell disable node! Mindent bekapcsolsz, sőt ajánlott is szerintem!
    A Secondary Master, tehát a másodlagos mester meghajtó szerintem a dvd. Tehát a második kábelen van a meghajtód nem? Na nekem ott van és azt letiltottam és kész.
    Hazavágja a Starforce-t. :)
  • Newfronter
    #133
    Nem is kell. Nekem megy nem kell eltűntetnem, hiszen nem ismeri a D-Tools-t a Securom 7.
    Úgy próbáldd!

    Ja meg biztonságképpen letakarítottam az Alcohol-t hogy ne zavarjon be.
  • mucsácsó
    #132
    KOMOLY???? NEM KELL LEHÚZNI???????????? AKKOR MOST MIT IS TEGYEK???? DISABLE SEC. MASTER? de az a vinyó, nem? mert nekem egy LG combóm van. cd író / dvd olvasó! szal le kellene tiltani??? +ba disable node, disable cd?
    VÁÁÁÁ TÉLLEG MEGY? BOCS DE TELJESEN BE VAGYOK KATTANVA ENNEK ÚGY ÖRÜLÖK EL SEM TUDJÁTOK HINNI!!!!
  • Rain1
    #131
    Nekem egy gondom van a DT4-gyel. Az SR7-Stop nem tudja eltüntetni a meghajtót és ezért nem megy a Securom7es Battlefront 2 :(
  • Newfronter
    #130
    TMSunrise: ha lehúzod a meghajtót és utána elindítod a játékot, akkor megy simán!!!! Még SFnightmare sem kell. Ha nem húzod le a meghajtót, akkor Disable Sec. Master és már megy is a gamma :))) Szóval csak a meghajtót ne lássa az a lényeg :)))
    Még egyszer: Daemon-Tools 4
    Király vagy hogy visszatértél!
  • mucsácsó
    #129
    sőt!
    Trackmania Sunrise StarForce 3.4.71.19
    hm...de most nézem, 7 sins is teljesen egy az egyben uez a védelem, de bezzeg ahhogy adtak ki cracket, de TM-hoz nem........
  • mucsácsó
    #128
    télleg? no crack, stb????
    jeeeee, az lenne az igazi ha menne mindenkinek télleg 100%ig biztosan a STARFORCEos szarok is!!!!!
    de amúgy szal semmi buhera, crack ilyenek, natúr felraktad azt csá?
  • Newfronter
    #127
    FEAR az 1.02-es patchel megy!!!! VÁÁÓ D-Tools ismét a király!!!!!
  • mucsácsó
    #126
    BYE!
    talán lehet azért, mert a GT Legends SF 3.6-os! remélem...
  • Duddits
    #125
    GT Legends valamiért nem ment. De most megyek el itthonról, majd később még próbálkozok. Csáó! Sok sikert.
  • mucsácsó
    #124
    nekem ezért az SCSI Pass Through Direct (SPTD) layer -izé miatt parázott, restart elindult autómatán a telep, és ment is a DT4 :)
    óóó Istenem csak legyen jó, és győzzük le a StarForce-ot!!!!!
  • mucsácsó
    #123
    télleg? remélem nagyon, kérlek próbáld ki úgy is, hogy nem húzod! vagy így próbáltad amúgy is?
    húú...nagy kő esett le a szívemről, meg nem is az hogy nehéz helyen van, hanem nem is szabad szétszednem, hogy mért is az lényegtelen, de nem szabad...mutterom megtudná megnyuvasztana! meg sosem votlam híve a húzogatásnak, havernál pl ellazultak a tápon az érintkezések a sok húzástól, cibálástól és kész...új táp...
  • Newfronter
    #122
    Először azt mondta hogy indítsam újra a gépet, ez megvolt, utána elindítottam a telepítőt és akkor rakta fel rendesen és utána már ment is.
    Csak a worms 4-nél restartolt a gép, pedig már töröltem is a sztárfos drivert illetve újra felraktam és még update-et is nyomtam rá :)
    Természetes meghajtó lehúzva és disable node, de nem tudom hogy ez kell-e már.(lehúzott meghajtó mellett)

    Addig nem fekszek le, míg nem megy minden normálisan..:)
  • Duddits
    #121
    Elég ha letiltod.
  • Newfronter
    #120
    Remélem kedves fejlesztők nem fognak elmenni nyaralni és folytatni fogják a munkát, hogy napra készek legyen a starforce-al és nehogy a védelem miatt ne tudjunk játszani.
  • Duddits
    #119
    Hogy telepítetted fel?

    Mert kérdezte, hogy Update or Uninstall. Én Update-t nyomta, igaz, akkor is letörölte a régi () és még restartolnom is kellett, de utánna meg simán feltelepült.
  • mucsácsó
    #118
    hát nekem olyanom sincs most, SR7-es....
  • mucsácsó
    #117
    le is kell húzni? nemáááááá
    az a baj, hogy én nehezen férek a géphez, hogy itt huzogassam
  • Newfronter
    #116
    Az a fura hogy nekem eddig ment az sfcure-os verzióval, most a D-Tools-al meg restartol a gép.
    Érdemes kipróbálni a securom7-es játékokat is hogy mennek-e.
  • Duddits
    #115
    Nekem 1 villanás alatt végigment.


    De azért a meghajtól legyenek letiltva, lehúzva. Annélkül nem megy.
  • mucsácsó
    #114
    nincs mit
    de kérek mindenkit, hogy aki tud, minél több game-et prónbáljon ki, (könnyen ugatok...)hogy télleg jól küldi e az SF-et, de én legjobban annak örülnék, ha a két SF-os vágyam menne:
    -TrackMania Sunrise
    -Worms 4
    áááááááááááááá...ha ezek mennek.....nem is tudom mit fogok tenni....
    amúgy szal akkor elindítod, CD check és egyből megy? és télleg, meddig cd checkingel?
  • Newfronter
    #113
    Elméletileg akkor megszűnik a Sr7.stop-os mizéria is.. Most a FEAR-t fogom kipróbálni az 1.02-es patch-el