2115
Daemon tools 4
  • djcom
    #433
    No.Vélemény:
    Semmi szüxég nincs a DDaemon 4-re,mert:
    Securom7-Ott a SR7STOP-Tökéletesen müxik
    Safedisk 4.6-Ott a SF4HIDE-Tökéletesen müxik
    Starforce 3.xx.xx.xx-SFCURE+SF NIGHTMARE
  • Newyorker
    #432
    Jah, csak nem a DAemon 4el :)
  • Newfronter
    #431
    SF 3.6-nál már nem.
    De a legbiztosabb a kábellehúzás!
  • matyi08
    #430
    de én azért kérdeztem az sfnightmare-t, hogy ne kelljen lehúzogatni a cd-romokat. így is működik, nem?
  • Newfronter
    #429
    Na akkor lehet szerintem FAQ-t csinálni.....

    Bazsi neked ezt ajánlom esetleg, csináldd meg lépésről lépésre, tehát töröld, úgy ahogy a leírás írja:
    Ez az Antiblaxxhoz volt, de jó lesz ez ide is talán:

    3) Remove Daemon Tools off your computer
    * Easier than it sounds, Add/Remove Programs -> Daemon Tools

    4) Restart once more!
    * Get used to this step...

    5) Back into Windows, go to Device Manager...
    * Start -> Run -> devmgmt.msc

    6) Go down to SCSI and RAID controllers
    * near the bottom, can't miss it.

    7) See that nasty bugger that starts out D347....

    8) Right click -> Uninstall

    9) DO

    10) NOT

    11) RESTART

    12) YOUR

    13) COMPUTER

    14) Now, run down to System Devices...

    15) Find PnP BIOS Extension...

    16) Right Click! Uninstall!

    17) Make sure everything so far is the same way it was with me...go to CD/DVD Drives (near the top) and make sure that no DVD-ROM Generics are in there, that's a sign of Daemon Tools and should go away when you deinstall the SCSI devices.

    18) If you don't uninstall the PnP BIOS extension, the SCSI device will come back, then the virtual drives you had set with Daemon Tools before you ran Anti-Blaxx will come back too. So make sure you do 15 and 16. Jesus, that part is important, don't forget it.

    19) Double check. Seriously, make 100% sure you did everything right up until now.

    20) Now, carefully, restart...

    21) Run over to /WINDOWS/system32/drivers/

    22) look for d347 (or whatever you named your Daemon-Tools drivers upon last install) and DELETE. Usually, it's d347prtbus.sys and another d347 driver by default. Delete all d347???.sys in there. Anything that starts with d347. Clear?

    23) Restart. Clears XP driver cache.

    24) OK, now download and install Daemon-Tools, but at the spot where it asks you to name the drivers, go ahead and add a 1 at the end of the default driver name.

    25) Follow the install (restart basically), and check it out, working Daemon-Tools! Exit it and open it a few times, no messed up errors or anything, enjoy.
  • mucsácsó
    #428
    vagy VirtualCD-Hide van...ANTI BLAXXnál szarabb program nem létezik...
  • Sediqwe
    #427
    azt a feltelepített kereső miatt jelzi! uninstall menüben leszedheted!(máskor olvasd el mit telepítel)
  • mucsácsó
    #426
    MINDEN STARFORCE-os game megy, még amin a legújabb, SF 3.6 van az is megy!
  • bazsi123
    #425
    na ja :-)

    bárcsak eljutnék odáig, hogy kell-e kábelokat húzigálni :-S
  • Sediqwe
    #424
    Nos ez megy DT nélkül is!!! ez a antiblaxxos móccerrel!
  • Sediqwe
    #423
    A CRC valóban megy! :D
  • mucsácsó
    #422
    bazsi én most pont nem rád gondoltam :D
    télleg nem, hanem itt kérdik hogy kell e lehúzni...stb...sfnight kell e, meg ilyenek, erre azért kellene FAQ
  • mucsácsó
    #421
    ez szarügy, sztem ezt csak sajna win reinstall oldja meg...vagy max ha letörlöd a régi DAEMONT, vagy az Alcoholt, és újrarakod...talán..ha ezse, akkor winreinstall!
  • bazsi123
    #420
    nemtom kell-e faq, nemtom mennyire általános vagy abszolút egyedi a gondom. de azér remélem nem néztek hüjének...
  • mucsácsó
    #419
    jahhj...mondtam lesznek kérdés dömpingek, Newfronter, csinálunk egy FAQ-ot?
  • bazsi123
    #418
    nem jött be a tc és az újratelepítés se, nemtom mi a gond

    a vezérlőpultban megnéztem a rendszerezközöket, a scsi/raid vezérlőnél sárga felkiáltójelet hoz, plusz iusmeretlen gyártójú illesztőprogramot, és eltávolítani serm engedi, mondván, hogy más már eltávolítja (!). nem értem, télleg. csak én vagyok balfasz?
  • Newfronter
    #417
    épp azon dolgoznak a daomonos srácok hogy ne kelljen lehúzni a kábeleket.
    Miért kellene SFNightmare?
  • matyi08
    #416
    olyan nem lesz, aminél nem kell lehúzogatni a kábeleket? és megy starforce nightmare-val is?
  • Imremagdi
    #415
    motogp 3 probálta valaki ?
  • Torry
    #414
    Hi all!
    Nekem vírust jelez a 4-es Daemon.Nod32
    Nektek nem?
  • Newfronter
    #413
    Lépj ki a Total Commanderből, de nem biztos hogy ez a megoldás, pl. rakd újra a DT4-et hátha..
  • bazsi123
    #412

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    ez a helyzet telepítés után, indításnál
  • MeTaL
    #411
    ja hogy le kell húzni... lol
  • Newfronter
    #410
    Nekem megy a WR2-vel is. Sőt új patchel is simán. Lehúzzátok a kábelt és kész. Daemonba mountoljátok ott minden bekapcsolva, mondom MINDEN(!!!!), és játék indít!
    Esetleg bekavarhat egy Alcohol vagy egy másik virtuális meghajtó.
  • MeTaL
    #409
    world racing 2-nél mükszik azt mondják... de nekem nem megy.
  • Balumann
    #408
    Én kipróbáltam a Star Wars battlefront 2-vel, nem megy (bevannak kapcsolva a védelem emulációk all options on), insert CD kell neki. De az SR7.stop amivel bekell indítani, az nem tudja elrejteni mert nem ismeri a Daemon tools 4-et...
  • MeTaL
    #407
    nekem nem indul el a world racing 2 uj daemon tools-al. vki plz részletesen irja le hogy mit kell pontosan csinálni.. thx
  • bazsi123
    #406
    nem értem

    feltelepítem. kéri az újraindítást. reboot után invalid device hibaüzenettel elszáll. a scsi/raid modul(?) betöltésénél(?) ír ki hiobaüzenetet. micsináljak? winxpsp2 van fent
  • mucsácsó
    #405
    nem,nincsen csak azthiszik hogy más, pedig ugyanaz aztán..méretre azért nagyobb, mert taratalmaz egy adware toolbart, de nem muszály azt sem felrakni....
  • Duddits
    #404
    Mi ez amit ti itt linkelgettek tegnap este óta? Ugyan úgy 4.00HE verzió... Pedig már aszittem van új...
  • shiftáj
    #403
    nem mert ahhoz kellett az a hülye sfn meg minden l.fa.zság
  • TRac
    #402
    Nem szóltam..:D
    Lehuztam kábeleket aztá deamon 4-el megy!
  • TRac
    #401
    A GT Legends nem megy:(
  • Newfronter
    #400
    Nem éppen.
    Vagy lehúzod a kábelt, vagy nem játszol a játékkal. Szerintem egyáltalán nem veszélyes a kábelt lehúzni..
  • Duddits
    #399
    CRC-t viszi. Tegnap próbáltam.
  • scorpeeon
    #398
    ja, és kábeleket nem akarok kihúzogatni, úgy sztem a régi Daemon.al is menne
  • scorpeeon
    #397
    a Worms 4 akkor megy vele vagy sem?
  • mucsácsó
    #396
    VISZI MINT A HUZAT!!! SEMMIT NEM KELL, CSAK ALL EMULATION ON, CD/DVD KÁBELEK LEHÚZVA, ÉS GO! 3 másodperc talán a checking disk, aztán indul mint a szél :D
  • matyi08
    #395
    szóval viszi a mostani starforce-os játékokat?
  • Newfronter
    #394
    Felrakhatod a Sunrise kiegészítőjét az Extreme-t is :))
    Ami ingyen letölthető az oldalukról, bővebben a topikban...