3656
  • Nemcso
    #215
    Csak túl nagyok voltak és levadászta őket a moderátor.
  • abonyitomz
    #214
    már megint buta vagy , fél éve van PS2n azóta 76 játékot vittem végig , és abban a félévben egy pcs játékot se mert midnegyik ugyanaz a kaptafa , semmiben sem változik a pcs játékszinvonal...de te maradj és játszogass a CoJal 5 FPSel...
  • bepe79
    #213
    Mondjuk már valaki törölte is a képeimet, de itt: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=60698&view=findpost&p=4248543 megnézhetitek őket.
  • bepe79
    #212
    Hát ha az én képeimet megnézed, akkor látszódik, hogy a grafika minden, csak nem "átlagos".
  • Istencsászár
    #211
    Elvileg meglőttek, de 9 fpsnél 5 percig tartott egy embert levadászni ugy ahogy....
  • Kandurex
    #210
    Meg véget ér a warez életed és megtapasztalod milyen 20 ezer Ft költeni egy játékra,..

    Az pedig, hogy nincs bug vagy nem akadnak a játékok konzolon egyértelműen mutatja, hogy távolról se láttál egyet se működés közben...!
  • Nemcso
    #209
    És mi az a zöld,piros ív az égen...talán szivárvány ?

    mucsácsó : ez legalább egy értelmes döntés lenne, a látottak, olvasottak tükrében.
  • abonyitomz
    #208
    pcs játékoknak leáldozott , egy forintot se költök PCre , szánalmas ez a játék is , akad lassú bugos. ellenben PS3 (majd )/x360 1000000szer szebb grafika bugmentes , jobb , akadásmentes
  • aaatttika
    #207
    Egyetertek hm...konzolra is kifog jonni, nem a pc jatekiparral van baj, hanem az egesz jatekfejleszto cegekkel sajnos.
  • Istencsászár
    #206
    Vicc ez az egész... Bugos, szaggat, tölt, akad, belassul, és még ennek fejében átlagos grafika. Szabadság meg semmi benne, mer nem lehet kimenni a területről, nem lehet bemenni minden házba, szvsz lineáris, akadós hent... szánalmas hogy hová jut a Pc játékipar.

  • mucsácsó
    #205
    "Ubisoft also announced that the game will be coming to an unspecified next generation console, and because the company wants to launch the console and PC versions simultaneously in North America, the game is now delayed until 2007."

    http://www.ggmania.com/?smsid=21979

    jó is hogy elhalasztják ezt a rakás szart...
  • aaatttika
    #204
    Biztos, nekem 7800GT-vel 1024-ben minden max sm3-al szuresek nelkul eppen, hogy folyamatossan megy FPS-t nem neztem de sacra 27-37 kozott lehet, es semmisem indokolja ezt a gepigenyt.
  • bepe79
    #203
    Még egy SLI (x2) 7900GT is szvsz..
    Na de játszani nem olyan beállítások mellett fogom.
  • Nemcso
    #202
    Pont most akartam írni, hogy azért a Te beállításodnál ezzel a játékkal lehet, hogy egy 7900 -es is megizzadt volna. Szóval tiszta CoD2 -es hardverigénye lesz ennek is ?
  • bepe79
    #201
    Csak megmutattam, hogy mit tud az engine. Ha 1024-ben sm2-vel medium/low-on nyomom, akkor 20-27 FPS-t tol ki magából a 6600-am.
  • Pretorian
    #200
    Jahhh, hát a shader model 3.0 -át leszámítva nekem is néz ki így, csak éppen megmozdulni nem szeretne ezekkel a beállításokkal. Széééégyen.
  • Nemcso
    #199
    Ezeket a szép képeket, majd gondolom hétvégén fogod a barátaidnak levetiteni a szokásos szombati diavetítési matinén.
  • Gyadi
    #197
    Egész jól megy intel 3ghz 1g ram + x800gto2-vel, minden maxon, csak néha beszaggat a sok fa között. Nincsen vele semmi baj, csak optimalizálni kell.
  • Szolnokboy
    #196
    reméljük tanulnak a dologból és a megjelenésig optimizálják normálisan, a FEAR-rel is ez volt a helyzet ( a demo nagyon szarul ment a full már jól )
  • Pretorian
    #195
    Hááát, ez egy rakás szar. Az alant megjelölt konfigon 3-5 fps -t ment, 1024 -ben, anizo szűréssel és 2x -es élsimítással, mindent fullra téve.
    Előtte jó 4 percig töltötte a pályát, később hiába vettem vissza jócskán a látványból, ugyanennyi ideig töltött, és még RANDA is volt, közepes beállításokkal is, és így sem ment többet 20 fps -nél.
    Hangulata lehet hogy jó, de az ótvar technikai kivitelezés miatt sajnos eltörpül a hangulat.
    Ez röhej. Ezen a konfigon még az Oblivion is megy 10 fps-t majdnem full beállításokkal (persze úgy játszhatatlan, de csak az összehasonlítás kedvéért írom le), és azért az egy kategóriával szebb játék.
    Ez egy nagy kupac szar, remélem, 10000 -et sem adnak el belőle világszerte.
  • aaatttika
    #194
    Ha magyar lenne, akkor sem lenne mas.
  • Pretorian
    #193
    Mingyá' kiderül, én most telepítem az angol nyelvű demót.
  • Kaslerka #192
    Ahogy látom itt mindenki a német demot próbálta. Nem lehet, hogy az angol az más? Látom tölthető az is.
  • aaatttika
    #191
    Ez inkabb a keszitoket jellemezhetne ez a szanalom nem a pc-et, mikor az ilyen jatekokat nem veszi meg senki, akkor elkene nekik goldolkozni,hogy vajon miert?DDD
  • Nemcso
    #190
    Hát csak gratulálni lehet a fejlesztőknek.
    Ilyen optimizálatlan szart kiadni demo gyanánt, csak elriasztja a jónépet. De nem tudom az UBI is hovátette a szemét és az eszét, hogy ilyet ki enged tenni letőltésre a szerverére.
  • Pretorian
    #189
    Jön má', jön má', megöl a kíváncsiság. Elkelne már egy jóféle kávbojos-indiános cucc. Mondjuk nem várok túl sokat, mert ebben a settingben eddig minden játék óriásit zakózott, most mé' egy kis lengyel csapat újítaná meg a műfajt.
  • RMarvin
    #188
    Hát, mindez nem hangzik túl biztatónak, majd du én is megpróbálom leráncigálni, ha egyáltalán elindul majd.

    Úgy látszik, hogy hatalmas játékbukások kellenek ma már ahhoz, hogy a fejlesztők rájöjjenek, milyen irányba kellene gondolkozniuk.

    Nem csoda, ha arról olvasni, hogy csökkennek a játékeladások...
  • Maxtreme
    #187
    Hát tudod.. Minden attól függ hogy az adott motor milyen kezekbe kerül. Mert így a jót is szépen el lehet sexúálni :)
    Ott van pl a
    Hl2 és a Vampire bloodlines példája
    Unreal 2- Postal2

    ps: A Chrome 1 nekem tetszett :) (nem is a graf, hanem a járék :) )
  • mucsácsó
    #186
    hát nekem is 6600-am van, és dettó ugyanez....
    durva hogy ez mekkora optimizálatlan szar...év csalódása lehet megvan :D
    de érdekes, sztem ezt ilyen állapotban az ubi nem fogja kiadni...
    max az Atari tenne ilyen, lásd. Driv3r, Boiling point..azok voltak még ilyenek :D
  • bepe79
    #185
    És itt van mindez butított grafikával, a Gef6600-am 20-27 FPS-t présel ki magából:

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepeCoJDemo%202006-07-28%2001-10-28-09.jpg

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepeCoJDemo%202006-07-28%2001-14-52-84.jpg

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepeCoJDemo%202006-07-28%2001-14-59-21.jpg

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepeCoJDemo%202006-07-28%2001-16-15-64.jpg

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepeCoJDemo%202006-07-28%2001-16-26-07.jpg

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepeCoJDemo%202006-07-28%2001-16-52-89.jpg
  • Istencsászár
    #184
    Hehe, pcnek tényleg leáldozott :)))) szánalom.
  • aaatttika
    #182
    Majd meglatjuk ha kijon!
  • aaatttika
    #181
    Hat kiprobaltam en is, de egyaltalan nem vagyok elragadtatva tole, optimizalatlan vacak, a grafika sem tetszik anyira, agyon hdr-ezet vacak, az elso palyat atvittem, a vegen a muksot meg mindig nem tudom hogyan nyirtam ki, de vagy 20-szor meghaltam mire egyszer sikerult.A gepigenye indokolatlanul nagy, sokan mondtatok, hogy a fizika jo, szerintem tulzas, hogy jo, inkabb mondjuk ugy hogy van benne.
  • mucsácsó
    #180
    jóh, de azt ugye tudjátok, hogy a Human Head-es fiúk megkapták már 3 évvel a Doom 3 megjelenése előtt a D3 enginet egy az egyben, szóval amit az iD-sek csináltak 3 év alatt a D3 enginenal az megint más ...
  • Thanatos
    #179
    izé, ez akár még igaz is lehet de ebben majd akkor legyél iylen biztos amikor kijött és az überatom gépeken nem 3 fps-el fog szaladni, ha igy lessz akkor ott a pont :) addig meg akármi is lehet ám :)
  • Gerbill
    #178
    Hát amiket én olvastam róla azok szerint nem. Amúgy ki tudja, a Preyhez is elég jól tudták optimizálni, lehet hogy csak a Doom 3-ban b***ták el annyira hogy a sötét folyosókon is szaggatott:D.
  • Thanatos
    #177
    pl az is, de tényleg annyi kiforrot engine van ami hazsnálható is (vagy nem teljesen kiforrott de azért valamenyire hazsnálható) ut, sourche, doom3 engine, cry engine, stb...
  • Istencsászár
    #176
    Ezt benézted, semmi ilyesmiről nincs szó a d3 motornál, mer külső nagy! terepek megjelenítésére is alkalmas => ETQW ( Quake wars )
  • Gerbill
    #175
    A doom az még a kicsi folyosókon is szaggat, a Preyben sem voltak nagy külső terek, mert azt nem képes megjeleníteni a motor, vagy csak hatalmas gépigény mellett. A source motorral szerintem többet ki lehetett volna hozni ebből a játékból mint amilyen most.
  • mucsácsó
    #174
    Vagy Doom 3 engine jó lett volna mi? :DDDDD