23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • Phat Smoker
    #194
    ma este jön ki az 5. része felirata!
    ööö...vagy holnap ? nem..inkább holnapután! legyen inkább jövőhét péntek este!
    de nem biztos! :D
  • Ramore
    #193
    ja, vagy holnap
  • #192
    Remélem ma már meglesz a felirat.
  • qper
    #191
    rendben, csak ne írja be tényleg naponta hogy ma este kész...

    ha pedig nincs időm valamire, egészen egyszerűen nem vállalom el (amellet hogy maximális respekciómat élvezi az illető amiért ingyen és önzetlenül végzi a munkát)
  • béricsi
    #190
    Nana, 6. részhez is még csak angol van.
    Amúgy egyetértek, hogy nincs értelme mindig "ma estére" ígérni, az a lényeg, hogy nyugodtan számoljatok rá egy hetet az adott heti részhez képest, és akkor szinte tuti, hogy lesz felirat.
    Ha meg hamarabb jön, az ajándék... így is ajándék, hisz mikor látnánk ezt magyarul leghamarabb?
  • Ramore
    #189
    egyet értek, akkor kellene üzenni, amikor kész van, nem előre, de talán egy esetben igen, ha több, mint 1 hétig nem lesz ideje foglalkozni vele, tehát ne is várjuk x napig.
  • Dynamic
    #188
    Hm, ezzel nem is lenne gond csak azt nem értem minek mindennap feleslegesen "felizgatni" az embereket.Akármelyik nap benézek az ottani fórumra mindig azt olvasom, hogy ma jön,ma jön, ma jön...Sokkal ésszerűbb lenne ha azt mondanám, hogy 10 nap múlva kész!Addig legalább mindenki kussba lenne és nem kéne 20 percenként az oldalt frissítgetni.
  • kisgyerek20
    #187
    Az 5.részhez egy hete várom a felitarot türelmesen. Ma reggel láttam feltették már a 6.részt is. Ránéztem a feliratos oldalra és látom, hogy már a 6.részhez van felirat, de az 5.-hez még nincsen. Miért van ez?
  • thiefpaper
    #186
    Lehet, hogy nem csak a fordítással van elfoglalva az illető, hanem mással is. Türelem, szerintem. Ha valaki meg nagyon akar és tud, az pedig segítsen neki.
    Meg kell becsülni ezeket az embereket, szerintem.
    Mondom ezt úgy, hogy nem szoktam feliratot használni, csak a legvégsőbb esetben.
  • qper
    #185
    Én nem angoltz tanultam, de esküszöm hamarabb kiszótárazom mint ameddig ez a fordítás elkészül...


    Lassan több mint egy hete ülnek rajta.
  • _Vegeta_
    #184
    Még ugyan nem neztem meg, de az idei felhozatalt latvan nemcsodallom.
  • Ramore
    #183
    Kint van a neten a 6. rész. :)
  • #182
    Ma este úgy néz ki fent lesz.
    Nekem küldött valaki egy feliratot e-mailben,de Levee fordítása biztos jobb lesz,inkább megvárom.
  • Ramore
    #181
    nem lenne rossz, ha valaki más is le tudná fordítani, aki egy picit jobban ráérne :)
  • Geeryy
    #180
    akkor miert nincs meg felirat?
    persze minden elismeresem a forditoje aki olyan szar embereknnek mint en aki 18evesen nem erti meg az ilyen szintu angolt, minden jutalék nelkül fordit
  • winnie
    #179
    idén magasan a PB a legnépszerűbb sorozat, mint ahogy azt meg is jósoltam jól 1 hónapja:)
  • Dynamic
    #178
    Nem olyan kicsi.Benne van az 5 legnépszerűbb sorozatban.
    Amúgy tényleg jöhetne már, órák múlva itt a hatodik rész.
  • qper
    #177
    még semmi :(


    Úgy látszik, kishazánkban a torrentezők között elég kicsi a nézettsége, ha ilyen lassan fordítják :)
  • #176
    Ma estére ígérték.
  • qper
    #175
    basszus. perszehogy feliratra gondoltam én is :DD

    de tudat alatt azért gyorsan várok egy magyar prömiert is :D
  • Cvd
    #174
    Egyenlőre tippelni sem lehet mikorra várható szinkron. Felirat gondolom napokon belül.:)
  • qper
    #173
    mikorra várható a magyar szinkron a 05-höz?
  • winnie
    #172
    nem adtak esélyt, de ezt kellett tenniük.
  • thiefpaper
    #171
    Egy kicsit OFF, egy kicsit nem.
    Meg lett a Fox idei első áldozata, ami egyben az év első törölt show-ja is: a Head Cases. Mindössze két rész után. Az ok, hogy nem volt nagy a nézettség, de, hogy még esélyt sem adnak neki, az már brutális. Én nagyon kedveltem, bírtam a karaktereket (a problémájuk sem volt közömbös számomra).
    OFF vége
  • #170
    Reméljük hamarosan kész lesz.
  • qper
    #169
    levee fordítja már
  • winnie
    #168
    tippelj:)
  • Ramore
    #167
    készül már a felirat az 5. részhez?
  • petee
    #166
    igen-igen,nekem is ezért tetszik nagyon!Nagyon frankón visszaadja a börtön hangulatot, mondjuk nem voltam sittes,de elég valóságos!:))))
  • thiefpaper
    #165
    5. rész:
    [szin=white]Hogy a francba érhetett oda olyan gyorsan a börtönfőnök? hmm...[szin]
  • qper
    #164
    ízlések és pofonok.

    én spec. nagyon komálom a sitkós filmeket, ez pedig valami hatalmas királyság a témában :)
  • béricsi
    #163
    Nézegetem itt a Prison Breaket, nemrossz-nemrossz, de nem is nagy szám, nálam veri pár sorozat ezt (pl. Desperate Housewives, Over There, stb).
    Az első 3 rész alapján ítélek (annyit láttam eddig), és abban reménykedek, azért bedurvul kicsit, ha értitek, mire gondolok... (nem akarok spoilerezni, de mondjuk, ha már elkezdődik a szökés, talán lesz egy kis akció is) - mégiscsak a 24 alkotóitól van (állítólag) :)
  • _Vegeta_
    #162
    Nekem pl ha van belole csak HRHD jo. :]
  • béricsi
    #161
    A HR HDTV verzó sokkal jobb képminőséggel rendelkezeik... jobb minőség, mint egy DVDrip.
    Személy szerint, ahogy vannak vájtfülüek, úgy vannak "vájtszeműek" is, gondolom nekik érdemes letölteni.
    Mindenesetre én maradok a HDTV-nél, vagy a DVDripnél.
  • thiefpaper
    #160
    Én mint technikai analfabéta kérdezném, hogy kinek érdemes letöltenie a HR HDTV-s verziót? Előre is köszönöm a válasz(oka)t!
  • Geeryy
    #159
    en is en is en is!
  • petee
    #158
    csatlakozom!
  • Ramore
    #157
    egyet értek, én is köszönök mindent és egyenlőre a legjobb sorozatnak tartom, csak maradjon is ilyen ütős...
  • qper
    #156
    A feliratkészítőknek: MEGA THX!!!!!!!!!!!!



    A sorozat pedig valami csúcs. Megnéztem a 2. 3. 4. epizódot, odab*sz rendesen! :D
  • petee
    #155
    van már magyar felirat,ez gyors volt!