23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • qper
    #394
    az a 14dlv nem egy TV adó, hanem parental lock :))
    és csak a fox adja a PB-t :)

    Mellesleg az én LOL verziómban is van pár perc amik rosszul van bedigizve.
  • Roll
    #393
    A 7-es részből olyan hibátlan verzió nincs amit a tv14dlv-ről szedtek le?
    Mert én most leszedtem amit mondtatok Prison Break S01E07 REAL PROPER HDTV XviD iNK - de ez fox-os és nem illik a képbe :-D.
  • sanzik
    #392
    hogy mit tiltottak be????
  • Észventura 22
    #391
    Sziasztok nagyon nagyon érdekelne hogy hol lehet ezt a sorozatot megszerezni az sem baj ha angolul van meg csak mert nagyon nagyon tetszett csak sajna betiltották irjatok már privit

    köszi előre is sziasztok
  • sanzik
    #390
    jah az más,akkor nem tudom...
  • Bandee1987
    #389
    asszem a 7. rész után játszották le ezt a speciális részt, amely a kulisszatitkokat mutatja be.
  • sanzik
    #388
    Az nem tudom melyik,de 7 rész van és mind a 7-hez van felirat.
  • Phat Smoker
    #387
    "Prison Break S01E07 REAL PROPER HDTV XviD iNK"

    ezzel semmi gond sincs!
  • Bandee1987
    #386
    A Behind the walls részhez van felirat?
  • sanzik
    #385
    Nekem ez van és ez jó volt.:
    prison.break.107.hdtv.proper-poltv
  • kisgyerek20
    #384
    Prison Break S01E07 REAL PROPER HDTV XviD iNK
    Prison Break S01E07 HR HDTV AC3 5 1 XviD-CTU [eztv]

    Ezt a két verzió találtam még,de melyik a jó kettő közül? Ha egyáltalán valamelyik tökéletes.
  • Roll
    #383
    Ez engem is érdekelne, mert nekem is a lol-os van, és akad a kép.
  • WTH
    #382
    > Jáá, na erről lemaradtam:) (annál a hozzászolásnál hiányoztam:D)

    Szép dolog, mondhatom!
  • MerlinW
    #381
    Jáá, na erről lemaradtam:) (annál a hozzászolásnál hiányoztam:D)
  • kisgyerek20
    #380
    Sziasztok! Valaki árulja már el nekem, hogy a 7.rész-nek melyik az a verziója amelyik teljesen tökéletes. Mert nekem "prison.break.107.hdtv-lol.[VTV]" ez van meg és ebben 25-30 perc között hibás a kép.
  • WTH
    #379
    Hetente van, csak most néhány hét kimaradt. Volt már róla szó korábban. Asszem, 24-én lesz új rész.
  • mrzed001
    #378
    Mert gondolom csak az elejét nézted. Mostanra már nagyon kikupálódott :))
  • Hunnenkoenig
    #377
    Mar eleg regota dolgozok a filmgyartasban, igy logikus volt, hogy elöbb-utobb odakeveredek hozzajuk. Mivel az volt a ket legnagyobb sorozat eveken keresztül, amit itt csinaltak becsben.

    Különleges sztorim nincs...vagy nem tudom, mi lehetne különleges... Mondom, unalmas szalagmunka az egesz.

    Egy amcsi sorozaton azert szivesebben dolgoznek. Föleg valami Battlestar Galactica-n vagy hasonlon.

    Mondjuk a sorozatokat alapbol nem szeretem csinalni. Inkabb a tv es mozifilmeket kedvelem.

    Mondjuk europaban azok is eleg szarok tudnak lenni. Egy Titanic, vagy Independence Day biztos elvezetesebb. Bar jo kis kosztümös filmeket itt is csipem a hangulat miatt. Azokban szivesen statisztaskodok is.

    Ha esetleg egyszer vegig tudod szenvedni a Marie Bonaparte cimü ket reszes filmet Catherine Deneuve-vel, akkor annak az elsö reszeben van egy jelenet, mikor egy dilihazban a proffal dumal a folyoson. A ficko (prof egyik asszisztense), aki mögötte megy az en vagyok :-))
  • MerlinW
    #376
    jaa 2hetente van?:D Az idoeltolodást el is felejtettem a nagy izgalomban:)
  • North
    #375
    Én a tévében régebben nézegettem a Smallville-t, de számomra semmivel sem tűnt ki az egyszerű tucatsorozatok közül. Nem értem mire föl ez a nagy érdeklődés, bár ezek szerint sokaknak bejön.
  • mrzed001
    #374
    Egyébként egész jó Superman adaptáció. A színészek jók, sőt egyesek egyenesen fenomenálisak, és lassan az írók is kezdenek belejönni, szóval már az utolsó széria is a "JÓK" közé tartozott :))
  • mrzed001
    #373
    Ezt döntsd el saját belátásod szerint
  • qper
    #372
    milyen ez a Smallville?
  • Dynamic
    #371
    Hát én a Smallvilleből még egy részt sem láttam.Buzi-e vagyok?
  • mrzed001
    #370
    Igen, a smallville-nél nem ritka, hogy 7-8000 letöltő legyen, amikor már 15.000-en leszedték.
    Nem is tudom, még a bt-efnet-es időkben voltak 40-60-es letöltések azokaszépidők :))

    De egyébként valahol olvastam, hogy a nézettség mellett már a letöltöttségi indexeket is nézegették, gondolom előbb-utóbb elkezdik nyeten is adni a sorozatokat
  • qper
    #369
    nagyon érdekesen hangzik amit írsz :)


    ha nem vagyok indiszkrét: hoyg kerültélsikerült odakeveredned felvételvezető aszisztens?

    ha esetleg vannak jó kis inszájder sztorijaid, ne kímélj :) remélem winnie sem haraxik meg, hiszen úgy is uborkaszezon van :)
  • qper
    #368
    ????????
  • winnie
    #367
    úgy érted, hogy jövő héten és még +7 óra miatt, mert amerika?
  • MerlinW
    #366
    fél óra mulva kezdődik az 1x08 :)
  • Hunnenkoenig
    #365
    Pedig erdekeljen, hogy ki nezi, mert ha a tv nezök nem nezik, te sem fogod. Sajnos nem letöltesi indexet mernek, hanem tv nezettsegi indexet... nem utolso sorban a reklam miatt ugye :-)

    @qper: Medicopterröl es Rexröl sok meselnivalo nincs :-)
    Uncsi volt mindkettö. Szalagmunka. A medicopter azert jobb volt, mert ott azert neha felrobbat valami :-)

    Amugy a felvetelvezetö asszisztensekent voltam jelen.
  • qper
    #364
    engem meg nagyon érdekel, miért van az hoyg amíg a neten már-már kultsorozattá növi ki magát, addig egyáltalán nem az a TV-nézők körében.

    sebaj. a 24 is így kezdte :)
  • Bandee1987
    #363
    engem igazából rohadtul nem érdekel, hogy ki nézi és ki nem. Az a lényeg, hogy nekem tetszen.
  • qper
    #362
    érdekes, hogy a netes szubkultúra agyonajnározza, a tv-nézők meg nem annyira. hmmmmm...
  • winnie
    #361
    a prison nem kirobbanó siker egyáltalán - neten viszont megy mint állat. (neten a smallville az egyik legnépszerűbb - a listán viszont elég hátul van:)
  • mrzed001
    #360
    Bár azért csendben jegyezném meg, hogy olyanok előzték meg, mint Invasion, Commander in Chief, Medium, Num3ers :))))
    Egyébként van a listába 1-2 nemodavárt dolog is :)
  • MerlinW
    #359
    jahm igaz, bocs.
  • _Vegeta_
    #358
    Koszi winnie hozzaadva a favorites-ba. :)
  • winnie
    #357
    ez nem nézettség - ez csak rajongó szavazatok.

    tessék egy múlt heti nézettségi lista - a prison break 1x07 a 38. helyezett volt nézőszámban.

    amúgy, ha napi érdekel, akkor: thefutoncritic.com
  • qper
    #356
  • MerlinW
    #355


    Rank: 16 of 15621
    Change: 1
    Genre Rank: n/a



    Profile Statistics
    People Tracking: none

    Rating Statistics:

    superb: 1090 (43.9%)
    perfect: 882 (35.5%)
    great: 387 (15.6%)
    good: 75 (3%)
    Other: 51 (2.1%)
    Total Reviews: 164
    Total Ratings: 2525