23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • winnie
    #114
    2. évad? olyan lesz, mint a szökevény. menekülés, gyilkos keresés.
  • Phat Smoker
    #113
    a 24-ben meg egy 1(!) napot húztak egy évadon keresztül :)
    mi ahhoz képest ez az 1 hónap ?
  • LezLee
    #112
    Én meg továbbra sem tudom elképzelni, hogy hogyan fognak ebből az ötletből még vagy 20 részt csinálni, egy 2. évadot meg pláne nem. Bár még csak az 1. részt láttam. Gyakorlatilag 1 hónap van hátra a kivégzéséig. Ezt az 1 hónapot fogják húzni 1 évadon át? Na mindegy, mindenesetre nekem bejött az első rész, epekedve várom a következő feliratot.
  • mrzed001
    #111
    Megnéztem az 1x03-at. Hát, továbbra is a nemtom a hivatalos álláspontom.
    Vagy nagyon zseniális az író, és később ámulva fogjuk nézni a zseniális szökési tervet, vagy valami primitív dolog fog kisülni az egészből (zseniálisnak tálalva)
  • winnie
    #110
    peter stormare - svéd csávó

    # Unknown (2006) (post-production)

    # "Prison Break" (2005) TV Series .... John Abruzzi
    # The Brothers Grimm (2005) .... Cavaldi
    # Bad Boys II (2003) .... Alexei
    # The Tuxedo (2002) .... Dr. Simms
    # Minority Report (2002) .... Dr. Solomon Eddie
    # Windtalkers (2002) .... Gunnery Sergeant Hjelmstad
    # Chocolat (2000) .... Serge Muscat
    # Dancer in the Dark (2000) .... Jeff
    # 8MM (1999) .... Dino Velvet
    # Armageddon (1998) .... Lev Andropov, Russian Cosmonaut
    # The Big Lebowski (1998) .... Uli Kunkel, nihilist #1 - 'Karl Hungus'
    # The Lost World: Jurassic Park (1997) .... Dieter Stark
    # Fargo (1996) .... Gaear Grimsrud
  • shaba23 #109
    a börtönmelós fickó kicsoda? nekem már a constantine-ban mint lucifer is nagyon szimpatikus volt:) msot meg nem tudtam honnan ismerős:) de nekem valahogy az a tipikus olyan gonosz, akit nem lehet egyértelműen rámondani, hogy az...szerintem:)
  • Montanosz
    #108
    minden nap 18.40-kor, és szívek szállodája címmel.
    készíts valami ropogtatni valót és élvezd)))
  • LezLee
    #107
    Kösz az infót. Akkor már csak annyit kérdeznék, hogy mely napokon adja az m1, és mi a magyar címe?
  • mrzed001
    #106
    Lehet, hogy igazad van winnie, a felsoroltak mind kiválló krimik, de talán csak a Numb3rs (és a CSI) olyan, amire rá merném fogni, hogy tényleg tudományos alapokon közelítik meg a dolgokat (Cold Case -> kitartó munka és szerencse, Medium -> Adottság ...)
  • Montanosz
    #105
    ez a világ legszellemesebb sorozata, soha nem hallott ironikus vad monológokkal, belecsempészve némi kultúrát.
    olyan miért pont alaszka tipusú...csak itt nagyon jól látható a karakterek fejlődése....satöbbbi...
    sajnos felirattal nem is követhetők a zúzós dialogusok, így tanácsolom nézz meg egy részt az m1-en, jelen pillanatban ez a legnépszerűbb sorozat a világon, egyszerre 27 országban vetítik, és egész jó lett a szinkron.
  • thiefpaper
    #104
    Azt hiszem a 3. résszel elkezdtek a dolgok bonyolódni. :)
  • winnie
    #103
    értem én a numb3rs-öt, tetszett a matek aspektus, de uncsik voltak az ügyek. ennél jobb nyomozós nekem a cold case, a law and order ci, a without a trace, a law and order svu, a medium, a crossing jordan, sőt még a 3 CSI is. nem a numb3rs van hátul, hanem a többi előtte:)
  • mrzed001
    #102
    Most itt nem jut eszembe, de endlessen TV sorozatok zenéi gyűjteményben 2 verziója is van: eredeti, és hosszú változat
  • qper
    #101
    hát nem rossz emoticont nyomtam be? :)

    na mindegy, az előző hsz-ed ütős volt :DD

  • qper
    #100
    cak tréfáltam, cak tréfáltam, ninc isz ilyen rész....


  • LezLee
    #99
    Ezt a gilmore girls-t nagyon sokan szeretik. Eddig sajna egy részt sem láttam belőle. Valaki mondana róla pár szót? Mihez hasonlítható?

    Más: tudja valaki, hogy mi annak a számnak a címe, és előadója, amelyik a 4400 elején megy? Valami hihetetlen jó szám, mindig kiráz a hideg, amikor meghallom, és mellesleg nagyon illik a sorozat hangulatához. A sorozat meg király, az első szezon végéig azt hittem, hogy ufós :))) A 2. évad picit lassúbb folyású, de az 5. rész sajnos hihetetlenül jóra sikeredett, így tűkön ülve várom a következőhöz a feliratot :)
  • mrzed001
    #98
    Hát, a Numb3rs nem buta gyerekeknek való :)) talán ezért sem értik sokan.
    Mindenesetre nagyon jól bemutatja azt, amihez a magyar rendőrségnek halvány lila gőze sincs, mégpedig a statisztikák jelentőségét (statisztikai analízis)
    Vicces mód pont ez volt a Körzet-ben is a főnök legelső, és legjobb fegyvere a bűnözés visszaszorítására :))

    A dead like me egy nagyon nehezen nézhetőnek induló, aztán nagyon nézhetőnek felfejlődött sorozat lett :))
  • Montanosz
    #97
    jajj azt hittem nézted már (hogy vége is a sorozatnak)
    cak tréfáltam, cak tréfáltam, ninc isz ilyen rész....

    jómagam is harmatos lelkivilágú emberke volnék, csak azért néztem mert ilyen a világ, már ahogy mondják...

    volt egy ismerősöm aki megőrült és végül a végén sms-ben volt hajlandó beszélni - értsd: számolta beszéd közben a karaktereket, persze ettől nem lett érthetőbb amondókája, meg levágta a jaőán tyúkok lábát és azt szervirozta fel ropiként, kimosta a kutyáját és kiterítette száradni, végén felakasztotta magát...
    na szóval azért jó volt a sorozat mert néha jó tudni mire vigyázzunk hogy nem happy minden....
  • qper
    #96
    inside-t néztem, brutális volt amikor a kiscsaj volt a gyilkos (és végül az anyja is)


    kitehetted volna a spoiler szöveget :(


    Ezt se nézem már meg
  • _Vegeta_
    #95
    Jajj az mennyire nem tetszett. :)
    1ebbkent ittis jol eloffolgatunk amig nem indul be a sorozat.

    Veronica mars: Anyaam h az a lany mien gyonyoruu.
  • Montanosz
    #94
    jaja, veronika mars rulez))
    inside-t néztem, brutális volt amikor a kiscsaj volt a gyilkos (és végül az anyja is)

    Arrested Development ! nagyon jó! laza humor! az a stílus amikor a főszereplő a narrátos vagy mi is, szóval ő meséli a sztorit is, és van már 12 részik asszem felirat is.
  • winnie
    #93
    az inside korrekt volt, de már az első adás után megbukott, így várható volt. a nép nem szereti a komolyabb nyári sorozatokat.
  • thiefpaper
    #92
    A numb3rs-t én három rész után töröltem, mert nekem unalmas volt. A nyári The Inside-ot nem ismeri senki? Persze a F*X nagyba azt is törölte 7 rész után, pedig pont akkor kezdett el beindul a dolog.
  • thiefpaper
    #91
    Veronica Mars-hoz én is csatlakozok. :) Viszont azt ajánlom, hogy a 2. szezontól senki se nézze, mert úgy kicsit értelmetlen. Az első marha jó volt viszont. :)
    Sajna még 23 napot kell várni a 2. szezon kezdetéig.
  • _Vegeta_
    #90
    Numb3rsre nekem cimbora aztmondta h neki teccik es adok a velemenyere. De ettol fuggetlenul lehet torlesre kerul majd. Csak nem akarok rola rosszat mondani h meg nem lattam. :)
  • winnie
    #89
    a numb3rs nekem csak sokadik nyomozós sorozatnak tűnt, nem jött be.

    a veronica mars pedig nagyon jó, de mivel még nincs magyar ezért kevesen ismerik.
  • qper
    #88
    ááááááááááá, akkor ez az én sorozatom lesz :D
  • _Vegeta_
    #87
    off
    :DDDD
    Az idogeppel segithecc. Enis szeretnek fabrikalni egyet. :D

    #83: Medium nagyon jo sorozat. Ha a mostaniakat veszem amik mennek akkor a sorrend nallam:
    1) BSG
    2) Lost
    3) Medium

    A numb3rs-et meg nem neztem, varok a subokra. De tom h jo. :)

    Veronica marsot miert nem emlititek? Gyongyoru lanyka a foszereplo. :]
    A dead like meg pedig marmar klasszikus. :)

    Szerk: Hulye vagyok mert a 24et nem vettem szamitasba.
    Tehat:
    1) BSG
    2) 24
    3) Lost
    4) Medium :))
  • winnie
    #86
    én mindig a twin peaks-hez hasonlítottam. csak sokkal ironikusabb és kevesebb szappan.
  • mrzed001
    #85
    Én, ezerrel :))
    Meg Numb3rs-t is, az is jó :)
  • qper
    #84
    ez érdekesnek tűnik. elkezdem letölteni. köszi a tippet :)
  • Montanosz
    #83
    Off:
    nagyon egyedi))
    egy látszólag békés, harmonikus, barátságos gazdag kertvárosi negyedben játszódik, ahol persze a mosolyok és felszínesség mögött rejtélyek, titkok és hullák rejtőznek)))
    nálam ez is a top10ben van: gilmoregirls,lost,BG,4400,arresteddeveploment,Dh,medium-al együtt.
    off az offon belül: nézi valki a medium c.sorozatot rajtam kivül?
  • mrzed001
    #82
    Van benne egy pici tiniszerű is (végülis kvázi tinik is vannak benne :)), de Montanosznak adok igazat, elgondolkodtató :)
    Mindenesetre a BSG tényleg teljesen egy szinten van vele
  • qper
    #81
    /offtopik

    Ez a Desperate Housewife miről szól? Mihez hasonlit? Milyen stílus?

    /ontopik
  • Montanosz
    #80
    house-t töröltem mert soha többet nem eszem miattuk tatárbifszteket, én a deltától is rosszul voltam mindig, megha megérzem a fertőtlenítős-vérszagot.
    house nem kő(((

    smallville tinisorozat ok, sztem a 4400 nem, sőt nagyon is elgondolkodtató! bár az igaz én már tízévesen időgépet fabrikáltam, persze nem várom el hogy mindenki efféle kaliberű legyen)))
  • _Vegeta_
    #79
    A 4400 eleg tinimoziszeru. :) Sztem egyaltalan nem 5letes. Persze nemrossz, szeretjuk.
    Ami /pill a legjobb futo sorozat az szentem egyertelmuen bsg.
    (A dp-t es a houset még nem lattam szoval ezekrol nemtok nyilatkozni lehet h ezek jobbak)
  • mrzed001
    #78
    Ebből a trióból a surface keltette fel a figyelmemet, azt írják, hogy valami olyasmi lesz, mint James Cameron: Mélység titka.
    Nem egy mai darab, de azt a filmet még most is bármikor szívesen megnézem (persze ebben volt egy Ed Harris, meg egy Mary Elizabeth Mastrantonio is, szóval nem lesz egyszerű a nyomdokaiba lépni, mint a hogy a Stargate-nek sem volt egyszerű egy Kurt Russel nyomdokaiba lépni)
  • shaba23 #77
    most egy hét alatt letudom 3 sorozat eddig megjelent részeit, aztán nem tudom mi lesz :)
    Lost, 4400 és PB
    lehet beizzítom a torrent-et és szedek valamit
  • mrzed001
    #76
    Amíg el nem érsz a 12. részig, mert azzal vége a szériának, és várhatunk egy kicsit. Jelenleg sztem a 4400 a legjobb sorozat :) , majdnem B5 szintű :))
  • mrzed001
    #75
    Hát, nemtom. Bár a tesója is mondta, hogy az emberekkel nem számolt, és ez bizony totál valószínűnek is tűnik.
    A másik az, hogy olyan piszok bonyolult szökési tervet eszelt ki, pedig állítólag mérnök (tehát tudja, hogy mindenből a legegyszerűbbet, mert a bonyolultba millió hiba csúszhat)
    Szóval mérnök, van pénze, és az helyett, hogy ésszel és pénzzel próbálná megoldani a helyzetet erővel igyekszik (a mérnökök persze nem kungfu öveikről híresek :))
    Szóval meglátjuk, hogy mit hoznak ki az egészből