23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • thiefpaper
    #434
    SPOILER

    [szín=white]Aki látta az Alias korábbi szezonjait, akkor hangról felismerhette az alelnöknőt. ;). Számomra meglepő volt, hogy milyen agresszívak voltak az ügynökök, de persze drukkolok a srácnak, hogy elérjen valamit a mobiljával. :)[/szín]
  • #433
    Ezért RESPECT nekik!
  • qper
    #432
    abszolute egyetértek, csak hát ők is a szabadidejükből készítik ezeket a fordításokat.
  • #431
    Jó lenne ha minden felirat ilyen gyors lenne.
  • Phat Smoker
    #430
    jaja..nekem is nagyon tetszett!
  • Bandee1987
    #429
    No, én is megnéztem a 8. rész, kurva jó volt, nem semmi...

    SPOILER!

    Rohadtul sajnáltam viszont, hogy kicsinálták a kiscsávó muterját. Meg érdekes volt látni így először az alelnök asszony arcát. Érdekes megoldás volt az a forgatókönyvírók részéről, hogy a másik csávót kapták el T-bag helyett.
  • North
    #428
    Nagyon ütős lett a 8.rész. Számomra az eddigi legmeglepőbb/legjobb.
  • Bandee1987
    #427
    hétfőn asszem
  • Bandee1987
    #426
    Ja, meg a barátnőjének is :)
  • Szolnokboy
    #425
    mikor jön a köv rész ?
  • Bandee1987
    #424
    aztamindenit! ez hamar kész lett, örök hála a fordítónak!!! :)

    na, már csak gyorsan leszedem a 8.részt aviban, és már nézem is :) (tegnap nem volt időm rá :))
  • #423
    Kész a felirat!
  • qper
    #422
    Nem mondom hogy hihetetlen színészi magasságokban játszik, de sokkal jobban nem lehetne előadni nála

    Lehet hogy ezen a fórumon, lehet hol máshol olvastam egy rajongói hsz-t. A srác Scofield-ről csak annyit írt, hogy így tv-n keresztül is átüt az A++-os aurája.

    SZvsz teljesen igaza van. Gondolom nem a sínész szar maga, hanem egy qrvára magabiztos "cool" szerepet kell eljátszania. Semmi gond nincs a színészi játékával.
  • Bandee1987
    #421
    Én már rohadtul várom a magyar feliratot, addig is leszedem a 8. részt :)
  • winnie
    #420
    13 részes a szezon első fele. utána még lesz 9, csak éppen a műsornak nincs igazán helye, hiszen januértól indul a 24.
  • WTH
    #419
    > Nem mondom hogy hihetetlen színészi magasságokban játszik, de sokkal jobban nem lehetne előadni nála

    Egyetértek.

    > Pelenkát! 10/10, kötelező!!

    Zsír!

    > nálam úgysem tud feljebb lépni:)

    Tényleg nagyon jó ez a sorozat.

    > még 5 rész és novemberben vége is az első 13-nak. uténa asszem hosszú szünetünk lesz

    Szóval 13 részes az első szezon? Az nem valami sok. A szezon végére, talán még meg sem szöknek a börtönből...?
  • _Vegeta_
    #418
    Winnie tudja mirol beszel. :)
    En viszont varom mig teljes a prison break 1seasonja, ilyet csak 1be lehet nezni. :]
  • thiefpaper
    #417
    Szerintem is abszolút érdemes volt várni, hogy mi lesz a szünet után, én legalábbis nem csalódtam belőle, és ahogy elnézem itt sem sokan. :-) Az meg különösebb nem érdekel, hogy a kritikusok mit írnak róla, mert nagy ívben letojom őket. Érdekes soha nem írják oda azt a szót, hogy "szerintem". :)
  • pedro870
    #416
    jó volt ez a rész is, ha egyben megkaphatnám a prison break vagy a lost összes hátralevő részét, asszem most már az előbbit választanám :). bár ki tudja melyikből mennyi van még... egyébként sztem jogos a főszereplő visszafogott arcmimikájára vonatkozó kritika, tényleg túl gyakran van az arcán a minden kvára rendben van állapot, mondjuk kezd beleszokni a "na ez se jött be" árnyalat, de azért ez még nem sok. Viszont azért annyira nem zavaró. A mellékszereplőket tényleg nagyon jól válogatták, persze gondolom nem egy olcsó produkció, szóval volt miből.
  • EmThor
    #415
    hehe
    de jól megérezted a sikert
  • winnie
    #414
    neeem, nem úgy értettem:) tartja az eddigi magas színvonalat, semmi lassulás - nálam úgysem tud feljebb lépni:)
  • EmThor
    #413
    akkor szünet miatt lehetett a nagyobb hatás.. mind1, én szkeptikus voltam, eddig annyira nem vártam az új részeket, de most már igen ^^
  • winnie
    #412
    absz marad a szinten. erre mondják, hogy "it's good television"

    még 5 rész és novemberben vége is az első 13-nak. uténa asszem hosszú szünetünk lesz.
  • EmThor
    #411
    nem írok, ezt látni kell! lényeg hogy sokminden történt, sziklát bedobták az állóvízbe, főleg így hogy szünet volt...
  • #410
    Ne bosszants.
    Nézném de várom a feliratot :)

    Spoilert kirakni ha írsz róla :)
  • EmThor
    #409
    1x08

    Pelenkát! 10/10, kötelező!!
  • Cvd
    #408
    Szvsz megleshetett volna egy olyan jelenetet amikor valami hirtelen nem a tervek alapján alakul (volt egy-két eset). Teljesen élethűen leolvasható az arcáról ahogy átfut rajta először a meglepetés, aztán az ijedtség, majd rögtön érezni az arcán hogy emellett már azonnal agyal hogy hogyan oldhatja meg a helyzetet. Nem mondom hogy hihetetlen színészi magasságokban játszik, de sokkal jobban nem lehetne előadni nála. Gondolom a kritikus kolléga is leragad a tekinteténél, és nem figyel másra. Azt el kell ismerni hogy eléggé érdekes "átható" tekintete van, nagyon megragadja az ember figyelmét.
  • #407
    Ha Michael az a `én mindent tudok, felkészültem mindenre, szuperman vagyok` lenne,akkor már rég vége lenne a sorozatnak.
    Épp ez adja a lényegét,hogy számításai nem mindig jönnek be.
  • petee
    #406
    Idézet a cikkből:
    "...A mellékszereplőket jó színészek alakítják bár véleményem szerint a főszereplő adhatna egy kicsit többet magából. Nem mindig ezt az `én mindent tudok, felkészültem mindenre, szuperman vagyok` arcot nyújtaná...."

    Szvsz az az arc kell is a börtönbe,nem vihoghat meg jópofizhat mindenkivel a sitten. Épp ezért jó a főszereplő is, hogy ezt élethűen el tudja játszani.Szerintetek?
  • winnie
    #405
    persze hülyeséget nem kéne írni:)

    "Tekintve, hogy ő tervezte a börtönt, az esély elég számottevő"

  • winnie
    #404
    ízlések és pofonok.

    innentől kezdve sokkal több lesz a f*ka. hype van, sokan sokat várnak és óhatatlanul is fognak csalódni olykor.

    mint a lost, amikor valaki az első rtl-es rész után beírta a fórumba, hogy mennyi divatmajom élteti a sorozatot, meg, hogy reklám így meg úgy meg amerikai sz*rság (lehet, hogy az, de a jelentősége elvitathatatlan) - fel sem tűnt neki, hogy aki 1 éve elkezdte nézni a lostot, akkor még azt sem tudta, hogy mi lesz belőle:)

  • mastertime
    #403
    Kissé lehúzó kritika
    Nem hittem, hogy van aki hibát talál ebben a soriban is....
  • FLeK0
    #402
    jol
  • #401
    Jól emlékszem?
    Ma este újra Prison Break?
  • Hunnenkoenig
    #400
    Attol függ mit csinalsz.

    A Medicopter rendezöje heti(!) 6000 (hatezer) eurot keresett, persze bruttoban :-)
  • Hunnenkoenig
    #399
    Igen, nekem is az almaim nöje volt sokaig, ezert is akartam mindenkepp "jatszani" a filmben vele egy szep jelenetet.

    Meg en sem lattam sajna, mert mindig elcseszem, ha jatsszak a TV-ben.
    Amugy ket reszes es nem lehet sehonnan letölteni, mert tul intellektualis es az atlag netfelhasznalot nem erdekli.

    A szakma erdekes es imadom. Mast nem is szeretnek csinalni. Viszont itt europaban ritkan van olyan film, amit valoban erdemes csinalni :-(

    Szar sorozatokon kivül alig van valami. Es amig egy atlag europai filmnel a csapat max letszama 35-40, addig egy nagy nemzetközi produkcional 150-200 is lehet az allando tagletszam, majd ez bövül a napi specialitasokkal (statisztakat nem szamitva).

    Szoval az mar lenyegesen elvezetesebb.

    Amugy a legjobb benne, hogy rengeteg erdekes embert megismersz es olyan helyekre eljutsz, ahova egy "halando" sosem fogja betenni a labat.
  • winnie
    #398
    fél kar ide vagy oda, gondolom nem abból a keresetből fog az ember házat építeni és megélni:)
  • winnie
    #397
    mert elblurr-ölték. ott van az:)
  • Roll
    #396
    Azért gondoltam hogy másik csatorna mert a lol vezióba nem látom a fox emblémát.
  • qper
    #395
    SZerintem baromi érdekes szakmád van. A fél karomat odaadnám, ha ilyen helyen dolgozhatnék :) Így outsider-ként az egészet átszövi valami misztikum és romantika :) Aztán gondolom belsősként nézve nem így fest a dolog, de hát én ezt látom :D

    Megnézem a filmet, mert imádom Catherine Deneuve-öt :) Annak ellenére is hogy már jócskán elmúlt ötven, még mindig gyönyörű nő. Le lehet tölteni valahonnan a filmet? DC? valamelyik torrent (mininován, torrentspy-on nicnsen) ?