23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • Montanosz
    #74
    hát ha izgalmakra vágyom és fordulatokra: nálam most a 4400 2x5 rész tarja a rekordot, nem bírtam utána aludni, járt az agyam, ötölt-hatolt.
    meg merem kockáztatni hogy a második széria felér a lost-al.
    már ugyi ez nekünk jó)))) legalább van mit nézni)))
  • shaba23 #73
    engem pont az fogott meg, hogy valami marha összetett szökési terve van a srácnak...mindenki bele lesz keverve, aki a börtönben van:)
  • Encore
    #72
    Most néztem meg és szerintem is jó lesz ez. Azt hittem hogy az első rész lapos lesz a bevezetés miatt de szerencsére nem.
  • mrzed001
    #71
    A Prison Break sztem eddig annyira nem kimagasló a sorozatok között.
    Bár a szereplők jók, de valahogy eddig a story annyira nem fogott meg
  • mrzed001
    #70
    Azaz, Brimstone - Pokoli szolgálat
    Betiltatta az egyház :(( pedig jó kis sorozatnak indult. Jó sötét :)
  • Cvd
    #69
    Mostanában elviszi az idejét a Mariah Carey videókban való szerepelgetés.:)
  • shaba23 #68
    ha háttal állsz a tvnek és kicsit kancsalítva viszanézel a bal hónod alatt, akkor kivehető a tervrajz

    a főszereplő srác mostanában lesz valami Irakos filmben ugye?
  • winnie
    #67
    azt az első részben is mutatták, de már elkezdi használni a tervrajzot
  • Cvd
    #66
    Annak nincs jelentősége szerintem. A lényeg az hogy rajta van a térkép, de nem lehetett nyilvánvalóan felvarrni mert túl szembetűnő, ezért trükkösen lerejtve tetováltatta fel. A végén csak megmutatták ezt, és hogy látványosabb legyen ezért használták azt a trükköt. Aztán lehet hogy tévedek, de szerintem nem akarnak belekeverni semmi abnormalitást a sorozatba.
  • qper
    #65
    a második részben kiderül hogy miként rajzolódik elő a tetkók mögül a tervrajz?
  • winnie
    #64
    a részek minden hétfőn vannak.
  • winnie
    #63
    nem, a feliratok.hu-n csekkolatod ki fordítja
  • shaba23 #62
    engem az is érdekelne, hogy mikor lesz 0103 ás a többi :) vagy ezt mostanában vetítik amerikában?
  • qper
    #61
    esetleg Te is fordítod?

    azt nem tudod, hogy kb. mikor készül el? :)

  • winnie
    #60
    készül.
  • qper
    #59
    Az 102-höz nincs még magyar felirat?
  • Montanosz
    #58
    desperate housewifes-t egyhuzamban néztem végig, miért híres? hát miért nem tudsz lerakni egy jó könyvet? miért eszel finom ételeket? miért igyekszel hogy csinos legyen az asszonyod? miért szereted a gyermekeidet?
    hát ez is a világ rejtélyeihez tartoznak)))))
  • winnie
    #57
    ja:)

    hogy miért híres? mert nagyon jó? mert nagyon nézett?
  • _Vegeta_
    #56
    Szentem hires akart lenni. ;)
  • winnie
    #55
    hures?
  • magus
    #54
    desperate housewifes mi a fenetol ennyire hures?
  • winnie
    #53
    hát az tény, hogy nem lost:)

    idén, az eddigi pilotok közül eddig ez tűnik az idei netes húzósorozatna, ezért próbálom népszerűsíteni.

    persze ott van a 3 scifi, a threshold, az invasion és a surface (aka. fathom) - ezek közül még csak az invasion pilotja szivárgott ki, az elég lassú sorozat lesz, az biztos:)
  • qper
    #52
    Nem rossz, nem rossz, bár én spec. azért akkora hátast nem dobtam mint pl. a Lost pilotjának megtekintése után.
  • Kandurex
    #51
    Az az! Thx!
  • Montanosz
    #50
    jah, kösz, nyilván emuléről nem jót szedtem le ami a felirathoz stimmel, de a másodikra már vigyáztam)))
  • winnie
    #49
    bs player tud, vagy vobsub is tud, vagy feliratszerkesztő (subtitle workshop is tud)
  • Montanosz
    #48
    látom te jártass vagy benne)) azt hogy oszt' köll?? csak nature írjam át vagy a lejátszó is tudd ilyet? ( crystal player, vlc player ? )
  • Solya
    #47
    Brimstone - Pokoli szolgálat :D
  • winnie
    #46
    késleltesd pár tizeddel
  • Phat Smoker
    #45
    gyors elolvasod a szöveget, majd figyeled mit mondanak angolul! :)
  • Montanosz
    #44
    nem rosz, nem rosz.....
    bár valamiért nálam a felirat hamarabb jelent meg mint ahogy kiejtik a szöveget(((
  • Phat Smoker
    #43
    a John Doe lesz az!
    szombatonként megy ? klafa..mindig elszalasztom ezexerint!
    minden xart bedigiznek majd föltesznek netre (lásd győzike), ezt miért nem tudják ?
  • shaba23 #42
    mekgájver:)

    nem arra gondolsz, ami mostanában is megy szombat délután az RTLklubbon? John Doe a múlt nélküli ember

    winnie ennek a reunionnak van köze az azonos címen megjelen alan dean foster könyvhöz?
  • Montanosz
    #41
    a medium c. sorozat is teccik nekem, van hozzá felirat is
  • Phat Smoker
    #40
    nekem az a sorozat is tetszik/tetszett, amelyikben a főszereplő férfi, vmilyen baleset vagy nemtudom mi folytán, olyan különleges képességre tesz szert, melyből kifolyólag mindenhez ért, a repülögépektől kezdve az utolsó orvosi szakkifejezésig minden elvan raktározva a fejében,sajna csak egy epizódot sikerült belőle elcsípnem a tv-ben! :-(
    nemtudja vki melyik ez a sorozat ?
  • shaba23 #39
    The 4400 ez is nagyon jó, kicsit x akta, kicsit x-men:)



  • Kandurex
    #38
    Hi,

    Hallottam ezekről a sorozatokról, pl. 24, Lost, ezen a kettőn kívül van még jó, amolyan kult gyanúsak :))

    A másik kérdés pedig egy régebbi sorozatot érint. Itthon vetítette is az egyik csatorna. Csak 5 - 6 részt sikerült belőle látnom, csakhogy nem tudom a címet. Arról szólt, hogy volt egy pacák aki a pokolra jutott, lázadás tört ki és Lucifer őt bízza meg a lelkek visszakerítésével. A krapek meg úgy jutatta őket vissza, hogy kilőtte, szúrta, távolította a szemüket :) Ismeri valaki a címét?
  • Montanosz
    #37
    há nem de majd rákeresökk
  • winnie
    #36
    reunion és war at home. ha így mondanak valamit:)
  • Montanosz
    #35
    mik winnie? (liheg,liheg....)