23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • qper
    #314
  • Bandee1987
    #313
    Már csinálom a lol-hoz a forditás átrakását
  • Bandee1987
    #312
    látom kijött a magyar felirat, csak a lol-hoz nincs...
  • Roll
    #311
    A 7. részből van olyan verzió ami nem akad?
  • MerlinW
    #310
    upsz:)
  • MerlinW
    #309
    Izé, mosom kezeimet, én nem használok feliratot, és más területen segítem a közt:) De te ugyis tudod:)

    Ha jól emléxem a submax vagy melyik program tud olyat hogy egy bizonyos indőponttól csúsztatja x idővel a felirat további részét. Ez a reklámokra tökéletesen megfelelő. Persze tudom, nincs erre állandó recept, de van sok jó kis program amikkel lehet kényelmesen és gyorsan dolgozni:)
  • MerlinW
    #308
    Izé, mosom kezeimet, én nem használok feliratot, és más területen segítem a közt:) De te ugyis tudod:)

    Ha jól emléxem a submax vagy melyik program tud olyat hogy egy bizonyos indőponttól csúsztatja x idővel a felirat további részét. Ez a reklámokra tökéletesen megfelelő. Persze tudom, nincs erre állandó recept, de van sok jó kis program amikkel lehet kényelmesen és gyorsan dolgozni:)
  • winnie
    #307
    nem hinném. sok eltérés van. a reklámszüneteknél + az egyik eléggé akad. a hosszuk sem stimmel. de ha csak 10 perc, akkor miért nem csinálta meg valaki azonnal? senki nem segített.
  • MerlinW
    #306
    Na jó, ha nagyon különbözik a másik release-től, akkor 1 óra..:)
  • MerlinW
    #305
    10 perc átidőzíteni...
  • winnie
    #304
    ja, a NUKE-olt verzióhoz.
  • Dynamic
    #303
  • qper
    #302


    tééékeeer ;)
  • Akos 001
    #301
  • Hanga
    #300
    ték
  • Dynamic
    #299
    Az egy másik verzió.A 7. részhez már majd' 2 hete van angol felirat.
  • Bandee1987
    #298
    de az angol feliratot a 07-eshez tegnap rakták fel, és vki irta, hogy holnap estére fenn lesz a magyar
  • kisgyerek20
    #297
    Hát igen sajnos az még angol. Én már több mint egy hete várom hozzá a magyar feliratot.
  • Bandee1987
    #296
    látom fenn a 07-es feliratát, de az még angol.
  • Bandee1987
    #295
    durván felpörögtek az események...
  • Bandee1987
    #294
    Most láttam a 6. részt, kurva jó! (A 7. is megvan, csak nincs hozzá feliratom)
  • qper
    #293
    hajrá, hajrá ! :)

    sz.tem az eddigi legjobb sorozat!
  • Bandee1987
    #292
    Most néztem meg a sorozat első 2 részét. Kurva jó!
    Már szedem a többit is, alig várom, hogy lejöjjön!
  • thiefpaper
    #291
    Ha white-al nyomod az jobb. ;) Abruzzi ugyanúgy a terv része, mint a legkisebb csavar szerintem. Elég alapos kutatómunkát folytathatott.
    Amúgy látta valaki a tegnapi Prison Break Specialt Behind the Walls című műsort?
  • FLeK0
    #290
    van kulon spoiler tag
  • WTH
    #289
    Még valamire kiváncsi lennék! szin= ? a hozzászólásodban? Ez a silver, amit én toltam, nem a legjobb.
  • WTH
    #288
    SPOILER:

    Azok után, ami történt, a doki csajszitól nem lenne szép, ha árulkodna Scofiled-re!

    Ami a másik kérdést illeti: lehet, hogy ő az. De, furcsa mód, engem valahogy az a szál nem is izgat túlzottan. Azt bírom, amikor a börtönben nyomulnak.

    Arra kiváncsibb lennék, hogy Scofield honnan tud Abruzzi (asszem így hívják) dolgairól, honnan van az az infója, amivel sakkban tartja őt...
  • qper
    #287
    SPOILER:


    És megölette a saját testvérét? :o
  • thiefpaper
    #286
    Ezt a mondatot én is sokszor, sok helyen el akartam sütni, de inkább nem tettem, mert nem akartam sok embert magamra haragítani. :)

    Amúgy én nem félek, hogy ellostosodik a show, mert eddig is igen nagy volt a tempó, nem látom értelmét és jelét sem, hogy lassítanának, sőt.
    SPOILER: [szín=white]Kíváncsi leszek, hogy a doki csajszi mit kezd az infóval, amit Scofield mondott neki és nem is volt igaz. Vajon el fogja-e mondani valakinek, vagy inkább Scofield-et kérdezi róla majd?[/szín]

    Amúgy nem tudom, hogy ilyenkor, a szünetek idején ki mit szokott csinálni, de én valószínű, hogy "apránként" újranézem ezt a 7 részt, mert az ember sokat tud felejteni három hét alatt.

    SPOILER (hogy ki a rejtélyes, telefonálós nő): [szín=white]ÁLLÍTÓLAG ő az alelnök (???)[/szín]
  • winnie
    #285
    a 8. rész még 2 hét. mennyivel izgalmasabb lenne, ha tényleg nem a feliratról szólna a topik, hanem a sorozatról:)
  • qper
    #284
    persze az is wegy megoldás ha az emberfia megtanul rendesen angolul :))
  • qper
    #283
    feliratot akarunk! feliratot akarunk! feliratot akarunk! feliratot akarunk! feliratot akarunk! feliratot akarunk! feliratot akarunk! feliratot akarunk!

    :DD
  • _Vegeta_
    #282
    En meg egyet sem neztem, na erre varrjatok gombot. Majd egymas utan az egeszet mint a 24et. ;)
  • mbz
    #281
    legalább majd több részt fogunk egyszerre megnézni 7,8 at is
  • #280
    Én sem :(
  • North
    #279
    Nincs más választásunk.:) Mondjuk én magyar felirat hiányában a 7.részt se láttam még.
  • #278
    Csak kibírjuk valahogy azt a pár hetet :)
  • WTH
    #277
    Még nem láttad a 7. részt? Jó neked, én már igen, és most várhatok a 8.-ra.
  • #276
    Erre a részre már nagyon kiváncsi vagyok.Persze elszomorít a tény,hogy most sokáig kimarad a sorozat.
  • #275
    És meg is mondod? :)))