23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • winnie
    #274
    igen.
  • #273
    Tényleg.Lehet már tudni mikorra lesz felirat a 7. részhez?
  • qper
    #272
    én is így vagyok a dologgal. a Lost-ba lassan kezdek belefásulni. Jópár hete még nagyon rá voltam kattanva, de iszonyatosan kezdem unni azt hogy alig van történés egy epizódban, ráadásul a flashback-ek 80%-a semmivel nem viszi előrébb a történetet, hanem érezhetően csak ezért van a filmbn, hogy húzzák vele az időt.

    A PB viszont egészen más. Itt nagy dózisokban adagolják az izgalmakat az adrenalint, és minden héten tűkön ülve várom az aktuális epizódot (nomeg a feliratot :)

  • WTH
    #271
    Szóval tényleg várni kell, ez szívás. Én is utálok várni. A Lost, következő epizódot is várom, de azt már nem annyira: belefáradtam, hogy többnyire alig történik valami egy epizódban; szóval ha kint lesz, megnézem, azt kész. A Prison break, el ne kiabáljam, eddig meglehetősen mozgalmas volt, leköti az embert, nemigen volt üresjárat; arról nem is beszélve, hogy jók a szereplők, jó zenék vannak benne... "Érdemes" rá várni. Egyébként is bírom a börtönös filmeket, valahol sajnálni fogom, ha esetleg megszöknek majd, pedig feltehetően ez lesz.
  • petee
    #270
    Sztem valami bonyolultan hosszú szép címet találnak majd ki,ami még közelről se fog hasonlítani az eredeti címére, lásd. pl. "Die Hard"
  • qper
    #269
    jó munkához idő kell :)

    nomeg 24-ig úgysem lesz Prison Break :))


    Bajdövéj:


    Szerintetek ha egyszer leadja valamelyik magyar adó, milyen címmel fog futni a sorozat? Pl. Nagy szökés? :))
  • petee
    #268
    hát még mindig nincs kész:)
  • qper
    #267
    a feliratok.hu fórumán kb. mára ígértek feliratot, remélem levee elkészül vele addig :)
  • qper
    #266
    csak kettő :)

    24-én már lesz hála az Égnek!
  • #265
    Igen.Tényleg nem lesz Prison break baseball miatt!
  • North
    #264
    Kösz. Az nem lenne túl pozitív, utálok várni.:) Igazából azért kezdtem el nézni ezt, mert a Lost-ot most nem tudom folyamatosan. De persze nem bántam meg.
  • WTH
    #263
    Imdb fórum...
  • North
    #262
    Ez utóbbit honnan veszed?
  • WTH
    #261
    OFF

    Egyrészt, egyes szereplők fb-jei szerintem eddig semmit nem tettek hozzá a történethez.

    Másrészt, jó, legyen sok fb, de akkor az nem fair, hogy közben meg millió rejtély vár megoldásra.

    Ha válaszolnál, akkor szerintem a Lost topikban folytassuk, ne itt.

    OFF vége

    Az igaz, hogy 3 hétig nem lesz Prison break?
  • #260
    Pedig ott legalább van jelentősük.Bár jobban örültem volna,ha ezeket letudják az első évadban.
  • WTH
    #259
    Nem gondoltam komolyan én sem, a Lost-ban sem vagyok oda a flashback-ekért.
  • #258
    Szerintem itt feleslgese a flashback.Talán csak az lenne érdekes visszaemlékezés amikor Lincoln szemszögéből mutatják majd a gyilkosságot.
  • mrzed001
    #257
    talán winnie írta, hogy Fugitive (Harrison Ford: Szökevény) szerűen fog folytatóni, szóval van benne elég szufla :)
  • WTH
    #256
    > Dögggel abszolut egyetértek, a Lost kezd néha fájóan frusztráló lenni

    Én meg mindkettőtökkel.

    > A Prison break-kel detto ez a helyzet. A téma miatt szerintem elég hamar ki fog fulladni a dolog

    Végülis, lehetnének még, amúgy Lost módra, flashback-ek a szereplők múltjából.
  • #255
    Az Invasion szerintem sokáig húzható még mint a Lost.Ha lesz nézettsége ,persze.
    De a PB szerintem pont olyan sorozat amit nem kéne sokáig húzni.Eddig minden oké.Még pár részen keresztül lehet a szökés húzni,de aztán annak is meg kell történie.Onnan meg szerintem 2 résznél többet nem kée arra áldozni,hogy kiderüljön az igazság,mert azzal szerintem igen elrontannák az élményt.
  • qper
    #254
    Érdekes dolog ez a meddig lehet nyújtani egy sorozatot téma. Elkezdtem nézni az Invasion c. sorozatot, és két rész megtekintése után nem tudom miként lehet ebből akár több széria is. Nem éppen egy sok-sok szériáért kiáltó sztorit találtak ki a rendezők (bár kétségkívül eddig nagyon izgalmas)

    A Prison break-kel detto ez a helyzet. A téma miatt szerintem elég hamar ki fog fulladni a dolog, nem biztos hogy jót tenne neki a sok csűrés csavarás. (bár az eddigi hét rész olyan adrenalin növelő volt hogy iszonyat, remélem fent tudják tartani sokáig még akár az én akár másnak az érdeklődését)

    Dögggel abszolut egyetértek, a Lost kezd néha fájóan frusztráló lenni. A talányok csak szaporodnak és szaporodnak, választ pedig semmire sem kapunk. Illetve csak nagyon-nagyon apránként.
  • #253
    Szerintem is.
    A Lostban például rengeteg olyan rész van,amin erősen érezni hogy csak időhúzás.Szerencsére a PB-ben eddig nem volt ilyen üresjárat.
  • North
    #252
    A 24-nél lehetett tudni, hogy 24 részes.:)
    Ennél a témánák mint a prison break sztem már a sorozat rovására megy, ha sok ideig elnyújtják.
  • #251
    Ezt én elég hülyeségnak tartom.
    Szerintem ha sokáig nyújtják az nem túl jó.Például a Lost kezd néha kifejezetten idegesítő lenni.
    Remélem a Prison Breaket nem szarják igy el.
  • winnie
    #250
    vagy ezt is nyújtogatják?

    ez egy sorozat, nem film, hogy vége legyen. annyi rész lesz belőle, mint minden sorozatból, amíg nézik a nézők.
  • thiefpaper
    #249
    Mivel egyik sorozatnál sem lehet, tudni, hogy hány részes, ezért itt sem. Jelenleg 22 részre van adva rendelés, nemrég rendelte meg a Fox az egész szezonra.
  • North
    #248
    Más topikokban hallottak alapján én is elkezdtem nézni. Eddig 5részt láttam és nagyon bejött. Lehet tudni hány részből áll összesen, vagy ezt is nyújtogatják?
  • shevy
    #247
    hát úgy tűnik hogy nem
  • petee
    #246
    Lesz még hétvégén felirat,nem tudja valaki?
  • qper
    #245
    huh, alig várom :)
  • winnie
    #244
    hétvégére.
  • MerlinW
    #243
    www.feliratok.hu - fórum.
  • kraven81
    #242
    Pl kijött má a 7edik rész és érdekelne hogy mikorra várható felirat kb
  • kraven81
    #241
    LOL Félreértitek nem a spoilerrel van a bajom:) Hanem hogy magárol a spoiler "fogalmárol" témáztok és nem a filmröl semmi bajom a spoilerrel láttam mindet eddig és érdekelne is a filmel kapcsolatos spoiler meg minden de ne az legyen má hogy "spoiler mé jó mé rossz ne gyere ha nem tetszik" stb Értitek?
  • mrzed001
    #240
    Ennél demokratikusabb és toleránsabb rendszer nincs, szóval ne renitenskedjetek!
    Aki nem akar a sorozatról beszélni és hallani, az ne olvassa el a spoilereket, ha kijelöli és elolvassa, nos, saját hülyeségéért csak saját magát okolhatja.
  • qper
    #239
    akkor ezentúl azt beszéljük meg, hogy pl. Scofieldnek hány milimétert nőtt a haja az első rész óta? bár valahol ez is spoiler...
  • qper
    #238
    mi a probléma a spoilerkedéssel?

    könyörgöm ha egyszer többen néznek egy sorozatot magától értetődő, hogy meg is vitatják a látottakat.


    akinek nem tetszik a spoilerkedés az ugorja át ezeket a hsz-eket, vagy egyszerűen ne jöjjön ide be és kész.
  • thiefpaper
    #237
    A makróknál találod meg a leírást.
    A spoilerkedés elkerülhetetlen a nem hazai tv-s dolgoknál, hiszen szinte senki sem egyidőben nézi. Az már más kérdés, hogy aki nem látta még az aktuális részt az inkább jobb ha nem is néz be ameddig nem nézte meg ő maga is.
  • kraven81
    #236
    Szept. 30 óta 1 hozzászólás sem volt a Prison Break-al kapcsolatban, csak a spoiler téma megy. Spoiler topikot csinaljatok
  • #235
    Egyébként hogy kell fehér betűvel írni?