747
Bírkozás, K-1, Karate, Ketrecharc, Kick-Box, Kung-Fu, Thai box, Francia box, Judo, Ökölvívás ... stb
  • Flower
    #27
    Akkor grat!
  • bens
    #26
    karate (WKC)
  • Flower
    #25
    Miben?
  • bens
    #24
    vasárnap 3. lettem hungary openen!!

    nagyon jó eredmény ám : )
  • Ahhoj
    #23
    :)
  • Flower
    #22
    Nem sok fighter van itt :(
  • Flower
    #21
    NOVEMBER 19.
    K-1 világbajnokság!
  • BlackShadow
    #20
    Sziasztok!
    Új kick-box edzéslehetőség: III.ker.Bogdáni út 1-3.
    Időpont: kedd-csütörtök 19.30-21.30-ig
    Érdeklődni lehet a 06/20 3540-117-es telefonszámon.

  • LiPTON
    #19
    jólbeszélsz ha maga tanulja könyvekből + videókból, a hibáit soha sem fogja észrevenni, s rosszul rögzülnek be, nagyon lehéz lesz újra(jól) megtanulni bármit(amit eddig rosszul tudott)
  • LiPTON
    #18
    sztem sem sok értelme van partner nélkül edzeni-főleg kezdőként. Tekazó, te TeakwonDo-zol??melyik klubban? én most kezdem újra 1 év kihagyás után a TKD-t
  • HD JOHNNIE
    #17
    Az én véleményem: 5 évig kung-fu-tam (konkrétan: Wing Tsun) ebből 1 évig tanítottam, számos könyv és videó jelent meg róla, mozdulatok, nevek, formagyakorlatok stb. Meg lehet azonban tanulni őket otthon (bármit) csak az a nem mindegy hogy hogy. Te azt hiszed, hogy a könyv vagy videó szerint tuti jól csinálod és ha ne adj' isten alkalmaznod kellene, akkor az utcán jössz rá, hogy nem jó... mindenképp kell egy instruktor/edző a harcművészet elsajátításához, kell, hogy lásd a példát. Szerintem...
  • Roger6
    #16
    Szerintem nincs semmi értelme egyedül elkezdened tanulni egy küzdősportot. Nincs, aki hajtson, ezért nem leszel olyan kemény, mintha klubbnál tanulnád. És nincs olyan sem, hogy a többiekkel együtt kell csinálnod, ez szintén károsan hathat harci tudományodra... :DD
  • Adi
    #15
    van már ilyen... vagy mi..
  • Takezó
    #14
    igen, természetesen én is így gondolom :) :egyetért:
  • Cat #13
    egyetértek, de otthon gyakorolni csak azt tudod, amit előtte már megtanultál edzésen
  • Takezó
    #12
    az edzésre járás mellett viszont nagyon is sokat segíthet az otthoni gyakorlás videó meg leírás mellett! (formagyakorlatoknál is sokat segít :D)
  • Zeccc
    #11
    hát akkor alapokról kéne valami videó + leírás,nem? :D
  • Zeccc
    #10
    jó nem épp arra gondoltam.. :D
  • Ahhoj
    #9
    te Cat, mondtam mar, nem is tudtam rolad erdekel keleti kultura? gondolok altalaban keleti kulturara, harcmuveszetekre, anime-re....
    minap gondoltam megnezem mar milyen topikok leteznek sg-n (eddig nem nagyon tettem), azt minden normalis topikban ott virit a neved :))

    btw kuzdosport helyett harcmuveszet rulzabb :) (/me kungfuzik)
  • rezsofiz
    #8
    np .c
  • franco
    #7
    azért megnézném ahogy otthon ketrecharcolnak :D:D:D
  • Cat #6
    te otthon saját magad a büdös életben nem fogsz megtanulni semmit
    és nemhogy könyvből, de alapok nélkül még videorol se
  • Taranov
    #5
    Én mindig félek, hogy valaki megsérül :)
  • gabber_saviola
    #4
    azt hittem már ezt is Take-Zoo nyitotta :DDDD
  • Zeccc
    #3
    ej,sry :D
  • Takezó
    #2
    ehhe, tekvandót kihagytad :o
  • Zeccc
    #1
    Sziasztok!
    Láttam pár küzdősportnak van külön topicja de ugygondoltam milenne ha az összes KÜZDŐSPORTNAK lenne egy NAGY TOPICJA is!
    Remélem ti se látjátok baromságnak.. :)

    Bírkozás, K-1, Karate, Ketrecharc, Kick-Box, Kung-Fu, Thai box, Francia box, Judo, Ökölvívás ... stb

    [B]
    1.Nem tud valaki olyan oldalt,linket ahonnan sima box vagy kickboxhoz találok olyan leírásokat amivel otthon saját magam vagy mással megtanulhatom + pontos leírásokat arról a küzdősportról.. fogások,ütések,rugások: minek mi a neve ,stb
    2.Box,kickbox videók ingyen?